Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:23:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 297267 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 27, 2011, 17:30:58 »

На мен също бяла рокля и светъл/бял костюм не ми звучат като добра идея, може би само на морски или друг някакъв наситен фон биха стояли по-добре... За разлика от Mariaid, аз харесвам обаче комбинацията бяла рокля-черен костюм, тя ми се струва съвършена като контраст - жалко, че моят младоженец не мисли като мен pardon
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #196 -: февруари 27, 2011, 18:06:24 »

 Два примера за булка и младоженец, чиито дрехи са в сходни нюанси-съответно екрю и бяло:

 За разлика от облеклото на булките, при младоженците не всичко е "от главата до петите" в един цвят, или поне изключително рядко. Ризи, вратовръзки, шалчета, обувки, ръкавели, може да има различни акценти в друга цветова гама.
 Варианта с булка в бяло и младоженец в черно:

 Мисля, че е редно да се водите от своя усет за съчетания на цветовете. Най-вече от желанието на младоженеца  Wink

 П.П. На моя младоженец му  бяха "изкарали душата с памук" бъдещата тъща и свекърва, че не трябва да е с бял костюм. Не бяха обаждания, увещания...Накрая не издържах и им казах направо, че ако иска ще е в розов костюм. Толкова. Той беше много щастлив като младоженец в бяло  LOVING И повярвайте-нито се сливахме(бялото на роклята ми и бялото на костюма му бяха еднакви), нито някой засенчваше другия. Мили бъдещи булки, както и да е облечен младоженеца ви, вие ще сте най-наблюдаваните и повече в центъра на вниманието  Wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 28, 2011, 12:02:58 »

не искам да съм груба и да засегна когото и да било, но какво означава да се страхуваш, че ще се "сливате"  crazy , ние например точно това търсихме , ами нали това е идеята на сватбата - ставате едно цяло, какво по-хубаво от това да се "сливате".
Като гледам снимките от нашата сватба повечето мъже са с тъмни костюми и ако милото беше с тъмен костюм .... е тогава щеше да се слива с гостите - това по-добър вариант ли е ? Мило ми е като виждам, че по време на целия ден сме изглеждали като две половинки от едно цяло, точно както се и чувствахме  heart
разбира се всеки има различно виждане над нещата - просто изказах своето мнение  girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #198 -: февруари 28, 2011, 18:02:54 »

Предполагам, че коментарът е насочен към мен и затова ще отговоря без да обиждам никого...Аз си представям булката и младоженеца красиви и изпъкващи сред всички, но като и двамата са в един цвят ми стои малко тип "униформа" и не бих го избрала като вариянт за нашето тържество. Да, виждала съм много красиви двойки облечени в бяло, но не бих избрала това за моето тържество. Може би роля играе и това, че не харесвам мъж облечен в преобладаващо бял цвят(не само за костюм).  pardon
За тъмния костюм също споделих какво мисля - не съм привърженик на черното. Според мен цветовете няма да ни попречат да се чувстваме все пак едно цяло.  heart
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 28, 2011, 18:18:14 »

Според мен цветовете няма да ни попречат да се чувстваме все пак едно цяло.  heart
разбира се. важното е  да се чувствате добре - "разни хора, разни идеали".
сигурна съм че ще бъдете прекрасни, в крайна сметка любовта краси мъжлетата ни, а не цвета  на костюма.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 01, 2011, 02:36:57 »

michelle, много ми харесаха снимките, които си качила!
Иначе всеки сам най-добре си знае кое е най-подходящото съчетание. vilenceto го е казала чудно! -"сигурна съм че ще бъдете прекрасни, в крайна сметка любовта краси мъжлетата ни, а не цвета  на костюма."
Ние много се чудим с младоженеца какъв да е неговият костюм. Аз много държа на смокинг! Той е съгласен, но от друга страна иска да е със светъл костюм. Нещо като екрю или бежаво. И се чудим ние сега как ли ще изглежда смокинг в екрю?! Трябва обаче да се поръча специално според мен. Никъде не съм виждала такъв. Чакаме новата колекция на Андрюс - обещали са ни, че ще имат смокинг. Не такъв цвят разбира се, но ще видим, може и да се съгласят да ушият. Да ми препоръчате добра фирма, която би ни направила такъв?!  smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 01, 2011, 04:03:57 »

Ще е интересно да се види. Аз смокинг само черен и бял си представям, но пък защо да не може да има други цветове. Все пак има толкова цветове и платове, но знае ли човек. Monikamaria , но определено трябва да го мерите, защото все пак може и да не се хареса. Милото и той искаше светло нещо, но 1вото, което мери беше черно и се хареса в него и го взехме. Тези мъже са много лесни от към избор на такива неща. А ние....
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 01, 2011, 09:22:38 »

И на моят мъж костюма беше от Андрюс фешън. Много са добри.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #203 -: март 01, 2011, 09:54:52 »

 Monikamaria, радвам се, че са ти допаднали примерните снимки  smile Аз само исках да покажа, че най-важното е да се ръководим от собственото си мнение, защото всеки има различен вкус.
 Дали може да има смокинг в бежаво или екрю-защо не ? Вече за това с какъв цвят ще е панталона може да попитате на мястото, където ще се шие. Готови смокинги съм виждала в магазините на "Агресия", но само черни и бели.
 Като места, където може да се ушие смокинг:
-"Монтели"-писала съм доста за тях по-напред в темата. Със съпруга ми останахме повече от доволни. Според мен там могат да ушият всичко  smile
http://www.bulgariantextile.com/bg/info.php?id=877
-"Паланкасов"-виждала съм сив смокинг, ушит от тях. Както и различни костюми, като всички бяха чудесни като качество на платовете и изпълнение.
http://www.palankasov.com/index.htm
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 01, 2011, 15:55:36 »

Благодаря ви за съветите, момичета! give_rose
Панталонът мислим да е същия цвят като сакото. А иначе, за да се види предварително ще трябва да пробва костюм в съответния цвят и отделно смокинг. sarcastic Иначе просто няма как, но наистина трябва да се види преди да го поръчаме.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 01, 2011, 16:16:53 »

смокинги има в Агресия, както и в Сантинели, не знам в София дали има магазин на тази фирма, но в Пловдив има завод и има  смокинги на много добри цени, мъжът ми беше си купил, трябваше му по друг повод служебно и много обикалях  и се интересувах, та затова знам и в Пиер карден има много хубави смокинги, бяха малко по-скъпички обаче.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 01, 2011, 16:34:26 »

roumyana, проверих, за съжаление тази фирма няма магазин в София. или поне не е споменат в сайта им. Жалко. Все пак благодаря! give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #207 -: март 14, 2011, 20:47:26 »

Момичета, цени в M'Suit да знаете? Имат магазин в Сердика център...

Половинката е минал през Andrews - каза, че имали само в тъмна гама костюми - сиво и черно.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 15, 2011, 16:18:21 »

Mariaid, дошла ли е новата им колекция? Нали казаха в началото на март? Много ще е кофти, ако са само тъмни! sad
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #209 -: март 16, 2011, 20:49:06 »

Да, дошла е smile Все пак вече отиваме към средата на март... blum Еми каза ми, че само тези цветове са му се набили..  pardon
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines