Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:46:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192787 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 07, 2009, 16:26:10 »

Агент Т, ако имаш възможност, пусни си един кръвен тест и да се спре тази чуденка.
Аз за себе си обаче леекооо ги разграничавам по това, че преди М. болката е тъпа някак, чувстваш тежест, а при бремеността ми някак я чувствах по-остро, тежест придружена с боцкане. Обаче тъй като бременност и бременност не си приличат, дори и на една и съща жена две бременности могат да са различни, не се взирай толкова в тялото си. Търпение и спокойствие си му е майката, колкото и да е трудно приложимо.

напълно съм съгласна със скарлет, аз такива болки, които тя е описала при бременността си имам при ПМС, по-остри, тежест с боцкане...но не съм бременна...гаранция Франция

така че, всеки симптом на бременност при 1 жена може да е ПМС при друга...

не се задълбочавайте в тия симптоми....
само се самонавивате и после .... ако дойде лелката ...става много по-тежко...

Агентче, мила, по принцип алкохолът влияе лошо върху сперматозоидите;
ако може да го избягва (особено твърд алкохол) най- добре!!!

а на такива въпроси, които хората без много да се замислят си задават....аз много лесно им помрачавам наглото любопитство: с отговори от рода на: ми на мен така си ми харесва живота, не искам да си го усложнявам (когато са ми по-далечни и много ме издразнят); или ...на изпитателен срок съм...и т.н.

хайде - и ти, и елинорчето - да заминете по двама и да се върнете минимум трима!!!!

« Последна редакция: юли 07, 2009, 16:30:48 от gostenka_82 » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 07, 2009, 16:30:38 »

Gucci, поздравления за страхотните новини.  good
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 08, 2009, 00:56:23 »

Хей Angel4e как си?Как вървят нещата. yahoo надявам се бързо да се получат нещата при теб.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 08, 2009, 08:47:24 »

Аз днес си взех направление и утре съм на гинеколког, за да си направя изследвания, а и да си ме прегледа.Ще се пазарим утре какво как да бъде.И аз да поздравя Гери с редовния цикъл, моя пък както си беше супер редовен на 29 дни сега си прави каквото си иска.Последния месец ми дойде със седмица по рано, преди това пак.Абе такъв ужас не съм преживявала.А още по-лошото е че по принцип ми е не много болезен, в смисъл без хапчета си преживявам болките, но неееееееее последния път съм ревала от болка докато ми подействат хапчетата, ей такова чудо не ми се беше случвало честно  crazy

А и да ви кажа вчера как отрязах баба ми която уж тактично попита защо нямаме наследници, казах и че нищо не става по поручка, имаше доста стреснат вид след това мое изявление.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 08, 2009, 11:02:51 »

Аз искам да питам при висок прогестерон, почти два пъти над нормата, какви са шансовете за забременяване и има ли въобще такива! Търсих инфо в гугъл, ама нещо не се ориентирах blush.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 08, 2009, 11:24:16 »

Момичета, и аз най-накрая да се престраша да питам. Не знам дали е мястото тук, ама да попитам все пак.
Мисля тея дни да отида на лекар, за да се консултирам да ми направи някакви изследвания и да ми каже какво да пия, какво да взимам. Вече, ще стане година, се опитваме с милото да си имаме бебче, обаче не става. Дори и помен няма от такова нещо. И ми се иска да отида да проверя къде е проблема, в кой, защо, какво ще ми кажат.
Някой, който е ходил ще ми каже ли как стоят нещата.
И другото - ако има някой добър специалист, тук в Пловдив, да ми го препоръчате, да не си хабя нервите по други.
Мерси предварително, мацки.
На чакащите  PREGQ успех.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 08, 2009, 11:45:47 »

princesata9 , най добре отиди в център по репродуктивно здраве. там са тясно специализирани и знаят най добре какви изследвания да ви направят. за конкретно име за Пловдив немога да ти кажа, но потърси в нета все трябва да има нещо. (върти ми се нещо но може и да греша името или пък града д-р Мели Даскалова съм чувала добри отзиви)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 08, 2009, 12:29:50 »

ечи, съгласна съм за д-р Даскалова, само ще те поправя - не е Мели Даскалова, а Мариела Даскалова  smile

аз съм се срещала с нея няколко пъти, невероятен човек и професионалист!!!!
« Последна редакция: юли 08, 2009, 15:36:06 от gostenka_82 » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 08, 2009, 16:55:23 »

Мели е на галено и това май й е ника в Зачатие.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 08, 2009, 20:10:16 »

Мели е на галено и това май й е ника в Зачатие.

точно така, скарлет, но все пак...си е д-р Даскалова!!!

много мил, всеотдаен и разбиращ човек, казвам го от личен опит и допир!!!!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 08, 2009, 21:41:43 »

Добре, благодаря много Echy, Scarlett i gostenka_82 за оказаното съдействие. Аз даже влязох сега набързо в сайта зачатие и погледнах, но трябва да се регистрирам. Мисля, че там мога да намеря необходимната иноформация. Но исках да попитам вас, защото всяка знае от опит. А и по-добре така, отколкото да се доверя на някого и после да съжалявам.
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 08, 2009, 23:27:45 »

Принцесо, по-добре чети по-избирателно по форумите, намери си правилния лекар и се доверявай на него/нея. Защото иначе освен много информация, може и да се попсихираш излишно, което никак, ама никак не помага на бебеправенето. И това от личен опит ти го казвам за съжаление. Успех и скоро да отиваш при бремелинките!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 09, 2009, 09:16:27 »

хих, спокойно бре, момичета, не се притеснявайте да четете, хубаво е човек да знае, но наистина, да не се стигне до психиясване, защото не помага, напротив!!!!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 09, 2009, 11:20:10 »

Здравейте! Не знам дали е тук мястото , но все пак да попитам: можете ли да ми препоръчате някой добър и внимателен генеколог в София (не зависимо дали мъж или жена) . Аз съм на 23 и до сега съм ходила на 2-ма пурво една жена, а после един мъж, но и при двамата не се чувствах комфортно, а сега ве4е планираме с партньора ми да почнем с бебеправенто и ми се ще да се ориентиема да ходя при някой добър специалист, който да проследи евентуално и цялата бременност и да изроди бебето.
Благодаря ви предварително!  give_rose give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 09, 2009, 13:34:56 »

svetla_ety,

виж в тази тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11211.0.html
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines