Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 04:42:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 159885 пъти)
 
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #75 -: ноември 04, 2009, 11:22:29 »

Да-точно това, какво са надписва на халките, освен стандартното име и дата( което е класика и е хубаво, не ме разбирайте погрешно), някой дали е писал нещо друго. Четох някъде вариант "Намерих те" , друго, което ми хареса на едната халка пише ЗАВИНАГИ +име и дата, а на другата ЗАЕДНО+име и дата, така когато двамата са зедно думите придобиват смисъл (стори ми се много красиво heart).
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 04, 2009, 11:24:35 »

Да-точно това, какво са надписва на халките, освен стандартното име и дата( което е класика и е хубаво, не ме разбирайте погрешно), някой дали е писал нещо друго. Четох някъде вариант "Намерих те" , друго, което ми хареса на едната халка пише ЗАВИНАГИ +име и дата, а на другата ЗАЕДНО+име и дата, така когато двамата са зедно думите придобиват смисъл (стори ми се много красиво heart).

Аз мисля, че това какво да пише е въпрос на усещане. smile
На нашите халки например написахме: Х(първата буква на Неговото име) + Г (първата буква на Моето име) = ВНЛ (Вечна Неразделна Любов)  и датата на сватбата. - това на моята халка, а на неговата беше обратното : Г + Х = ВНЛ и датата

Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #77 -: ноември 04, 2009, 11:50:41 »

Това са нашите халки
http://roupka.multiply.com/photos/hi-res/1/1?xurl=http%3A%2F%2Froupka.multiply.com%2Fphotos%2Falbum%2F1%23photo%3D1
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 04, 2009, 11:52:45 »

аз първоначално исках да имаме надпис, има толкова патетични слова, съпругът ми се възпротиви и аз като се замислих няма някой който да значи нещо определено за нас и наистина по-добре да е нещо наше си и така се получиха нашите надписи- двете имена-моето и неговото, но написани така, като ние си казваме и то когато сме двамата, така си имаме нещо наше си и даже не казвам какво е.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 04, 2009, 12:07:20 »

roupka , много са ви хубави халките  Bravo Bravo Bravo. Нашите са подобни, по средата е бяло злато, а от 2-та края с жълто.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 04, 2009, 12:16:31 »

И аз исках да са и 2 имена и датата, но се получаваше много дълго и затова остана на моята халка (неговото име и датата ни) а за неговата- моето и датата smile
Всеки сам си преценява
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 04, 2009, 12:31:57 »

Нашите имена не са дълги, но на моята пише само неговото и датата , а на неговата моето и датата. Така си преценихме  pardon
Активен
chabo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #82 -: ноември 04, 2009, 13:01:32 »

Мили момичета,
препратиха ме да питам тук, надявам се да съм на вярното място  smile

Направих си регистрация, защото ни предстои големия ден и както повечето хора в този случай си имаме нашите вълнения.
Сега сме на вълна сватбени халки. Понеже сме в чужбина, а тук цените са безбожни, се поразрових и попаднах на сайта на фирма Сара Трейд.  Чета хубави отзиви по форуми за фирмата, но не намирам много мнения на хора поръчали онлайн.
Молбата ми е ако някой има такъв опит да сподели,много ще ни е от полза.

Предварително благодаря на всички!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 04, 2009, 13:12:23 »

chabo според мен има два риска: 1. на живо моделите изглеждат много по-различно и 2. размерът  не ивнаги може да се оцели точно, а има разлика между моделите -колко са тънки, дебели, всяка се чувства по различен начин.
Активен
chabo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #84 -: ноември 04, 2009, 13:34:41 »

ние пробвахме тук модели и си знаем номерацията. Мисля че с това няма да имаме проблем. Остава обаче момента дали ще изглеждат така на живо.Спрели сме се на 2 модела единият класически, а за другия още умувам действително как ще изглежда. Чета тук че момичета казват, че на живо изглеждали по хубави. Мисля че бихме могли да поемем този риск.
Единственото, което повече ме притеснява е всичко коректно ли протича при поръчката и доставката.

Ако поръчваме от тук пак ще е онлай, а няма такъв избор за тази цена. Иначе ако отида тук в магазин да си избирам, цените започват от 300 евро на пръстен.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 04, 2009, 13:40:02 »

на живо моделите изглеждат доста по-зле от снимките, даже някои нямат нищо общо.
Активен
chabo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #86 -: ноември 04, 2009, 13:52:46 »

Ами освен да помоля ако някох е виждал на живо тези 2 пръстена как изглеждат да сподели.


http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=1018&cat=3&page=8

http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=4224&cat=0&page=3
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 04, 2009, 13:58:40 »

chabo , ето още една тема която да прочетеш за Сара Трейд-
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,2717.0.html
Там момичетата са споделяли добри и лоши впечатления, и мисля че ще ти е полезно да я прочетеш. Успех с избора  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 04, 2009, 14:18:28 »

еми тези два модела, по спомени-първият не изглежда толкова лъскав на живо
а и на двата някак си си личи изработката, в смисъл, на снимките изглеждат някак си съвършени, а на живо не е така.
 но имай предвид , че почти навсякъде е така, а и в сара трейд на место има много по-малко модели.
Активен
chabo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #89 -: ноември 04, 2009, 14:25:11 »

благодаря ви за отговорите, все пак сте минали по този път и имате повече опит.  give_rose

Ще го умуваме още малко, но като цяло трябва да решим до 2-3 седмици.   
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines