Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 00:52:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 135481 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: октомври 09, 2009, 20:12:51 »

Честно казано все по-рядко си спомням за небивалиците в "Университета",но все още имам желание да си кажа няколко думи с управителя.До сега опитите ми се провалят-все не мога да го открия.
Аз самата често съм се срамувала от действията на колегите си,защото са се държали грубо и непрофесионално с клиентите.Но аз не мога нито да отговарям за действията им,нито да се дистанцирам от тях.За окото на клиента ние сме обслужващ персонал и всички сме от един дол дренки.

Така,както ви разказвам,че взе да ми минава ядът към "Униврситета",тази вечер пощурях.Братовчедка на майка ми днес е казала,че на тяхната маса изобщо не е сервирана торта.При 90 госта и 114 парчета торта,не знам какъв им е бил проблема.Не знам какво друго да кажа.... sad
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: октомври 10, 2009, 09:42:24 »

Така,както ви разказвам,че взе да ми минава ядът към "Униврситета",тази вечер пощурях.Братовчедка на майка ми днес е казала,че на тяхната маса изобщо не е сервирана торта.При 90 госта и 114 парчета торта,не знам какъв им е бил проблема.Не знам какво друго да кажа.... sad

Оле ужас  crazy ама тея хора са за мнооого  beating ужас как е възможно изобщо такава наглост слава Богу при нас нямаше такъв гаф но пък парчетата бяха ужасно безформени на големина но си го обеснявам с това,че тортата беше на етажи и ме предопредиха  за такъв вид парчета.Диде не се тревожи, важното е след време, то тези неща ще избледнеят, не си го слагай, важното е само с хубави емоции да гледате на този ден.То знаеш винаги тази част с ресторанта, се случват такива подобни "мизерии", при всеки  pardon,,,,,,
« Последна редакция: октомври 10, 2009, 09:45:08 от Кardigansder » Активен
mademoiselle_chocolate
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #452 -: октомври 15, 2009, 13:13:48 »

Момичета, продавам някои от нещата от моята сватба
- Кошничка за късметчета заедно с 12 бутониери
- възглавничка за пръстени
- венче за коса

Всички са в цвят слонова кост и са много красиви (аз поне много си ги харесвам  smile )
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: октомври 20, 2009, 18:34:08 »

Здр мили момичета.Моят ден мина и аз наистина вече съм мн щастлива.Съжалям.че някои от вас са разочаровани от ресторанта или от персонала.Аз наистин съм значи коляма късметлийка и нямамникакви забележки относно персонала или ресторанта.Смея да твърдя всичко беше пефектно.Пожелавам моя късмет на всички бъдещи булки  give_rose
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: октомври 21, 2009, 16:04:27 »

Честито!!! CHEERS
Бъдете много щастливи заедно!
И нашата сватба беше като приказка, но все не намирам време да подредя снимки в албума.
Telesfora, oчакваме и вашите снимки!
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 16:06:50 от Vanche_ » Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: октомври 21, 2009, 17:36:06 »

Здр мили момичета.Моят ден мина и аз наистина вече съм мн щастлива.Съжалям.че някои от вас са разочаровани от ресторанта или от персонала.Аз наистин съм значи коляма късметлийка и нямамникакви забележки относно персонала или ресторанта.Смея да твърдя всичко беше пефектно.Пожелавам моя късмет на всички бъдещи булки  give_rose


Здравейте ГОСПОЖО И ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООО....... Сядам току-що на компа и кво да видя във Facebooka.....СТРАХОТНАТА ВИ СВАТБА. good

 Душицо, великолепни сте на снимките и си личи , че сте си прекарали страхотно! Мога само да ви пожелая.... blush

С любов и нежност пътя да извървите, чак до златната си сватба в съгласие  да живеете!
Нека огънят на любовта във вашите сърца не гасне и в радост да растат деца, дома ви да напълнят с щастие! Близостта до края запазете, да няма между вас прегради, съюзът свят с годините да стане по-силен, по-крепък от стомана. Безкрайна радост пътя да чертае, приятелите верни да са с вас до края и болката да бяга надалече, а щастието да ви съпътства вечно.


п.п. Обади се другият път като си идваш за кафе!


Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: октомври 21, 2009, 20:59:26 »

Честито Теди! Радвам се че всичко е минало прекрасно! Пожелавам ви занапед само любов, щастие и разбирателство. С другото ще се справите щом сте двама.  smile
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 21, 2009, 21:22:43 »

Благодаря ви момичета мн сте мили.Наистина всичко беше като съм (впрочем от който нямам мн спомни  blush )
Що се касае за снимки бих споделила с удоволстви стига да знаех как да си намаля снимките  blush
Minalina хиляди благодарности,че ми помогна за избора на ресторанта.Невероятна си и съм много доволна за направения избор,който е мн трудно и без твоите съвети едва ли щях да се реша (впрочем всичките бчха супер неоснователни).
Скъпа Nia, благодаря и на тебе за цялата подкрепа  през месеците и презхилядите километри  heart
На всички бъдещи булки пожелавам успех в организацията.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: октомври 22, 2009, 10:11:48 »

И моят сватбен ден беше сбъдната мечта за мен - дори повече  tease
Скоро ще си подредя албумът, но до тогава :
http://picasaweb.google.bg/svetla.petkova.sotirova
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: октомври 22, 2009, 11:40:27 »

svetla_ety честито мила.Била си мн красива булка и към това като прибавим,че всичко е минало ок неостава нищо повече от един приказен ден и незабравим спомен  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: октомври 22, 2009, 11:45:05 »

telesfora , svetla_ety  Bravo момичета и двете сте били много красиви и щастието ви си личи на снимките. Запазете този блясък в очите си завинаги. Много щастие ви желая yahoo
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: октомври 22, 2009, 14:44:29 »

telesfora,честито госпожо!Желая дълъг семеен живот,изпълнен с щастие,любов и усмивки. give_rose

С тези 50 снимчици,които си качила в албума си,само ми раздразни любопитството.Роклятата ти е страхотна,букета също.Хайде дай още нещо за нас-любопитните.
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: октомври 23, 2009, 20:26:33 »

Албума вече е пълен.Приятно разглеждане give_rose
И още веднъж ви благодаря за безценните ви съвети. give_rose
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: октомври 23, 2009, 22:35:30 »

Telesfora, а за какво са фенерите?
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: октомври 24, 2009, 00:04:42 »

Mила тези фенери бяха като подарак за гостите.В същия момент те се пускат за късмет на младото семейство.По принцип към тях се прикрепят и лични пожелания, но уви при нас неможахме да се органзираме за картите за пожелния и съответните вравки към тях. blush
Просто времето нестига за това което искаш да направиш. pardon
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines