Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:43:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещо столче за Little_Sweet_Didka  (Прочетена 21273 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« -: юни 06, 2007, 10:14:45 »

Хайде Диде аз да съм първата с въпросчетата

1. Как откри този форум?
2. Как се запозна с бъдещия си съпруг и предполагаше ли,че ще стигнете до венчилото?
3. Какво още искаш от живота? Какво искаш да постигнеш?
4. Защо се спряхте на тази дата за сватба-нещо за символика или нещо друго....
5. Колко дечица искаш да имаш?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 06, 2007, 10:18:49 »

1.с какво се занимава?
2.какво си завършила?
3.от кога сте заедно с твоя любим?
4.очакваше ли предложението за брак или се изненада?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 06, 2007, 10:53:58 »

честито столче Диде?
1. много си креативна? от къде тези идеи - интересуваш ли се дизайн?
2. кой прави повече компромиси ти или той ?

после пак !!! smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 06, 2007, 11:00:04 »

и малко и от мен
1. Смяташ ли, че има вечна любов  smile
2. Занимаваш ли се с мода или нещо подобно?
3. Как разбра, че това е мъжът за теб и знаеше ли го преди да получиш предложението за брак?
« Последна редакция: юни 06, 2007, 11:01:56 от emily » Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 06, 2007, 12:40:41 »

Мдаааа, честито и от мен, отървалата се този път!
1. Каква е най-смелата ти мечта?
2. А за какво не ти достига смелост да направиш?
3. Вярваш ли в добрите намерения на хората или винаги си имаш едно на ум, че може и да са лицемерни?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 06, 2007, 12:52:25 »

ето няколко и от мен
1. как се убеди, че това е мъжът на живота ти?
2. как си представяш първата годишнина от сватбата ви?
3. как ще прекарате медения период?
 give_rose give_rose give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 06, 2007, 13:27:59 »

Честито. Аз пък питам:
1. Какво беше за теб конкурса/сите за красота, в който си участвала?
2. А манекан била ли си? И още занимаваш ли се с това?
3. Коя своя детска мечта считаш за вече реализирана?
4. Какво би и не би направила за някой от този форум?
Приятно отговаряне и успех във всяко твое начинание!!!!!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 07, 2007, 00:18:40 »

Здравей и честито от мен!

1. Харесва ли ти да работиш като стюардеса?
2. Как реши да избереш точно тази професия?
3. До кои страни си летяла? А къде ти хареса най-много?
4. Доколкото разбрах живееш в Холандия (дано не се бъркам нещо  blush ). Защо реши да се установиш там?
5. половинката ти да не би да е пилот на самолет?  girl_wink Ако не е какъв е?
6. Как би описала характера си?
7. Какво те вдъхновява да бъдеш така креативна?
8. От къде мислиш, че си наследила този твой нюх към красотата и изтънчения си вкус?

Бъди все така креативна и добронамерена! Имаш много интерен поглед върху нещата от живота и невероятно фин усет към красотата!  smile

Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 07, 2007, 08:12:11 »

Диди,привет,мила!Дано ти е приятно на това горещо столче!

1.Опиши ни как си представяш предстоящата ви сватба в мечтите си!
2.Кое в подготовката ти беше най-приятно,какво още ти остава да свършиш,решиш?
3.Какво би пожертвала в името на семейството?
4.Как протича един твои работен ден?
5.А почивен?
6.Кое нещо в себе си харесваш най-много(визуално)?
7.А има ли нещо,което не харесваш?

Хайде,Дидка,много въпросчета те чакат тук! air_kiss
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 07, 2007, 08:40:52 »

А къде е Дидка????
Кой ще отговаря на тия въпросчета  blum
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 08, 2007, 14:53:26 »

Хайде сладка Дидка Всички чакат да им отговориш и се канят май доста да те изпотят  laugh yahoo
Ето и мойте въпросчета :
1.Къде и кога  си се чуствала най- щастлива?
2.Какво би простила и какво не?
3.Като дете каква си искала да станеш като порастнеш ?
Е стига толкова за сега оставям и за после....... DANCE
« Последна редакция: юни 08, 2007, 14:55:13 от Selvet » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 08, 2007, 15:22:47 »

е и аз да се включа с въпросчетата към сладката Дидка

1. мечтаеш ли често и имаш ли сбъдната мечта?
2. кое е най-лудото нещо което си правила/правили с твоето момче?
3. винаги ли си толкова отзивчива?
4. много ли мисли докато каза ДА?

айде стига че да не ти стане много горещо столчето girl_wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 08, 2007, 15:26:40 »

И аз да се включаааа danceg
1.Какво правите най-често когато останете насаме?
2.Кой кого свали?
3.А кой пръв каза обичам те?
4.Какво мислиш за изневярата?И при какви обстоятелства би простила изневяра?
5.Какъв е твояприоритет в живота?

Айде стига и от мен, че наистина те затрупахме с мноого въпросчета Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 08, 2007, 15:41:37 »

 ohmyЛелеееее момичетааааа!!! crazy Ама аз съвсем не съм разбрала че сте ме удостоили с честта да бъда на горещия стол!!! blush Много се извинявам. Но от ангажименти не ми остана време за моето любимо място форума!!! Ще се опитам да отговоря на колкото се може повече въпроси, че след 45 мин трябва да излизам за полет! witch Още веднъж благодаря за оказаната чест! Curtsey pullpigtails
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 08, 2007, 15:43:19 »

спокойно Дидка ние ще чакаме
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 08, 2007, 16:02:35 »

Хайде Диде аз да съм първата с въпросчетата
1. Как откри този форум?
По принцип за сватбените форуми научих от видео и фотооператорите ни. Регистрирах се в един друг форум, в който моята приятелка estrella ме намери и ми каза за  svatbata.bg, и за това яе в него има има много повече информация.  И така благодарение на нея kiss2 открих всияки вас! girl_in_love

2. Как се запозна с бъдещия си съпруг и предполагаше ли,че ще стигнете до венчилото?

С моята половинка се запознахме преди около 7 години. Доста интересно се развиха нещатат за нас, защото аз първо се запознах с негов приятел и съсед, който живее в същия вход. И около 2-3 месеца бяхме гаджета именно с този негов съсед. Първия път когато го видях ми направи ужасно впечатление!!! Започна да ме пита дали имам телевизор, дали имам кабелна и дали гледам евроспорт, че там давали едно нещо-дето едни хора гонели една топка по една зелена трева.  laugh И аз реших че е някаква жалка неизживяна футболна звезда, и яе е много смешен и досаден! Но с течение на времето, тъй като ходех с неговия приятел и излизах в неговата компания, се влюбихме един в друг! Dance И ако трябва да съм честна, вобще не мислих че нещата ще станат толкова серизони. Но с течение на времето и развиването на връзката ни , разбрах че не бих могла да си представя живота си без него! hysteric girl_in_love

3. Какво още искаш от живота? Какво искаш да постигнеш?

Искам да създам здраво семейство, и да намеря работата която ме прави истински щастлива!

4. Защо се спряхте на тази дата за сватба-нещо за символика или нещо друго....

Датата избрахме съвсем случайно. Винаги съм мислила че искам сватбата ми да е през пролетта, но тъй като официалното си предложение за брак получих на 15.02. , реших че септември е хубав месец, нито е много горещо, нито е студено. Само половинката каза че не иска рожденият му ден и датата на сватбата да съвпадат(той е роден на 04.09.) иначе и на него му харесва септември. След това извадихме съботите от септември, решихме че 01.09 е много в началото, а 29.09 е много в края и останаха 3 - 08, 15 и 22-ри. Решихме че 15-ти септевмри е много училищтно и останаха 8-ми и 22-ри. Влязах в нета да видя някаква символика и нумерология, но поадах все на някакви глупости и нищо конкретно. И така съвсем без никакви доводи избрахме 8-ми. В последствие разбрахме че 8 е много хубаво число и тояно тогава е църковният празник Малка Богородица!

5. Колко дечица искаш да имаш?

Бих искала да имам 2 дечица- момиченце и момченце girl_in_love Girl_hide girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 08, 2007, 16:10:29 »

1.с какво се занимава?

В момента работя като стюардеса, и от скоро поднових модните изяви.

2.какво си завършила?

Завършила съм езикова гимназия с първи език италиански и втори английйски, предстои ми дипломиране по специалността мениджмънт на персонала.


3.от кога сте заедно с твоя любим?

На 10.09.2007 стават 7 години

4.очакваше ли предложението за брак или се изненада?

Много го исках, и честно казано очаквах да го получа за коледа или нова година или за деня на влюбените, но тояно в деня не! Е когато видях кутийката се досетих де Girl_hide
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 09, 2007, 13:17:28 »

честито столче Диде?

после пак !!! smile

1. много си креативна? от къде тези идеи - интересуваш ли се дизайн?

Благодаря blush Може би е от зодията....винаги съм била така...дали ще са паети по чанти или дрехи, дали ще са размествания в къщи-влече си ме и това е! pardon Исках много да уча вътрешна ахрхитектура и дизайн, но като разбрах че трябва 5 години да уча, какъв винкел и какъв бетон се използва за сгради crazy и едва специализацията ми да е това което искам се отказах.

2. кой прави повече компромиси ти или той ?

Мисля че аз съм тази която прави повече компромиси от двама ни.

и малко и от мен

1. Смяташ ли, че има вечна любов  smile

Да, вярвам че има. Наскоро гледах епизод от предаването "Море от любов" в което се разказваше за едно семейство което празнуваше 70 годишнина ако не се лъжа, и като видях пламъка в очите им се убедих че наистина има такова нещо като вечната любов!

2. Занимаваш ли се с мода или нещо подобно?

Преди се занимавх, после спрях за малко и сега от скоро пак.

3. Как разбра, че това е мъжът за теб и знаеше ли го преди да получиш предложението за брак?

Мдаааа, честито и от мен, отървалата се този път!

1. Каква е най-смелата ти мечта?

Може би, да направя приют за бездомни животни. Да бъде някъде в гората с огромни поляни, по които да тичат и да бъдат щастливи.

2. А за какво не ти достига смелост да направиш?

Много труден и филосовски въпрос.....може би да започна собствен бизнес свързан със сватбите.

3. Вярваш ли в добрите намерения на хората или винаги си имаш едно на ум, че може и да са лицемерни?

Ох...аз съм един ужасно позитивен оптимист (ако могат двете да се използват заедно), винаги правя добро и си мисля че всички хора са добри, даже май в повечето случай се оказвам доста наивна, защото получавам удари, но ужасно бързо ми минава и забравям лошите неща и пак съм готова да се отзова.


ето няколко и от мен
 give_rose give_rose give_rose


1. как се убеди, че това е мъжът на живота ти?

Този въпрос е подобен на този на emily, там съм се опитала да отговоря.

2. как си представяш първата годишнина от сватбата ви?

Представям си я Girl_sing... на семейна вечеря вкъщи...само ние двамата...хубава музика...домашно приготвена храна...отпиваме шампанско от сватбените ни чаши и запалваме сватбените ни свещи...след това отивам да видя как е бебчето ни дали спи и си пускаме DVD-то от сватбата girl_in_love Girl_sing

3. как ще прекарате медения период?

Ох...само се размотавам и вобще не сме решили! tuktuk Милото е съгласен на всичко-където избера там. Искамше ми се да е на някой екзотичен остров с прозрачна вода и бясък фин и бял като брашно, но за сега не сме правили нищо по този въпрос! Направо сме си за beating Появи се Египет като идея, но още нищо конкретно! Ще се похваля като решим.


Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 09, 2007, 14:31:24 »

Честито. Аз пък питам:
Приятно отговаряне и успех във всяко твое начинание!!!!!!!

1. Какво беше за теб конкурса/сите за красота, в който си участвала?

Конкурсите за красота в живота ми са 3. Първият на който участвах беше като на шега, не залагах кой зане какво в него, но пак постигнах добро класиране-първа в месечен конкурс и втора в годишният. Вторият беше най-престижният и когато казаха името ми не разбрах че става въпрос за мен, трябваха ми няколко секунди да осъзная и да изляза напред. Беше незабравимо!!!! И до ден днешен когато чуя песента на Sting- Desert rose (на която излизахме с официални рокли) всичко в мен се обръща и настръхвам! За третия пратих снимки и не мислех че ще стане нещо, коагто ми се обадиха да ме поканят на ксатинг, много се зарадвах, след като ме избраха за финалния кръг още повече, но когато спечелих първото място-тогава вече вобще не вярвах на късмета си и на себе си! Всеки знае че първите места са често пъти предварително решени, и аз бях сигурна че ено от 2 момияета меьду нас ще е първата. Когато казаха името ми и светкавиците започнаха да проблясват пред очите ми за втори път ми се слуяи да седя без да мърдам и да не разбирам че става въпрос за мен. Така че за мен те остават един страхотен и незабравим спомен!

2. А манекан била ли си? И още занимаваш ли се с това?

Бях модел за около 4 години, после спрях, започнах да летя и сега от скоро пак поднових модните изяви( благодаря ти Стели!! kiss2). Първата от които беше на 31.05. в ревюто на Галинел "Циганска сватба" в Пловдив. Едва когато започна рвюто разбрах колко ми е липсвало всичко това- суетенето зад сцената, приготовлението в гримьорната, тичането от съблекалнята до сцената и невероятното спокойствие, което трябва да излъчваш щом стъпиш на подиума и усетиш светлината върху себе си. girl_in_love

3. Коя своя детска мечта считаш за вече реализирана?

Да си имам кученце! girl_in_love

4. Какво би и не би направила за някой от този форум?

Не бих си отсъпила запазените часове в ресторанта и църквата laugh А иначе бих помогнала на всеки който писка съвет или помощ. PETKOVA може да каже, за нея вече направих едно мъничко нещо. Бих допринесла за един от най-щастливите ден в живота му!

Здравей и честито от мен!

Бъди все така креативна и добронамерена! Имаш много интерен поглед върху нещата от живота и невероятно фин усет към красотата!  smile

prin4ipessa  blush Направо ме изчерви! blush


1. Харесва ли ти да работиш като стюардеса?

Харесва ми, иначе не бих работила.

2. Как реши да избереш точно тази професия?

Съвсем случайно, и подведена от представата останала от едно време че стюардесите изкарват луди пари и постоянно са пртекарват дните си в различни тояки на всета.

3. До кои страни си летяла? А къде ти хареса най-много?

Ами много са...Англия, Австрия, Ливан, Дубай, Германия, Ирландия, Италия...много са. Не мога да кажа къде най много ми е харесало, защото не съм имала да разгледам всички.

4. Доколкото разбрах живееш в Холандия (дано не се бъркам нещо  blush ). Защо реши да се установиш там?

Оооо не миличка, объркала си се. Живеш в София.

5. половинката ти да не би да е пилот на самолет?  girl_wink Ако не е какъв е?

Не половинката ми не е пилот. Той рабори като митнически агент в една транспортна фирма.

6. Как би описала характера си?

Хммм.... Hmmm Ще опиша себе си- предполагам се отнася до характера ми. Много съм чувствителна, когато реша че искам нещо трябва да стане на момента, захващам се със 100 неща на веднъж, лесно и бързо се сърдя но още по-бързо ми минава, раздавам се, обичам да правя подаръци, понякога ме наляга мързела...и така...с две думи мога да се определя като добър човек.
МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...УЬАС! КОЛКО НЕСКРОМНО! crazy


7. Какво те вдъхновява да бъдеш така креативна?

Честно казано....незнам...нямам муза...просто от вътре ми идва...моье би е наследствено от мама girl_in_love

8. От къде мислиш, че си наследила този твой нюх към красотата и изтънчения си вкус?

Ха! Преди да прояета въпроса отговорих в предния. blum Мисля че мама е виновна за това. Да ми е жива и здрава! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 09, 2007, 14:46:52 »

Ето и малко въпроси и от мен:
1.Какво предложение за работа трябва да ти направят,за да се откажеш от летенето и манекенството?
2.Снимала ли си се в реклами?
3.Не губиш ли търпение при такава дълга подготовка за сватбата?

 pleasantry
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 09, 2007, 15:09:22 »

Диди,привет,мила!Дано ти е приятно на това горещо столче!

Хайде,Дидка,много въпросчета те чакат тук! air_kiss

Много е приятно на горещият стол! Представям си го голямо червено кресло и всияки вие около мен задаващи въпросчетата си! girl_in_love
 
1.Опиши ни как си представяш предстоящата ви сватба в мечтите си!

 Girl_sing :girlsigh:Преставям си я на поляна с огромни бели шатри и червени воали. Със спускането на вечерта да се запалят много малки лампички или фенери и свещи, с много много цветя(червени) и всички гости облечени в бяло. С оркестър с цигулки, флейти, пиано и класическа китара Girl_sing Girl_sing

2.Кое в подготовката ти беше най-приятно,какво още ти остава да свършиш,решиш?

Най-приятно не мога да избера. Всичко ми е приятно в подготовката. Остават ми доста неща! Да поръчаме, халките, тортата, костюма на половинката, да купя цветята от които ще направя падащи гирлянди, да решим и организираме медения месец, да измислим подарък за кумувете...леле спирам че направо се плаша! Oh my ...

3.Какво би пожертвала в името на семейството?

Аз съм зодия рак и много държа на семейтвото. Всичко бих жертвала.

4.Как протича един твои работен ден?

Зависи кога ми е полета, по принцип 1 час и 15 мин. преди часа на излитане трябва да сме в офиса на летището. Аз обикновено отивам 1 час и 30 мин по-рано. Правим разбор за полета с останалите колеги, отиваме н а самолета, подготвяме го за пътниците-приемаме кетеринг, продаьби, проверяваме аварийноспасителните стредства и посрешаме пътниците. След полета издаваме кетеринга и продажбите и се прибираме. Не е кой знае какво pardon

5.А почивен?

В почивния се наспивам, разхождам Анди и ако нямам задачки сядам пред PC-то и разбира се форума! Напоследък през почивните дни са занимавам с различни нещица свързани със сватбата на Стели (estrella) .

6.Кое нещо в себе си харесваш най-много(визуално)?

Може би косата и  това че съм висока и слабичка blush

7.А има ли нещо,което не харесваш?

Ама разбира се! Че кой няма! laugh Но ако може да ги запазя в тайна blush

Хайде сладка Дидка Всички чакат да им отговориш и се канят май доста да те изпотят  laugh yahoo
Ето и мойте въпросчета :
Е стига толкова за сега оставям и за после....... DANCE

1.Къде и кога си се чуствала най- щастлива?

Когато милото ми подари Анди най-прекрасното същество на света (поне за сега докато не си направим бебе blush)

2.Какво би простила и какво не?

Аз много прощавам, но не бих простила жестокостта към животните, децата и жените. Вобще жестокостта към всяко живо същество.

3.Като дете каква си искала да станеш като порастнеш ?

Спомням си, че когато мама ме заведе на...да го наречем "интервю" за приемане в първи клас, учителката ме попита каква искаш да станеш като пораснеш- аз казах "Грънчарка" laugh laugh laugh Казах го защото много ми харесваше как правят стъклените неща. Как надуват стъклото и правят красиви вази, чаши, чинии, фигури! Но незнаех как се казва тази професия, и казах грънчарка, защото също ми хареваше как правят от една топка изящтни предмети. laugh laugh
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 09, 2007, 15:36:33 »

е и аз да се включа с въпросчетата към сладката Дидка

айде стига че да не ти стане много горещо столчето girl_wink

1. мечтаеш ли често и имаш ли сбъдната мечта?

Да, мечтая. Мисля че мечтите карат един човек да върви напред и да се развива.

2. кое е най-лудото нещо което си правила/правили с твоето момче?

Ами....хм...милото и кума и един приятел техен се съблякаха голи в снега за да ги снимам laugh За сега не мога да се сетя друго....

3. винаги ли си толкова отзивчива?

Такава съм си да! blush

4. много ли мисли докато каза ДА?

За мислене вобще не съм мислила, но така се бях нахилила че малко се позабавих с отговора laugh



Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 09, 2007, 18:51:52 »

И аз да се включаааа danceg

Айде стига и от мен, че наистина те затрупахме с мноого въпросчета Wink

1.Какво правите най-често когато останете насаме?

Най-често гледаме филми, или аз се рожя във форума а той гледа ТВ.

2.Кой кого свали?

Аз него...целунах го на един блус girl_haha

3.А кой пръв каза обичам те?

Вече не си спомням, но най-вероятно съм била аз! girl_haha

4.Какво мислиш за изневярата?И при какви обстоятелства би простила изневяра?

Изневярата е ужасно нещо, не мисля че мога да кажа при какви обстоятелства бих простила, просто защото не знам как ще реагирам.

5.Какъв е твояприоритет в живота?

Мисля че човека до мен и кучето, и бъдещото ни семейството.


Ето и малко въпроси и от мен:


 pleasantry

1.Какво предложение за работа трябва да ти направят,за да се откажеш от летенето и манекенството?

Предложение за работа, която да ми доставя удоволствие, да разполагам със достатъчно свободно време и не на последно място да е добре заплатена.

2.Снимала ли си се в реклами?

Не съм.

3.Не губиш ли търпение при такава дълга подготовка за сватбата?

Хммм...интересен въпрос...от една страна не, но от друга да. Искам всичко да е изпипано до съвършенство, всичко да бъде такак както си го представям, и да няма нещо за което да съжалявам след това, че не съм се сетила или съм пропуснала. Но от друга, като чета и гледам снимките на вече миналите под венчилото съфорумистки ми се иска да идва по-бързо и нашият ден!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 11, 2007, 07:23:51 »

Мерси за отговорите,Дидка-интересно ми беше да ги прочета give_rose
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 11, 2007, 09:16:59 »

Благодаря за орговорите Дидка , наистина ми беше много интересно и се забавлявах докато четях отговорите ти smile
 give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 11, 2007, 09:18:15 »

И АЗ БЛАГОДАРЯ
мисля че това беше най-изчерпателното горещо столче
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #26 -: юни 11, 2007, 13:03:52 »

Ето и моите въпроси за Дидка Bravo Wink
1.За какво все не ти остава време?
2.Кое е най-хубавото място,което си посетила благодарение на работата си?
3.А има ли такова,което мечтаеш да посетиш,но още не си?
4.Какво много искаш да се научиш да правиш?
5.Кой е любимият ти момент от деня?

Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 11, 2007, 20:26:50 »

Благодаря ви момичета! Радвам се че не съм ви била скучна! С удоволствие ще отговарям на още въпросчета! blush

Ето и моите въпроси за Дидка Bravo Wink


1.За какво все не ти остава време?

Ххмммм....не ми стига времето за всичките ми познати и приятели Cray...а също така и да оправя след себе си когато се оправям за излизане blush :laugh:то не са гримове, дрехи обувки....кошмар! laugh

2.Кое е най-хубавото място,което си посетила благодарение на работата си?

Сицилия Girl_sing и РИМ....оооооо.....Рииим Girl_sing girl_in_love Girl_sing Най-красивото място на което съм била до сега! Препоръчвам го на всички! Толкова е мистично...нереално...все едно се намираш в някакъв филм или книга.... Girl_sing

3.А има ли такова,което мечтаеш да посетиш,но още не си?

Много искам да разгледам Индия и Япония и Хаваите!

4.Какво много искаш да се научиш да правиш?

 Hmmm...Да бъда сватбена агентка blush

5.Кой е любимият ти момент от деня

Мисля че вечерта, когато половинката се е прибрала от работа и се гушкаме Girl_hide girl_in_love
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #28 -: юни 15, 2007, 13:54:02 »

Little_Sweet_Didka , има ли нещо, което винаги си искала да напарвиш, но все още не си ?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 17, 2007, 20:13:21 »

Little_Sweet_Didka , има ли нещо, което винаги си искала да напарвиш, но все още не си ?
Даааа! Много искам да се гмуркам в окена с акжаланг и да плувам между красивите рзноцветни риби! girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 18, 2007, 16:28:08 »


Даааа! Много искам да се гмуркам в окена с акжаланг и да плувам между красивите рзноцветни риби! girl_in_love
о и аз искам, вземи ме и мен girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 18, 2007, 17:02:43 »

Само да спечеля от тотото и те взимам и с милото дори! Купувам 4 билета и айдееееее...при рибките fish fool Swiming
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 19, 2007, 10:29:15 »

Само да спечеля от тотото и те взимам и с милото дори! Купувам 4 билета и айдееееее...при рибките fish fool Swiming
ХЕ-ХЕ
дай боже
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 22, 2007, 13:00:52 »

Аз не съм писала в тази темичка..май е редно да попитам и аз малко....  danceg

1. С какво са свързани страховете/надеждите ти в момента...?
2. С какво са свързани бъдещите ти планове за професионални развитие....?
3. Разкажи за една мечта, която си превърнала в реалност и си била доволна от това (защото всички знаем, че най-много сълзи са проляти от сбъднати мечти Girl_sing)
4. И за една такава...която предстои да реализараш...? yahoo
5. Как обичаш да си почиваш, любими места за почивка?

Айде, че много работа ти отворих.... blush.....Благодаря предватително!!!
 give_rose

Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 22, 2007, 14:25:21 »

Аз не съм писала в тази темичка..май е редно да попитам и аз малко....  danceg




Айде, че много работа ти отворих.... blush.....Благодаря предватително!!!
 give_rose




1. С какво са свързани страховете/надеждите ти в момента...?

Винаги съм се страхувала от това да нямам деца, сега най-големите страхове и надежди са свързани с едно здраво бебче!(ако може момиченце blush)

2. С какво са свързани бъдещите ти планове за професионални развитие....?

Все повече се замислям да стана сватбен агент, мисля че главата ми е пълна с иеди и ми е изключително приятно да организирам такъв прекрасен празник!

3. Разкажи за една мечта, която си превърнала в реалност и си била доволна от това (защото всички знаем, че най-много сълзи са проляти от сбъднати мечти Girl_sing)

Съвсем скоро сбъднах една, на Стели (estrella). Ето я и нея-казва се Бътерфлай. Права си за сълзите! Girl_hide






4. И за една такава...която предстои да реализараш...? yahoo

Ох....сложен въпрос....може би сватбата ми и бебче!

5. Как обичаш да си почиваш, любими места за почивка?

Може и малко банално да прозвучи, но много обичам на вилата....страхотна природа...прохлада..люлка... Girl_sing girl_in_love, също така и на палатка с милото! girl_in_love


И въобще е много приятно да отговаряш! Ако още някой се сети въпросче-с най голямо удоволствие!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 22, 2007, 15:49:46 »




3. Разкажи за една мечта, която си превърнала в реалност и си била доволна от това (защото всички знаем, че най-много сълзи са проляти от сбъднати мечти Girl_sing)

Съвсем скоро сбъднах една, на Стели (estrella). Ето я и нея-казва се Бътерфлай. Права си за сълзите! Girl_hide




Диди, страхотно е, че си и подарила Бътерфлай...предполагам, че тя е плакала.... cray от щастие... give_rose
А Бътерфлай...е простоооооооооо girl_in_love влюбена съм.....!!!
Диди, благодаря ти, че си толкова добричка...!!! kiss2
« Последна редакция: юни 22, 2007, 15:58:21 от pleasure » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 22, 2007, 15:54:11 »

Да мила, разплака се от щастие cray и аз се развълнувах толкова много...сега като се сетя ми се пълнят очите Cray Girl_hide

 blush blush blush give_rose blush blush blush
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 25, 2007, 12:37:36 »

Дидка ти си невероятно мимиче и приятелка
би трябвало всичките ти приятели да се гордеят с теб !!!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 25, 2007, 12:55:20 »

oooo Диде Бътерфлай е страхотен  girl_in_love!!! може ли и един за мен !!! обожавам ги !!! smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 25, 2007, 16:37:12 »

Бътерфлай е момиченце blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 26, 2007, 08:07:20 »

Бътерфлай е момиченце blush

е то за мен няма значение момиче или момче !!! хи хи хи хи lol))
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 26, 2007, 13:53:52 »

 



 :-#Можеш да си го поръчаш като сватбен подарък от някой good
На Стели и беше първият всатбен подарък blush
« Последна редакция: юни 26, 2007, 13:55:28 от Little_Sweet_Didka » Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #42 -: септември 13, 2007, 11:30:15 »

Ето и още едно въпросче от мен :
Кога и как почувства, че си "готова" за брак ?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 13, 2007, 11:40:27 »

Ето и още едно въпросче от мен :
Кога и как почувства, че си "готова" за брак ?

Ох....ми май се заразих от кумувете ни. Понеже преди 2 години ние им кумувахме на тях....и цялата еуфория покрай тяхната сватба, след това им се роди дъщеричката...и някак си биологичния ми часовник се пренави и вече знаех че искам семейство-съпруг, дете...пък аз много рано се наживах на дискотеки, купони...зодия рак съм...голям домошар, даващ всичко за семейтвото си и винаги поставяки го на първо място....така че на въпроса "кога?"...може би преди около година....
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines