Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:10:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295815 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: април 18, 2012, 09:10:57 »

Ние затова отидохме да му го ушият по мярка... Защото също е висок 1,90, доста широки рамене, ръцете са му големи, талията пък му е малка, обаче бедрата са му по-мускулести... много хубаво телосложение по принцип, но явно не е стандартно. Или са къси, или не му стават в раменете, в краката... Дано само стане за сватбата, че го поръчахме вчера  angry
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: април 18, 2012, 13:01:03 »

Ние затова отидохме да му го ушият по мярка... Защото също е висок 1,90, доста широки рамене, ръцете са му големи, талията пък му е малка, обаче бедрата са му по-мускулести... много хубаво телосложение по принцип, но явно не е стандартно. Или са къси, или не му стават в раменете, в краката... Дано само стане за сватбата, че го поръчахме вчера  angry
Още едно съвпадение...Ние имаме същите мерки............нищо не му става,от къде купихте вашия?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: април 18, 2012, 13:13:09 »

Още едно съвпадение...Ние имаме същите мерки............нищо не му става,от къде купихте вашия?

Ходихме до там, където шият костюми за Росини (в София), но се оказа, че шият и няколко модела за Boss - на по-висока цена са от Росини, но много харесахме костюма, просто страхотен плат! И там ще ни направят п... (на което му забравих името, като вратовръзка ама по-широко и с друг възел), елечето и ризата. Направо готов си тръгва хахахха Иначе на Агресия са хубави, ама 2000-3000 ле. не ни се даваха за костюм, качествени, хубави, но и доста скъпи.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: април 18, 2012, 21:16:57 »

А ние пак се мъчииим.....сега не мода да го накарам мойто същество да отидем да търсим ризаааааа, ужас, а и не мога да го обедя, че поне сакото трябва да е с нас, за да видим все пак как ще стои ризата на костюма....побъркващо е момичеттаааа, как се справяте не знам, а и на всичкото отгоре сега искал риза -баново жълта- някой да е срещал такъв цвят риза ? smile СПоделете, че .......не знам какво ме чака smile beating crazy tease smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #484 -: април 19, 2012, 10:48:43 »

За справянето маааалко с изнасилване стават нещата  Mad girl но за костюма беше "драма" докато се наканим да излезем по магазините. Банановата риза вижте по Пиротска, все нещо подобно или същото може да изкочи. Успех!  good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: април 19, 2012, 22:04:02 »

Мерси smile ама чакай първо да се наканим да излезем  battle  funnytooth
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #486 -: април 20, 2012, 22:11:13 »

Моят бъдещ мъж ще бъде с тъмно син костюм, бяла риза и тъмно синя вратовръзка.

« Последна редакция: април 20, 2012, 22:20:41 от jenifer » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: април 24, 2012, 10:27:05 »

Момичета, ние май се спряхме окончателно на костюм. Ето тук го има под номер 4. Първоначално много харесахме един костюм в Лазарини, но нямаха точния размер и няма изгледи да го получат.

Тези дни ще вземем костюма от Парушев. На мъжа ми му стои много добре, все едно за него е правен. Решихме да купим две ризи, за да може да се преоблече в младоженския апартамент след фотосесията.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #488 -: април 24, 2012, 14:52:40 »

Какво мислите за комбинацията черен костюм (чисто черен), светло сива риза и черна вратовръзка с много леко сиво райе? Много е стилно,но някак ми навява мисли за бизнесмен...Но то май с почти всеки тъмен костюм е така. Чудим се още дали да не вземем други риза и вратовръзка. Не знам дали сивото е най-добрият цвят, искахме екрю, но не намерихме нищо подходящо (освен една риза за 150 лв и една за 30, но ужасно некачествена).


И още един въпрос- колко дълга трябва да е връзката? Сакото на годеника е само с едно копче и надолу седи леко отворено и като пробва с вратовръзка, долната й част се вижда под сакото. Предполагам трябва ад я скъсим, но чак толкова...др вариант е просто да не закопчава сакото lol)
« Последна редакция: април 24, 2012, 14:54:17 от anna_karenina » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: април 24, 2012, 15:37:53 »

anna_karenina върхът на враторъзката трябва да достига до токата на колана- горната и част, така е по етикет
комбинацията е хубава, според мен наистина е леко бизнес по принцип, но зависи от материята на ризата и сакото. защото мъжът ми има сива риза примерно , но тя е един убит цят и материята си е ежеденвна, носи я със всякакви вратовръзки, включително и с черна на райета и стои добре.
Ако материята е по-лъскава, тоест личи си че е по-официална според мен няма проблем
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #490 -: април 24, 2012, 18:42:28 »

anna_karenina, за вратовръзката са ти отговорили, трябва да е дълга до токата на колана, без значение модела на сакото.
Относно цвета на ризата, по етикет трябва да е бяла, незнам защо повечето мъже в Бг се хвърлят да купуват червени, лилави, зелени, прасковени и всякакви цветни ризи.
Ето резултатите на Гугъл за "wedding suit"
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: май 11, 2012, 07:52:00 »

Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines