Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:08:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за maria_lakova  (Прочетена 13034 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 20, 2007, 06:04:36 »

Благодаря за отговорите smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 20, 2007, 12:41:51 »

Да питам и аз малко.... yahoo

1. Разкажи за една мечта, която си превърнала в реалност..?
2. И за една такава...която предстои да реализараш...?
3. За какво си мислиш в момента...?
4. С какво са свързани бъдещите ти планове за професионални развитие....?
5. Кое е любимото ти място/начин за почивка(вканция)..?smile
 Благодаря!! give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 23, 2007, 00:45:26 »

Да питам и аз малко.... yahoo

 Благодаря!! give_rose
1. Разкажи за една мечта, която си превърнала в реалност..?
Да бъда булка  yahoo yahoo yahoo
2. И за една такава...която предстои да реализараш...?
Да стана майка и да имаме собствено жилище! Втората сигурно няма да е скоро, но първата ще се постараем да я изпълним в близко бъдеще  blush
3. За какво си мислиш в момента...?
Мисля си какво да ти отговоря на този въпрос  tease tease tease
4. С какво са свързани бъдещите ти планове за професионални развитие....?
Иска ми се професионалното ми развитие да измести малко посоката и да започна собствен бизнес с една приятелка!  secret Дано да успеем скоро да направим нещо по въпроса, но тук опираме до въпроса за парите  Girl_sing и съм на вълна кредити  angry Стискайте ми палци, защото определено ще имам нужда и от късмет  give_rose
5. Кое е любимото ти място/начин за почивка(ваканция)..?smile
Любимо място не мога да кажа, че имам, но на село ми е много спокойно и имам много хубави спомени от дете и ваканциите, прекарани там  girl_in_love girl_in_love girl_in_love А начина - обичам да се разхождам в природата на чист въздух и после един хубав сън  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 23, 2007, 00:48:49 »

Благодаря ви за въпросчетата  give_rose
Много е интересно да си на горещия стол и да отговаряш на толкова различни въпроси  yahoo
За тези, които още не са били тук - не се притеснявайте, не е страшно, а напротив - много е приятно  good А, ако не ви хареса някой въпрос или не искате да отговите, никой не ви задължава  pardon но не мисля, че се задават такива въпроси, на които да не му е приятно на човек да отговори  kiss2
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 02, 2007, 23:57:57 »

1. Допада ли ти мястото където живееш? А хората?
2. Любим спомен?
3. Какво прави преди малко?
4. Мнението ти за запознанствата по Интернет?
5. Ако ти кажа, че според изследвания любовта трае 30 месеца. Тогава вечната любов съществува ли?
5. Пускаш ли тото?
« Последна редакция: юли 03, 2007, 00:00:39 от Teo » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 03, 2007, 13:27:09 »

1. Допада ли ти мястото където живееш? А хората?
Ако имаш предвид квартирата ни, защото нямаме собствено жилище  Girl_sing засега ме устройва, квартала също ми харесва, а и откакто разбрах, че една съфорумка живее в съседен блок съм още по-доволна  yahoo yahoo yahoo Що се отнася до хората - почти не познаваме съседите, а и нямам голямо желание  pardon В смисъл, че повечето са възрастни и съответно клюкари  pardon
2. Любим спомен?
Този въпрос ме затруднява  crazy
Имам много хубави и любими спомени от детсвото най-вече на село ваканциите  girl_in_love Имам и много любими спомени с милото  twohearts но не мога да кажа само един!
3. Какво прави преди малко?
Говорех по телефона с кумицата и каза, че утре ще ги изписват с бебчо от родилното  yahoo yahoo yahoo и също така четох и писах във форума  girl_wink
4. Мнението ти за запознанствата по Интернет?
Ами незнам - зависи с каква цел са запознанствата  Girl_sing Има много случаи на приятелства или щастливи семейства, но аз лично никога не съм искала да имам връзка с някой от интернет! Но пък запознанството ми с хора от форума много ме радва и мисля, че ще се получат някои много добри приятелства, не само виртуално, а и на живо  blum
5. Ако ти кажа, че според изследвания любовта трае 30 месеца. Тогава вечната любов съществува ли?
Каквото и да ми кажеш, аз ще ти кажа, че съществува поне при някои!  tease Надявам се и аз да съм от тези някои, но дори и да не съм, ще се радвам да се обичаме и уважаваме с милото и да не стигаме до етап, в който няма какво да си кажем  Girl_sing
6. Пускаш ли тото?
За съжаление не пускам, а все се каня  Girl_sing Иначе съм печелила доста награди от различни игри в интернет - последно баща ми (аз съм играла от негово име) спечели уикенд за двама в Слънчев бряг, на който ние ще ходим  yahoo yahoo yahoo И още много други  girl_wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #21 -: септември 17, 2007, 20:37:12 »

И аз ще те поразпитам малко,нали може  Wink
1.Романтична ли си?
2.Кое според теб е най-важното нещо в една връзка?
3.Има ли нещо,с което твоето слънце би те изкарало извън нерви?
4.Кое ти беше най-трудно в потготовката на сватбата ви?
5.Кой ти помогна най-много с нея?
6.А кой ти е любимият момент от сватбата ви?
7.До къде беше последното ти пътуване?
8.Колко деца би искала да имаш?
9.Какво правиш след напрегнат ден в работата,за да релаксираш?

Това е от мен  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 26, 2007, 13:45:08 »

Откога се каня да отговоря на тези въпроси, та чак ги бях позабравила  Girl_sing
И аз ще те поразпитам малко,нали може  Wink
Може, разбира се, задавайте въпроси, момичета аз с удоволствие ще отговарям!  yahoo good

1.Романтична ли си? - Мога да кажа, че съм романтична, но понеже мъжа ми не е, малко ми убива романтиката понякога  Girl_sing и все пак си го обичам  girl_in_love
2.Кое според теб е най-важното нещо в една връзка? - Най-важното е... Hmmm много неща са важни - любов, доверие между двамата, разбирателство, много компромиси, но от двете страни, никога само от едната и търпение!  good
3.Има ли нещо,с което твоето слънце би те изкарало извън нерви? - Ох, много неща за съжаление  Girl_sing Аз понякога реагирам доста остро и не отстъпвам лесно, нито пък той и тогава много се ядосвам  pardon diablo На него слабост са му колите и ме изкарва извън нерви като почне да ми говори за това колко хубави джанти има някоя кола и разни такива, а ние сме на разходка примерно  diablo
4.Кое ти беше най-трудно в потготовката на сватбата ви? - Може би да угодя да всички  Girl_sing Повечето неща трябваше да преценявам и решавам сама, макар че ми и помагаха за някои неща и после като чуех от някой, че не им харесва или че не е трябвало така, ми беше много криво, защото аз така съм преценила на момента и сама съм обикаляла след работа до късно!
5.Кой ти помогна най-много с нея? - тук малко се затруднявам, защото примерно едната сестра на милото ни препоръча фотографа, Ди-джея, видеооператора и жената за украсата на ресторанта, което не беше никак малко, но до тук!  pardon Другата му сестра ни препоръча ресторанта, но аз бях обикаляла доста преди това и също го бях гледала, а милото общо взето с каквото е могъл ми е помагал, но беше до 7 на работа и почти нямаше възможност да обикаля с мен за каквото и да е  Girl_sing Родителите пък като не са в София, даваха съвети колкото си искаш, дори и повече  blum но ако можеха да свършат нещо го вършеха  good
6.А кой ти е любимият момент от сватбата ви? - Амиииии май цялата сватба  pardon А, може би ръченицата с пилето и тортата срещу кумовете, защото сестра ми и една приятелка се бяха облекли в народни носии и изненадаха всички гости, включително и кумовете  Oh my ... а накрая, когато си взеха пилето и тортата младоженеца и той се появи в носия и обра овациите, както се казва  Bravo yahoo Общо взето падна голяма игра на ръченица, но все пак сме играли в танцов състав (аз имам 15 години стаж  girl_wink ) и ни беше много весело и приятно  yahoo
7.До къде беше последното ти пътуване? - Преди два дена се върнахме от медено пътешествие до Копривщица и Троян, а отидохме и до Ловеч  yahoo Само дето нямам снимки, защото лентите бяха фалшиви и дефектни  hysteric
8.Колко деца би искала да имаш? - Може би 2, но със сигурност не искам само 1  good И все пак си е Божа работа - колкото ни е писано  pardon
9.Какво правиш след напрегнат ден в работата,за да релаксираш? - Най-вече обичам да се ровя из форума, защото така се зареждам с положителна енергия и емоции, а иначе обичам разходките, но в София на мръсния въздух малко се губи смисъла на думата  bad

Това е от мен  smile
Благодаря ти за въпросчетата!  give_rose
Чакам някой друг с нови въпроси  yahoo good
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 27, 2007, 12:13:34 »

Хайде малко въпросчета и от мен: pleasantry
1.Кой готви вкъщи?
2.Би ли правила секс за една нощ?
3.Какво е мнението ти за изневярата?
4.Както и това за ревността?
5.Сподели 3 положителни и 3 отрицателни свои качества smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 27, 2007, 14:58:12 »

Хайде малко въпросчета и от мен: pleasantry
1.Кой готви вкъщи? - Аз готвя, а милото понякога прави салата или ми помага с нещо друго като рязане, разбъркване и т.н., но в яденето най-го бива  tease laugh
2.Би ли правила секс за една нощ? - Бих правила цяла нощ секс с мъжа ми  tease blush но в смисъла, който влагаш - категорично НЕ  NO
3.Какво е мнението ти за изневярата? - По принцип не удобрявам изневярата нито на мъжа, нито на жената  nea още повече не мога да разбера някои хора, които много години имат брак и изведнъж идва момент, в който единия изневерява  crazy това за мен е предателство не само на любовта и доверието им, но и на съвместния им живот въобще  Girl_sing
4.Както и това за ревността? - Зависи в каква степен е и дали е основателна  pardon Ако единия дава повод на другия да ревнува, бих обвила ревнувания, но ако без повод се ревнува не удобрявам  NO
5.Сподели 3 положителни и 3 отрицателни свои качества smile - Пложителни: отзивчива, лъчезарна, грижовна  blush Отрицателни: голям инат съм  angry, много бързо се ядосвам, обичам да си поспивам  pardon

Благодаря за въпросите и съм готова за още  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #25 -: октомври 12, 2007, 10:39:06 »

Хайде и аз да поразпитам  give_rose
1. Какво промени в себе си /като характер/, откакто си заедно със съпруга си?А кое ти беше най-трудно да промениш?
2. Какво промени той у себе си с твоя помощ/по твое настояване?
3. Коя е най-голямата глупост, която предизвика разправия между вас?
4. Къде би избрала да живееш завинаги,ако можеше да избираш?
5. Смяташ ли, че съпругът ти би се държал неприятно,ако ти започнеш да изкарваш повече пари от него?
6. Важни ли са за теб желанията на съпруга ти по отношение на външния ти вид- например да ти каже, че те харесва с еди-какъв си цвят коса, и ти да се боядисаш, за да задоволиш желанието му. Или да ти каже, че те харесва по-закръглена/по-слаба, и ти съответно да се постараеш да изглеждаш така заради него.

Хайде стига засега  blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 20, 2007, 12:59:58 »

Аз направо съм за бой, дето до сега не намерих време да ти отговоря на въпросите, но си изпълних най-накрая обещанието!  blush Надявам се да не се сърдиш много за закъснението и ако има още нещо, коет оискаш да ме питаш или някой друг - питайте и не ме жалете!  tease laugh
1. Какво промени в себе си /като характер/, откакто си заедно със съпруга си?А кое ти беше най-трудно да промениш? - Мисля, че промених доста неща в характера си, за да можем все пак да си паснем и да се разбираме. Най-трудно ми беше и все още е да си надделея на ината!  tease Голям инат съм и това понякога доста ми пречи, защото ако реша, че няма да правя нещо, много трудно може някой да ме убеди да го направя и дори да знам, че не съм права, пак се инатя и си държа на моето  blush Само ще кажа, че съм зодия Овен, а и баща ми е с инат характер, та какво да направя  pardon
2. Какво промени той у себе си с твоя помощ/по твое настояване? - Аз все още се опитвам да променя у него наивността и доверчивостта му на напълно непознати хора! Много е наивен и доста си пати от това!  angry Друго, за което се сещам е, че той имаше навика да си излиза някъде без да казва на никой къде отива и това адски много ме дразнеше, защото доста пъти като сме били у неговите родители, той изчезва някъде и всички се изреждаха да ме питата къде е, а аз имах най-малка представа къде може да е и много съм му се карала за това  Girl_sing
3. Коя е най-голямата глупост, която предизвика разправия между вас? - Амииии, те са доста  tease аз мога да се подразня и от най-малкото нещо, например защо е преместил верото от другата страна на мивката или не е направил нещо, както аз съм свикнала да го правя  crazy Разни такива глупости могат да предизвикат разправия, ако нещо съм изнервена, но се опитвам и това да променя в характера си, защото осъзнавам, че наистина са глупости  pardon blush
4. Къде би избрала да живееш завинаги,ако можеше да избираш? - Ох, тук ще ме накараш да се размечтая  girl_in_love Със сигурност искам да е някое топло място, защото съм зиморначива, да има моренце (или океан  tease), но да има и планина, където можеш да се разхождаш на чист въздух из природата. Някъде, където хората не са толкова злобно настроени един срещу друг и да имам мноооого приятели наблизо!  Girl_hide
5. Смяташ ли, че съпругът ти би се държал неприятно,ако ти започнеш да изкарваш повече пари от него? - Ами не съм много сигурна, но по-скоро не, ако и той има прилична заплата, разбира се  good Всъщност преди аз получавах по-висока заплата от неговата и не е имало проблем с това!  girl_wink
6. Важни ли са за теб желанията на съпруга ти по отношение на външния ти вид- например да ти каже, че те харесва с еди-какъв си цвят коса, и ти да се боядисаш, за да задоволиш желанието му. Или да ти каже, че те харесва по-закръглена/по-слаба, и ти съответно да се постараеш да изглеждаш така заради него. - Важни са, разбира се, но стига и аз да се харесвам такава, каквато той ме иска, в противен случай не бих си променяла нито цвета на косата, нито нещо друго! Все пак и аз трябва да се харесвам Girl_hide Той например винаги е повтарял, че харесва блондинки, а аз съм с тъмна коса и кафеви очи, но дори и той не иска да се изрусявам, защото косата ми ще се изтощи, а смея да кажа, че имам хубава коса поне за сега  blush Виж за закръглеността ми е проблема - аз също искам да отслабна, както и той, но или нямам достатъчно воля или незнам!  Girl_sing Лошото е, че напълнях доста, откакто сме в София, защото рязко ми се намали физическата активност и водя доста заседнал начин на живот. Иначе все му обещавам да се постарая да отслабна, но и той не ми помага като ми казва да ям колкото ми е сладко   Girl_sing diablo
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines