Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 08:35:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192429 пъти)
 
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: август 10, 2009, 09:18:22 »

Някой чувал ли е за някакво негативно отношение относно приема на фолиева киселина преди бебеправенето?Стана ми странно, че имало и такива мнения от лекари.....аз не изрових нищо по въпроса....иначе за приема от началото на бремеността до 3 месец няма лошо отношение.И сега съм в размисли по въпроса... nea
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: август 10, 2009, 09:26:30 »

Хайде пак нови филми sad LOSHKA, откъде го чу това чудо? Имам чувството, че по форумите някой път висят хора без работа и се чудят вече в какъв филм да се вкарат и какво да измислят, сякаш си търсят повод да се направят на интересни.  diablo

Мен вече ме заболя устата да повтарям, но пак ще го направя - фолиевата киселина всъщност е витамин В9 и няма опасност от предозиране. Хората пият комбинирани витамини за щяло и не щяло, профилактично много често, без да се замислят какво има в тях, ама сега фолиевата киселина била не-знам-каква си, при положение, че я има в доста комбинирани витамини  angry
Нищо няма да се случи, ако я пиеш, спокойно. Но ако не я пиеш - никой не дава гаранция за съжаление. sad
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 10, 2009, 09:44:12 »

Хайде пак нови филми sad LOSHKA, откъде го чу това чудо? Имам чувството, че по форумите някой път висят хора без работа и се чудят вече в какъв филм да се вкарат и какво да измислят, сякаш си търсят повод да се направят на интересни.  diablo
Лекарско мнение било....от медицинско лице го чух.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: август 10, 2009, 09:58:12 »

Ами интересно ми е в такъв случай с какъв арумент го твърдят - нещо вреди на организма ли, какво ли? За мен това е безумие  girl_impossible, още повече, че фолиевата я има в доста комбинирани витамини, които хората пият за щяло и нещяло. Наистина не виждам логиката как така вреди в периода на бебеправенето. 
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: август 10, 2009, 10:05:04 »

Някой чувал ли е за някакво негативно отношение относно приема на фолиева киселина преди бебеправенето?Стана ми странно, че имало и такива мнения от лекари.....аз не изрових нищо по въпроса....иначе за приема от началото на бремеността до 3 месец няма лошо отношение.И сега съм в размисли по въпроса... nea

Ами незная какво е това медицинско лице,но явно има нужда от някой и друг урок  nea
Фолиевата киселина е препоръчително да се пие преди,по време и след блеменност ...много е добре и при кърмене good
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 10, 2009, 10:05:34 »

Ами интересно ми е в такъв случай с какъв арумент го твърдят - нещо вреди на организма ли, какво ли? За мен това е безумие  girl_impossible, още повече, че фолиевата я има в доста комбинирани витамини, които хората пият за щяло и нещяло. Наистина не виждам логиката как така вреди в периода на бебеправенето. 
И аз това се чудя.....и затова питам друг знае ли такива неща....
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: август 10, 2009, 10:38:45 »

Момичета аз съм си все още тук  angry и пак съм с гадна киста, заради която не можем да почнем със стимулацията  cray много криво ми стана като разбрах и пак сега трай бабо за хубост  pleasantry един месец с Регулон, после на преглед и дано вече да почнем с тая стимулация, че ми писна от тия кисти  diablo лошото е , че точно когато трябва да се следят фоликулите, ние сме почивка- няма да сме в БГ и както се изрази лекарката, ще го караме на "сляпо"  pardon пък да видим, туко виж чудото станало   Wink успех на вас милички и дано скоро има добри новини за всяка една blum
« Последна редакция: август 10, 2009, 10:40:31 от fiamaa » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: август 10, 2009, 11:34:56 »

Аз онзи ден бях на преглед при гинеколога....взе контролна цитонамазка, ама каза, че не вижда нещо притеснително и резултатите - чак септември. Обаче каза, че това изобщо не ни пречи да си бебеправим активно, което аз лично чаках да чуя. Обаче имам някакво слабо бяло течение, което според него може би е от емоциите покрай сватбата, та в този ред да питам - някоя от вас знае ли къде мога да намеря апликаторите с млечна киселина на Гинофит? Аз откачих от обикаляне два дни по аптеките и всеки ми вдига рамене, а моя лекар каза, че не съм за антибиотик и с това ще ми мине течението без по-силни лекарства...ново е и още няма заместител...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 10, 2009, 12:02:23 »

Момичета здравейте.Първо да се извиня,че нахлувам в темичката ви blush,след това да пожелая късмет в бебепрвенето и скоро тази темичка официално да се заключи и всички да се преместят по другите теми heart
Сега искам и да задам един въпрос.След като 6 месеца пих Диане35 заради поликистоза още на първия месец след спирането им цикъла ми закъсня с 15 дни,пих Приломут нор 6 дни по схема и след като дойде бях първа пред кабинета на гинеколога си.Както и очаквах имам киста 5см :'(а така се надявах,че вече няма да се появяват тея гадини.Сега вече 5 ден пия Дуфастон-утре е последния ден-и след спирането му до 2-3 дни трябвало да ми дойде.Върпоса ми е кът тези,които са го приемли.Имхте ли някакви странични ефекти от него?Колко време след приема дойде цикълаЕдин курс на лечение ли проведохте и оправиха ли се нещата след това.Чувала съм за напълняване по време на приема заради повишен апетит.При мен е обратното почти нищо не ми се яде :!Съжлявам отново,че се намесвам при вас,но мисля,че можете да ми дадете правилните отговори,а и се колебаех тук или в Хормонални проблеми да попитам.Предварително ,моля ако поста не е за тук да го преместят Модераторите и благодаря give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: август 10, 2009, 12:22:04 »

клео, аз пих Дуфастон 6 месеца и ми идваше на третия-четвъртия ден след като пиех последното хапче от тези за месеца. Имай предвид, че може цикъла ти да е по-скоро като зацапване, а не обилен. При мен последния месец точно така се получи. Прокървих, силно казано е, само един ден и на другия ден почти нищо нямаше, така че не се изненадвай. Що се отнася до апетита, при всеки влияе различно. При мен първия месец нямаше никакви проблеми с апетита, но след това качих доста килограми. Те обаче да не те притесняват, защото в повечето случаи веднага след спирането на приема и килограмите започват да се топят. Дано бързо да изчезне тази киста и да спрат притесненията ти. give_rose
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: август 10, 2009, 12:24:30 »

Здравейте,аз вече официално се записвам в тази тема,след като мина сватбата вече усилено бебеправим пък да видим какво ще излезе.
Имам един въпрос,колко време всъщност трае овулацията?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 10, 2009, 12:29:23 »

 welcome-2 krisssy  пожелавам ти бързо напускане на темичката. Никакво задържане в нея. Иначе ову е около 12 часа.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 10, 2009, 12:31:50 »

И само през тези 12 часа може да се забременее???
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: август 10, 2009, 12:39:55 »

...Както и очаквах имам киста 5см :'(а така се надявах,че вече няма да се появяват тея гадини.Сега вече 5 ден пия Дуфастон-утре е последния ден-и след спирането му до 2-3 дни трябвало да ми дойде.Върпоса ми е кът тези,които са го приемли.Имхте ли някакви странични ефекти от него?Колко време след приема дойде цикълаЕдин курс на лечение ли проведохте и оправиха ли се нещата след това.Чувала съм за напълняване по време на приема заради повишен апетит.При мен е обратното почти нищо не ми се яде bad...
Мире, аз също имах 5 см. киста. Пих Дуфастон 10 дни и след това ми дойде с 5 дни закаснение и при това по-обилно от обикновено. Оттогава цикъла ми идва точно на 30 ден, а преди варираше от 24-28 ден. Странични ефекти нямах, може би леко главоболие.
Дуфастона го пих еднократно и нещата се оправиха. А иначе тази киста ме тормози 2 години. Стискам многоооооо силно палци и при теб да се получи така. give_rose
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: август 10, 2009, 12:43:22 »

И само през тези 12 часа може да се забременее???
Историята разказва за много бебета заченати в най-различни дни.Просто производителите на тестове ще загубят ,ако не поддържат тази теория,а и момичета имат с какво да се занимават,вместо да правят ПРОСТО ЛЮБОВ. blum
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines