Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:32:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 3 част  (Прочетена 203037 пъти)
 
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #180 -: февруари 15, 2011, 16:40:24 »

Monikamaria, много са ти хубави бижутата. А пък обувките са ти разкошни  good
И аз имам на сваровски, но моето (поне според мен) не е подходящо за сватбата  NO
Бижутата от снимката за прическа на monikamaria много ми харесват (ако ме разбрахте)  girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 15, 2011, 19:47:04 »

Благодаря ти , irkaaa! give_rose Чаках ги да дойдат май месец, но се отвори възможност май и за по-рано, така че стискам палци! Когато дойдат ще пусна снимчици веднага. В сайта, от който ги поръчвам пише, че са с камъчета Сваровски и сладководни перли.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 16, 2011, 14:12:08 »

Аз също съм си поръчала бижута от ибей  danceg, но понеже са от щатите 30 дена е срока за доставка, така че началото на март ги чакам. Качила съм снимки в галерията.
Моникамария с твоите бижута ще си като принцеса, много са пищни и хубави  good
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 24, 2011, 23:08:57 »

И моите бижута са от Ebay, струват около 7 лв, във възторг съм yahoo

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsAc7E4Usyh__pZCeUncnUioFE8SyARMZCbjzpyXUo5 P6Rosw7sg

Прекрасни са, много съм доволна и нямам търпение да идва сватбата, за да се украся с тях blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 24, 2011, 23:37:32 »

diddka, благодаря и на теб, мила! give_rose
soulless, тоооолкова са нееежни! Bravo Много ми харесаха! Много!
Аз днес си поръчах бижутата!  *YAHOO*Нямам търпение да дойдат!!!  insane Ще откача до тогава! Малко са скъпички, но много си ги харесвам и не искам други! Стискайте палци да пристигнат!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 25, 2011, 07:38:38 »

Monicamaria, честито, миличка! Разкошни са ти бижутата и са така добре съчетани с роклята, която искаш, нямам думи smile Ще бъдеш много стилна булка, всичко ти е подбрано чудесно!
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #186 -: март 16, 2011, 00:23:09 »

Аз първо мислех да съм с перлички, но мама ми каза, че не е хубаво, било на сълзи в брака и бързо ме отказа.

На гражданския брак бях със сребърни бижута с аметист и седеф със лилави отблясъци.

На църковната церемония реших да съм с нещо синичко. Гледах разни тюркоазени бижута, но май са неподходящи за сватба, много изпъкват. Харесах си висулка и обици със сапфири, и друга висулка с аквамарин. Да видим.

Междувременно попаднах на един онлайн български сайт (от друг форум), където има интересни идеи. Не съм се замисляла за подобни бижута, но може и да се спра на нещо бяло-сребристо в крайна сметка. Имат специални "сватбени" неща: http://www.nakit.bg/index.php?brid=1&acc=0&lang=bg&spage=1&sper_page=45&acatid=156&bcatid=160&asearch=
Интересни са, но май нямат магазин, а са само онлайн, а аз докато не хвана нещо в ръка ...
(От друга страна, ако даден магазин няма уеб-страница, за мен е несериозно  Blush, капризи безкрай)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 16, 2011, 09:10:08 »

Момичета, моите бижута пристигнаха и са същите както и на картинката. Ръчна изработка са и са много ефектни  yahoo
Тук в бг също има доста хубави неща, стига човек да се разтърси, но на мен така ми се искаше да си поръчам нещо по нета, като четях че толкова момичета и рокли даже така си пазаруват  pardon
Иначе има много хубави неща в едни магазини, които не се сещам в момента как се казват, но ги има в предверието на магазин Технополис до надлез Надежда /София/.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 16, 2011, 09:18:28 »

Kala, честито! Дай снимков материал blum
Иначе показаните неща от Grey са също прекрасни, артистични и биха подхождали на по-разчупен и артистичен тоалет smile! Само не съм съгласна с тълкуванието на перлите blum, това са някакви суеверия, не вярвам на такива неща аз, перлите са си класика Wink
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 16, 2011, 09:53:37 »

Kala, честито! Дай снимков материал blum
В галерията си имам снимки - наистина това, което пристигна е едно към едно с това на снимките и си е в хубава плюшена кутия и етикетчета. Направено е от сребро и речни перлички  danceg
Продавачът в ибей беше много точен - вярно че почаках месец, но той си беше написал че поръчва от сащ и толкова отнема.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 16, 2011, 19:16:18 »

greysmile аз съм чувала, че перлите са символ на Венера, т.е. на любов и плодородие. за мен е много по-логично. Според мен е важно ти самата в кое суеверие ще повярваш, така че ако държиш на перлите не се притеснявай за глупости. good
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 16, 2011, 19:42:25 »

ето нещо с перли

Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 17, 2011, 13:41:15 »

Kala, видях бижутата ти - прелестни са наистина, със здраве да си ги носиш и да им се радваш smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 17, 2011, 14:03:41 »

Kala, видях бижутата ти - прелестни са наистина, със здраве да си ги носиш и да им се радваш smile
Благодаря ти soulless give_rose
стискам палци твоята покупка на рокля по нета да завърши успешно good
Това е линк към продавача в ибей, от който поръчах - вече е проверен и ако някой си хареса нещо от неговите неща може смело да поръчва http://cgi.ebay.co.uk/SWAROVSKI-AND-PEARL-DESIGNER-BRIDAL-JEWELLERY-SET-8262-/350323593554?pt=UK_Wedding_Clothing&hash=item5190e9d152
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 17, 2011, 17:36:18 »

kala, чак сега видях бижутата ти! Страхотни са наистина, много ми харесаха! Bravo Продавача с право си го препоръчала! Полезно инфо е. smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines