Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:02:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 159671 пъти)
 
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 08, 2009, 11:24:09 »

Аз пък нямам годежен пръстен и няма да си нося халката biggrin blush.Много мразя пръстени.Направо се побърквам ако си сложа пръстен за 2 минути blush.Ще си нося халката на вратът.Имали някой като мен?
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #61 -: октомври 08, 2009, 13:14:25 »

Ние днес си харесахме халките. Бяло злато /златаря каза, че работи с паладий Bravo/ изчистени и такива каквито си хареса младоженеца. Влюби се в тях и не даде дума да се издума за други, а аз държа да си я носи, та се предадох. Златаря е приятел на наш много близък приятел и се надяваме всичко да стане както се разбрахме.
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 17, 2009, 03:07:52 »

roupka, суууперр! Бравооо yahoo

Да харесат и на двамата си е цяло приключение.

Ние имаме банален проблем. Спор злато-сребро. Аз нося само бяло злато и сребро. Той държи, че пръстените трявало да са златни.. жълти такива. Освен, че повече ще ми подхожда на роклята цвят шампанско (ако до тогава не избера друга де), друго предимство жълтото злато няма в моите очи. Не знам как ще го нося след сватбата.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 17, 2009, 13:42:09 »

canas,  а защо тогава не изберете един модел, но за него жълто, а за теб бяло злато? Все пак ти ще си носиш пръстена и е много грозно жълта халка на фона на сребърни накита. Поне на мен направо ми избожда очите.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 19, 2009, 08:56:48 »

canas , идеята на  lionelsa бих ти дала и аз. Но ако мъжлето не се съгласи ......пак проблем
А може и да съчетаете 2-та вида злато, както направихме ние. Посредата е бяло злато и от двете страни съвсем тънки лентички жълто - така и двамата ще сте доволни. Аз също не нося жълто злато , но на халките не изпъква много....незнам дали ме разбра  pardon
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 19, 2009, 10:38:42 »

Знам ги, но на мен не ми харесва и това. Даже снощи поспорихме... Аз му казах ако иска и златен зъб да си сложа... жълт такъв spiteful

Ще го мислим още никой не иска да отстъпи, а той не иска да сме с различни пръстени.
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #66 -: октомври 21, 2009, 11:04:29 »

Здравейте, момичета. Ние още се чудим какви халки да избрем Дилемата е между бяло злато /като годежния ми пръстен/ или стомана.
Имате ли впечатления от стоманата?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 21, 2009, 11:57:45 »

Аз няма да ви казвам какъв ужас изживях снощи като видях, че камъчето на халката ми е паднало   cray . А нашия златар си е все в почивка. Толкова рядко работи, че сега ще дебна и ще занеса да си я оправя.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 22, 2009, 10:15:36 »

valia_diva спокойно, ще ти го правят, не се тревожи!
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #69 -: октомври 22, 2009, 19:46:05 »

Вива, отиди при който и да е златар. За 5-10лв излиза поставянето на цирконче върху пръстен. Ако камъчето обаче диамантче ще е проблем и по-скъпо ще излезе give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 30, 2009, 15:29:49 »

Здравейте, момичета. Ние още се чудим какви халки да избрем Дилемата е между бяло злато /като годежния ми пръстен/ или стомана.
Имате ли впечатления от стоманата?
Имам доста стоманени бижута  , не са български и нямам никакъв проблем, то се води медицинска стомана, вече 3-4 години ги нося, но не постоянно, а на специални поводи, не дразнят кожата и са много хубави, ако си вземете нещо качествено ще сте доволни. Цената, обаче може да е по-висока от златото, ако са маркови, имай го предвид
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #71 -: ноември 02, 2009, 14:00:51 »

Благодаря, roumyana smile. Гледала съм ги само в интернет, и аз така си ги представям с блясък и по-скоро приличащи на бяло злато. Годеникът ми много хареса идеята халките да са ни стоманени, аз нямам възражения. За цената не съм се интересувала, но ако ще ги носим постоянно, по-добре да са по-скъпи, но хубави. Знам, че има една фирма darkmoon, някъде на "Хан Аспарух" е офиса и мисля там да пробваме първо.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 02, 2009, 14:43:57 »

Моите са предимно Морелато, има и на други фирми Мис сиксти и др.
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #73 -: ноември 04, 2009, 11:13:19 »

Момичета търсих, но не намерих тема за гравирането на халките (имам предвид надписването на имена, дата на сватба или нещо по-специално ), дано не съм  Offtopic, тук виждам не сте говорили за това, иска ми се да разбера малко повече за това-дали тук да споделим или се създава нова тема (от скоро съм тук и не знам как е редно)?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 04, 2009, 11:15:55 »

Момичета търсих, но не намерих тема за гравирането на халките (имам предвид надписването на имена, дата на сватба или нещо по-специално ), дано не съм  Offtopic, тук виждам не сте говорили за това, иска ми се да разбера малко повече за това-дали тук да споделим или се създава нова тема (от скоро съм тук и не знам как е редно)?


Какво точно те интересува за гравирането?
Какво най-вече се надписва? Кой го надписва?

Поначало зависи от къде ще си купите халките. Често на самото място предлагат да ви ги гравират. Ако случайно не го правят - като си изберете халките - пиши едно ЛС, ще ти кажа къде могат само да ви ги гравират като занесете готови халки.  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines