Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 10:17:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 6 част  (Прочетена 179016 пъти)
 
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #450 -: юли 04, 2010, 17:26:09 »

момичета ПОМАГАЙТЕ...... cray
  изчетох каквото намерих във форумаза бурканчетата с мед като подаръци за гостите но така и не намерих нещо  което да ми помогне....
  спряхме се на тези подаръчета за гости, защтото ни си произвеждаме мед- имаме си пчелин и всички наши приятели и роднини значт това и смятаме, че тези подаръци насйтина са като за нас.... smile , но започва проблема НЕ мога да намяря малки бурканчета ( празни де)
 всичко което намирам по интернет, а и по сватбени магазини са пълни бурканчета с мед
     МОЛЯ ВИ АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МЕ НАСОЧКИ КЪДЕ ДА ПОТЪРСЯ
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юли 04, 2010, 18:00:44 »

И аз търсих празни малки бурканчета, но така и не намерих...
Активен
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #452 -: юли 04, 2010, 19:01:54 »

ооо много благодаря още утре ше се обадя да попитам дано имат в анличност, че в една от фирмите  ми казаха, че за 150 броя немогат да сменят шаблона на машините или нещто такова....
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #453 -: юли 06, 2010, 21:15:44 »

Купих си бурканчета с мед  banana много са сладурски, съвсем малки,30гр. и на много добра цена, много съм доволна yahoo остава само да си ги окрася. Мисля и да си направя етикетчета  smile
Относно празни бурканчета stefi84 можеш да видиш тук http://www.slanchogled.com/sunflower/catalog.aspx?categoryID=238
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 07, 2010, 09:14:08 »

оххх момичета и зчетох всичко видях и разгледах целият гугъл и не мога да си харесам подаръци за гоктите  sad това което искам е кристални лебеди с някакъкв тюл или нещо такова но не мога са намеря красиви лебеди, ако някой се сеща мола да каже  huhhuh.gif
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 07, 2010, 09:19:18 »

Мила ilinor, красиви сватбени фигурки има в Илиянци (включително лебеди - няколко вида) в един магазин. Под 1 лв. е цената им и сватбените агенции зареждат от него.
Намира се - като влзеш от централния вход - от лявата страна и вървиш напред - то е специализирано магазинче за сватбени нещица.


Аз не съм се разписвала тук с окончателното решение за подаръчетата - вече си закупих повечето материали за тях. smile Ще бъдат мини кошнички, напълнени с листа от маслодайна роза (изсушени) и опаковани в целофан с панделка.
Когато ги направя, ще ви ги покажа. smile
« Последна редакция: юли 07, 2010, 09:29:11 от lunno momiche » Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юли 07, 2010, 09:24:36 »

Имаше едно момиче от форума, мисля че Боги се казваше. Нейните подаръци бяха кристални рози, но може да я питаш откъде са и евентуално може и делфинчета да имат.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юли 07, 2010, 15:54:20 »

lunno momiche Благодаря ти от все сърце ще проверя и там
Днес попаднах в интирнет на сватбева агенция Мечти които незнам съде се намират но имат точно това което искам за съжаление обаче чакат доставката на лебедите
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #458 -: юли 10, 2010, 09:19:25 »

Здравейте момичета,
Вчера направих импровизирани подаръчета за гостите /за сватбата на стеста ми/, единствената разлика с това, което ще бъде е , че няма да ги правя с бонбон, а със захаросани бадемчета.Какво мислите? blush
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юли 14, 2010, 14:42:58 »

Момичета ,тези подаръчета кога се дават?На масата ли се слагат или? blush
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 14, 2010, 15:13:44 »

Цитат
Момичета ,тези подаръчета кога се дават?На масата ли се слагат или?

Както си измислиш ти smile по принцип се слагат на масата, аз например си направих сама пподаръчетата и понеже така го измислих да с апо едно на семейство. Т.е. не на всеки и за да няма объркване като минавахме да се чукнем и да събираме подаръците и парите ги подарявах. На мен някой от семейството ми даваше пари/подарък, а аз подаръче. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юли 15, 2010, 12:28:49 »

liony2000, или се оставят на масата пред името на всеки гост, или се раздават при наздравицата. Да ти кажа има много сватби, на които въобще не дават подаръчета на гостите. Въпрос на преценка е. А пък някои така измислят поканите, че да имат функцията и на подарък за гостите. Някои гости за спомен си вземат чст от украсата. pardon или бутилките алкохол с направен от младоженците етикет.
« Последна редакция: юли 15, 2010, 12:30:28 от lionelsa » Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юли 15, 2010, 14:10:21 »

Както си измислиш ти smile по принцип се слагат на масата, аз например си направих сама пподаръчетата и понеже така го измислих да с апо едно на семейство. Т.е. не на всеки и за да няма объркване като минавахме да се чукнем и да събираме подаръците и парите ги подарявах. На мен някой от семейството ми даваше пари/подарък, а аз подаръче. smile
И аз така мисля да направя.Аз не мислех да има такива подаръчета ,но много харесах едни кристални лебеди в кутийка и с надписи на имената ни  върху сатенените панделки .Всяко за по 2.50лв и реших да взема. Bravo
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юли 15, 2010, 14:22:40 »

Да, аз също се чудех, щом ти е харесало нещо супер smile а при нас другото беше, че не бяхме в ресторант, а в апартамент, но пак стана. Мама ходеше с нас и ми подаваше подаръчета, че те бяха надписани кой за кой е. Като решиш кажи какво си измислила
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #464 -: юли 16, 2010, 21:22:49 »

Нашите също ще бъдат наредени по масите  good изборът как да се дават е вече въпрос на личен избор, аз също съм била на сватба на която не дават подаръчета, а само се закичваха гостите с изкуствени  цветенца  girl_wink
Аз започвах с опаковането на наще бурканчета, качила съм снимки в галерията  Girl_hide установих че хартията трябва да е по дълга, сега се чудя панделката накъдрена ли да е или да я оставя права?  blush
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines