Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:57:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво да е наказанието?
Да се премахнат снимките
Да се премахнат само гласовете
Оставете ги да си правят каквото искат

Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Калпазани в конкурса  (Прочетена 42831 пъти)
 
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« -: юни 01, 2007, 09:48:13 »

Засякохме калпазани в конкурса.

В какво се състои прегрешението им
Използват анонимни прокси сървъри за да заобиколят защитите на системата и да могат да гласуват повече от 5 пъти на ден.

Последици
Има снимки със 3-4 пъти повече гласове от средните стойности, което води до нереални оценки на снимките

Възможни наказания
1. Снимките се премахват изцяло от конкурса.
2. Изтриват се гласовете подадени през тези прокси сървъри
3. Не се предприемат никакви действия.

За да няма недоволни, пускаме анкета за да решите вие какво да правим. Гласуването ще приключи в понеделник сутринта и в зависимост от резултатите от анкетата ще се предприемат съответните действия.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2007, 09:49:38 »

е как може такава наглост Mad girl
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 01, 2007, 09:53:35 »

Не мога да разбера такива хора, да не би живота им да зависи от това дали ще спечелят конкурса  crazy
Според мен тези снимки нямат място тук  diablo
Третият вариант да ги оставим да правят каквото искат го изключвам категорично, а пък неприемането на гласовете няма ли да създаде затруднения за вас - всеки ден да се трият гласове ми се струва безсмислено  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 01, 2007, 11:26:43 »

Еееее, все ще се намерия някой, да разали нещо хубаво!!! hysteric beating
Според мен трябва да се премахнат гласовете, защото не е сигурно, че точно притежателите на определени снимки гласуват, заобикаляйки правилата и няма да е честно някой да пострада, заради друг!!! crazy
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 01, 2007, 11:36:57 »

съгласна съм с Булечка
да махнем гласовете
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2007, 13:35:37 »

а не е ли по-добре да се махната снимките за да немогат пак да злоупотребяват?
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 02, 2007, 14:20:54 »

и според мен да се премахнат гласовете
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 02, 2007, 15:18:06 »

И аз мисля че е по-добре да се махнат гласовете, но може би е добре и да се пусне предупреждение, че ако това своеволие продължава ще бъдат премахнати и снимките... само да не стане така че по този начин да могат да се съботират евентуални конкуренти!  huhhuh.gif
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 02, 2007, 16:08:58 »

И аз мисля че е по-добре да се махнат гласовете, но може би е добре и да се пусне предупреждение, че ако това своеволие продължава ще бъдат премахнати и снимките... само да не стане така че по този начин да могат да се съботират евентуални конкуренти!  huhhuh.gif

дааааа и това го има !! аз мислех да се махнат снимките, но тя е права !!! smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 02, 2007, 16:13:56 »

И аз мисля че е по-добре да се махнат гласовете, но може би е добре и да се пусне предупреждение, че ако това своеволие продължава ще бъдат премахнати и снимките... само да не стане така че по този начин да могат да се съботират евентуални конкуренти!  huhhuh.gif

дааааа и това го има !! аз мислех да се махнат снимките, но тя е права !!! smile

Това дойде като втора идея, че евентуално някой ще реши да направи и това.
Работата е, че докато 5 човека мислят как да защитят нещо 1000 мислят как да го разбият.  laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 02, 2007, 16:33:32 »

И аз мисля че е по-добре да се махнат гласовете, но може би е добре и да се пусне предупреждение, че ако това своеволие продължава ще бъдат премахнати и снимките... само да не стане така че по този начин да могат да се съботират евентуални конкуренти!  huhhuh.gif

дааааа и това го има !! аз мислех да се махнат снимките, но тя е права !!! smile

Това дойде като втора идея, че евентуално някой ще реши да направи и това.
Работата е, че докато 5 човека мислят как да защитят нещо 1000 мислят как да го разбият.  laugh


Ох, то това хич не е смешно, ами си е направо плачевно. Да гледаш как да натрихтриш или да прецакаш другите е ужасно особено на такъв хубав конкурс, като че ли ако не се спечели този конкурс света ще свърши.  girl_impossible Пък и не знам не им ли тежи на съвестта че ще спечелят по нечестен начин? На мен поне победата никак няма да ми е сладка ако знам че съм спечелила нещо чрез измама.  nea
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #11 -: юни 05, 2007, 09:20:38 »

Според мене е най добре да се махнат гласовете,ако обаче се повтори измамата да се махнат снимките...
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 05, 2007, 09:22:51 »

Утре ще бъдат извадени всички гласове. Това остава като решение.  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 05, 2007, 09:29:21 »

е това е супер гадно!!!!!! защо развалят така имиджа на конкурса!?!? ами няма ли начин да се издирят тези хора? а не носят ли няккава наказателна отговорност за действията си?
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #14 -: юни 05, 2007, 09:34:43 »

е това е супер гадно!!!!!! защо развалят така имиджа на конкурса!?!? ами няма ли начин да се издирят тези хора? а не носят ли няккава наказателна отговорност за действията си?
Това е конкурс все пак не съд...Единственото наказание според мене е отпадането от конкурса...
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 05, 2007, 09:36:00 »

За сега ще минем само с премахване на недействителните гласове.

Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 05, 2007, 17:58:20 »

справедливо решение
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 19, 2007, 22:17:11 »

Искам да ви уведомя, че аз мога да гласувам два пъти с по пет гласа Oh my ....
   Когато гласувам късно вечер например в 1 часа, през деня ми дава възможност да гласувам още 5 пъти, но не за тези, които първия път съм избрала! Може би от това идват някъкви проблеми, знам ли!  girl_wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 19, 2007, 22:55:12 »

Аууууу, значи има пролука в системата.  Oh my ...  Добре че screwball squirrel бе така добросъвестна да съобщи.  Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 19, 2007, 23:05:44 »

Аууууу, значи има пролука в системата.  Oh my ...  Добре че screwball squirrel бе така добросъвестна да съобщи.  Bravo
Да, но тя както каза, може да гласува за други 5 снимки, а не за тези, за които вече е гласувала  girl_wink
При мен така се получава на работа, но когато искам да гласувам и от другия компютър, на един и същ не ми дава да гласувам повече от 5 пъти!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 19, 2007, 23:10:35 »

Хмммм странно  crazy Защо така? Нали уж имахме право само веднъж за 5 снимки да гласуваме. То така може човек за всички снимки да гласува в един ден  huhhuh.gif
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #21 -: юни 19, 2007, 23:50:28 »

Аз честно казано не виждам чак такъв проблем в гласуването за 10 срещу 5 снимки. Това което е "калпазанско" е гласуването по няколко пъти за една снимка в рамките на 24 часа.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 20, 2007, 06:22:00 »

Аз честно казано не виждам чак такъв проблем в гласуването за 10 срещу 5 снимки.

аз все пак си мисля, че не е много честно!  nea Но както прецените...  pardon
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 20, 2007, 06:24:10 »

аз го казвам, защото организаторите се притесняват, че резултатите падат. а с тези 10-първия път гласуваш за фаворитите си, които в повечето случаи са точно пет, а след това ти остават 5 гласа, в които можеш да оценяваш с единици и фаворитите на деня. И според мен не е много важно, но все пак ... са си 5 гласа.
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 20, 2007, 08:22:32 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички. Гласувам само от работа
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 20, 2007, 08:29:38 »

спред мен 5 точки са си много, да се гласува само със за или против, като не ти харесва дадена снимка, ами няма да гласуваш за нея и обратно  pardon няма ли да е по-лесно по-този начин, сега ми е ама пълна мъгла защо и как се гласува и гласувам само с 5ци crazy
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #26 -: юни 20, 2007, 08:42:31 »

Аз честно казано не виждам чак такъв проблем в гласуването за 10 срещу 5 снимки.

аз все пак си мисля, че не е много честно!  nea Но както прецените...  pardon

Абе така е,  good правилата са си правила, аз само отбелязвах, че големия кахър е да се спрат онези които опорочават системата с много "фалшиви" гласове.
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 20, 2007, 09:57:55 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички. Гласувам само от работа
И от на сестра ми компютъра и дава,че е гласувала с 3 звезди без да е гласувала нито веднъж sad
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #28 -: юни 20, 2007, 15:24:16 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички. Гласувам само от работа
И от на сестра ми компютъра и дава,че е гласувала с 3 звезди без да е гласувала нито веднъж sad
И на мене ми се е случвало.Това става когато няколко компютъра излизат в интернет пространството с едно IP,и ако рс-то е служебно  това е нормално,някой е изпреварил в гласуването....
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 23, 2007, 12:44:30 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички.
И от на сестра ми компютъра и дава,че е гласувала с 3 звезди без да е гласувала нито веднъж sad
аз сега гласувах,четири снимки добре,но на петата ми дава,че съм гласувала с три звезди Oh my ... Oh my ... Oh my ... crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 23, 2007, 20:20:09 »

Амплодисменти  Bravo за идеята да не се виждат текущите оценки. Така вече нещата ще протекат много по-честно (лично мнение)!
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #31 -: юли 14, 2007, 19:28:51 »

Незнам дали е правилно това, което правя в момента, но също така незнам дали е правилно и това което видях!!!
Докато си ровех днес в нета попаднах във форум, където едни от участниците в конкурса са  пуснали отделна тема с линк към снимките си и покана към всички да гласуват за тях!!!
Оф, казах го... blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 14, 2007, 20:14:12 »

Незнам дали е правилно това, което правя в момента, но също така незнам дали е правилно и това което видях!!!
Докато си ровех днес в нета попаднах във форум, където едни от участниците в конкурса са  пуснали отделна тема с линк към снимките си и покана към всички да гласуват за тях!!!
Оф, казах го... blush
Това си е практика вече....така че.... =]Очакваме пак да спечели някоя бъдеща или настояща мама, активизирала един-два бебешки форума да гласуват за нея.... pleasantry
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #33 -: юли 15, 2007, 03:47:37 »

Ами аз не мисля, че е нелоялно, но лично за себе си прецених, че не съм чак толкова вманиачена, че специално да организирам акции по форумите за да спечеля  pleasantry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 15, 2007, 06:56:52 »

Ами аз не мисля, че е нелоялно, но лично за себе си прецених, че не съм чак толкова вманиачена, че специално да организирам акции по форумите за да спечеля  pleasantry
С уважение за което...... hiphip hiphip hiphip
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 15, 2007, 12:01:22 »

Относно рекламата на някои снимки в конкурса:
1Според мен всеки има право да си рекламира снимките където иска.Ако иска и обява във вестника да пусне-въпрос на маркетинг е нали? blum
2Конкурса обаче е за снимка и много жалко за тези,които не оценяват качествените снимки,а гласуват просто защото искат да подкрепят определена личност.Защото пак казвам конкурса не е за това една личност колко е популярна,а колко е харесвана снимката като такава.Защото за мен снимка с родата е сватбарска снимка за баба и дядо ,а не за конкурс"Сватбени емоции"
3Нямам претенции на кое място са нашите снимки.Аз много се забавлявах с конкурса
4Семейство Билалови наистина заслужават наградата си.Снимката е и качествена и оригинална.Поздравления
Активен
Sesiliq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #36 -: август 13, 2007, 10:44:52 »

Не влизам често вьв форума,но видях че има некоректи хора! Жалко е че не играят по правилата,но хора всякави!
6те се радваме искренно ако спечелим,не заради наградата,а заради харесваната снимка  smile
« Последна редакция: август 13, 2007, 10:48:37 от Teo » Активен
Sesiliq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #37 -: август 13, 2007, 10:49:46 »

Извинявам се за Ч-то,така сьм свикнала,приемам поправката  smile
И така пропуснах да отговоря на анкетата:
Въпрос: Какво да е наказанието?
Да се премахнат снимките!
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines