Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:36:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 3 част  (Прочетена 202631 пъти)
 
emillie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #30 -: януари 26, 2010, 20:26:04 »

освен това и прическата има значение, ако е кок стои много голо ,ако ням колие

да, забравих за прическата - ще бъда определено с кок, все още обмислям дали да не си сложа и тиара. Което обаче съвсем ще усложни нещата от гледна точка на съчетаване  god А иначе като фигура съм относително висока и определено слаба.

Вече усещам, че съвсем се втелявам с тази сватба обаче, направо не мога да се позная! crazy
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #31 -: февруари 06, 2010, 08:27:32 »

Деца мои, ужасно много искам ето такива обици за подписването, обаче ме съмнява да ги намеря готови. Знае ли някоя от вас къде в София бих могла да си ги направя от сребро и на сравнително поносима цена за изработка?



* E-944.jpg (67.73 KB, 640x466 - видяно 356 пъти.)
« Последна редакция: февруари 06, 2010, 08:29:22 от Su_to » Активен
Adriana
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #32 -: февруари 06, 2010, 12:57:56 »

Привет и от мен, до сега само четях форума, но много ми харесаха обеците на горната картинка  good и реших и аз да се включа, ако някои има идея как може да се сдобием с такива нека наистина да каже.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 07, 2010, 18:11:58 »

Su аз обожавам този тип обеци. От години съм решила, че ще съм с такива на сватбата си и сега се озъртам за такива. Бях отписала нашенските магазини и само ровя из разни онлайн магазини, но наскоро мернах интересни неща в един магазин, така че май ще ги обиколя първо да видя какво предлагат и после ще го мисля. Иначе из ибей има всевъзможни видове, но за съжаляние масово не са сребърни. Ако не намеря от сребро съм решила дори дрънкулки да си взема, но да са ефектни. Може да погледнеш в галерията ми, мисля, че сложих снимки на някои, на които съм се спряла.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #34 -: февруари 07, 2010, 19:12:27 »

Ами аз не държа непременно да са сребърни, може и фалшиви да са. Само да не са златни. А тези лилавите в галерията ти са невероятни и цената е направо за без пари.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 13, 2010, 06:45:39 »

Eva 87 сайта е страхотен. Ще проверим дали могат да се поръчват продукти с доставка до БГ
 
Аз не вярвам това да са истински диаманти. Не се доверявайте така на интернет, може да ви излъжат. Миналата седмица гледах годежден пръстен с цял диамант и то не от най-скъпите и излизаше $3000 , а тези цени са дооооооооооооооста евтини.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 13, 2010, 10:47:52 »

Su веднага си ги набелязала хиенка Bravo И на мен са ми фаворит лошото е, че нещо изчезнаха и има само други цветове, но предполагам после ще напускат пак, защото имат много бижута. На мен ми допада този цвят, защото се вързва с розовата ми тема, макар и да не е точно същото розово а отива към лилаво. А цената им просто е смешна и съм решила да си ги взема дори не за този повод. Аз си нося такива обици много. Радвам се, че най-после намерих фен на този тип обици като мен  yahoo
Активен
violet princess
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Няма невъзможни неща!


« Отговор #37 -: февруари 14, 2010, 14:26:23 »

Ами и аз се чудя как да разбера дали са истински диамантите, които продават по интернет. Харесах един пръстен, но как да проверя дали е диамант?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 14, 2010, 16:21:32 »

Преди малко поръчахме и моите бижута по ebay. На Сваровски са Girl_hide. Като пристигнат ще ги снимам и на мен:

Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 14, 2010, 22:31:36 »

Velvet бижутата са страхотни good
Много ми харесват, а и идеално ще се съчетаят със сватбата ти.
Аз никога не съм си поръчвала по ebay, но виждам, че има големи красоти. Сподели от кой търговец пазаруваш girl_wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #40 -: февруари 18, 2010, 08:50:02 »

AlexiS наистина съм им голям фен, а и друг тип не ми отиват, само висящи.

velvet, много са нежни, дай линкче към магазина, ако може.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 18, 2010, 09:11:51 »

Su_to, я виж на какво попаднах. Подобни са на снимката, която си пуснала, и доставят до Бг, като с доставката ще ти излязат около 30 лв грубо smile:

http://cgi.ebay.co.uk/Black-Swarovski-Crystal-Necklace-Jewelry-Set-n305_W0QQitemZ200404729438QQcmdZViewItemQQptZUK_Jewellery_Watches_CostumeJewellery_CA?hash=item2ea90d7e5e

Иначе моите са от eто този магазин в еbay:

http://stores.shop.ebay.co.uk/Bridal-Boutique-Wedding-Jewellery__W0QQ_armrsZ1

Просто в търсачката пишеш две-три ключови думи (примерно wedding jewelry set swarovski, може и цвета да конкретизираш) и ще видиш колко много резултати излизат good

« Последна редакция: февруари 18, 2010, 09:16:44 от velvet » Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 18, 2010, 09:41:22 »

Su аз минах погледнах онзи ден няколко магазини за сребърни бижута, които ми се изпречиха на пътя. Имаше няколко модела като нашите обеци, но цените им бях безумни от по 150-200 лв за обеците само. Харесах си и един комплект с колие но беше 260. И направо се отказах. Не знам дали има смисъл да ги обикалям вече. Но като се замисля е нормално. Като са с камъни доста натежават, а те теглят накуп и става доста. Не знам каква е цената на среброто в момента, че отдавна не съм си взимала нищо, но колкото и малко да е се събира пак приблизителна сума. Така че май ще оставам на варианта ибей или някой друг онлайн магазин, ако мерна случайно. Преди няколко дни погледнах за нашите любими обеци, но търговеца вече дори не предлага бижута вече  angry Като попадна на нещо интересно ще ви пусна линкче Wink
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 18, 2010, 09:58:25 »

И аз бях с перли, бели и много нежни. И сега си ги нося от време на време.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 18, 2010, 10:30:52 »

Момичета, помня, че има  "пеперудена" булка тук и това ми изглежда много нежно бижу, подходящо за тази тематика smile :
http://cgi.ebay.com/Wedding-Butterfly-Crystal-Gold-Plat-Necklace-Set-S1140_W0QQitemZ310201452396QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item483972876c
На мен много ми харесва, даже се замислям сериозно...  blum
« Последна редакция: февруари 18, 2010, 10:34:32 от lunno momiche » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines