Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:22:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186663 пъти)
 
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« -: юли 27, 2006, 17:02:43 »

Взехте някоя приятелка или майка си за съветник. Нали се сещате, че трябва някой да ви огледа. Но аз имам проблем, като че ли не се доверявам на майка ми, нищо против, но някак си нейният вкус е остарял. Вие на кого разчитахте, снимахте ли се като пробвате...
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #1 -: юли 27, 2006, 18:03:35 »

Имам снимки с абсолютно всички рокли които пробвах, както и на пробите на които ходих на роклята която си избрах. Почти всичко което купихме за сватбата избрах заедно с майка ми, тя има страхотни попадения good!
Много ми помогна и за роклята, всъщност аз от две рокли направих една и съм много доволна от крайния резултат.
С две думи майка ми е страхотна и ужасно много и благодаря че беше с мен през цялото време, в събота ще видим как точно се е получило всичко!!! give_rose
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: юли 28, 2006, 08:17:25 »

Ive аз не съм се снимала, но то просто имаше една единствена рокля , която да отговаря на изискванията ми и много интересно, че беше каквато исках и даже точно по мой размер, а пък моите мерки не са стандартни  tease. И аз ходих с майка ми и не съжалявам изобщо, в смисъл, че аз се насочих предварително към типа рокля, която искам (според мен това е основното, което трябва да решиш), а тя оглеждаше подробностите. Не мисля, че майката е лош съветник, освен ако не е такава да си налага мнението (има и такива случаи, за съжаление). Успех с избора  smile
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: юли 28, 2006, 10:03:51 »

В крайна сметка ти сама трябва да си решиш какво искаш!
Моят съветник беше определено моята майка, но окончателната дума имах аз! Харесах си тип рокля и когато отидохме да я поръчваме за шев, както и на пробите бях с майка ми. Тя даваше някоя друга идея, понякога ми допадаше, друг път не. Дори бих казала, че по-скоро не се съгласявах с нея защото знаех какво искам и как го искам. И така резултата беше зашеметяващ поне за мен  biggrin
Получи се точно както го исках  pardon
Накрая и на нея и хареса:)
Така, че ... предлагам ти да включиш и майка си в избора на рокля... най-малкото това ще е едно от най-приятните й занимания според мен... А вече крайното решение ще си е твое и тя 100% ще се съобрази с това  biggrin
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #4 -: юли 28, 2006, 10:16:45 »

Diva, тя много иска... днес говорихме за това. Няма да и откажа ще я взема, с едно наум малко  blush
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #5 -: юли 29, 2006, 15:48:07 »

Благодаряяяяяяяяяяяяя!!! Вече е днес!!!Лягам си за да съм красива утре  biggrin
Ще разказвам!Обещавам! blum
Успех tan4e !!!!


За избирането бяхме аз и майка ми и още една приятелка на сестра ми. Според мен е добре да се ходи с някои които има вкус и някои, които вече е минал през този път.
Добре е да избираш и отидеш на проби с поне двама „съгледвачи“ Wink , така всеки ще те огледа от различни страни и ще си каже мнението.
Съвет от мен е да не се препираш, да не гледаш да свърши пробата и да бягаш. Отпусни се, разглеждай. Това е твоя ден!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 01, 2006, 09:23:54 »

Аз избирам заедно с мама! bye Wink
Ако свекърва ми беше тук сигурно щях да избирам заедно с двете, shok но тя е в Гърция и ще дойде направо за сватбата!  good
Та, аз и мама си ходим заедно, тя има чудесни идеи за всичко! А роклята ще е по май модел - аз си я  измислих!!! blush
А сватбата ще е на 17 септември  yahoo то времето вс еповече наближава!!! Малко се притеснявам дали всичко ще се получи точно както сме си го представяли и както го искаме!!! Но се надявам да стане така! good kezz
Активен
cvetij
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #7 -: август 15, 2006, 11:02:29 »

A пък аз ходих да си избирам булчинска рокля съвсем сама cray Ами така се случи, че никой не можа да дойде с мен и... а за пробата си казах "Със сигурност ще взема някоя по-устата приятелка да помага" защото ме ядосаха първия път в салона (това, което искам, не било хубаво така и т.н.,  aggressive това е друга тема...), но пак така стана, че никой не дойде с мен...какво да ви кажа - доста ми беше тъжно, но какво да се прави, справих се.. И когато е готова, че я взема пак сама - нали вече знам как става....
Активен
cvetij
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #8 -: август 15, 2006, 15:57:51 »

Не беше много приятно, че ходих сама, но мама е на работа (нали ги знаете частните фирми - не ги пускат), а пък милото...милото - на него му сбъркали сакото на костюма с 2 размера по-голям, та точно в този ден той пътува до Гоце Делчев да му шият нов (Rollmann е фирмата,но искрено ви съветвам, не ходете там!!!) и така с него се координирахме по телефона. А за приятелките - те пък бяха навити до последно, докато не се оказа, че ще ми е трудно да им платя билета до Асеновград и така си намериха извинения. Да знаете, стана си всичко и без тях!!! Дори и по-добре, защото аз съм Везни и съм склонна да се водя по чуждото мнение (не се гордея с това), а така е сигурно, че е моето и само моето желание.
Благодаря ви за милите думи!!!
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 19, 2006, 01:08:03 »

Аз първо излизах два дена подред със сестра ми за рокля, но това беше по-скоро проучване, пък и нищо не ми хареса толкова много........
след това - няколко дена по-късно излязохме със свекито и още на третия магазин вече бяхме поръчали роклята - сега малко офф (мисля, че Грънчаров и син добре си свършиха работата, но ще видим на самата сватба - за сега само си седя пред огледалото  blush )
Активен
mim4o
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #10 -: август 21, 2006, 09:24:09 »

Здравейте момичета , като човек минал вече по брачната пътека искам да споделя и аз нещо.Аз си избирах роклята със свекървами и съм и много благодарна защото направи всичко възможно за да се чуствам страхотно, моята рокля беше от тези тип"принцеса" , беще много красива и адски неудобна, НО ако мога да върна времето и отново да съм булка пак бих си избрала същата рокля, заслужаваше си мъките  blum
« Последна редакция: август 21, 2006, 10:33:42 от Teo » Активен
brazilka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #11 -: август 24, 2006, 09:22:23 »

аз пробвах рокли с мъжа ми...най-вече държа той да ме хареса...разбира се още не съм купила роклята и той още не  знае с коя от всичките ще съм Wink
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 24, 2006, 12:47:06 »

Когато за първи път отидох да разгледам Сватбен център София, бях със сестра ми и братовчедка ми. След това с майка ми обикалях на проучване по центъра. Накрая със скъпия отидохме в Асеновград и аз казах, че без рокля не се връщам. На тръгване в бързината забавихме фотоапарата, така че не успях да се снимам в роклите, които пробвах. Скъпият ми е верен коректив и съм доволна, че именно с него си избрах роклята. Моята рокля купих от "Йоана". Пробвах модела, но исках да е с др дантела. Изпатиха ми я след около месец /понеже не ми беше спешна/ и всичко й беше наред. Много съм доволна от фирмата. Евала.
Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #13 -: август 28, 2006, 10:34:30 »

Аз моделче горе-долу съм харесала,като дойде време да се шие,ще си го обсъдя със шивачката съвсем сама и е твърде вероятно ако някой се опита да ме посъветва,без да съм поискала съвет,да не я види до сватбата,а мъжчето със сигурност ще я види,защото най-много си държа на неговото мнение,но като цяло обичам да пазарувам без компания.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 28, 2006, 18:43:39 »

Аз избирах роклята си с майка ми и свекървата ми , но да си кажа под секрет и младоженеца беше с нас уж да ни вози , но на него имах повече вяра във решението коя да е. Аз съм суеверна , но се чуствах по-добре когато той си каза мнението . Моята също е тип принцеса и е огромна беше ми супер с нея въпреки двата обръча, които се огъваха на всякъде и минавах лесно а до танците- въобще не пречи даже е забавно.Ще сложа и снимки , но днес се върнах от първата част на нашето сватбено пътешествие и още не съм ги видяла Girl_sing Сватбата беше превъзходна и не съжалявам за нищо . Само един съвет , няма много да мислите тогава , но не забравяйте да се снимате със гостите!!!!!!!! Ние с повечето не го направихме , защото те се срамуваха а ние пък не можехме да мислим- нашата сватба беше на 20,08 най-горещият ден на август тази година!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines