Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 18:09:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за pleasure!  (Прочетена 18939 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 11, 2007, 10:51:01 »

Еееееее pleasure, аз се чувствам пренебрегната!  Плачещо момиче Кога ще получа отговорчета на моите въпроси?  Хайдеееееееееееееееее пишиииииииииииии  blum
Не така бе пиле...ей сега почвам..... yahoo yahoo yahoo
1. Какво детенце искате - момче или момиче? И кои са ви любимите имена и за едното, и за другото?
Ами не бих отказала едно момиченце... blum....ами чак за имена...ми изглежда вече преклено ангажиращо...преди съм харесвала някакви...сега ако седна да мисля...сигурно ще се спра на други... blum...абе ще е сложно.... tease Хресвам имена...които даже не звучат толкова хубаво...но когато ги вързвах с определен човек и положителната емоция те кара това име з атеб да звучи почти вълшебно...така че...абе де да занм..като му дойде времето ще го мислим...сега нещо не съм вдъхновена за имена...май.... blum
2. Кое е нещото което може да те вбеси? Ако някой не си върши работата и по този начин пречи и на мен да си свърша моята  diablo.....това може доста да ме изнерви...или пък неспазени обещания...направоооооооооооооо   ANGRY  bad bqsnasym :slap :и някой други злободневни нещица...и битовизми..но да не задълбаваме... nea
3. А да преливаш от щастие? Среща с любимия, с любими приятели...малка изненадка...понякога и нова покупка може да ме радва неимоверно..красивите гледки са способни да ме разплачат...(от радост.. Wink)
4. Кой е съвета, който няма да забравиш? (може да не е само един де) Уоуууу аи...я да помисля... crazy "Да не съдя за другите по себе си"..."Да не съдя хората изобщо...има кой да го направи"..."Няма ненаказано добро"....хехе и още мооооооооооооооооооооооого...но те са по традиционни:)
5. Как обичате да разпускате с твоя човек?Грабваме куфарите...на летището иииииииии...на карасиво място...с архитектура...традции, история....това мисля е любимия и за двама ни начин...на кино много обичаме да ходим също...и едно любимо ресторанче имаме...там и е мноо отпускащо...и вкусно дееееееее.... blush
6. Кое е най-щурото нещо което сте правили заедно? Само ти? И само той?
А щури нещта...колкото искаш....когато бях доста по малка бях луда фенка на "Каналето" в тогавашния му варант преди да се разделят на лагери и групи и бях ама мноооооооого луда...нямаше такова животно като мен...та лъгала съм че ще ходя с приятели на техен концерт...а всъщност отидох сама...защото никой друг не се нави...(тогава живеех в С-ски) сам самичка в София...без познати без нищо..и огато свърши там купона...обикалях през нощта по улицие...за да стане 6.00 за да хвана някакъв автобус и да се прибера Oh my .....абе луда работа nea..сега не бих го направила... huhhuh.gif
Негови луди нещта...ами незнам...ще трябва да му го забия тоя въпрос... tease
А заедно....ами последно се сещам като бяхме в Амстердам в един кофишоп...доста се подлудихме... smoke smoke smoke tease Xixixi......и някакви други ...ама те май не са много за тук....или поне емотикон с червена точка трябва да сложа.... cap funnytooth badgirl любов заедно
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 11, 2007, 14:48:26 »

Ей сладурка, хиляди благодарности за отговорчетата! give_rose Много изчерпателни и вече ме убедиха да си грабнем куфара и надолу към вашия край, че да се запознаем. blum (само дето незнам кога  Offtopic )
Активен
vanis
Наблюдаващ
Баш Майстор
***
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #32 -: декември 11, 2007, 15:37:27 »

Ей луда глава такава blum,чак сега ти виждам горещото столче.Доста са те поизпържили та досега четох четох и не се сещам нищо какво да те питам *crazy*Обаче имам желание...
Дано скоро се засечем по любимия град Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 28, 2009, 14:12:32 »

Я бъдещата мама бързо да сяда да драсне по 2 реда тука   tease

1. Обещаваш ли да пишеш по-честичко  give_rose?
2. Любимият ми въпрос - променила ли си се от сватбата до сега?
3. За какво си мислиш най-често?
4. Кога за послеедно беше за парти?
5. Какви са най-големите ти страхове относно майчинството?
6. До къде би стигнала за да помогнеш на приятел?
7. Какви са хората, които са твои приятели?
8. Разкажи за най-добре прекарания уикенд!

Ми тва е за сега  Wink pleasure
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 31, 2009, 10:20:36 »

Сега понеже Верчто ук някакви много сериозни критики ми отправи , почти заплахи.. tease и реших да погледна какви са тези нейни вълнения заради които щях да отнеса боя.....

1. Обещаваш ли да пишеш по-честичко?
По принцип, гледам да не обещавам много,когато знам че нещо няма да се случи на 100%.Сега засега не виждам да ми остава много време, а пък в работата е почти адсурдно. но понякое време след Нова година, когато мисля да излеза в "дълъг творчески отпуск"  yahoo преполагам , че всичкото време на света ще бъде мое, т.е ще си го разпределям когато и какато намеря за добре..мисля, че ще съм доста по редовна тук give_rose
2. Любимият ми въпрос - променила ли си се от сватбата до сега?
Амииии станах по-руса, като за начало..хеххе...но предполагам не затова е въпроса.Променила съм се, преполагам.Най-малко съм пораснала с още 2 години, придобила съм много нови знания и умения, имам нови познати, приятели.Опознала съм нови държави и култури..;)абе много нови работи, не мога да се оплача:)
3. За какво си мислиш най-често?
Най-често...амиииииии, че тази държава не си заслужава нито нервите, ито труда, нито ежедневните усилия.Честно, все по непримирма съм към всичко тук и ми толкова омръзнало да се примирявам с цялата простотия и чалгария наоколо, чеееееееееее aggressive а сега като знам, че на тези след мен ще трябва да живеят тук ми се иска просто да не им го причинявам това, наистина.А само допреди няколко години съм сигурна, че по голям криво-разбран родолюб от мен не е имало...нооо всичко тече, всичко се променя girl_impossible
4. Кога за послеедно беше за парти?
Даже не знам за акво точно ме питаш...какво беше това "парти"??? huhhuh.gif
5. Какви са най-големите ти страхове относно майчинството?
Най-големият ми страх, хммммм че детето ми ще трябва да живее ТУК, толкова не ми се иска да му го причинявам.И много други естетвено, като на човек на който му предстои такава отговорна задача-да отгледа и възпита един нов човек @}->--ноооооооооооооооо щом сме двама страшно няма.....smile




Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 31, 2009, 20:43:35 »

Зойчеее всичко хубаво до тук, ама искаш да ме прекараш нещо - въпросите са 8 а не 5  tease
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines