Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 23:53:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 159628 пъти)
 
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 26, 2009, 10:30:44 »

Ние си поръчахме нашите от Сара трейд от Хасково по каталог бяха готови за 9 дни точно.Мисля че времето ви е достаъчноа ко успеете да се спрете на нещо до края на седм.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 30, 2009, 11:55:32 »

нащите също са от сарата , но много проблем ми прави тяхното злато годейният пръстен пак е от тях направих някаква алергична реакция и ми казаха че явно сместа е никелова и златото е по малко от колкото трябва
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 30, 2009, 21:29:37 »

Момичета да попитам който е ходел до раковски да си поръчва халките - дали работят и в събота?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 30, 2009, 22:21:19 »

да работят и в събота
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 03, 2009, 22:41:50 »

Момичета да попитам който е ходел до раковски да си поръчва халките - дали работят и в събота?

със сигурност работят...ние ходихме в събота да си ги поръчаме преди седмица и сега чакаме на 9-ти да станат  danceg вече нямам търпение да си ги видим на пръстчетата  smile Girl_hide
Активен
gery33
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


Badi! Prosto Badi... ijivei vseki mig palnocenno


« Отговор #35 -: септември 03, 2009, 23:06:10 »

Момичета това е харесала кумата като модел. Имате ли идея дали в България има същите или подобни на по-ниска цена? http://www.amazon.com/Diamond-Wedding-Anniversary-Ring-White/dp/B001KVHJKM/ref=sr_1_104?ie=UTF8&s=jewelry&qid=1252011747&sr=1-104 и подлежат ли на корекция ако се закупят от чужбина през интернет. Според мен по-добре е да не рискуват smile Има страхотни модели в този сайт amazon.com
« Последна редакция: септември 03, 2009, 23:08:45 от gergyna » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 04, 2009, 08:30:49 »

gergyna , по снимка в повечето ателиета могат да се изработят. И другото , което е -на мен не ми се виждат никак скъпи  pardon незнам колко ще струват общо с доставката, но цената от сайта ми се вижда  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 04, 2009, 08:42:16 »

Момичета това е харесала кумата като модел. Имате ли идея дали в България има същите или подобни на по-ниска цена? http://www.amazon.com/Diamond-Wedding-Anniversary-Ring-White/dp/B001KVHJKM/ref=sr_1_104?ie=UTF8&s=jewelry&qid=1252011747&sr=1-104 и подлежат ли на корекция ако се закупят от чужбина през интернет. Според мен по-добре е да не рискуват smile Има страхотни модели в този сайт amazon.com
Oh my ... кумата ти има страхотен вкус yahoo. И аз мисля, че цената е много добра.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 04, 2009, 11:36:59 »

Момичета това е харесала кумата като модел. Имате ли идея дали в България има същите или подобни на по-ниска цена? http://www.amazon.com/Diamond-Wedding-Anniversary-Ring-White/dp/B001KVHJKM/ref=sr_1_104?ie=UTF8&s=jewelry&qid=1252011747&sr=1-104 и подлежат ли на корекция ако се закупят от чужбина през интернет. Според мен по-добре е да не рискуват smile Има страхотни модели в този сайт amazon.com

ние гледахме подобни в Раковски само че тези които имаха в наличност бяха от жълто злато ...не знам само каква е цената но можеш да отидеш и да видиш...другото което е че могат да ти ги направят както си искаш ...тоест предлагат всякакви корекции спрямо модела
ето една подобна която намерих в сайта им http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=2552&cat=3&page=7
но можеш да занесеш снимката и да питаш дали могат да ти сложат камъчетата както са показани на твоя модел...

ние си поръчахме ето тези


и ми казаха че мога да променя каквото искам по модела...но нямаше нужда...ние си го харесахме така както си е... Bravo
« Последна редакция: септември 04, 2009, 11:48:40 от BeRa » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #39 -: септември 04, 2009, 17:45:11 »

Момичета да ви кажа аз я имам тази халка!Свекърва ми ми подари някои златни неща на годежа и това пръстенче също!Само да ви кажа,че няма на какво да се гравира отвътре!Отвътре се виждат само камъчетата!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 04, 2009, 22:42:48 »

Момичета да ви кажа аз я имам тази халка!Свекърва ми ми подари някои златни неща на годежа и това пръстенче също!Само да ви кажа,че няма на какво да се гравира отвътре!Отвътре се виждат само камъчетата!


Рубин, права си по принцип, но не съвсем... Моята халка е доста подобна на показаното, затова да поясня. Ако искате да се гравира - слага се т.нар. платка , която наистина малко удебелява пръстена, но прави гравирането възможно. Тя представлява просто покривен слой злато от вътрешната страна на халката, който скрива "дупетата" на камъчетата. Ние като поръчвахме халките - изрично ни питаха искаме ли да могат да се гравират, така че просто трябва това нещо да се уточни със златаря или ателието, където ще ви ги правят. smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #41 -: септември 05, 2009, 07:48:23 »

Права си мила!Аз не знам ,защото не ми се  налагало,а само предопреждавах,че  са така! Girl_hide
Мога да кажа за този модел,че е много нежен!Аз сега си нося постоянно халката на дясната ръка,а на лявата нося или годежния си пръстен,или тази халкичка която се явява втори годежен за мен! give_rose
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 08, 2009, 15:33:58 »

Аз да ви кажа, дадохме да ни ги правят и трябваше да изглеждат по един начин а те станаха други, най вече моята, хубави са, но не е това което исках, сега сме решели по някоие време да си ги купим сребърни , но точно каквито искаме smile!
Активен
jullsy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #43 -: септември 17, 2009, 20:36:07 »

Момичета имам нужда от помощ!
Сватбата е на 20 Септември а нямаме халки  girl_impossible Проблема е че бяхме в испания и аз мисих да си вземем от там , но се оказа, че не си избрахме и реихме да е от тук. Ще успеем ли за толкова кратко време да си намерим? Може ли да ми кажете добри ателиета в София, Пловдив, Бургас или Велико Търново  ... Евентуално и до Сара трейд мисим да отидем а там за колко време стават знаете ли?

Ние вчера ходихме по центъра в София за халки (и аз нищо не харесах), но ако сте го закъсали в един магазин на Пиротска (срещу Халите) имаше 15тина вида халки във всички размери, ако си харесате някой модел може веднага да си ги вземете.

Май ние ще ходим също до Раковски, не искам да поръчвам без да съм видяла как ми стой. Там има много модели за пробване доколкото разбирам.
Активен
asya23
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #44 -: септември 18, 2009, 00:55:33 »

Здравейте, момичета. Малко да ви се оплача. Днес с милото тръгнахме да си поръчаме халки и си бяхме харесали 3-4 модела на Сара-Трейд. Бяхме ходили вече в магазина им в Бургас и ни казаха да си изберем от сайта модел и тогава да поръчаме. Колебаехме се между тези 3 модела и решихме, че като ги видим как изглеждат като изработка и как стоят на живо - ще се спрем на това, което ни се вижда най-добро. Искахме да видим на живо поне един от тези модели, но там НЯМАШЕ!!! само 5-6 модела и то не във всички размери. Оказа се, че информацията, която получихме от продавачката предишния път вече не важи. Понеже искахме да са от бяло злато я попитахме дали е по-различна цената от модела в жълто. Тя ни каза, че няма разлика. Днес като бяхме, разбрахме, че грама на златото вече се е качил от 38 на 43 лв за жълтото злато и 45 лв - за бялото. Освен това, изработката на същия модел от бяло злато била с по-тежък грамаж и така от нищото цената скочи с окола 80-100 лв на модел. На всичко отгоре нямаха каталога с новите модели, който е в нета (а 3 от тях бяха от новите модели)... Изобщо се чудя и за изработката дали е вярно, че стават за 10 работни.
И всичко това - само с ориентировъчни цени, защото било 5 часа и вече били затворили там, където се правят (вероятно в Раковски) и неможели да ни кажат какъв точно грамаж щяло да излезе.
Бяхме много разочаровани...
Така и не успяхме да си поръчаме днес  diablo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines