Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант!!!!! част 5  (Прочетена 175877 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 08, 2009, 21:35:36 »

а продават ли се в бг такива пера или направо  вази..защото искам аз да направя такива за сватбата н абрат ми
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #376 -: декември 08, 2009, 22:01:09 »

Liva82, според мен, тази декорация от щраусови пера е много нежна и феерична. Представям си как потрепва при всяко движение на въздуха. Но мое мнение е, че изисква много просторен ресторант, добро осветление и подходящ интериор. Имам чувство, че голяма степен от красотата се предава от диодните лампички на вазите. Дали, ако не е осветената основа ще е така величествено?
Разгледай тук, за да видиш как изглежда при различни условия:
http://www.feathersbyangel.com/PhotoGallery.html
« Последна редакция: декември 09, 2009, 09:05:36 от mar_my » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 08, 2009, 22:16:54 »

Уникално е ! С лампичките найстина е по хубаво но и без тях е много величествено !  good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 08, 2009, 22:22:42 »

ама на мен ми трябва по възможност от Бг иначе е много яка тази украса
Активен
mechta
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #379 -: декември 09, 2009, 00:19:08 »

Украсата е много красива, но аз лично никога не съм харесвала високите аранжировки на масите, защото потоянно пречат на гостите, а за видеооператорите да не говорим. Тези високи аранжировки са подходящи за украса близо до стените на ресторанта.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #380 -: декември 09, 2009, 08:25:05 »

Украсата е красива, но като разгледах линка, който mar_my е дала си промених мнението...ако има една две вази такива на подходящи места ДА, но ако са на всяка маса имам чувството, че става претрупано и задушно...или са подходящи за огромни зали, в които масите не са толкова близко една до друга...това си мисля аз  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 09, 2009, 09:07:14 »

Мммм, аз съм на обратно мнение относно високите аранжировки. Първо, защото ако се наслагат бутилки по масите, една купа с цветя или нещо друго ниско, автоматично ще се загуби из калабалъка tease Второ, така гостите също ще виждат добре, защото високите вази са наистина високи. Трето, операторът като иска да снима гостите, ще го прави, минавайки покрай тях мисля аз. Така че за него ще е най-малък проблем.
Но съм съгласна с Жоржета, че ако масите са на гъсто и са по-малки (примерно за 5-6 души), би изглеждало малко претрупано с тези пера. Иначе за големи маси и достатъчно просторно заведение мисля, че са ок good
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 09, 2009, 09:35:24 »

Аз също съм на мнение, че ниската аранжировка се губи сред всичко останало на масата. И съм за високата good Стига не е претрупано и да не се прекалява.
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #383 -: декември 09, 2009, 10:00:18 »

И на мен тази украса с перата много ми допадна- нестандартна е и много феерична! За съжаление в бг такова нещо не съм виждала.
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #384 -: декември 09, 2009, 16:32:09 »



             Аз също мисля,че ниската аранжировка се губи,особено ако е в средата на масата.
             А да не говорим че има случай в които гостите,просто я махат,за да не им пречи,не че това не
             може да се случи и с високата аранжировка,просто зависи от хората.
                     
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: декември 09, 2009, 16:56:27 »

И високите и ниските декорации са добър избор, когато са подходящо подбрани. Аз мисля, че декорацията по масите трябва да е като акцент, да не се натрапва много и да не пречи на гостите, защото както каза Elena_Hristova в крайна сметка се маха и труда и парите отиват на вятъра.
Украсата с пера ми допадна, много нежно стои. Струва ми се само, че не за всеки расторант ще е подходящо решение.
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: декември 09, 2009, 19:50:01 »

Лично аз предпчитам високите аранжирвки.През цялата вечер се виждат и красотата на украсата не се губи.Не съм съгласна че пречат на гостите,поне непречиха на моите гости.
Що се касае за тези пера,те са уникални.Аз исках такива пера но комбинирани с цветя.Уви цените им са доста високи и точно заради това се отказах  pardon,но за тези които могат да си го позволят,само мога да им завиждам благородно  give_rose. И последно искам да вметна,че според мене по биха подхождали на кръгли маси.
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 10, 2009, 11:08:29 »

И на мен ми харесват високите аранжировки, точно защото не се губят сред чаши и бутилки.
Казвате, че не пречат, дано е така  smile. Разбира се, най-вероятно ще зависи от височината на вазите и обема на аранжировката. Как са се падали точно вашите - над нивото на очите, когато хората са седнали или под нивото на очите?
А и една приятелка сподели, че гостите могат да се притесняват да не ги бутнат...(може би, ако са в прекалено тесни и високи вази, знам ли  smile, не ми звучи много сериозно). С откритите свещи също трябва да сме предпазливи. По-добре ще е с плаващи или чаени. Имали ли сте подобни инциденти? smile
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #388 -: декември 10, 2009, 11:49:13 »

Висока или ниска аранжировка, май е въпрос на лично предпочитание и вкус. Най- практично, според мен,  цветната декорация да бъде поставена на по-странично място в ресторанта, а по- масите да има нещо съвсем семпличко. Разбира се, ако разпределението позволява. smile
Откраднах една снимка, за да покажа какво имам предвид. Само се абстрахирайте, че това ми прилича повече на офис, отколкото на ресторант. Важно е положението на  декорацията.  girl_wink


* 1.jpg (52.3 KB, 400x287 - видяно 2819 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: декември 10, 2009, 13:19:31 »

Момичета не е нужно да се притеснявате чак толкова за гостите ! Всички гледаме чужди сайтове и филми и виждаме хората какви шармантни украси и аранжировки правят за сватби !  yahoo  В крайна сметка аз съм свидетел как точно гостите се възхищават на нещо по различно и  на по богати  аранжирани маси с цветя . Ако оператора е добър не би трябвало да му е проблем да снима, независимо каква аранжировка има по масите ! Така ,че си правете това , good good *THUMBS*което ви харесва и ще останете доволни от реакцията на въпросните гости !
« Последна редакция: декември 10, 2009, 14:01:35 от NINA STYLE » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines