Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 22:35:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛЕВЕН  (Прочетена 191739 пъти)
 
cvetelinan
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« -: юни 16, 2007, 12:10:06 »

има ли момичета от Плевен
« Последна редакция: януари 26, 2011, 09:59:19 от fiibi_bg » Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 18, 2007, 09:35:05 »

Браво! И ние  искахме в Централ,но беше зает за нашата дата. Чувам, че след ремонта и новия управител, било много хубаво! Църковен брак ще правите ли?
Не се притеснявай да питаш каквото те интересува (може и на лични).



Оф, те роклите са си ужасни! Аз не,че съм ги разглеждала, но само тези на витрините като видя и ми призлява! Ако имаш възможност, най-добре да разгледаш във Варна или София, или някой по-голям град!
« Последна редакция: юни 18, 2007, 09:37:19 от Аni » Активен
cvetelinan
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #2 -: юни 18, 2007, 09:41:28 »

Много харесах ресторанта след ремонта.Аз работих там и при предния и при сегашния управител и се чувствам много спокойна че каквото желаем ще се постараят да го изпълнят
Активен
cvetelinan
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #3 -: юни 18, 2007, 09:43:16 »

Църковен брак ще сключваме в "св.Николай"
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 18, 2007, 09:48:39 »

аз по принцип също съм от Плевен но живея във Варна а сватбата ми е в Смолян.ама питайте ако нещо мога да помагам.Брат ми а и една приятелка се жениха в Плевен и имам някаква представа.
Активен
cvetelinan
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #5 -: юни 18, 2007, 09:49:42 »

Ходила ли си в един магазин на 2 етаж най-отдолу на ст.главна почти срещу Локомотив варненска фирма има интересни рокли по-различни от всички останали.Може да си поръчаш има каталози.
Активен
cvetelinan
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #6 -: юни 20, 2007, 11:36:32 »

Мила Ани вчера откриха нов сватбен салон"Менделсон" на ст.главна има готини рокли харесах си три но не съм мерила мисля че е рано.Ако сега си купя и харесам после друга? *crazy*Ами ако стане късно и не харесам нищо друго.... girl_impossible
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 20, 2007, 14:54:46 »

Моя съвет е като си вземеш рокли спирай да гледаш рокли и това е.Мисля че около месец преди сватбата трябва да се ориентираш да вземеш и около два ако ще ти я шият.Ама това си е мое мнение.
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 20, 2007, 15:37:45 »

Здравейте момичета  girl_haha Аз също съм от Плевен, но сватбата ще е във Варна. Все още не съм решила дали да ме взимат от вкъщи или от квартира/хотел във Варна. Ако ще е от Плевен, ще си помагаме с организацията  DANCE
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 20, 2007, 16:50:56 »

Мила Ани вчера откриха нов сватбен салон"Менделсон" на ст.главна има готини рокли харесах си три но не съм мерила мисля че е рано.Ако сега си купя и харесам после друга? *crazy*Ами ако стане късно и не харесам нищо друго.... girl_impossible
Според мен не бързай с избора на рокля! Аз гледам модели в интернет от 7-8 месеца и това, което ми харесваше в началото, сега ми се струва ужасно грозно и обратното! Наистина както казва gucci трябва да се ориентираш около два месеца по-рано, но и малко по-късно да е, мисля, че няма да е голям проблем. Аз например ще си шия роклята и се надявам до края на тази седмица да съм доуточнила модела и да започва шиенето!
Здравейте момичета  girl_haha Аз също съм от Плевен, но сватбата ще е във Варна. Все още не съм решила дали да ме взимат от вкъщи или от квартира/хотел във Варна. Ако ще е от Плевен, ще си помагаме с организацията  DANCE
Ти във Варна ли си живееш?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 21, 2007, 08:33:11 »

cvetelinan ти май единствена живееш и ще си правиш сватбаат в Плевен.Ани къде ще си шиеш роклята.Предполагам че ще е във Варна.
Активен
Ralitsa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #11 -: юли 12, 2007, 21:54:19 »

Здравейте,
И аз съм от Плевен, но живея във Варна. Сватбата ни ще бъде в ресторанта на х-л Кайлъка. Роклята ми, костюма на младоженеца и всички аксесоари ще си ги вземем от Врна. Сега обаче търсим фирма в Плевен, която да украси ресторанта, също и кола под наем.

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: юли 12, 2007, 22:18:01 от maria_lakova » Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 12, 2007, 22:27:06 »

Здравей,Ралица!
Радвам се,че булките от Плевен се увеличаваме! Знам две фирми за украса, но ще ти пиша на лични,за да не правя реклама.
Кажи нещо повече-кога е голямото събитие?
Активен
Ralitsa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #13 -: юли 13, 2007, 13:54:31 »

Здрасти, Ани!
Благодаря ти много за информацията. Намерих телефоните на фирмата в интернет и когато съм в Плевен ще си уговоря среща с тях. А иначе голямото събитие ще бъде на 1 септември, все още си казвам, че има мноого време. А някаква идея за гримьор/ка?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 13, 2007, 16:16:19 »

Ох, гримьор и аз си търся. Имам две, три идеи, но ако искаш ще ти кажа със сигурност след 2 седмици, когато ще съм ходила на пробен грим и ще знам дали са добри или не.

А ти измислила ли си фризьорка, защото аз още се чудя?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines