Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:36:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 3 част  (Прочетена 203045 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 18, 2012, 19:28:06 »

emmmmmy   Bravo за обичките.
Веси, коронката е супер, но внимателно си подбери бижутата, за да не стане претруфено, защото имаш коронка,було,голямо цете на роклята,ръкавици,яка...Според мен спокойно можеш да си без колие. Но пък всеки има различен вкус и може пък да искаш да е по-кичозно  Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 18, 2012, 19:48:37 »

emmmmmy   Bravo за обичките.
Веси, коронката е супер, но внимателно си подбери бижутата, за да не стане претруфено, защото имаш коронка,було,голямо цете на роклята,ръкавици,яка...Според мен спокойно можеш да си без колие. Но пък всеки има различен вкус и може пък да искаш да е по-кичозно  Wink
Права си, но аз харесвам повече аксесоари. Може и да е претруфено, но на мен си ми харесва.  blum
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 18, 2012, 19:55:12 »

Веси, това е най-важното  good
А аз искам да питам- има ли момичета, които ще са със златни халки, но сребърни бижута или обратното. Просто ми е любопитно, защото на сестра ми халките са златни(бяло и жълто злато), но няма никакво златно бижу и се чудим какво да измислим- дали да е без бижута, да си купи нещо златно, нещо имитиращо злато или пък да си сложи сребро.
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 20:13:48 от Мариелка » Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 18, 2012, 20:10:10 »

Аз чух, че тази година било на мода да се носят бижута от различен метал - от тази гледна точка злато и сребро сигурно ще е ок. При мен например всичко ще е златно (халки, обеци и колие), а диадемата ми е сребриста на цвят, но на мен не ми се вижда грозно. Ако се притеснява - да си купи някакво нежно златно колие или верижка с висулка (или вие от семейството й подарете).
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 20:12:28 от Vivid » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 18, 2012, 20:14:08 »

 изпревариха ме smile  - четох някакво интервю с известен дизайнер и пак същото каза- смесват се злато и сребро, просто зависи от модела на двете бижута, изчистен или по-богат - това вече се преценява на място . smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 18, 2012, 20:17:55 »

Тя не носи злато (не знам защо си избраха златни халки) и варианта да и подарим или да си купи почти напълно отпада- не иска излишни разходи. Но пък има много хубави иматации- не от онези циганските, а доста нежни....Та дилемата е общо взето дали да е сребро или имитация  pardon

Сега видях и коментара на Еми. Определено повече клоня към среброто.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 18, 2012, 20:24:22 »

аз съм пристрастна, защото обичам среброто и бялото злато като цвят.
Но това е строго индивидуално. в тази връзка и аз ще имам проблемче, защото бижутата ми са сребърни, годежният ми пръстен- бяло злато, а мъжът ми харесва само златни халки дотук, така че май и халките за да си пасват с годежния пръстен и сватбените обици ( пак сребърни) , а и с неговото мнение, ще са бяло и жълто злато . crazy funnytooth
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 19, 2012, 21:27:07 »

Аз бях със сребро, защото ми объркаха цвета на дантелата, и златна, жълта, халка с 1 малък улей бяло злато.
Бях с мн тънко синджирче и висулка с перла и перлени обици.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 20, 2012, 10:24:42 »

Момичета, аз пак изпаднах в чуденка. От момента, в който мъжът ми и майка ми разбраха, че не искам колие, не спират да ме навиват да си взема. Освен това онзи ден така си харесах един комплект от златен пръстен и обици с перли, че само за него мисля. Проблемът е, че годежният ми пръстен е с диамант и трябва да избирам между перлите и диаманта. Няма как да съм и с двете, а не върви да махна годежния си пръстен в деня на сватбата и да го заменя с друг. crazy
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 20, 2012, 10:28:50 »

sunset мила не разбирам какво те притеснява, аз също си мисля за перли, а пък годежният ми е камъче и някак на мен не ми изглежда да стои лошо.. но да си призная не съм и пробвала де...само така си мисля  pardon
« Последна редакция: февруари 20, 2012, 10:33:01 от cveta_d86 » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: февруари 20, 2012, 10:35:43 »

Честно казано си мисля да не стои зле, ако имам един пръстен с камък и един с перла. Освен това моят годежен пръстен стои на лявата ръка, на безименния пръст. Перленият няма къде да го сложа. На дясната ръка ще ми е халката. На останалите пръсти не искам пръстени. nea
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 20, 2012, 10:38:56 »

sunset ,купи си ги,щом толкова ти харесват.Може на сватбеният ден да си сложиш само обеците/и на мен не ми се нрави идеята да смениш годежния пръстен с друг/,а да си ги носиш като комплект в ежедневието или за някое друго събитие. blush
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 20, 2012, 10:41:52 »

Подкрепям те и аз не искам пръснети...годежния сега ми е на дясната ръка, но на сватбата ще го сложа на лявата, за да има място за халката...иначе пръстен с перли не мисля да взимам...евентуално само колие и обички... но съм решила първо да си харесам роклята и тогава в зависимост от нея ще предценя какво точно да взема като бижута smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 20, 2012, 10:47:08 »

Аз бих си ги купила, но не искам да давам излишни пари. Идеята ми беше да минат като сватбен разход. blush sarcastic
Прави сте за годежния пръстен, не е хубаво да го сменям точно на сватбата, проява на неуважение към мъжа ми е, а и аз много си го харесвам.
« Последна редакция: февруари 20, 2012, 10:48:43 от sunset » Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #374 -: февруари 24, 2012, 10:45:31 »

cveta_d86  good права си- пръво роклята, после аксесоарите  Wink ..защото ако си купиш перли, а си харесаш рокля цяяялата в камъчета?  tease
sunset перли и камъчета като композиция в бижу ниак не стоят зле  Wink зависи от модела де.. но аз самата имам такъв комплект. не се притеснявай-ако ти харесват перлите-взимай ги смело  good
... това са толкова дребни детайли, които никой няма да забележи  pardon освен ако бижутата не са огроомни   tease
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines