Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:48:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192808 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 12, 2009, 05:13:27 »

Мацки, изникна ми един въпрос,надявам се да не се сърдите ако е глупав. След като видя положителен тест за овулация, има ли значение по кое време през този ден и следващите 2 дни правим секс- в смисъл ако съм видяла +тест в 3 следобед,а този ден и следващите 2 дни правим секс все късно вечер след 12-1, има ли значение това? Понеже ние си лягаме късно и обикновено тогава правим секс  crazy или трябва възможно най-скоро след + тест да се прави секс и следващите 2 дни отново горе долу по това време като има по 24 часа между половите контакти  crazy? И има ли определен момент през деня, в който се случва овулацията- дали е сутрин, обед, следобед, вечер или си е различно и няма определен времеви период през деня? И има ли определен момент през деня, в който се случва овулацията- дали е сутрин, обед, следобед, вечер или си е различно и няма определен времеви период през деня? Покачването на хормона, който се отразява с тестовете за овулация в определен момент ли се случва- сутрин, обед, следобед или всеки път различно и има ли начин да знам кога реално точно е започнало покачването на този хормон за да броя 24 до 48 часа с точност?Мерси
« Последна редакция: юли 12, 2009, 05:31:45 от anita81 » Активен
Lili78
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #106 -: юли 12, 2009, 09:13:47 »

Анитка, недей да броиш, недей да следиш часовник, не се притеснявай, не може с точност да се определи кога ще е овулацията след положителен тест, и не настъпва по определено време на деня. Вашият подход е правилен - по веднъж в деня, когато видиш теста, и в следващите два. А ако ти е редовна овулацията и знаеш горе-долу кога идва (а и да не знаеш), през два дни преди нея се препоръчва - за да не се изпусне. Моят лекар каза: ако имаш цикъл 28 дни, започвай на 11-тия и през два дни, докато видиш положителен тест, тогава всеки ден за 3 дни. Така че - спокойно! Стискам палци скоро да се похвалиш! Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 12, 2009, 13:23:22 »

Ух, на мене пак ми дойде... Направо... не съм много разочарована, защото си го очаквах, ама все пак... cray

Анитка
, какъв тест за овулация ползваш ти?
Абе, момичета да ви попитам и аз нещо - аз как да си определя точно кога ми е овулацията, като всеки път месечния ми цикъл идва по различно време и понякога остава повече, а друг път не?! Много съм странна от тая гледна точка, защото имаше един период миналата година,когато ми идваше два пъти в месеца. А когато отидох на лекар, той ми каза че било нормално crazy Аз се замислих дали той е нормален, но това е друга тема. huhhuh.gif
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 12, 2009, 16:28:23 »

Мерси, момичета smile
Значи в крайна сметка няма значение по кое време правим секс след + тест важното е 3-те дни да правим по веднъж. При мен всеки път овулацията ми е по различно време- в смисъл +тестове за овулация и затова само така мога д аопределя фертилните дни. Тестовете, които ползвам нямат марка- те са 100 броя комплект с 20 теста за бременност пакетирани в отделни пакетчета. Поръчах ги от ebay защото бяха доста по евтини- за около 30 $ беше комплекта, иначе тук единия е 15$.Късмет ви пожелавам момичета.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 13, 2009, 07:01:25 »

Хайде днес аз първа да пиша в темата и дано по понеделнишки да тръгне само на добри новини!  girl_wink А моята днес  е най- хубавата!!! Имам си втора чертичка, бледичка и плахичка, но ясно видима Yes иииии един татко на седмото небе от щастие! Благодаря ви са помоща и всички съвети Wink Прегръдки от  мен!
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 13, 2009, 07:46:19 »

vanessssa yahoo тихичко честито, мила! Леки и безпроблемни 9 месеца и едно пухкаво бебче! Чудесно тръгва седмицата. Дано така продължи!
Мацки, ние тръгваме за морето. Очаквам като се върна само хубави новини да чета тук.
Овулацията ми трябва да е тази седмица, поне според тестовете-втората чертичка става все по-наситена. Аз имамх някакви съмнения, че може да сме я изпуснали, но май не сме. Стискайте ни палци за едно морско бебче.  tease Wink
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 13, 2009, 07:59:08 »

vanessssa честито мила. пожелавам ти една безпроблемна бременност и на финала най прекрасното дете да гушкаш  yahoo
elinora а на теб мила пожелавам да итидете двама на моренцето а да си дойдете поне трима. силни прегръдки на всички ви
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 13, 2009, 10:00:03 »

vanessssa  chee няма да ти казвам тук честито (въпреки че искам, ама...), защото си има темичка Бъдещи мами и там официлано ще ти честитя, за да не спамя много тази тема  yahoo

elinora стиснати палци от мен имаш; както е казала ilkata върнете се поне трима от почивката smilesmilesmile
Активен
anni1981
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 13, 2009, 11:31:59 »

Здравейте на всички в тая темичка много време се чудих от къде да почна да пиша и реших че тая тема е най удачна   и дано никой от нас не се задържа тук за дългол Много ще ми е приятно да се опзнаем и да си споделям с вас smile След няколко опита тоя месец се надявам на положителен резултат blum
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 13, 2009, 11:47:20 »

Дами, мерси много за насоките за спермограмата. smile На 1-во време ще гледам да оправя моя проблем, а после ще проверим как се справят "войниците" на половинката. blum

Довечера пак съм при чичо доктор, да видим какво са показали останалите изследвания на хормоните и какво ще ме прави...

Притеснявам се дали не е много лично това дето искам да питам, ама ще се престраша... Според вас, при едно сериозно бебеправене, но ако същевременно не се следи овулация и т.н, защото за сега не смятам да се съсредоточавам върху това - колко често е най-добре да се прави секс? Знам, че за добро качество на спермата трябва време, но не зная колко е между два акта... Някой има ли представа?

Ванеса, чудесна новина е това!  Sunshine Пожелавам ти едно здравичко слънчице и всичко да е наред!

Елинорче, хубава почивка и дано се върнеш с щастливи новини!  give_rose

Анни, добре дошла сред нас! И не се застоявай много!:)
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 13, 2009, 14:10:01 »

Блещучка,през ден е добре.Това обаче не значи че и всеки ден не става smile.Но по-добре през ден за да има време спермата да се образува качествено.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 13, 2009, 14:46:43 »

Влизам и гледам има хубави новини! Дано всеки ден е така и да има по-една щастлива мама  give_rose и аз малко да дам отчет: в сряда съм на лекар. След месечния прием на Регулон, лелката ми дойде,, но пак е като зацапване, дано само да се спукали кистите, за да започнем с лечението - хидротубация и стимулация. След прегледа в сряда ще се отчета-дано да има добри новини и др седмица да започвам  good успех на всички и ни радвайте с добри новини  Wink
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 13, 2009, 15:35:11 »

Първо  Bravo за хубавите вести и като стане всичко официално ще честитя в другата темичка.Само ще кажа ,че много се радвам за теб vanessssa  yahoo
И понеже не съм от най-компетентните по въпросите, само ще отбележа, че и аз не си следя ову за това пък практикуваме поне през вечер след като мине лелката та чак до следващата =]Пък дай боже някое шампионче да прихване blush
Успех на изследванията!Дано всичко мине както трябва и резултатите да са добри good
А на адашката-сладурка  welcome-2 и да ни зарадваш и ти с хубави новини скоро smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 13, 2009, 15:42:24 »

Малее Ани - блазе ти, ето на това му се вика маратон smilesmilesmile
Аз също съм от тези, които не следим овулацията. Всъщност излъгах леко, защото не я следя с тестове, а на ето този адрес http://www.surecheck.info/clogin.php си я изчислявам грубо. Но при мен доброто (засега, надявам се постоянно да е така) е, че цикълът ми е редовен (26-30). Което и значително улеснява календарчето. И като разбера кога е овулацията (най-тъмния ден), почваме 2 дни преди и 2 дни след Деня и така през ден. Това е за бебето. Иначе другия секс е неопределена работа smilesmilesmile
Не съм съвсем наясно обаче дали бъркам или не някъде, но пък ми се иска да не влагам много мисли и напрежение в това бебеправене, а да си става от само себе си, като дар smilesmilesmile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 13, 2009, 16:13:18 »

Здравейте момичета и от мен. Много хубаво започва тази седмичка с прекрасни новини danceg Няма да честитя на никого, защото ще ни смъмрят, но само ще кажа, че трябва това да се чува Wink
Ble6tu4ka, и аз се бях замислила над това един ден и някъде бях чела, че е хубаво през ден да се прави секс, както каза и kali_gali.
anni1981, добре дошла в тази тема и във форума. Пожелавам да не се задържиш много в темичката и да се похвалиш много скоро с две чертички.

Момичета, успех на всички в Бебеправенето тази седмица и дано да имаме след време едни хубави пухкавки юлски деца Sunshine PREGQ stork-gurl stork-boy pqz

П.С. Момичета, забравих да попитам нещо. Малко ме е срам и мене, ама няма как. Трябва да се пита. Как си пресмятате овулацията - от деня в който ви дойде лелката или от деня в който си тръгне. Мерси smile pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines