Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:32:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за maria_lakova  (Прочетена 13036 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« -: юни 17, 2007, 08:31:10 »

Здравей, ето няколко въпросчета и за теб  smile
1. Разкажи ни за някои твои положителни и отрицателни качества от характера.
2. Конфликтна личност ли си?
3. Подаваш ли се твърде лесно на емоциите си или по-скоро си стъпил здраво на земята човек?
4. Планирате ли скоро бебче ?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 17, 2007, 12:00:33 »

Честито столче от мен, моите въпросчета са:

Какво би променила в сватбения си ден?
Разкажи за някой гаф от сватбата , ако има такъв. pardon
Какъв беше най - странния свадбен подарък който получихте?
Кой беше по-развълнуван на сватбата- тъщатат или свекървата?
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 17, 2007, 13:37:18 »

Ето и няколко от мен.

1. Ако вярваш в прераждането, каква мислиш че си била в предишния си живот?
2. Какви качества според теб трябва да притежава една жена, за да бъде определена като силна жена? А ти самата би ли се определила като силна жена?
3. А какви качества според теб трябва да притежава идеалния мъж?
4. Изброй качествата, които най-много цениш в твоя мъж!
5. Кои според теб са традиционните български морални добродетели, които всяка българка трябва да притежава?
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 17, 2007, 14:39:45 »

 ето и от мен:

1.не си нервна,нали! как успяваш винаги да запазиш самообладание?
2.как показваш ,че нещо те е наранило?
3.разкажи как преминава една твоя неделя?
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 18, 2007, 11:10:32 »

Охооо пипнали сме и мимето danceg
Ето няколко въпросчета и от мен
1.Кога усети, че това е мъжа на живота ти?
2.Изглеждаш ми изключително положителен и весел човек, какво би могло да те ядоса?
3.С какво се занимавате ти и съпруга ти?
4.А какво най-много обичате да правите заедно?
5.Какви качества трябва да притежава един мъж за да те спечели?
6.Каква е твоята несбъдната мечта?

Е, това е от мен,благодаря ти предварително мила за отговорите give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 18, 2007, 11:13:42 »

Момичета, виждам, че имам доста въпросчета, на които трябва да отговоря  tease
Обещавам при първа възможност да го направя, че като гледам доста неща имам да пиша  pardon
Вие си пишете въпросите!  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 19, 2007, 11:08:03 »

Хайде и аз да понапиша някое и друго въпросче!!! tease

1. Как се запознахте с Орлин?
2. Кой първи каза: "Обичам те!" ?
3. Как си избрахте датата на сватбата?
4. На кого първо казахте, че ще се жените?
5. Какво не би му простила никога?
6. За какво най-често спорите?
7. Кой готви по-добре, ти или той?

Е, това е за сега от мен!!! Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 19, 2007, 12:38:56 »

Здравей, ето няколко въпросчета и за теб  smile
1. Разкажи ни за някои твои положителни и отрицателни качества от характера.
Положителни черти – отзивчива съм и гледам на помогна с каквото мога на хората  blush, макар и доста често да не съм получавала благодарност и са ме използвали за доста неща!  Girl_sing Обичам да гледам по-оптимистично на живота и да не се депресирам от неща, които така или иначе не зависят от мен и няма как да ги променя!  pardon Не случайно в студентските ми години повечето купони ставаха в нашата стая.  blush Party time
Отрицателни – голям инат съм  diablo, но в някои ситуации именно това много ми е помагало  pardon, понякога много лесно избухвам и за най-малкото нещо, не винаги обмислям какво да кажа или направя, макар че гледам първо да мисля, после да действам.
Много съм чувствителна, но това незнам положителна или отрицателна черта е.  Girl_sing Мога да се разплача и от хубаво и от лошо. Последно на свтбата на Ники доста се разчувствах като ги гледах как си слагат халките и си казваха обещанията!  cray
2. Конфликтна личност ли си?Много зависи от ситуацията! Мисля, че преди бях по-конфликтна, сега се опитвам да премислям и да премълчавам някои неща! Но с милото доста се караме заради глупости и много искам да да променя това!  Girl_sing
3. Подаваш ли се твърде лесно на емоциите си или по-скоро си стъпил здраво на земята човек?
Аз преди малко писах, че съм доста чувствителна и наистина се подавам на емоциите, но успявам да се прикривам понякога и гледам да мисля реално за нещата, а не да действам импулсивно! Така че все пак съм и стъпила на земята, макар и не толкова здраво!  tease
4. Планирате ли скоро бебче ?
И да и не! Нали знаеш приказката “Иска ми се, ама не ми стиска!” И при нас е нещо такова, не защото не сме готови психически (поне аз мисля, че съм готова да стана майка), а защото засега не можем да му осигурим финансово всичко, от което ще има нужда! Затова ни се иска малко да изчакаме, но пък от време на време опити, така че....не се знае  blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 19, 2007, 13:16:09 »

Честито столче от мен, моите въпросчета са:
Какво би променила в сватбения си ден?
Честно казано има много неща, които е можело да станат по друг начин, да се избегнат някои ситуации или да се направи нещо допълнително, но на мен всичко си ми харесва и ако беше по друг начин незнам дали щеше да е толкова хубаво! Май единственото нещо, за което наистина съжалявам, че не направихме е това, че не си направихме фотосесия с фотографа!  Girl_sing А той можеше да направи чудесни снимки! Но и тези, които имаме много си ги харесвам!  girl_in_love
Разкажи за някой гаф от сватбата , ако има такъв. 
Ха, много интересен въпрос!  good
Гафове разбира се, че имаше, то ако няма гафове, няма да е интересно!  tease
Първия, за който аз в последствие разбрах, е че когато младоженеца тръгнал за кумовете, баща му си заключил ключовете в багажника на колата!  Oh my ... И така всички отиват пред кумовете – родителите на младоженеца ги няма, а разстоянието между блоковете е 500м! Добре че кумеца им е дребен и са го използвали да влезе в багажника на колата от към седалките!  laugh Звучи смешно, но на тях какво им е било... angry
Второто нещо беше, че пред ритуалната зала моите родители на свой ред липсваха!  Oh my ... По пътя не успели да завият и продължили напред (баща ми познава горе-долу София, но все пак не са от тук) Звъняхме по телефоните, всички бяха изнервени, само аз не бях много (сигурно заради хапченцето, което пих сутринта pardon ), от ритуалната искаха да влизаме без родителите, дори едни познати предложиха да застанат на тяхното място като родители crazy, но аз казах, че без тях няма да се женя и това е!  nea Без успокоителното, обаче, предчувствам, че щеше да има голям рев, че закъсняват и може да изпуснат как казвам “Да”!  cray cray cray
Трето – докато чакаме моите родители да дойдат, племеника на милото, който беше на 3 и половина годинки, реши, че иска да пишка с баба, а не с мама! Съответно, докато са в тоалетната се чува музиката, на която влизаме и на видеото се вижда как след като ние вече сме почти застанали пред длъжностното лице, свекървата влиза с малкия, който е с разгащена ризка!  tease Поне най-накрая се събраха всички родители на едно място!  laugh
Четвърто – понеже булченската кола беше на един познат на кума, го беше помолил да не лепим много по нея с тиксо и аз се старах колкото се може по-малко да слагам, по пътя за ритуалната по Цариградско шосе за малко да хвръкне и да останем без украса!  Oh my ... Да не говорим, че пречеше на видимостта на кума, който беше и шофьор! На един светофар на Евлоги Георгиев дори слезна и се опита да я оправи  tease
Май се оказа, че сме имали доста гафове  girl_impossible, но това не ни попречи да си изкараме весело  danceg
Какъв беше най - странния сватбен подарък който получихте?
Повечето ни подаръци бяха в пликче, така че нямахме много предметни “награди”!  pardon Незнам защо, обаче леля ми беше решила да ни подари и мушама  laugh , за която разбрах по-късно, защото тя я беше оставила вкъщи, а в ресторанта ни дадоха парички!  yahoo
Кой беше по-развълнуван на сватбата- тъщатата или свекървата?
Ооо и двете бяха много развълнувани и бяха много мила картинка на посрещането в ресторанта и двете  cray cray cray
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 19, 2007, 13:36:47 »

Ето и няколко от мен.
1. Ако вярваш в прераждането, каква мислиш че си била в предишния си живот?
И аз незнам дали вярвам, но ако съм имала предишен живот, може би съм била котенце, защото много обичак да се гушкам и да мъркам  cat
2. Какви качества според теб трябва да притежава една жена, за да бъде определена като силна жена? А ти самата би ли се определила като силна жена?
Не мисля, че може да са кажат точно определени качества, които една силна жена трябва да притежава, за да се нарече такава, но трябва да е решителна, да не се подава само на емоциите и чувствата, да успява да “прескача” препятсвията по пътя си и да гледа винаги напред с вдигната глава!  good
А по въпроса дали аз съм силна – понякога се учудвам как успявам да се справя с някои ситуации без да се отдам на отчаяние или нещо такова, но когато ми се натрупат доста неща си поплаквам, за да ми олекне!  pardon
3. А какви качества според теб трябва да притежава идеалния мъж?
Трябва да ни е ясно, че идеален мъж няма  Tc, но за мен е важно мъжа да притежава разбиране, да е грижовен, да ми помага, когато имам нужда от помощ, да мисли за НАС,не  за него и мен по отделно, да е трудолюбив и интелигентен! За моя радост моя мъж притежава тези качества и аз много си го обичам!  girl_in_love
4. Изброй качествата, които най-много цениш в твоя мъж!
Всички тези, които съм описала в предния въпрос!  good
5. Кои според теб са традиционните български морални добродетели, които всяка българка трябва да притежава?
Мисля, че тези добродетели трябва всеки да притежава, независимо от пола или народността: любов към близките, трудолюбие, отзивчивост и готовност за помощ на близките!  give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 19, 2007, 14:02:24 »

ето и от мен:
1.не си нервна,нали! как успяваш винаги да запазиш самообладание?
По този въпрос може да се поспори!  pardon Понякога се изнервям и от най-малкото, а не искам да е така!  Girl_sing Старая се да го правя по-рядко, защото нищо няма да спечеля от това, но не винаги се получава! Когато съм тук във форума, обаче, всичко ми действа толкова успокояващо и ми е много приятно да пиша и чета мненията на другите!  girl_in_love yahoo Точно заради това исках да стана и модератор!  good
2.как показваш ,че нещо те е наранило?
Много пъти си замълчавам или тайничко си поплаквам  cray , но по-добрия вариант е да си казваш всичко в очите на хората!  good
3.разкажи как преминава една твоя неделя?
Понеже и двамата не сме от София, понякога си ходим в Хасково или Червен бряг и там съответно се посещават и бабите и дядовците на село!  randma grandpa
Ако сме си останали тук, обикновено се излежаваме до късно  Sleep, пием кафе задължително  Coffe, ходим да напазаруваме някои неща, чистене, ако не сме го направили в събота (тук мога да похваля милото, че страшно много ми помага в чистенето yahoo), обичаме да излизаме на разходка, било то и в квартала, само да се раздвижим или на Панчарево! Следва готвене, къпане и т.н.  tease
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 19, 2007, 15:20:27 »

Охооо пипнали сме и мимето danceg
Ето няколко въпросчета и от мен

Е, това е от мен,благодаря ти предварително мила за отговорите give_rose
1.Кога усети, че това е мъжа на живота ти?
Незнам, то стана постепенно и сега не мога без него!  girl_in_love
2.Изглеждаш ми изключително положителен и весел човек, какво би могло да те ядоса?
Общо взето всичко може да ме ядоса, ако позволя това, разбира се!  blum Гледам да не обръщам внимание на някои дребни неща, които не ми харесват, но които не зависят от мен!  good
3.С какво се занимавате ти и съпруга ти?
Аз в момента съм секретарка в частна фирма, но се надявам скоро да работя за себе си  secret  Милото работи в риболовен магазин  fool
4.А какво най-много обичате да правите заедно?
Може би да се разхождаме  girl_in_love
5.Какви качества трябва да притежава един мъж за да те спечели?
Отговорила съм на подобен въпрос  good
6.Каква е твоята несбъдната мечта?
Да имаме дечица (надявам се скоро да стане  PREGQ), да имаме собствено жилище (това вече е голям проблем  Girl_sing ) и да отидем на екскурзия в чужбина с милото, защото той никога не е излизал от България и ми се иска да го направим! Общо взето моите мечти са осъществими, така че има време да се сбъднат всички!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 19, 2007, 15:40:36 »

Хайде и аз да понапиша някое и друго въпросче!!! tease

Е, това е за сега от мен!!! Wink

1. Как се запознахте с Орлин?
Аз играех народни танци в танцовия състав към университета и той дойде и се записа при нас като пъвокурсник (аз бях вече 3 курс)  blush
2. Кой първи каза: "Обичам те!" ?
Той, аз по-късно се престраших, а и исках наистина да го почувствам! При мен по-бавно се случиха нещата, но пък чувствата ми са много силни!  girl_in_love
3. Как си избрахте датата на сватбата?
Ние бяхме решили, че няма да бързаме и сватбата ще е през 2007г., но родителското тяло единодушно реши, че няма за какво да чакаме толкова много и ще правим сватба през 2006!  И двамата не обичаме зимните сватби поради студеното време и искахме поне пролетта, но на края се съгласихме да мислим дата като решихме, че ще е в събота. Септември нямаше как (годежа ни беше на 09.09), октомври гледахме да е към края, за да има време за подготовка, но пък имаше избори, предвидихме и евентуален балотаж. Така стигнахме до ноември.Понеже 4 беше задушница, остана 11 и така решихме, че на 11.11 ще кажем своето "ДА". След време се усетихме, че в датата има много единици, а се случи така, че и колата, с която бяхме на сватбата беше с номер 1111!  yahoo
4. На кого първо казахте, че ще се жените?
Понеже Орлин ми подари годежния пръстен вечерта срещу имения ми ден, аз изчаквах да ми се обадят да ми честитят и да се похваля! Пръв беше баща ми и успя да каже честито и нищо повече!  tease А аз пътувах за работа в автобуса и толкова се равълнувах, че сигурно ми е проличало  blush
5. Какво не би му простила никога?
Никога не казвам никога, но незнам дали бих простила изневяра или насилие върху мен или децата!  Girl_sing
6. За какво най-често спорите?
За всичко, за което се сетиш и не се сетиш! Най-много за това кой да седне на компютъра май!  pardon
7. Кой готви по-добре, ти или той?
Ако му се налага да готви сигурно ще готви добре, но засега определено аз!  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 19, 2007, 15:45:18 »

Благодаря ти за изчерпателните отговори, Мария!!! kiss2 girl_in_love give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 19, 2007, 15:51:14 »

Благодаря ти за изчерпателните отговори, Мария!!! kiss2 girl_in_love give_rose
Постарах се да е изчерпателно наистина, но ми отне доста време  girl_wink
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines