Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 08:27:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 160038 пъти)
 
PlamiD
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 07, 2009, 17:55:19 »

Здравейте!
И аз да си споделя болката...
Ние си харесхме халки на Bulgari, обаче първоначно версията на собственика на магазина беше, че може да се махне надписа Bulgari и да се напише на това място нашите емена -съответно на моята неговото име и така....Обаче се оказа, че това не може да се случи...и сега ще сме  с "маркови" халки....а на нас толкова ни харесаха, но без надписа....  huhhuh.gif
В галерията има снимки...
Какво ще кажете? Много ли ще е гадно?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #136 -: декември 07, 2009, 18:31:21 »

PlamiD, чудесни са ви халките  smile Не се тревожи. А и по това, което видях, надписа е на такова място, че не се забелязва. Ако все пак много ви притеснява, попитайте при някой златар какво може да се направи по въпроса. Но според мен така са много хубави и ще стоят красиво  Sunshine
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #137 -: декември 07, 2009, 18:42:16 »

И според мен са си добре!Важното е на вас да ви харесват,а и да не ви дразни това че не са там ваште имена!Това са вашите халки,вие решавате!
Активен
PlamiD
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 08, 2009, 08:52:00 »

Благодаря ви за успокопителните думи....
По принцип много ни харесват, надписа ни дразни, но май ще го преживеем....
Аз се шегувах с милото, че ако чак толкова не свикнем с надписа, за първата годишнина ще си купим нови халки и ще решим проблема.....Но мисля, че толкова ще им се радваме, че няма да искаме да ги сменяме....това са си нашите халки.... smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 08, 2009, 11:00:54 »

PlamiD според мен всеки златар би трябвало да може да заличи надписа, не мисля, че е толкова сложно, пробвайте, а и ако собственикът на магазина ви е обещал да са без надпис, не е трябвало да ги взимате, докато не ги направи както искате
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 17, 2009, 11:34:13 »

PlamiD и на мен много ми харесват, но искам да ти кажа, че кумата ми има такъв пръстен и е едричък. Наскоро един познат се ожени и си е купил 9 мм пръстен и ми каза - аз ако се бях сетил, че реално е толкова голям и ми пречи, щях да взема 5-6. Пробвайте ги добре, той казва че малко като си сгъне пръста месенцето му отвътре не си намира местенце sad . Пръстена иначе е безумно красив, другото което да внимавате е ваденето - гледайте да не го разтегнете, че май няма прибиране sad Едни наш общ приятел нещо се лигавеше и искаше да й го пробва, сложи го но не можа да го извади, как ли не дърпа и явно и по средата го е хванал знам ли и сега е разтегнат. При няколко златара ходихме, но не могат да й го оправят.
Не се сърди, че не казах само уааауу, просто се опитвам да помогна! Успех, а относно надписа - голяма работа, и да го махнете, то тоя модел се знае, че е техен Wink Така, че дишайте и да не ви пука smile  good
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #141 -: декември 19, 2009, 21:59:17 »

Ние днес поръчахме нашите халки при един златар на случаен принцип избран , до нас работи и не взема скъпо (поне според мен). Ще ги направи за 1 седмица , моделчето е съвсем традиционно само , че с малка разлика в двете халки - ще са огледални. Моята ще е с преобладаващо бяло злато , с жълти кантове , а на половинката обратно . Надписа ще представлява името и датата . Направихме ги различни, защото аз нося предимно сребро , а годежният ми пръсен също е от бяло злато . Нямаме търпение да си ги вземем и да ги пробваме . Имам чувството , че на тях най - много ще се раздваме smile.
« Последна редакция: декември 19, 2009, 22:01:58 от red_roses » Активен
PlamiD
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 22, 2009, 14:53:59 »

Благодаря ти ,me4enceto ! Как ще се сърдя...нали за това си споделяме. Един каже едно, друг- друго...  Wink Така стават нещата. Ами  дано да не сме се прецакали. Късно е вече - халките са при нас...
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 28, 2009, 10:37:15 »

И ние си имаме вече халки danceg Страшно много си ги харесвам, но забравих да ги снимам, а не са при мен sad
Момичета моя съвет е да си ги поръчате по раничко, защото цената на златото се вдига постоянно и се очаква следващата година покрай баловете да стане още по-висока.
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 28, 2009, 20:37:21 »

Ох причудваме се дали да не идем и ние скоро да ги погледнем, защото и  мен това ме притеснява. ТА по въпроса, знае ли някой колко в момента върви грамажа на халките?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: декември 28, 2009, 22:34:58 »

В момента в Стара Загора грама е 50лв., което хич не е малко. В София горе-долу пак е толкова и малко по-скъпо даже Oh my ...
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 28, 2009, 22:38:42 »

Zori  вашите халки какъв модел са?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 29, 2009, 11:11:38 »

Ето това е нашия модел:


* untitled.GIF (6.02 KB, 450x686 - видяно 275 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: декември 29, 2009, 11:24:34 »

Zori83 и аз си падам по такива модели good
Тези, които ние бяхме избрали, бяха подобни.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 29, 2009, 11:39:54 »

lionelsa, вие поръчахте ли вашите и ако да, моля те да споделиш къде. Аз ходих в едно ателие, точно до Макдоналдс срещу х-л Черно море и там ми казаха 40 лв за грам  danceg
Ние сме се спряли на подобен модел като на Zori83, но като се науча да качвам снимки ще ви го покажа Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines