Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:56:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192857 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 09, 2009, 14:33:52 »

Аз все още съм при вас. Лелката се появи в понеделник и ако знаете какъв рев му дръпнах  Плачещо момиче , че чак милото се стресна и каза, че ако искам веднага ще почнем да правим изследвания и на него ще отиде да му направят за да сме сигурни, че всичко е наред и да се успокоя. И като се замислих, точно на сватбата съм в ову и защо пък да не стане точно тогава. Е може и този месец, нали!
И както Скарлет каза, какво правим за да създадем здраво бебе - при нас първото най-важно беше да спрем и двамата цигарите. Не пием твърд алкохол, само биричка понякога, ядем много плодове, пием витамини, но малко сме скарани с движението.
Желая от сърце успех на всички  give_rose   
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 09, 2009, 14:56:47 »

Момичета знам, че това ви го казва всеки, но знайте намерете си някакво занимание за лсед работа, излизайте с приятели, движете се спортувайте.Недейте да мислите само за бебето.Това ви го казвам аз с година опити за забременяване и започване на ходене по лекари.Казвам ви го, за да избегнете сълзите и разочерованията, за да знаете, че слънцето изгравя всяка сутрин и залязва всяка вечер.Защото ако вие не се чуствате добре няма как да стане.Аз бях много депресирана в един период и сега обръщайки се назад знам, че дори и да съм в идеално здраве с тези черни мисли вечни вглеждания и търсения на симптоми бебето нямаше как да се получи.Сега съм позитивно настроена, ходя на фитнес когато мога, излизам с приятели редовно, мотаме се по кафетата с мъжът и гледам това да не го мисля.И знаете ли сладоста от секса се върна, че преди беше едва ли не като по принуда, а това мили мой може да убие всичко между двама ви.Не го превръщайте в рутина, нека да е удоволствие за двама ви  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 09, 2009, 15:10:49 »

напълно съм съгласна с магито; но...ако този период на неуспешни опити продължи около година и отгоре...може би е добре да се потърси и лекар....


иначе, напрежението, търсенето на симптоми и сексът "под часовник"....развалят удоволствието и спокойствието!!!

успех, момичета, по ведро и по-спокойно!!!!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 09, 2009, 21:00:13 »

http://209.85.135.132/search?q=cache:A-xAqSk3lFYJ:www.bulpress.net/blitz_preview.php%3Faid%3D11204+%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a
извинявайте,ако вече сте го обсъждали.Често чета името на Мазнейкова в темата и реших,че ще е интересно.това не ели същата лекарка,която отговаряше за аборта на Весела Неински?
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 09, 2009, 21:36:57 »

angel4e , същата е. Даже някъде бях чела, че в интервю пред някакъв в-к разкрила кои БГ звезди са си правили инвитро. Много бях възмутена като цяло от тази докторка. Ужас! Конфиденциалност, Хипократова клетва...май за тези неща не е чувала тази жена.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 10, 2009, 07:40:58 »

Всеки да си има едно наум за тази докторка и клиниката!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 10, 2009, 08:41:46 »

Всеки да си има едно наум за тази докторка и клиниката!

Бих се присламчила към мнението за д-р Мазнейкова. Преди 2 месеца ходих при нея заради проблемите ми с цикъла, но тя не ми помогна. Всъщност според мен само отби номера с рутинни хормонални изследвания, в следствие на чийто резултати каза, че всичко ми е наред и че нямало какво да се направи, той сам щял да си дойде.
А относно клиниката - вчера ходих при друг гинеколог там - д-р Коларов, който просто има прием там няколко часа в някои дни от седмицата, иначе работи в Майчин Дом - и съм някак по-обнадеждена.
Човека изглеждаше далеч по-ангажиран с проблема ми. От него разбрах, че в изследването по-рано не присъстват една част от мъжките хормони, които е било нужно да бъдат изследвани също.... (познайте кой не го е направил)... И беше категоричен, че с чакане нещата няма да се получат и цикълът от самосебе си няма как да дойде при положение, че липсва 6 месеца... Отделно, че има съмнение за поликистоза, която Мазнейкова не е забелязала.. (но за това не мога да кажа кой от двамата е прав.. щото мен ми се иска да няма smile )

Та такива ми ти работи.. В събота ще пусна изследванията и в понеделник пак съм при него, с надеждата, че ще се намери правилното решение за мен.. girl_impossible
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 10, 2009, 08:49:18 »

не съм била пациент на тази клиника и слава богу.....

честно да ви кажа, когато разбрах за този случай, бая поплаках за това, което са направили тези хора...

това е нечовешко и според мен на тази жена трябва да й бъдат отнети всякакви лекарски парвомощия, да бъде съдена и да получи доживотна присъда без право на обжалване;

това е моето мнение, всеки трябва да носи отговорност за действията и грешките си;
когато това започне да се прави, всеки доктор ще е много по-внимателен!!!

Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 10, 2009, 09:35:37 »

Ох и аз много се разстроих когато четох за този случай,защото думите на мъжа на починалото момиче все едно се отнасяха за мен-нямала оплаквания,ядяла здравословно,грижела се за себе си както преди така и по време на бременността,радвала се и ето ти накрая :'(После го гледах заедно с Велела Нейнски при Гала и бях потресена.Не за това,че има смъртен случай на родилка в болница,случва се-факт,но като виждаш,че не можеш да се справиш насочи пациента къде да отиде-това е най-важното-да си признаеш и да запазиш живота му!Чела съм много интервюта с тази жена и наистина разкрива доста пикантни неща за "известните си пациентки"  та дори и от личния им живот.Така че по-добре бягайте надалеч от такива лекари!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 10, 2009, 12:26:10 »

Ble6tu4ka , дано си попаднала на твоя докрор който да ти помогне.

аз да ви кажа сега какво става с нас, та дано таа ми поолекне малко. днес бях на преглед при док както се бяхме разбрали. прегледа ме и ми насначи един някакви изследвания за Inhibin B и AMH( които незнам точно за какво са) и другата седмица ще правим изследване за проходимост. до тук добре, но се оказаха много лоши резултатите на мъжо, та сега ще прави още изследвания. но това което ме притесни е че по скоро ще се наложи да се премине направо към ин-витро процедурите, а не както бяхме говорили досега за инсеминация.  crazy
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 10, 2009, 12:41:06 »

Ечи, благодаря мила!
И аз стискам палци следващите Ви изследвания да дадат по-обнадеждаващи резултати! give_rose
Това с изследването на половинката не ми е съвсем ясен момент... Дали можеш да ми кажеш - при моя гинеколог ли трябва да го водя моичкия, за да направи каквито трябва изследвания и той или някъде другаде? И какви точно неща трябват освен спермограмата, за която съм чувала...
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 10, 2009, 13:01:33 »

здравейте момичета и от мен!!
не съм се разписвала тук отдавна защото чаках да ида при доктора днес да видим дали има бременност след 7 дневно закъснение...бременност няма...не ме разтрои толкова факта че не съм бременна колкото това че старата раничка която имах все още не е зараснала както трябва,това че трябва да правим още куп изследвания...толкова ми стана тъйно когато ми каза че не съм бременна че през целия преглед който ми направи плачех постоянно,сълзите сами си капеха....милички аз имам чувството че при мен оправия немаааа.
 cray  cray  cray  cray
надявам се при вас всички нещата да се рарейдат вече както трябва и скоро да се местите вече в другата темичка аз за сега ще си седя и ще си копнея за нея тук...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 10, 2009, 13:04:59 »

ечи, мила,
спокойно, не се притеснявй, докторът си знае работата;

значи, за да каже ин витро, може би това се дължи на комбинация от твоите резултатаи и тези на мъжа ти;
до колкото си спомням, при определени показатели от СГ инсето не е възмжно, не е вариант;

само бъди спокойна и не се напрягай излишно!!!!
има и случаи, при които МФ е доста по-сериозен и страшен, процедурите са тежки и за двамата партньори, но въпреки това успешни и ....резултатие са малки , сладки бебочета!!!!

блещтучка, сермограма на първо време е достатъчна за твоето момче, но моля те, направи я в клиника по стерилитет с морфология по Крюгер, защото в противен случай, ако е в обикновена лаборатория, не се знае колко ще е достоверна и вярна!!!

в клиниките по стерилитет спермограмите се правят от квалифицирани ембриолози, а не от обикновени лаборанти! Морфология по Крюгер, защото може диагнозата за количество, брой, подвижност и пр. да покаже нормозооспермия, но .... морфологията по Крюгер да е ниска и това все пак си е проблем при мъжете!



« Последна редакция: юли 10, 2009, 13:08:33 от gostenka_82 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 10, 2009, 15:38:05 »

Сега искам съвет.Днес ходих на лекар, аз имам възпаление на дясната тръба и яйчник, може да е приченено от всичко включително от това че съм оперирана от апандисит, за това бях подготвена до някъде.Лекарката иска спермограма, но ме изпрати в някаква клиника която не е по стелиритет каза че имат добър ембриолог един от малкото в града.Но аз я питах дали не трябва да отидем в КИРМ Плевен, защото хората все пак са ин витро център.Тя каза че не знае кой им е ембриолога и не може нищо да ми каже.Сега съм в шах какво да правя.Май първо ще проуча този лекар в другата лаборатория, най-странното е че ми даде и направление за мъжо,  shok а най-хубавото е че той не може вече да бяга по тъча  DANCE Та така сега аз съм на лекарства който започвам от утре десет дневен цикъл после пак на изследвания, а мъжо ще си записва час за спермограма.

Ечи съгласна съм с гостенка.За да кажа ин-витро нещата може би са взаимни.Но не се отчайвай, има много добри лекари и съм сигурна, че нещата ще станат  good Аз съм с теб мила и ти стискам палци силно.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 10, 2009, 19:14:52 »

Маги, не е странно, че са дали направление за мъжа ти. В клиниката, в която ходя е задължително. Това беше първото, което ме накараха, но за мой късмет моя си беше пуснал изледванията предния ден и то точно там. Дано лекарствата подействат и нямаш други проблеми.
Блещучка, дано този лекар разреши проблемите ти. А колкото изследванията на мъжа ти - в лаборатория трябва да занесе материал, а резултатите направо ги даваш на лекаря си и той ти казва има ли неща.
Ечи, щом това е начинът да имате детенце, по-добре че вече го знаете и да се готвите. Тия неща стават с чакане и нерви sad.
При мен няма промяна. Вчера давах изследвания и резултатите ще са ясни в четвъртък.  Ако има нещо ще пия отново лекарства, за да съм чиста за цветната снимка sad. Искам по-скоро да стане ясен проблемът ми  huhhuh.gif.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines