Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 12:24:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 160176 пъти)
 
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 19, 2010, 16:13:51 »

За Сара трейд четох и много лоши неща. Прегледала ли си темата за тях?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #196 -: януари 19, 2010, 19:03:23 »

ooo за това спор няма, златото тука е много по-скъпо.  good   

Мерси за насоката, трябва да погледна тази тема-Сара Трейд за всеки случай, че да не се окажа  *db*приятно pleasantry  изненадана ако се наложи да поръчваме от там.
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #197 -: януари 25, 2010, 03:11:21 »

След много обикаляне и чудене и ние си поръчахме халките. От Сватбения център, а моделът е на Сара Трейд. Дано да са хубави, че малко и аз се притесних от отрицателните отзиви, но само този модел ни хареса как ни стои и на двамата (на мен ми е малко изкривен точно безименният пръст на дясната ръка и по-широките или по-дебели модели ми стоят ужасно), а и хем се доближава до стандартните халки, хем е  малко по-раздвижен.
Ето това е моделът:
 http://www.sara-trade.bg/shop/files/halki/24112004/2463H_3.86_5mm_1.5e.JPG
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 25, 2010, 08:07:06 »

Iwka, много ми хареса вашия модел good Ние също клоним към нещо по-класическо, но същевременно да има и по-интересен елемент. Правилно ли виждам, че в средата е гладък и полиран, а отстрани не е?
Пусни реални снимки и на вашите, като са готови. Стискам палци да ги харесате good
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #199 -: януари 25, 2010, 13:12:09 »

Благодаря, Велвет. Да, в средата са гладки и полирани, а тази релефната част от страни на живо изглежда много по-нежна и симпатична. Като цяло халките не са от най-големите - 5 мм са дебели и тежат по около 4-4,5 грама. След 2 седмици трябва да ги имаме и ще се опитам да кача снимки (дано успея, че не съм го правила досега).
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 25, 2010, 13:30:37 »

Iwka, дано да ви станат хубави халките и да ви носят много любов и щастие smile.
И ние търсим нещо изчистено, но не съвсем smile. И да не са много дебели, защото на късите ми пръсти хич не седи добре..., макс. 6 мм (даже и това е много).
В Еспер нищо не харесах. Една единствена мостра нямаха и тя беше на модела, който бях харесала в сайта им. Очаквах повече от там.
Ще вземем да поръчаме едни класически халки накрая и да се свършва това обикаляне...
Активен
Proletina_1983
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


Нищо не се случва....преди първо да е било мечта!!


« Отговор #201 -: януари 25, 2010, 15:02:47 »

И ние май ще си вземем класически,за сега от всички разгледани ни харесаха само едни,но не съм напълно убедена...Наскоро видях някъде едно момиче беше показало една снимка на едни халки но не знам дали ще могат да ни ги направят същите.Ето ги и тях:


* халки.jpg (31.56 KB, 600x780 - видяно 243 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 25, 2010, 15:57:20 »

Proletina_1983, много са красиви тези от снимката. Не виждам никакъв проблем да ви ги изработят в което и да е златарско ателие. Повечето, в които ние ходихме работеха предимно по модели на клиентите и имаха много малко техни мостри.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 25, 2010, 16:21:24 »

Proletina_1983 много са красиви! Но помисли дали във фугата няма да ти се задържа мръсотия. Нас изрично ни предупредиха да внимаваме за това, защото в последствие се оказвало проблем.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #204 -: януари 25, 2010, 17:02:26 »

вярно е момичета, това което bubu_123 е написала. Ние сщо си бяхме харесала няколко такива модела, но навсякъде където минахме ни предупреждаваха че ще  се запълва с мръсотия, а пък за пръстените, които са матирани ни казаха, че на всеки 3-4 години трябва да ходим при златар понеже мата падал и да го повтори.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 25, 2010, 17:30:41 »

Това за мата е наистина така. Едни познати си взеха матирани халки и след три месеца беше изпадал на места и стоеше грозно angry
Иначе и на мен много ми харесват матираните халки, но поради тази причина се отказах от тях.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 25, 2010, 17:39:24 »

За не матираните важи същото. Надраскват се и имат нужда от полиране. А тези улейчета ако не са чак толкова дълбоки не е страшно. Аз след като камъчето на моята падна съм за халки без камък, въпреки че са невероятно красиви с него.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #207 -: януари 25, 2010, 17:52:10 »

Даже си мисля, като ще купуваме да се посъветваме с някой златар, да ни каже кой мат е най-добър и най-издържлив, понеже ни показаха 7-8 вида, а има и такъв мат който е мн груб и неприятен за допир.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 25, 2010, 18:12:36 »

Това, което ни казаха на нас е, че матът трябва да се направи с диамантено покритие, за да е издържлив и да бъде по-фин, за да не се зацапва.

А за халките на Proletina_1983 - това, дали ще се запълва с боклуци улея, зависи от дебелината и дълбочината му. Аз имам пръстени с улеи и нямам такъв проблем.
Активен
Proletina_1983
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


Нищо не се случва....преди първо да е било мечта!!


« Отговор #209 -: януари 25, 2010, 23:01:31 »

Благодаря ви момичета за съветите определено ще ги има в предвид като отида да поръчвам халките,но мен по скоро ме притеснява да не падне това камъче,както е казала valia_diva.Възможно ли е ако ги поръчаме да ни ги направят и двете еднакви без камък или по принцип трябва дамската халка да е с камъче?
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines