Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:04:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Ита!  (Прочетена 12386 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: май 31, 2007, 10:31:12 »

Хайде Ита, заповядай на горещия стол  blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 31, 2007, 10:34:22 »

Ето малко въпросчета от мен:

1. С какво се занимаваш и доставя ли ти удоволствие?
2. Как разбра, че това е Мъжа на живота ти?
3. Искаш ли с нещо да се промени живота ти и с какво?

За сега толкова, после може пак!  tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 31, 2007, 10:48:01 »

Здр и от мен! Честито столче, сватба и разбира се бъдещо бебче!
1. Мислила ли си за име на наследничето? Какво е то? (ако не е тайна)
2. Ще ни разкажеш ли за най-вълнуващото ти лято като дете?
3. Каква учничка и тинейджърка беше?
4. Първата любов?
Толкова от мен успех!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 31, 2007, 11:02:22 »

Привет и от мен, Ита и честито т столче!!! good

1. Планирахте ли бебето или стана случайно?
2. Момиче или момче искате?
3. На кого искаш да прилича бебето - на теб или на таткото?
4. Ако можеш да върнеш времето и да изживееш още веднъж нещо, кое би било то?
5. Има ли нещо (и кое е то), заради което би изневерила на себе си и принципите си?

Това е за сега от мен! Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 31, 2007, 11:09:09 »

Ита голяма си сладурана. Бъди все така усмихната!  smile

Ето и моите въпросчета
1. Има ли нещо което е в състояние да свали усмивката от лицето ти?
2. В кои отношения смяташ, че половинката ти те допълва изцяло?
3. А кое е нещото в характера и разбиранията ти което смяташ, че той никога няма да разбере или да приеме (ако въобще има такова)?

Много да се обичате и бебчо да ви е здрав!  kiss2
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 31, 2007, 11:18:53 »

ето и моите въпросчета
1.Мечтаеш ли и за какво
2.Смяташ ли че можеш да бъдеш и дабра майка и добър служител в работата си
3.Кое е по важно според теб в семейството съвместимост на характерите и разбирателство или бурните чувства и привличане.
4.Кога разбираш че един човек ти е станал приятел а не просто добър познат
5.Усмихваш ли се често
6.Кое свое качетво би променила и защо
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 31, 2007, 11:58:50 »

честито столче мила !!!!!!!

1. как оцениха приятелите ви сватбата?
2. имаше ли някой недоволен?
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 01, 2007, 08:26:49 »

Честито столче и от мен миличка!!! ето и моите въпросчета

1.Съжаляваш ли за някои отминали неща /че не си постъпила както трябва/и ако можеш какво би променила
2.Какъв момент от сватбата ще запомниш завинаги,кое ти направи най-силно впечатление
3.Какво още искаш да постигнеш в живота
4.Как прицени,че това е мъжът на животат ти и мислеше ли че ще се стигне дотук като започнахте връзката си / много го обичам този въпрос и ще го задавам на всички,които седнат на столчето  Offtopic/
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 01, 2007, 09:15:33 »

О, пропуснала съм да си задам въпросчетата smile

1.Ревнувате ли се?
2.И двамата сте много лъчезарни, случва ли ви се да се карате сериозно?
3.Кой направи първата крачка?
4.Мислиш ли, че в крайна сметка детенцето е смисъла на живота?
5.С какво се забавлявате когато сте сами?
6.Романтична натура ли си?
7.С какво обичаш да те изненадват?

Айде стига толкова, че пак прекалих
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 01, 2007, 14:24:35 »

Добре, че беше Булечка да ми каже за този стол....  blush
Веднага започвам с отговорите обаче  give_rose

... 1. С какво се занимаваш и доставя ли ти удоволствие?
2. Как разбра, че това е Мъжа на живота ти?
3. Искаш ли с нещо да се промени живота ти и с какво?...
1. Работя в М-Тел и съм Старши администратор на web базирано приложение, което е за вътрешно ползване и съдържа почти цялата информационна база на компанията (за по-разбиращите - CMS изграден върху XML и включващ доста PHP приложения). Обожавам работата, която върша  good

2. Много пъти сама съм си задавала този въпрос, може би разбрах, че той е човекът, с който искам да бъда, когато липсата му започна да боли, когато осъзнах, че разговорите с него никога не ми омръзват... усетих стремеж да се усъвършенствам заради него, искам да се гордее с мен. Искам да се грижа за него и да усещам дъха му, когато заспивам... заедно сме вече 5 години и чувствата ми само се засилват  heart

3. Харесвам живота си! Имам много мечти, много желания и винаги искам да променям нещо. Като цяло не искам да променям нищо от това, което ми се е случило досега. Все пак това, което не те убива, те прави по-силен. Трудностите понякога са хубаво нещо  pardon
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 01, 2007, 14:41:32 »

... 1. Мислила ли си за име на наследничето? Какво е то? (ако не е тайна)
2. Ще ни разкажеш ли за най-вълнуващото ти лято като дете?
3. Каква учничка и тинейджърка беше?
4. Първата любов?...
Много хубави въпросчета  Bravo

1. Ако е мъж, искам да го кръстя на татко му - Стефан, а ако е момиче, ще бъде Лилия. И двете имена много ми харесват

2. Всички лета, когато бях малка бяха приказни  DANCE Имахме вила на Симеоново и от края на учебната година до началото на септември живеехме там. Имам по-малък брат и две братовчедки, с които сме почти на едни години, а в съседната къща живееха още три момчета на моята възраст. Всички родители ходеха на работа и ние 7-те вилнеехме по цял ден. Карахме колелета, крадяхме череши от дворовете, строяхме къщи по дърветата се гонехме с фунийки. Вечер играехме на криеница или си разказвахме страшни истории в къщата на дървото. Коленете и лактите ми бяха винаги в рани и никога не се прибирах с чисти дрехи от вън.
Сега вече вилата я няма и ми липсва много, но се радвам, че имах такова детство  give_rose

3. Ще обединя въпроса ти като ви кажа каква бях в гимназията  kezz Учих в 9-та ФЕГ в София. Заради френския съм отнесла много майтапи  blum Трябваше да се учи много, защото изискванията бяха много големи, но пък ние бяхме щура компания и все имахме проблеми с отсъствията  pardon В най-бурния си пубертет бях рейвърче и ходехме по Метрополис партита и Street паради. Беше случайност, че не бяхме в Индиго в деня на ужасния инцидент.
Много шарени прически, 4 дупки на ушите, още повече шарени дрехи и странни обувки... това бях аз докато не завърших. След това компанията ми се пръсна по Европа да учат и аз останах в УНСС, рейвърския ми период постепенно отмина...  Party time

4. Първата любов... естествено беше несподелена  pardon

мерси, fanimira  give_rose
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 01, 2007, 15:15:09 »

....1. Планирахте ли бебето или стана случайно?
2. Момиче или момче искате?
3. На кого искаш да прилича бебето - на теб или на таткото?
4. Ако можеш да върнеш времето и да изживееш още веднъж нещо, кое би било то?
5. Има ли нещо (и кое е то), заради което би изневерила на себе си и принципите си?
...

1. Бебето започнахме да го правим съвсем съзнателно и целенасочено  DANCE  twohearts Аз лично си мислех, че няма стане веднага, че ще ни трябват поне два три месеца, докато успея да забременея, но явно малкото човече само е чакало да му дадем шанс за изява  Bravo

2. Таткото е сигурен, че ще е момиче, а аз определено нямам никакви очаквания или желания, ще се радвам еднакво и на двете  baby_girl baby_boy

3. Искам да прилича на себе си и да вземе всичко най-хубаво и от двамата. Казват, че бебетата правени с любов винаги са много красиви, значи нашето ще може да спечели конкурс за красота  blum

4. Не бих върнала времето назад. За всяко нещо си има причини и следствия, ако изживея втори път нещо, ще се изкуша да го променя и тогава незнам докъде може да се стигне....  tease Предпочитам да живея в настоящето  good

5. Наивно е да кажа, че никога не бих изневерила на принципите си... в критична ситуация, за близък човек определено бих направила всичко, което мога. Искам ми се да кажа, че не бих убила, но знае ли човек?  hunter
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 01, 2007, 15:27:20 »

... 1. Има ли нещо което е в състояние да свали усмивката от лицето ти?
2. В кои отношения смяташ, че половинката ти те допълва изцяло?
3. А кое е нещото в характера и разбиранията ти което смяташ, че той никога няма да разбере или да приеме (ако въобще има такова)?...
Благодаря ти за хубавите пожелания, а ето и още малко отговори  blum

1. Опитвам се винаги да поглеждам на нещата и от друг ъгъл, да намеря позитивното във всеки човек и ситуация, но за съжаление не винаги успявам. Наивна съм по отношение на хората и лесно се доверявам, съответно лесно ме нараняват  resent Важно обаче е не да не сваляш усмишката от лицето си, а да успяваш след това отново да я качиш там  good  give_rose

2. О, той ме допълва в много, много неща, както и аз него надявам се smile Във всяко едно нещо, което правим се подкрепяме и винаги извличаме най-добрия резултат. Не мога да посоча само едно нещо...  pardon

3. Той казва за мен, че съм прекалено чувствителна, понякога се засягам от неща, които той дори не е разбрал, че е направил. Не ми се вярва да има нещо, което той да не може приеме, най-малкото мен вече официално ме е приел  blum  DANCE Най-важно от всичко е да си говорим. Когато има нещо неизяснено, то винаги има риск да се задълбочи. Затова винаги обсъждаме всичко  heart
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 01, 2007, 15:46:01 »

ето и моите въпросчета
1.Мечтаеш ли и за какво
2.Смяташ ли че можеш да бъдеш и дабра майка и добър служител в работата си
3.Кое е по важно според теб в семейството съвместимост на характерите и разбирателство или бурните чувства и привличане.
4.Кога разбираш че един човек ти е станал приятел а не просто добър познат
5.Усмихваш ли се често
6.Кое свое качетво би променила и защо
мила gucci, признавам, че сте безмилостни  Flower  thank you

1. Мечтая за един по-добър свят  give_rose
2. Съвременната жена няма право да избира за съжаление  nea И работата и децата винаги ще са важни и не бих могла да се откажа от нито едно от двете. За себе си съм сигурна, че ще се справя, имам подкрепата на един прекрасен мъж до себе си и имам работа, която обичам. Ако човек положи достатъчно усилия, може да бъде добър и в двете.  good
3. В семейството всичко е важно. Аз не мога да си представя моето семейство без някое от тези неща  Girl_sing  Важно е да има разбирателство, но не по-маловажна е страстта и обичта в една връзка. Семейството се изгражда постоянно, не е константа и за щастие не се налага да избираме между тези две неща  DANCE
4. Само времето може да покаже кой ти е станал истински приятел и кой не. Мен определено не ме бива особено да преценявам хората, затова и често си патя  pardon
5. Усмихвам се колкото се може повече, казват че смеха удължава живота  yahoo
6. Понякога съм много крайна и рязка в отношенията си с хората, може би искам да се науча да бъда по-умерена и търпелива. Вуйчо ми казва "Не очаквай от хората повече, отколкото могат да ти датат!" а аз винаги очаквам повече  Girl_sing
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 01, 2007, 16:20:48 »

...1. как оцениха приятелите ви сватбата?
2. имаше ли някой недоволен?...
Ели, ти май ми задаваш най-лесните въпроси  air_kiss

1. На всички приятели им хареса страшно много.  danceg  DANCE Накрая едвам успяхме да си тръгнем от ресторанта, на никой не му се тръгваше, а вече беше 02.30 часа  yahoo
2. Имаше няколко човека, които останаха недоволни от това, че нямаше поп-фолк, но какво да се прави, при толкова много хора виняги ще има някой сърдит  pardon

... 1.Съжаляваш ли за някои отминали неща /че не си постъпила както трябва/и ако можеш какво би променила
2.Какъв момент от сватбата ще запомниш завинаги,кое ти направи най-силно впечатление
3.Какво още искаш да постигнеш в живота
4.Как прицени,че това е мъжът на животат ти и мислеше ли че ще се стигне дотук като започнахте връзката си / много го обичам този въпрос и ще го задавам на всички,които седнат на столчето  Offtopic/
1. Не, не съжалявам за нищо. Няма смисъл да се връщаш в миналото и да чоплиш. Каквото било, било, важното е да направиш така, че от тук нататък тези моменти да са по-малко  Victory
2. Никога няма да забравя начина, по-който ме гледаше мъжа ми през цялото време. Любовта в очите му, когато ми слагаше пръстена в гражданското, мисля, че това никога няма да забравя  heart  girl_in_love
3. В живота си искам да постигна много, като всички млади хора предполагам  DANCE Искам да имам поне две деца, да ги възпитам добре и да станат добри хора. Изкам със съпруга ми да запазим цялата си обич и след 50 години да все все толкова вклюбени. Искам да пътуваме много и видя големия свят - Африка, Америка, Япония  witch
4. Имаше още един такъв въпрос, на който отговорих по-горе  blush Но със сигурност не предполагах, че ще стигнем до тук, поне не в самото начало. Много скоро след това обаче мисълта, че ще се оженим вече не ми беше толкова чужда  girl_in_love

Аз пак да благодаря за хубавите въпроси  air_kiss
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines