Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 14:23:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант!!!!! част 5  (Прочетена 175861 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #420 -: януари 14, 2010, 22:10:07 »

Няма причина да не се справиш  pardon От момента, в който знаеш какво искаш, с малко спокойствие и повечко дорба организация, всичко ще е под контрол  good Колко време имаш до сватбата?
Активен
nikito
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #421 -: януари 15, 2010, 23:03:12 »

ами за 13 юни  smile
но все пак ме притеснява това 4е не знам как ще изглежда ресторанта
мисля си за лалета  и рози и хортензии lol ама колоните и парапета на стулбите нещо не знам какво да ги правя lol)
ина4е сега си правя поканите - вси4ки около мен ме мислят за луда 4е ги правя сама но мисля 4е ти ще ме разбереш 4е тръпката сама да си правиш нещата сама си е друго smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 15, 2010, 23:33:56 »

ами за 13 юни  smile
но все пак ме притеснява това 4е не знам как ще изглежда ресторанта
мисля си за лалета  и рози и хортензии lol ама колоните и парапета на стулбите нещо не знам какво да ги правя lol)
ина4е сега си правя поканите - вси4ки около мен ме мислят за луда 4е ги правя сама но мисля 4е ти ще ме разбереш 4е тръпката сама да си правиш нещата сама си е друго smile
Аз лично се възхищавам на хора, които имат нерви да направят сами късметчетата си ,поканите и всички дребни нещица за сватбата си ! Това е много труд и време и определено заслужава  Bravo Bravo Bravo give_rose !
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 16, 2010, 01:14:11 »

Винаги съм си представяла колоните и парапетите в ресторанта увити с воали или други платове, особено колоните може да се направят много красиви като се съчетаят 2 цвята воал и се увие като плетка


* kolona.JPG (34.92 KB, 300x199 - видяно 2838 пъти.)
Активен
nikito
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #424 -: януари 16, 2010, 08:12:47 »

Desi_Deskata, NINA STYLE - много ви благодаря за вдъхнатото спокойствие - ще ви държа в те4ение и ще показвам снимки да давате мнение smile Деси деската -  горе долу си ги представям и аз така или пук с увити цветя - имах някъде снимка ще я потърся
Нина - ти имаш уникални неща и феноменален вкус и ще съм много щастлива ако ми даваш 4естното си мнение - за мен ще е важно smile
Активен
loni_guapa
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #425 -: януари 19, 2010, 22:45:19 »

dallila mila pokanite koito si ka4ila sa straxotni to4no tova tarsia ot suma vreme.moge6 li da mi kaje6 ot kade si gi svalila.svatbata mi 6te bade v bordo i rokliata e s bordo elementi taka4e s tezi pokani mi utivat na motiva.stra6ni sa mn mi xaresvat
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 20, 2010, 23:35:18 »

След като най-после запазихме ресторант,кипи усилена подготовка по изработване на украсата *YAHOO*Купихме някои от нещата.Засега съм направила вазите с цветя за масите на гостите,освен вазите ще има по средата на всяка маса,по дължина розова лента органза и малки златисти кристалчета(снимки в албума ми).Качвам снимки на вазите,моля кажете как ви се струват.Искаше ни се да са с повече цветя,но става прекалено скъпо за възможностите ни

« Последна редакция: януари 20, 2010, 23:37:00 от eva_87 » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 21, 2010, 00:07:14 »

eva_87  Bravo мисля ,че се е получило доста добре ! А понеже прочетох че лентата на масата ще е в розаво ,а виждам , че има бордо лалета в цветята и искам да попитам, какъв ще е основния цвят на сватбата ? Справяш се перфектно !  good
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 21, 2010, 00:18:14 »

Основните цветове са 2-розово и златисто.На снимката не си личи,но лалетата са в бордо със розов отенак smile.И поканите бяха розово-златисти.А да спомена,че за украса ще има и малки розови вазички със бял люляк.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 21, 2010, 09:13:11 »

eva_87  поздравления и от мен Bravo
Наистина си се справила страхотно good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 21, 2010, 09:23:00 »

eva_87, страшно ми допадат тези току що разпукващи се клонки, деистват едно такова свежо, пролетно... върти ми се една идея в главата, но не съм сигурна, ако искаш пробвай... а именно да "накълцаш" по-надребно клонките, като целта е да се получи по-компактно и съответно по-кичесто и богато на цветове букетче.Тези ми се струват разперени и се падат точно на нивото на очите.Ако искаш пробвай.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 21, 2010, 09:58:43 »

eva_97, вазичките са чудесни, много добро хрумване.
Разгледах галерията ти и ми допадна това, което си избрала за младоженската маса.Може ли да споделиш какво мислиш да използваш за подложка на цветята и свещта?
« Последна редакция: януари 21, 2010, 10:00:50 от Dallila » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 21, 2010, 11:32:47 »

eva_87, колко са високи самите вази с и без цветята? Защото и на мен ми се струва, че ще пречат на гостите да се виждат и комуникират. Иначе ми харесва комибнацията, която си направила good
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 21, 2010, 12:27:16 »

Вазите са високи около 70-80см.Няма да са толкова нагъсто,за да пречат на комуникирането и изгледа от масите.Освен това като си в седнало положение,цветята остават високо и се виждат хората срещу теб-проверихме вече smile Исках висока украса,която да се вижда,между бутилките!Няма как за нарежа цветята за да изглежда по плътно,защото са невероятно твърди.Дръжките им бяха дълги и се наложи да ги отрежем за да стоят добре във вазата и приятеля ми се мъчи с едни клеши и един друг инструмент 2 часа pardon.За украса на младоженската маса ще използваме това:

Още не съм ги закрепила,само пробвах да видя как ще изглежда.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 21, 2010, 12:37:08 »

Ева, страхотно тогава. Няма място за притеснения - всичко ще е много красиво.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines