Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:38:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 3 част  (Прочетена 203046 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 19, 2011, 12:58:52 »

Момичета всички бижута са страхотни браво за избора ,аз още се лутам ли лутам какви да избера  blush
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 20, 2011, 13:35:26 »

Panteryx, моят съвет е да се ръководиш от самата теб като стил (ако обичаш по-масивни бижута и ти отиват на физиката, вероятно и на сватбения ден ще предпочетеш по-пищни бижута и ще се чувстваш добре с тях) и особено от роклята и аксесоарите към нея - примерно, в моята рокля като украси има мъниста, а воалът ми е с перли, логично и аз избрах по-нежни бижута (защото роклята се очаква да е пищна) с перли и с подобни на мъниста декорации.
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 27, 2011, 11:29:22 »

Здравейте момичета,не успях да намеря тема,в която можем да споделяме,от къде можем да наемем  бижута или да си вземе добри имитации(мисля,че всяка дама би искала да изглежада страхотно и до наи-млалкия детайл  heart),много бих се радвала,темичката да Ви хареса и да я напълнем с много добри идеи,извинявам се ако има такава тема а аз не съм я намерила give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 27, 2011, 11:33:17 »

3 вариант - истински.
Фалшиви тенекийки по мен не търпя, а за сватбата си никога няма да направя компромис с каквото и да било.
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 27, 2011, 11:34:58 »

Ето и един адрес от мен,има невероятни нещица,поне на мен много ми харесват  http://www.adorn.com/testimonials.aspx
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #200 -: март 27, 2011, 16:38:46 »

Според зависи е...тенекийките често водят до обриви и т.н., така че трябва да се внимава!
Активен
djmarti13
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #201 -: април 10, 2011, 22:06:13 »

Ето и един адрес от мен,има невероятни нещица,поне на мен много ми харесват  http://www.adorn.com/testimonials.aspx

за моята сватба наех сьщата тази фирма от този магазин само че сватбената им агенция и сватбеният им магазин :angry:и съм много дуволен и бижутата купихме от тях.Направиха по поръчка и корсета на жена ми с някакви кристали -много са услужливи и внимтелни независимо,че ние не знаехме в началото какво точно искаме.Аз лично много се изкефих на шоколадовите им трюфели по поръчка -цял ден гледах да си открадвам по един.Уникални са на вкус.

« Последна редакция: април 26, 2011, 21:53:25 от Teo » Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #202 -: април 12, 2011, 09:58:01 »

момичета, някоя от вас чувала ли е за някакво си поверие, че не трябва да се носят перли на сватбата?! Направо съм възмутена, получих невероятно нежни колие и обици от сребро с перли за рождения ми ден и се похвалих на всички, че имам вече бижута за сватбата и от 3 места ми казаха за тази глупост и ми развалиха настроението.... sad Нали няма такова нещо?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 12, 2011, 10:08:26 »

Не знам за вас, но на мен ми писна от тия поверия.Все ми е на ума, че преди векове средностатистиеската българка въобще е знела какво са перли и за какво служат, та чак и поверие да има.
Аз бях на сватбата с перли, точно сребърно колие с гривна и обици.Бяха прекрасни и за мен са много нежни и красиви за сватба.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 12, 2011, 10:10:15 »

Lilkada, aз също имам идея бижутата ми да са от перли, даже съм си харесала конкретен модел за колие, но все още се чудя точно, заради това поверие sad доколкото знам перлите означавали сълзи. Знам, че е глупаво да се подчиняваме на такива неща, но аз съм малко суеверна и сега също като теб незнам какво да правя  crazy
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #205 -: април 12, 2011, 10:59:14 »

Момичета, напълно съм съгласна с Маги. Приемете, че сълзите ще са за това, че сватбата ви ще е затрогваща и романтична и оставате приказките на хората зад гърба си. Перлите са много красиво бижу и ако са правилно съчетани с роклята, ще събират погледите на всички. Ако пък толкова суеверно гледате на всеки елемент до сватбата, винаги ще се намери някой, дето чул-недочул нещо и ще ви развали настроението. В крайна сметка, бижутата не са нищо повече освен едно допълнение, което трябва да си ви харесва на вас лично и това е.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 12, 2011, 11:06:59 »

Аз съм харесала нещо подобно на това, което е на снимките, бижутата са с перли и крастали на Сваровски- дано не се приеме като реклама, понеже на снимките се вижда името на фирмата, която ги изработва smile Мисля и чашите ми да са от същото ателие, изчистени, украсени само с камъчета- видях няколко изработени по този начин и изглежда много нежно.


* untitled.JPG (25.37 KB, 519x648 - видяно 236 пъти.)
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 12, 2011, 11:11:00 »

Ето още една (Ани, надявам се да не ми се сърдиш, че съм качила снимки на твои произведения smile )


* untitled_1.JPG (24.19 KB, 528x648 - видяно 254 пъти.)
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #208 -: април 12, 2011, 12:21:03 »

голяма глупост е това, наистина... аз не мога да разбера хората защо ги дрънкат тези измишльотини на булките, лично аз никога не бих казала такова нещо на някого дори да съм чувала за дадено поверие. Много се издразних и им направих забележка, ама то след дъжд качулка. Неприятното при поверията е, че като не го знаеш не ти пука, но като ти го кажат 10 човека и се чустваш зле като не го спазваш. Така или иначе аз вече ги имам и ще бъда с тях на сватбата, не се сещам за по-булченски бижута от перлите така че да си гледат работата gape
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 12, 2011, 12:25:26 »

Аз ще се повторя, момичета, но ще ви кажа, че всеки сам избира дали вярва или не в нещо. И за да не се получават някакви такива излишни главоболия, аз например вярвам, че перлите са символ на Венера и са свързани с плодородието и любовта. Това си е много по-древно вярване и с много повече логика, според мен поне. Така че останете си суеверни, но си избирайте суеверията! Аз така правя! pardon
Иначе смятам, че според повечето булки, перлите са едно от най-подходящите бижута за сватба! good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines