Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:18:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295884 пъти)
 
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #345 -: януари 21, 2012, 01:59:25 »

Мъжката коса може да се стилира, да се фиксира и т.н.
Моят мъж ходи на фризьор и за двете ни сватби, бяхме при едни и същи фризьори по различно време.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 22, 2012, 08:39:59 »

Препоръчайте ми хубав магазин за мъжки костюми в София и същевременно не много скъп. Милото не ходи много с костюми и едва ли скоро след сватбата ще го облече. Освен това ако знаете някъде, където разменят сакото и панталона, че на него му трябва по-малък панталон с по-голямо сако.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 22, 2012, 09:32:13 »

Препоръчайте ми хубав магазин за мъжки костюми в София и същевременно не много скъп. Милото не ходи много с костюми и едва ли скоро след сватбата ще го облече. Освен това ако знаете някъде, където разменят сакото и панталона, че на него му трябва по-малък панталон с по-голямо сако.
В Капаска има 50 процента намаление, зърнах го в мола на Стамболийски, мисля че продават отделно сака и панталони , някъде двете излизаха като смятах 200 лв. Качеството си личеше- хубави изглеждат. Не знам до колко ви е лимита. smile
Също така на Пиротска има Никена,там обикновено и шият каквото кажеш, а особено на промоции е ужасно евтино.
В Скай сити мола в Гео Милев,има един магазин за мъжка мода в дъното ( до големия магазин за женски дрехи и обувки ). не му помня името , но оттам купихме костюма на един роднина за  събитие, пак беше около 220 лв. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #348 -: януари 22, 2012, 11:00:10 »

Andrews са много стабилна марка. Има ги навсякъде, ако уцелите единични бройки, които да ви стават нещата излизат доста изгодно, а за качеството няма смисъл да коментирам.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 22, 2012, 13:30:47 »

Andrews са много стабилна марка. Има ги навсякъде, ако уцелите единични бройки, които да ви стават нещата излизат доста изгодно, а за качеството няма смисъл да коментирам.

 judges От Андрюс двама от братята на мъжа ми си купиха костюми (снимката е на предишната страница на тази тема). Много силно ги препоръчвам...
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #350 -: януари 24, 2012, 18:07:49 »

Моят мъж изключително бързо се отегчава, когато се заговори на тема дрехи. Казал ми е аз да избера каквото ми харесва. Единственото, което не приема са розово, лилаво, прасковено, златно, сребърно, всичко лъскаво и шалчета. Понеже най - много го харесвам в черно съм се спряла на черен костюм с черна жилетка. Ризата ще е бяла, а вратовръзката в екрю. Бутониерата също ще е в екрю, в тон с розите на моя букет. Общи елементи няма да имаме. Моята рокля ще е червена. Иначе много държа на материите. Хич не ми се иска да носи полиестер. Решила съм да го оборудвам с костюм от фина вълна, копринена риза, копринена вратовръзка и кърпичка, обувки от естествена кожа и т. н.
« Последна редакция: януари 24, 2012, 21:52:17 от Andreina » Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 24, 2012, 18:17:34 »

Моят мъж вчера се беше ядосал доста... Капарирахме костюм много отдавна в Сватбен Център София. Черен, на Пиер Карден, доста го харесах и то при положение, че той носи костюми ежедневно. Питахме продавачката тогава може ли да стои костюма в магазина и да направим корекции месец преди сватбата - тя каза може, ако оставите капаро. Оставихме капаро и сме спокойни.
А вчера му звънят, че пазили костюма само до 3 месеца, а ние не бяхме планували да го доплащаме този месец, защото сме спокойни, а и е рано за корекции, мъжът ми може да отслабне още или да напълнее, не се знае... и сме diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 24, 2012, 23:38:11 »

Съжалявам  за случката Hecate, мислех си че съм единствената която нещо не е доволна от там ( зависи и на кой консултант случиш) , понякога има неща които не ти се казват  като пробваш или капарираш, а човек не може да се сеща za всички пробойни  pleasantry и отвсякъде да се пази. Все пак не сме на война, а на сватба тръгнали, ама както и да е, явно не го разбират всички в обслужващата сфера.
 Преживях дреболиите, но за костюма на моя ще ходим до Карлово (Хареса ми една фирма и сайта ѝ), ще имаме  път дотам,няма да ида втори път в сватбения център  .
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #353 -: януари 25, 2012, 01:40:17 »

Моят мъж изключително бързо се отегчава, когато се заговори на тема дрехи. Казал ми е аз да избера каквото ми харесва. Единственото, което не приема са розово, лилаво, прасковено, златно, сребърно, всичко лъскаво и шалчета. Понеже най - много го харесвам в черно съм се спряла на черен костюм с черна жилетка. Ризата ще е бяла, а вратовръзката в екрю. Бутониерата също ще е в екрю, в тон с розите на моя букет. Общи елементи няма да имаме. Моята рокля ще е червена. Иначе много държа на материите. Хич не ми се иска да носи полиестер. Решила съм да го оборудвам с костюм от фина вълна, копринена риза, копринена вратовръзка и кърпичка, обувки от естествена кожа и т. н.

това все едно аз съм го писала за моя мъж lol
И той не обича лъскаво, нито розово, само класически неща и мрази да е в костюм...
Аз преди исках да е в светъл цвят, но май ще спазим традицията да е в черно. Ризата не ми сеиска да е бяла, сервитьорско ми е някак, може би светло зелена или екрю...вратовръзка- зависи от ризата...Абе лесни са те като цяло lol
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 25, 2012, 09:30:09 »

това все едно аз съм го писала за моя мъж lol
И той не обича лъскаво, нито розово, само класически неща и мрази да е в костюм...
Аз преди исках да е в светъл цвят, но май ще спазим традицията да е в черно. Ризата не ми сеиска да е бяла, сервитьорско ми е някак, може би светло зелена или екрю...вратовръзка- зависи от ризата...Абе лесни са те като цяло lol
И аз исках много да облече светъл костюм, ама май няма да успеем да се преборим. Розово и аз не обичам де, но май и ние ще заложим на тревисто-зелена риза, тъй като това ще е един от цветовете на сватбата. Иначе, след като каза, че не иска светъл костюм, веднага си го представих в тъмносин с жълта риза (другия цвят на сватбата), страшно харесвам тази комбинация. Но и жълтата риза беше отхвърлена...Мъже...
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 25, 2012, 15:39:15 »

Моя май също ще е в черно...Аз нямам против - отива му, ще изглежда елегантен. Мислех в началото, че е по-добре да е със светъл костюм, все пак е пролетна сватба, но сега като че ли размислих - все пак черното е по-официално, а и ще си купи хубави черни обувки към него, които ще може да си носи и после. Аз няма да участвам в купуването на костюма - само младоженеца и брат му, който е и кумът ще са ангажирани с тази задача. Дано изберат нещо хубаво, с добра линия и кройка.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 25, 2012, 15:58:11 »

Хаха. Аз не бих оставила тази работа на мъже. smile Държа да присъствам!
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 25, 2012, 16:31:34 »

Разчитам на добрия вкус и на двамата smile А и на мен никой не ми е светил, когато си избирах роклята, и не се съобразявах с никого. Да си избере костюм, какъвто ще му е удобен, в който ще се чувства добре, да не е в изненадващ за мен цвят и...другото не ме интересува чак толкова. Нали той ще си го носи.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 26, 2012, 10:09:41 »

Разчитам на добрия вкус и на двамата smile А и на мен никой не ми е светил, когато си избирах роклята, и не се съобразявах с никого. Да си избере костюм, какъвто ще му е удобен, в който ще се чувства добре, да не е в изненадващ за мен цвят и...другото не ме интересува чак толкова. Нали той ще си го носи.

Ха, аз отначало мислех обратното, но после си промених мнението на 180 градуса и споделям напълно мнението ти. На мен също никой не ми се бъркаше за роклята, аз взимах всички решения и не би ми харесало да е иначе. Защо той да заслужава по-малко?  smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #359 -: януари 26, 2012, 21:07:10 »

Ха, аз отначало мислех обратното, но после си промених мнението на 180 градуса и споделям напълно мнението ти. На мен също никой не ми се бъркаше за роклята, аз взимах всички решения и не би ми харесало да е иначе. Защо той да заслужава по-малко?  smile

Принципно сте прави, момичета, но как да дадеш свобода на някой, който сам я отказва с думите: "ох, ужас, как ще ходя сега по магазини за дрехи"...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines