Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:56:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Да затворим ли конкурса само за България?
Да
Не

Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да затворим ли конкурса само за България?  (Прочетена 27531 пъти)
 
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« -: юни 01, 2007, 09:51:42 »

За да се премахне възможността за заобикаляне на защитата на системата мислим да затворим конкурс да се гласува само от България. Подробности тук.

Пак ви даваме възможност вие да решите, как да процедираме.

Гласуването ще приключи понеделник сутринта и според резултатите ще се предприемат съотетните мерки.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2007, 09:57:38 »

май не е много честно защото има доста съформци които не са от БГ.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 01, 2007, 10:02:30 »

Едно от нещата е, че със сигурност поддръжката няма да може да филтрира всички измами. Засечените са при рутинна проверка, но едва ли ще се проверяват около 600-800 гласа на ден.  sad

Със сигурност ще има ощетени. Желанието е конкурса да е честен, весел и забавен.
« Последна редакция: юни 01, 2007, 10:04:11 от Teo » Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #3 -: юни 01, 2007, 10:07:52 »

хммм неможе ли "измамниците" просто да ги отстраните от конкурса...а за затварянето на конкурса само за България съм съгласна с мнението на maslinka, че няма да е честно заради съфорумците от чужбина и въпреки всичко ако това е мярка против измами най-добре да се гласува,  но в крайна сметка модераторското решение да надделее...успех!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 01, 2007, 10:18:56 »

Аз и друго си мисля, ако спечели някой, който не живее в България как ще се възползва от наградата като няма предметни награди, а уикенд или вечеря?  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2007, 11:40:35 »

Аз и друго си мисля, ако спечели някой, който не живее в България как ще се възползва от наградата като няма предметни награди, а уикенд или вечеря?  crazy

Съгласна съм! good Едва ли някой ще си дойде до България само защото е спечелил вечеря или роматичен уикенд за двама?! nea
« Последна редакция: юни 01, 2007, 11:42:24 от Bulechka_TS » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 01, 2007, 11:43:00 »

съгласна с Мария good
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 01, 2007, 13:33:15 »

Аз и друго си мисля, ако спечели някой, който не живее в България как ще се възползва от наградата като няма предметни награди, а уикенд или вечеря?  crazy

добре нека ако някой спечели такава награда и не е от БГ ,и няма да се възползва ,да има право да я даде на някоя друга снимка ,която си избере.
нали е важно да видиш дали точно твоята снимка се харесва и ще спечели?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 01, 2007, 13:38:04 »

добре нека ако някой спечели такава награда и не е от БГ ,и няма да се възползва ,да има право да я даде на някоя друга снимка ,която си избере.
нали е важно да видиш дали точно твоята снимка се харесва и ще спечели?
Съгласна съм с това, че всеки иска да види дали ще му се хареса снимката, а и не са поставили условия да не участват хора, които жевеят в чужбина! Въпроса е в това, което ти казваш, че ако спечели снимка, чиито "собственици" (незнам как да ги нарека  pardon) не могат да се възползват от наградата, тя да се даде на следващата снимка по гласове може би  pardon
В никакъв случай не казвам да не участват хора, живеещи извън българия, щом са българи и са имали прекрасни сватби като всички нас  good
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 01, 2007, 13:50:47 »

Ако спечели някой, и не желае да се възползва от наградата си, най-възпитано би било да се свърже с нас и да каже, че не желае или няма възможност да се възползва от наградата си и тогава от нея ще се възползва следващия в класирането.
Няма да може да я преотстъпи на когото си пожелае той.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 01, 2007, 13:51:55 »

Съгласна съм с Мария и админ!!! Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 01, 2007, 13:53:34 »

Ако спечели някой, и не желае да се възползва от наградата си, най-възпитано би било да се свърже с нас и да каже, че не желае или няма възможност да се възползва от наградата си и тогава от нея ще се възползва следващия в класирането.
Няма да може да я преотстъпи на когото си пожелае той.

Да, така мисля, че ще е най-добре  good
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 01, 2007, 13:57:54 »

 и аз подкрепям мненията на Мария и Админа! Така ще е справедливо!  smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #13 -: юни 01, 2007, 18:59:28 »

Аз се разочаровах доста след като видях тази темичка. От доста време влизам във форума и при това доста активно и според мен е доста обидно да се сложи лимит на нашия достъп. Във форума има доста други момичета, които живеят извън БГ и според мен местоживеенето не трябва да представлява пречка в случай, че някой има желание да гласува или да участва в конкурса. Това е вид дискриминиране, колкото и помпозно да ви прозвучи. Оставете на тези, които спечелят, да решат как ще постъпят с наградите си и дали ще се възползват от тях. Дори и извън БГ, много от тези двойки се връщат в БГ и спокойно могат да използват наградата си тогава. Дайте равен шанс на всички форумци!   pardon

Разбирам проблема, който е възникнал, заради хора, които злоупотребяват с правата си. Но според мен трябва да се намери друго решение, като премахване на гласовете. Не съм съгласна да се наказват всички форумци извън БГ, заради няколко подли същества!
« Последна редакция: юни 01, 2007, 19:05:11 от didibaby » Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 02, 2007, 07:08:44 »

Оставете на тези, които спечелят, да решат как ще постъпят с наградите си и дали ще се възползват от тях. Дори и извън БГ, много от тези двойки се връщат в БГ и спокойно могат да използват наградата си тогава. Дайте равен шанс на всички форумци!   pardon

Ако спечели снимка на хора извън БГ, те си имат правото да си ползват наградата. Проблема идва, ако нямат възможност или желание да се възползват от нея.

Но според мен трябва да се намери друго решение, като премахване на гласовете.
Точно защото и от двата варианта ще има недоволни, сме пуснали анкета с която даваме възможност на потребителите да решат какво да се направи в случая.

Иначе за нас няма значение дали един потребител живее в БГ или в чужбина, отнасяме се със еднакво уважение към всички.  good
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines