Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:23:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valia_diva - 16.08.2009 г.  (Прочетена 129759 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 10, 2009, 11:31:10 »

Вале, честита чантичка. Много е хубава. Браво, завиждам ти благородно за нея.
А за гривничките, Поли го е казала най-хубаво,ти си си майстор. Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 10, 2009, 11:57:38 »

Чак започвам да се засрамвам вече като говорите така  blush  give_rose
dany_6 нашата ще я сложим още при уелкъм дринка и DJ-я предложи по време на празненството да подканва хората да напишат по нещо в нея. Ще е някъде до дансинга. Ще я сложим на стойка, която една приятелка ще донесе. Аз мислех шаферките от време на време да я дават на гостите да пишат, но мъжо не дава, че щели да я изцапат, а той е много привързан към всичко, което си майсторим сами.
Ето и готовите свещи с панделките. 


* Svesti.JPG (18.54 KB, 336x448 - видяно 195 пъти.)
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 10, 2009, 15:05:36 »

 funnytooth Направо ме разби твоето момче -  щели да я изцапат... АМ като се замислих - ми... прав си е!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 10, 2009, 15:24:18 »

 Bravo за чантичката много е сладка, ами прав е мъжа ти да е привързан, всичките ви неща са чудесни, а и са си ваше творение. Декораторката ни беше сложила книгата за пожелания на специална маса във фоаето и няколко подаръчета за гости, само ме е яд, че не сложихме и наша снимка с милото не съм се сетила. Митко - ДЖ непрекъсната подканваше гостите да пишат в книгата, защото иначе "нямало да присъстват на кръщането" funnytooth И се получи, почти я изписаха.
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 10, 2009, 21:08:32 »

 give_rose валя  пожелавам ти един незабравим ден .... ще бъдеш прекрасна булка не се и съмнявам...
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 11, 2009, 06:43:41 »

Bravo вале! много си сръчна и всичко ти се получава супер. направо ти "завиждам"!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 11, 2009, 08:19:38 »

Ей Вале, колко малко ти остава smile Пожелавам ти само приятни емоции в последните момински дни smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 11, 2009, 09:01:01 »

Вале, всичко е чудесно и чантичката и украсата за свещите и гривничките за ръка, вярно си майстор там  Bravo
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 11, 2009, 17:44:10 »

Вале, скъпичка адашке... Тъй като нямаме интернет вкъщи, докато имам възможност сега искам да ти пожелая един незабравим ден в неделя. Вярвам, че ще бъдеш най-красивата в този ден, а всичко ще бъде прекрасно. Пожелавам много спокойствие до края, приятна доподготовка и много положителни емоции. Ще чакам с нетърпение разказа ти и снимките. До тогава те целувам горещо и ти желая много сватбени емоции weddingday Сватбаааа
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 12, 2009, 10:46:15 »

Вале, не останало smile от все сърце ти желая незабравима и невероятна сватба, а не се съмнявам, че ще я направите такава smile

Всичко, което си сътворила, е страхотно!

За съжаление в неделя ще съм в София  и няма как да мога да те поздравя лично smile а знам какво е чувството да се видиш с хора от интернет наживо smile
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 13, 2009, 15:24:37 »

Вале, къде се изгуби  huhhuh.gif ама то два дни има само, малееееее... Дано напрежението да е приятно, толкова мъничко време само  heart  heart heart

Прегръдка от мен yea
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 13, 2009, 15:52:05 »

Валенце, да ти пожелая една приказна сватба, много да ви е весело и много да се усмихваш, излишно е да казвам, че чакам снимчици и разказ после LOVING
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 14, 2009, 13:43:13 »

Валеее, не остава мила. Пожелавам ти един наистина незабравим 16-ти август. Нека всичко което се слючи в този ден, бъде прекрасно, нежно, носещо любовни флуиди навсякъде около вас. Бъдете много много щастливи! Бъди спокойна и не мисли за маловажни неща. Отдай се на този така изтичащ миг - вашият първи общ празник.
ГОРЧИВО! heart
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 14, 2009, 14:26:47 »

Още една девойка е почти на финала - най-прекрасният ден да е твоят сватбен!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 15, 2009, 18:52:39 »

Ех, милички. Ще ме извините,че отсъствах,ама като нямам комп в квартирата.
Аз съм под страшна пара и напрежение. Сутринта като изпращах милото и докато пиехме кафе, само се насълзявах и плачех, и се смеех и пак плачех. Той като заминава в командировка не плоача, а днес чак и нчго разплаках. Тук вкъщи всички са като пчелички. Всеки се е захванал с нещо. Аз днес си отелих малко време - направих си наново маникюр, че предишния беше толкова ужасен, че милото каза, че аз се правя 100 пъти по-добре. Направих си и краката; сложих си снопчета мигли и стана  Oh my ... супер яко и татус на единия крак - от глезена до коляното - златист. Днес уточнихме и грима и основата. Накупихме цветя за вкъщи. Приключили сме с почти всичко. Малката шаферка си получи рокличката, ама капризно ни е детето и не иска да я сложи, а майка толкова се стара над нея. Купих си вчера прекрасно бижу, а днес обеци - и двете са златни. Наи-голямата емоция беше, че се запознах онзи ден със свекъра и човека още от вратата ми подари златна гривна. Бих казала, че тези дни бях умерено спокойна. А вие така ми липсвахте. Сега ще отида да хапна малко, че цял ден само 2 сладки си свих. После може пак да пиша.  Целувам ви всичкиииииииииии
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines