Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:39:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво да е наказанието?
Да се премахнат снимките
Да се премахнат само гласовете
Оставете ги да си правят каквото искат

Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Калпазани в конкурса  (Прочетена 42834 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 23, 2007, 20:20:09 »

Амплодисменти  Bravo за идеята да не се виждат текущите оценки. Така вече нещата ще протекат много по-честно (лично мнение)!
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #31 -: юли 14, 2007, 19:28:51 »

Незнам дали е правилно това, което правя в момента, но също така незнам дали е правилно и това което видях!!!
Докато си ровех днес в нета попаднах във форум, където едни от участниците в конкурса са  пуснали отделна тема с линк към снимките си и покана към всички да гласуват за тях!!!
Оф, казах го... blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 14, 2007, 20:14:12 »

Незнам дали е правилно това, което правя в момента, но също така незнам дали е правилно и това което видях!!!
Докато си ровех днес в нета попаднах във форум, където едни от участниците в конкурса са  пуснали отделна тема с линк към снимките си и покана към всички да гласуват за тях!!!
Оф, казах го... blush
Това си е практика вече....така че.... =]Очакваме пак да спечели някоя бъдеща или настояща мама, активизирала един-два бебешки форума да гласуват за нея.... pleasantry
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #33 -: юли 15, 2007, 03:47:37 »

Ами аз не мисля, че е нелоялно, но лично за себе си прецених, че не съм чак толкова вманиачена, че специално да организирам акции по форумите за да спечеля  pleasantry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 15, 2007, 06:56:52 »

Ами аз не мисля, че е нелоялно, но лично за себе си прецених, че не съм чак толкова вманиачена, че специално да организирам акции по форумите за да спечеля  pleasantry
С уважение за което...... hiphip hiphip hiphip
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 15, 2007, 12:01:22 »

Относно рекламата на някои снимки в конкурса:
1Според мен всеки има право да си рекламира снимките където иска.Ако иска и обява във вестника да пусне-въпрос на маркетинг е нали? blum
2Конкурса обаче е за снимка и много жалко за тези,които не оценяват качествените снимки,а гласуват просто защото искат да подкрепят определена личност.Защото пак казвам конкурса не е за това една личност колко е популярна,а колко е харесвана снимката като такава.Защото за мен снимка с родата е сватбарска снимка за баба и дядо ,а не за конкурс"Сватбени емоции"
3Нямам претенции на кое място са нашите снимки.Аз много се забавлявах с конкурса
4Семейство Билалови наистина заслужават наградата си.Снимката е и качествена и оригинална.Поздравления
Активен
Sesiliq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #36 -: август 13, 2007, 10:44:52 »

Не влизам често вьв форума,но видях че има некоректи хора! Жалко е че не играят по правилата,но хора всякави!
6те се радваме искренно ако спечелим,не заради наградата,а заради харесваната снимка  smile
« Последна редакция: август 13, 2007, 10:48:37 от Teo » Активен
Sesiliq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #37 -: август 13, 2007, 10:49:46 »

Извинявам се за Ч-то,така сьм свикнала,приемам поправката  smile
И така пропуснах да отговоря на анкетата:
Въпрос: Какво да е наказанието?
Да се премахнат снимките!
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines