Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:15:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295817 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 29, 2012, 13:51:07 »

Киви, може само бутониерата му да е в сватбения акцент.
честно казано, ако не беше кандисал за лилава риза сам, нямаше да го пъна заради декорацията ( то пък една декорацияяя... sarcastic banana )
наш костюм -черен, та има поле за размах на въображението на две щури глави Dance2 cat
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 29, 2012, 13:52:47 »

Сега ще го попитам от къде е.....

Вратовръзката е сатенена,не е известен магазин...
В интерес на истината и на мен ми хареса,макар че мразя зеленото... smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 29, 2012, 15:19:52 »

veseto_87, само предложение: защо не пробвате с бяла риза, която ще е в тон с цвета на роклята ти и със зелена вратоврьзка, която пък ще си кореспондира цветово с цветето на роклята ти? smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: март 29, 2012, 15:21:35 »

Ами пробвахме така, ама понеже костюмът е черен и ми стои малко като сервитьор. Не знам, така ми изглежда.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 29, 2012, 15:32:19 »

Веси, въпрос на светоглед.  pardon  give_rose
Ние се сблъскахме с подобно "компетентно" мнение от разни продавачи, но пък според мен това "сервитьорско" е въпрос на излъчване дори не толкова, колкото на някакъв стереотип.
Аз лично съм виждала много красиви младоженци с бели/екрю ризи, които определено нямат такова сервитьорско излъчване - напротив, много стилни и елегантни (смея да твърдя, че и моят мъж беше такъв младоженец! smile  Sunshine ).  Flower
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: март 29, 2012, 15:35:38 »

Веси, въпрос на светоглед.  pardon  give_rose
Ние се сблъскахме с подобно "компетентно" мнение от разни продавачи, но пък според мен това "сервитьорско" е въпрос на излъчване дори не толкова, колкото на някакъв стереотип.
Аз лично съм виждала много красиви младоженци с бели/екрю ризи, които определено нямат такова сервитьорско излъчване - напротив, много стилни и елегантни (смея да твърдя, че и моят мъж беше такъв младоженец! smile  Sunshine ).  Flower
Да ти кажа честно, имаш право. Сега ти разгледах албума по-подробно и наистина се е получило добре. Това също е някакъв вариант, ще помослим. smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 29, 2012, 15:42:56 »

Момичета ако се интересувате от вратовръзката мога да я снимам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 29, 2012, 15:46:14 »

мен по -скоро ме интересува марка ( ако има етикетче или магазинът има име ) и ценичка smile мерси smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: март 29, 2012, 22:47:12 »

kiwi ние също мислим младоженецът да е с червена вратовръзка, защото повечето неща са ни в бяло и бордо. Като цвят на костюма се е спрял на тъмно синьо и мисля, че с него една бордо вратовръзка ще стои добре, но на какъв цвят риза...... tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #429 -: март 29, 2012, 22:52:16 »

О, точно днес спорих как не може да се съчетае син костюм с червена вратовръзка. В интерес на истината много зависи и от нюанса на синьото и от вратовръзката, но синия костюм за мен седи добре единствено със синееща риза, която пък на червената вратовръзка....  bad

И като добавим в цялата схема моята шампанско рокля и един цветен букет ......... чудно  angry bad blush beating smile

Надеждата ми е да намерим вратовръзка чудо, която някак да обедини и да бъде стилния акцент на всичката тая шарения.

Еми - Вратовръзки хубави знам, че имат Андрюс, ама лошо ми стана като видях цени. Лятото гледахме едни по 70лв, а ризите на промоция бяха там 30...
« Последна редакция: март 29, 2012, 22:57:07 от kiwi » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: март 29, 2012, 22:55:33 »

Ужас , създаваме си такива главоблъсканицииии....ще видим,като вземем костюма ще прожваме с бордо вратовръзка, ако не става, не става ще търсим друг начин да го съчетаем, а не искам да е с бяла риза, моята рокля е бяла, а и той не иска бяло smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 29, 2012, 22:57:54 »

Според мен син костюм стои добре с розовееща риза, но това е за харесващите розово, аз не съм от тях. Но в такъв случай също не става червена вратовръзка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: март 30, 2012, 09:01:09 »


Надеждата ми е да намерим вратовръзка чудо, която някак да обедини и да бъде стилния акцент на всичката тая шарения.

Еми - Вратовръзки хубави знам, че имат Андрюс, ама лошо ми стана като видях цени. Лятото гледахме едни по 70лв, а ризите на промоция бяха там 30...
Киви, аз намерих в бг сайт по 10- 15 лв сатенени  shok , всички цветове ( от ибей ги взимат, ама аз нямам карта и така или иначе ме улесняват безкрайно  )  ! За един месец макс ти ги носят на вратата.
http://profesionalist.com/category/myjki-vratovryzki-782.html

Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 30, 2012, 09:07:55 »

Емии страхотен сайт!!!На мен ми трябваха 4 цикламени вратовръзки за шаферите,никой не се наемаше да ги ушие...много  съм щастлива,сега ще ги поръчам от там!  give_rose Bravo danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 30, 2012, 09:11:15 »

радвам се булка, само хвърли едно око на вариантите, защото едните са така наречените слим /тънки вратовръзки, а другите са си традиционните. да не земеш да поръчаш каквито не искаш, защото аз първоначално не видях разликите...
Моят примерно иска от тънките.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines