Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 23:58:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 159656 пъти)
 
snupidog
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #330 -: март 01, 2010, 16:14:59 »

velvet, така си е, както кажат така ще постъпим, все пак търсим най-изгодния вариант, макар че не знам дали си заслужава риска и дали да не си отидем при тези, в които сме сигурни. Някой беше качил линка на този магазин
http://www.west-gold.biz/main.php
от там ми е годежния пръстен и съм супер доволна (като се има предвид, че ми беше абсолютна изненада), така че мога да ги препоръчам.
В този ред на мисли franseto, според мен просто трябва да знаеш при кого си поръчваш халките и да поемеш минимален риск, макар че гаранция никога няма за съжаление.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 01, 2010, 16:18:02 »

аз си мислех, че тези халки ,които са от няколко цвята са си отделни споени рингове, явно на вашите кумове не са били такива, но дори и така да е има много качествени изпълнения, аз има едно бижу със златна баня и го нося много и не е паднало покритието, явно зависи как се прави.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 01, 2010, 16:18:56 »

franseto , нашите халки са точно такива, каквито описваш , че искаш да са вашите. Малко ми е странно това, че са позлатени  crazy все едно не са златни .
Нашите не са мръднали като цветове , аз моята не я свалям дори и като се къпя или мия чинии  pardon

Нещо подобно ли искате ?




Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 02, 2010, 16:11:41 »

ами leni_beni_ аз в началото на темата ги качих на снимка , но ще ги кача пак, просто искам средния ринг да се запази бял а външните да са от цълто злато. Ще ги поръчваме най-вероятно от сара трейд, на място в ателието в пловдив където име главния офис, така да се каже. Предполагам, че няма да ги затрудня много, нмирала съм в техни каталози подобни халки, просто ме притеснява да не решат да си спестят работата и само да ми избелят средния ринг или съответно да пожълтят другите два, като на кумовете ни.


* platinum-gold-wedding-ring.jpg (25.15 KB, 600x605 - видяно 257 пъти.)
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #334 -: март 02, 2010, 16:21:47 »

О, много са красиви! Аз лично обаче не бих им се предоверила. Прочете ли темата за Сара Трейд във форума?
Не знам как би могла да се подсигуриш да не стане като на вашите кумове, все пак как ще разбереш като ти ги дадат дали са само "оцветени" или е качествено смесено златото, за да стане бяло? А не знам дали беше тази или някоя друга тема - някой беше споменал, че по принцип ако е в мн цветове, може да стане този гаф с избледняването. Няколко хора посъветваха да видиш дали от вътрешната страна на пръстена ивичката с бяло злато също е там. А магазина дава ли ти някаква гаранция, че няма да стане жълто златото? И каква?
Друг въпрос: Пробвахте ли такива халки? Точно такива, каквито вие искате? Защото ние в началото искахме комбинация жълто и бяло злато, пробвахме доста мн красиви модели, но се оказа, че хич не ни хареса и не ни стояха добре  shok shok Ако не сте пробвали, много те съветвам да го направиш, все пак ще трябва цял живот да ги носиш.
Успех с халките, много са красиви  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 02, 2010, 18:11:31 »

Тук има интересни и нестандартни предложения.  good
http://www.celtic-weddingrings.com/celtic-wedding-rings.asp?page=8
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #336 -: март 02, 2010, 19:46:11 »

Момичета относно Сара Трейд, някоя от вас/или ваши познати да са поръчвали халки сами, в смисъл по телефона или чрез интернет, или само на място от магазин за злато, които са им посредници? Дали ако се направи поръчка по телефон и се говори директно с тях ще има някаква издънка?  pleasantry
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 03, 2010, 17:25:08 »

А как ще се разберете за размера? huhhuh.gif На мен ми се струва много рисковано, не знам дали имаш друга алтернатива, но... sad
И още нещо от мен, след като мерихме сума ти халки в един магазин. Бяхме си набелязали 6-7 любими моделчета на Сара Трейд. Като почнах да меря, се оказа, че някои ми стоят ужасно. Просто едно е на снимка, друго - на пръста ти. Всичко е определящо - колко пласта злато има (това създава чувството, че халката е по-голяма и масивна, съответно на женски пръсти стои по-грубичко), колко е широка...Абе, според мен е много относително по снимка и после поръчка по телефон.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #338 -: март 03, 2010, 19:05:22 »

velvet напълно си права, но като си бяхме в Бургас, обиколихме всички магазини, които работят само със Сара Трейд, накупили са си по 10-15 броя определен вид халки и това е, тук там да се намери някой друг модел, но като цяло много малко налични халки за проба видяхме. И така или иначе ако се поръчва от тия магазини ще е по каталог, за какво да им плащам на магазина по-висока цена за посредничество като и аз мога да си го свърша. А ние сме си мерили размера на пръстените много пъти и ги знаем, даже и на английските размери.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 03, 2010, 19:16:36 »

bibilqna , права си . И ние като обикаляхме за халки , в магазин по 4-5 вида само и толкоз. На нас ни казаха, че неможело да имат всички модели, щото какво щели да ги правят  Oh my ... Аз мерих за да видя колко мм широки да са . Поръчахме ги по каталог и ние  good
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #340 -: март 03, 2010, 21:00:49 »

Така си е leni_beni_, имат само  от най-поръчваните pleasantry и предпочитани от клиентите crazy.  А иначе не си заслужава от тука (англия) да дадем към 500-600 паунда за най-обикновени халки, като можем да имаме нещо по-хубаво и по-евтино. А тези които все си харесваме са и те с едни цени, аз цяла сватба мога да направя за тях в България.  diablo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 03, 2010, 22:13:47 »

Е, щом си сигурна в размера ви, тогава е друго. Може би мен ме гони някаква параноя blush
Така е, нямат всички модели в наличност. В магазина, в който поръчахме нашите, имаше 88 модела. А те са много повече, разбира се. Но за да заложим на сигурното, си харесахме от тези, които бяха там.
Като сте си били тук е можело да идете до Раковски, предполагам там щеше да е възможно да поръчате точно вашия модел и щяха да ви го покажата на живо. Но както и да е smile
Стискам ти палци наистина! good Похвали се като има развитие.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #342 -: март 03, 2010, 23:24:34 »

Те две седмици за кое по-напред Velvet, и да ми се искаше беше невъзможно. Прибрахме се на 28ми декември в Бургас, България. Имахме само 29ти и 30ти на обяд. После почивка до 3ти януари, и всъщност времето за действие ни беше от 4ти до 8ми януари, като аз на 8ми летях обратно насам. Може би ако бях в България щеше да е по-лесно и все щяхме да отделим някой уикенд да отскочим до там. Offtopic sorry Нищо, ще гледаме още, ще мислим и ще решим. Но без халки няма да останем  Wink Wink Wink
Активен
snupidog
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #343 -: март 04, 2010, 10:40:05 »

Ние си харесахме халките на място и вече доста се упокоих. От всички, магазини най-накрая ги намерихме в esper в магазина на Фритьоф Нансен. Вземат от твоето злато точно колкото им трябва за халките и плащаш за труд 25лв. Поне съм спокойна, че знам какво съм избрала, видяла съм го, мерила съм го и съм сигурна. Наистина изглежда едно на каталог и друго на ръката. Има модели, които на каталога са ми изглеждали ужасно невзрачни, а на живо много ми допадат и обратното. Така че, bibilqna, ако имате възможност да ги видите на живо ще е най-добре, на някои места ги правят за 10 дни. Все пак дори по 200лв да са е хубаво да си ви харесват наистина, нали са за цял живот. Не се шашкай, набележете си няколко магазина за злато, тук има доста мнения къде как стоят нещата и като си дойдеш ги обиколете. Предполагам, че на някои места изпълняват и спешни поръчки, няма да ви оставят без халки я!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 04, 2010, 11:01:30 »

Момичета недейте така "те са за цял живот "  . Ами ако я изгубиш на 2-рия месец , какво ? Ще легнеш да умираш ли? Или пък нещо друго стане и неможеш да носиш тази халка ?
Ами ще си поръчате други и толкова. Това не е най-важното и не трябва да подхождате така. Пък и защо не за някоя годишнина да си направите други ?  pardon
Нашите халки също са по каталог и не съжалявам за избора си . Всеки си преценя и не трябва да сте толкова крайни със съветите . В такива моменти , когато искаш всичко да е изпипано , много дребни неща могат да те разстроят .
Бъдете по-позитивни . Все пак на първо място е любовта ви, а не халхите (или друг аксесоар ) Може да се омъжите и с халки от тел, но те няма да променят любовта ви
Успех на всички с избора  good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines