Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 14:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант!!!!! част 5  (Прочетена 175868 пъти)
 
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #405 -: януари 08, 2010, 12:27:37 »

Ако говориш за топчетата в съдовете с цветя - те са малко като силиконови, много приятни на допир. Всъщност са екопочва, напояват се с вода, увеличават обема си до размера който виждаш на снимките (иначе са по-ситни и от кус-кус) и поддържат цветята свежи. Има ги в най-различни форми, размери и цветове, можеш да ги откриеш във всички магазини, които предлагат цветя!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: януари 08, 2010, 12:36:16 »

Ние бяхме с такава еко почва. Още първия път като я видях и знаех, че искам украсата по масите да ни е с такава. Във висока цилиндрична ваза, до половината с безцветни топчета и в тях една голяма роза в цвета на темата
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #407 -: януари 08, 2010, 12:40:15 »

в някои случаи ресторанта се съгласява и сервитьорите го правят- няма гаранция за качесвто
ако са цветя и са от цветарски магазин -знам, че някои магазини си ги носят на мести и си слагат допълнителни аранжировки без да се плаща
ако са твои близки и няма друга сватба, може да се иде по-рано и да се постави украсата.
 при нас примерно докато се снимахме на двора , шаферите отидаха и за 5 минути поставиха тейбълкартичките, може да се организира нещо, не се тревожи, просто прецени кой вариант е най-подходящ за вашия ресторант и за типа украса и за това как са уредени часово ритуалите.
 ти на каква украса си се спряла?
Ех, той ресторанта още не е избран, а аз мисля за украсата blush roumyana , проблемът е, че изключително много държа на удобството на гостите . За мен те са много, много специални хора. А за нас двамата, чисто егоистично, ми се ще и ние да се почувстваме като гостите... Единственото, което ми хрумна е да се наеме човек от агенция, който да координира сватбата и да постави украсата. Но ми се струва малко нереалистично 1-2-ма човека да се изтормозват с такава работа  huhhuh.gif
 Не знам, надявам се още някой да сподели как е решил този проблем  sad
 roumyana , благодаря за отговора и предложенията  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 08, 2010, 13:03:49 »

michelle ,ако не искаш да тормозиш някой от близките си да прави украсата ,просто си наеми човек от агенция ,който да свърши тази работа ! Незнам колко мащабна ще е украсата ,но ако е за вази и цветя по масите е достатъчен 1 човек . Но ,ако ще обличаш столове и други подробности като арка ,стойки и какво ли не тогава 1 няма как да се справи . Координатора ,ако ще бъде с вас през цялото време - дом ,църква и т.н. незнам как ще смогне и с украсата в р-та . За един човек от агенция едва ли ще ти вземе много пари за поставяне на всичко което искаш !  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #409 -: януари 08, 2010, 13:10:04 »

 Благодаря ти, NINA give_rose Наистина тези неща ще се преценят в зависимост от мястото. Но съм убедена за нуждата от човек от агенция - все пак тези хора са професионалисти и тяхната работа е именно  в превръщането на сватбения ден в приятно изживяване за всички  smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #410 -: януари 08, 2010, 14:03:39 »

michelle, аз също не исках да карам някой от гостите ми да ходи да подрежда и украсява по-рано, затова се свързах с Денито и се разбрахме тя да го направи това...момичето е много мило и отзивчиво и съм напълно сигурна с нея, че всичко ще е така както го искам и сме се уговорили  smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: януари 08, 2010, 14:22:01 »

Jorjeta,  Денито от Органза ли имаш предвид. Ако да, моля да ми дадеш адреса на където се намира офиса им smile Телефонът го имам
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #412 -: януари 08, 2010, 14:31:54 »

Jorjeta, чудесен избор  good Моето мнение за Денито е същото. Според мен украсата ти ще е нежна, оригинална и чаровна  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 08, 2010, 14:40:00 »

Денито, vali_diva , благодаря ви момичета, точно тези топчета имам предвид.Изобщо не съм си и помисляла, че може да е нещо такова, все си мислех, че са някакви стъклени или гумени декоративни топчета. biggrin Ще проверя по магазините за цветя за такива.  give_rose give_rose give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 08, 2010, 15:13:10 »

Далила, имаги вече на много места. Аз си бях купила от 1-то левче и пакетчето беше 1,50лв. Взех си 7 бр, но така и не ги използвах, защото от ресторанта се погрижиха за тях. Наистина има ги в различни цветове. И сега моите си ги ползвам вкъщи, защото много обичам цветя и често вазите ми са пълни с цветя, а към тях слагам и топчетата. Мия си ги и пак си иг ползвам, докато не почнат да се раздробяват.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 08, 2010, 15:20:43 »

Супер, значи и там ще проверя.Цената им е много добра.Мисля в скоро време да проверя и да си взема, защото много искам украсата ми да включва такова нещо.Много оригинално и готино стои.  yahoo
Благодаря пак  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #416 -: януари 08, 2010, 21:03:55 »

Благодаря, ще попитам като резервираме ресторанта. smile
inaxastra , твоята украса е просто прекрасна.Много стилна и нежна.  give_rose heart

Благодаря, всичко сама съм си правила  danceg
Активен
sun_riZe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 11, 2010, 00:17:24 »

Здравей Dallila!  give_rose Четях постовете относно украсата и разглеждайки и снимките  от галериите ми направи впечатление една от роклите,които си качила там- по-конкретно последната. Много е красива. И аз си се представям в някакъв подобен модел на сватбата си blush, затова и реших да те питам от къде си я свалила снимката и дали въобще е от български бутик? Ще ти бъда благодарна за отговора  Wink
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 11, 2010, 19:30:30 »

 Offtopic Offtopic sun_rize, пратих ти мейл  good
Активен
nikito
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #419 -: януари 14, 2010, 21:32:26 »

здравейте и от мен smile
по4вам и аз да подреждам ресторанта и простоооо ПОМОЩ хихихихи май ще полудея от притеснение
ще опитам да ка4а снимки на нещата които съм си набелязала smile

п.с. и на мен много ми харесаха много роклите ти може ли и на мен да ми кажеш дали са от България.

иска ми се вси4ко да си направя сама но дали ще се справя smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines