Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 10:41:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 155526 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 01, 2010, 11:47:31 »

ако ще ползваш известен гримьор е добре да се обадиш няколко месеца по-рано. то и за фризьор важи същото
аз поне бях изпаднала в ситуация всички да са в отпуск и се бях побъркала, а и малко бях подценила грима и после като отидах на проба и като видях резултата и.... накрая се оказа всяко зло за добро, оказа се че най-добрия гримьор е свободен, но пак си е различна ситуацията, защото и ако е известен фризьора и има още 2 булки, по-добре при някой не толкова известен.
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 01, 2010, 11:53:44 »

velvet, ти на коя дата си последно? Ако по това време вече има балове, по-добре ангажирай избранниците от по-рано. Ти май вече имаш рокля, така че нищо не ти пречи да направиш пробен грим и прическа и да си избереш гримьор и фризьор. Два ангажимента по-малко  smile.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 01, 2010, 12:03:22 »

Rainwoman, аз от отдавна съм си на 29 май blum
Мисля обаче да търся гримьор/ фризьор в Стара Загора, защото и без това ще трябва да пътуват до Нова, за да ме гримират и направят прическа, поне да е по-наблизо.
Значи е време да поразпитам и да ида на пробни грим/ прическа.
То и аз като Руми се ослушвам и отлагам, ама накрая да не стане... angry
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #48 -: март 03, 2010, 23:36:28 »

Здравейте и от мен!Аз все още си нямам дата,но това не ми пречи да обмислям всичко около сватбеният ден отново и отново.Относно гримът и прическата-мислех си за Слав(той прави и двете неща)...Някой знае ли нещо за него,как работи,цени,някакви впечатления? Преди 4год. Джули гримира моята кумица,много добре я направи-нежна и женствена.Слага изкуствени мигли,нещо от което аз ще имам нужда  =]Не зная за цената,защото й беше подарък.Затова се допитвам до вас за да съм наясно когато настъпи моментът! Благодаря ви предварително! give_rose
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #49 -: март 05, 2010, 01:40:40 »

Слав е много добър, както и Кирил, както и мис Бони. Според мен лично, това са тримата най-добри за София (че и за страната). Покрай служебните ми ангажименти, се налага често да работим с тях, затова смея да изразя такова мнение. Сигурно има и други много добри, просто не съм се сблъсквала с тях smile

За Варна с две ръце препоръчвам Криси - makeup studio Mascara, проф. гримьорка, работи в една варненска телевизия. Ползвала съм й услугите преди и нея съм избрала за Денят  smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #50 -: март 05, 2010, 08:46:10 »

За Варна с две ръце препоръчвам Криси - makeup studio Mascara, проф. гримьорка, работи в една варненска телевизия. Ползвала съм й услугите преди и нея съм избрала за Денят  smile
Аз също я запазих , страхотна професионалистка , работи адски бързо и качествено , докато ти види лицето , чертите , очите и вече знае какво ще ти подхожда.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 05, 2010, 11:33:59 »

Слав е много добър, както и Кирил, както и мис Бони. Според мен лично, това са тримата най-добри за София (че и за страната). Покрай служебните ми ангажименти, се налага често да работим с тях, затова смея да изразя такова мнение. Сигурно има и други много добри, просто не съм се сблъсквала с тях smile

За Варна с две ръце препоръчвам Криси - makeup studio Mascara, проф. гримьорка, работи в една варненска телевизия. Ползвала съм й услугите преди и нея съм избрала за Денят  smile

Мила Bishkotski , Слав не е ли в Пловдив? Или аз нещо съм се объркала...  huhhuh.gif
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 05, 2010, 13:17:28 »

Слави е в Пловдив, този Слав е друг
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #53 -: март 12, 2010, 10:16:42 »

Деца мои, бвно и полека напредвам в грима самоделка, защото не успявам да открия гримьор в Свищов. Засега вече почти без грешка правя червилото (кой да знае че и под, и върху него се слагали толкова неща  crazy ) . Имам обаче едно проблемче. Намерих си червило с черешов цвят за грима, който бях пуснала по - назад. На живо е екстра, направо не мога да се позная, какъв хубав тъмен цвят, какъв обем и какъв блясък!!! Хубаво, обаче на пустото фото излиза ярко червено.  shok Ха сега де! Иначе поне зъбите не жълтеят. Не знам от какво е. Дали от козметиката, то е някакво на "Ревлон" или пък от некадърността ми като фотограф?!?!?!
 Ето как излиза на снимки, тюх! Не че има лошо, то и на грима, който бях видяла пак така излиза, но определено тъмно ми стои по - добре.



* 4ervilo.jpg (45.59 KB, 680x566 - видяно 405 пъти.)
« Последна редакция: март 12, 2010, 10:23:25 от Su_to » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 12, 2010, 10:24:02 »

все пак като са по-отаделече снимките няма да е толкова ярко, а и аз  мисля, че цвета е много добър и не виждам какво те притеснява. още повече като почнеш да раздаваш целувки и ще избледнее.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #55 -: март 12, 2010, 10:31:37 »

Притеснява ме, защото останалото червено по мен ще е все бордо и няма да пасва, ако излезе така, но може би си права и наистина отдалече, ако денят е слънчев и не трябва много светкавица да не е толкова ярко.

Мда, другото проблемче, за което ме подсети. Как успяхте да не оцапотите отвсякъде младоженеца като се целувахте, ми то това се размазва ужасно по всичко до което се докосне?!?! Мен ще ме е страх да го целуна сигурно.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 12, 2010, 11:23:29 »

ами честно да ти кажа, цвета, който си избрала и това, че е течно не е много подходящ избор,
 защото тъмното червило леко се просмуква по кожата като е течно още повече.
течното червило е малко по нетрайно по принцип и наистина се замисли дали е най- подходящо
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #57 -: март 12, 2010, 12:10:30 »

Аха, ето къде бил ключът от палатката. Не трябва да се слага гланц, затова стои течно и цапа. Ще опитам без гланц.

Все пак не съм се отказала да търся гримьор в Свищов, затова, ако някой е чувал, нека помага.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 12, 2010, 13:06:30 »

аз бях със светло червило, което гримьорът ми сложи и нямах проблем с цапането, иначе винаги съм се притесявала точно от размазване и разчтиане на свтабата, защото всеки те дърпа целува ти целуваш и накрая снимките 0 ужас, но нямаше пробеклми.
 чак след сватбата си купих от тези трайните червила, които по 12 часа издържат и нямат махане- невероятни са, даже съм си взела по-ярък цвят и ти казвам няма мърдане.
ако искаш иди и виж в някой магазин, моето е Gosh , доволна съм, състои се от две части  и наистина е супер, не цапа и не се изтрива
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 12, 2010, 14:02:01 »

Да, roumyana е права, дълготрайно червило е решението. Искам да похваля дълготрайните червила на Max Factor, които се състоят от две части - самото червило и гланц за блясък, с който се покрива червилото и има две цели - да придаде блясък и да го запечата. Тъй като самото червило е направено от консистенция, която има за цел здраво да покрие устните и да не се изтрие, тази втората част е много важна, за да не изглеждат устните сухи. Червилото издържа и повече от 12 часа, невероятно е!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines