Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:54:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Prin4ipessа!!!  (Прочетена 15419 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 29, 2007, 15:23:35 »

1. Откривала ли си грешка на твоите родители, за която да кажеш "никога няма да се държа така с моите деца" ?
2. Коя българска черта искаш да възпиташ у бъдещите си деца?
3. Защо точно "души" , а не нещо друго галено!?
4. Има ли някой от българсия и световен шоубизнес като цяло , на когото да се възхищаваш?
Желая ти мн любов и успехи! girl_in_love

1. Оооо, да. Дори много пъти съм се заричала да не повтарям тези грешки с моите деца. В буйните си тийнейджърски години ги обвинявах за какво ли не, за почти всичко, но сега като се замисля и като погледна назад осъзнавам, че грешките им не са били чак толкова многобройни. Мисля че това което най-много ме нараняваше е че не отдаваха голямо значение на моето лично мнение и не се опитваха да погледнат нещата от моята гледна точка. Може би това което ще се опитам да направя при моите деца е да им давам повече свобода да вземат самостоятелни решения и ще се постарая да ги разбирам и да уважавам преценката и мнението им.

2. Ние българите сме много емоционални хора и имаме много хубави черти, които заслужават да бъдат предадени на следващите поколения. Най-българската черта за която се сещам сега е привързаността към семейството и бих искала да я възпитам в мойте деца. Това на което най-много държа обаче не знам дали може да се характеризира като типично българско, а то е да бъдат толерантни към хората от други народности и други религии. Да нямат предразсъдъци към другите култури и към чуждите разбирания и да бъдат услужливи и добри хора.

3. Започнах да му викам "душко" още преди да станем гаджета, още като бяхме само приятели. Аз преди виках на най-близките си приятели "душко", та и на него така. Но откакто станахме гаджета го трансформирахме в "души", защото звучи по нежно и вече е запазено наименование само и единствено между мен и него. На приятелите вече почнах да викам "сладур".  girl_wink

4. ШАКИРААААААААААА......... girl_in_love girl_in_love girl_in_love Обожавам я!  yahoo Тя за мен е идеала за красота и за държание! Толкова е щура, енергична и весела винаги, пък и освен това какво ли не бих дала да имам толкова секси излъчване като нейното. Наистина и се възхищавам и много си мечтая да приличам на нея!

Благодаря ти за пожеланията Фани! Много мило от твоя страна!  give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 29, 2007, 15:39:47 »

Ех, мила, моето момче ме нарича "принцесо" и се разчувствах като прочетох.

Това е прекрасно!  Bravo Ти си сбъданала моята мечта!  girl_in_love  kiss2

Ето няколко и от мен:
1. кой е най-хубавият момент, който сте имали до сега?
2. къде мечтаеш да пътуваш?
3. кое е любимото ти местенце у дома?

1. Имали сме хиляди прекрасни моменти, но като че ли най-приказният от тях беше предложението му за брак. Точно в онзи миг имах чувството че се отлепих от земята и се издигнах до облаците. Чувах думите му, но сякаш идваха от някъде много далеч, бях като в транс. Сякаш бях пред вратите на рая.  angel

2. Ооооооо...  yahoo, това е една от най-големите ми мечти - да мога да пътувам и да обиколя целия свят. Къде ли не, само ми дай да пътувам и съм на седмото небе! girl_in_love Мечтая си най-вече за Америка и страшно много искам да посетя индиански резерват.  haw  Историята на индианците е едно от най-вълнуващите неща, което копнея да опозная отблизо!

3. Най-хубаво, разбира се, е у дома. Чувствам се прекрасно когато съм близо до семейството си независимо къде се намираме. България е страна с приказна природа, но за съжаление още не съм обиколила и половината от всички прекрасни родни кътчета. Обаче съвсем честно да си призная още от малка си имам слабост към Велико Търново, така че може би там ми е най-любимо.  pardon
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 29, 2007, 16:03:13 »

Ето и моите въпроси:
1. Как се запали по актьорството?
2. Смяташ ли че любовта е вечна?
3. Ще простиш ли изневяра?

Кефиш ме /като характер и начин на мислене, да не стане обърквация нещо laugh/
и ти желая много здраве /първо/, любов, късмет и да постигнеш мечтите си? И едно голямо щастливо семейство! heart
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 29, 2007, 16:22:33 »

Хайде и аз сега:
 1. Преди да решите да се жените мислила ли си си някогат "Ееее, хайде какво стана, няма ли да се женим вече" ?
 2. Тъжна ли си когато постигнеш мечта, или ликуваш, че си успяла?
 3. Вярваш ли в това, че няма лоши хора, а ситуации, които ги провокират да постъпват лошо?
 4. А в това, че човек винаги има избор?
 5. Кефиш ли се на Green day? / малко безсмислен въпрос, ама защо не пък/

1. Ох, амииии...аз да си призная  blush ... си го мисля почти от около година. Още на първата ни годишнина откак бяхме заедно вече знаех, че той ще бъде моят мъж  LOVING и нямах търпение да дойде мига в който той ще се реши да ми предложи. Издържах стоически и мисля че наистина си заслужаваше чакането  girl_wink

2. Винаги ликувам  yahoo. Това са били едни от най=ценните моменти в живота ми и винаги си спомням с усмивка за тях. за мен най-сладката част в преследване на една мечта е мига в който осъзнаеш, че си я постигнал. Както е казал Паулу Коелю:"Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтите си"

3. Преди време, когато бях безнадежден оптимист, вярвах безрезервно в добротата на хората, но колкото повече ги наблюдавам и анализирам поведението им, започвам да се разубеждавам. Дори си мисля, че на някой хора им доставя някакво извратено удоволствие да бъдат нарочно лоши и злонамерени. Точно затова ми е адски противен лафа:"На мен може да не ми е добре, но нека и на вуте да му е зле" Този израз (макар и шеговит за повечето хора, но не и за мен) е доказателство за хорската завист и злонамереност. Много ми е мъчно че много хора завиждат на близките си вместо да щастливи заедно с тях. Мъчно ми е също, че са много малко истинските приятели който наистина биха ти подали ръка в труден момент, макар и да имат възможност. А най ми е мъчно, че почти всеки гледа да ти усложни живота и да те накара да се почувстваш глупав и безсилен, само защото иска да изкара себе си по-умен и по-властен. Мисля че ако човек обича хората може да бъде добър стига да поиска, но за съжаление (поне според мен) повечето хора предпочитат да бъдат лоши, защото обичат единствено себе си.

4. Хмммм...това зависи от много неща. Не бих казала че винаги имаме избор, но мисля че в живота на всеки човек се предоставят достатъчно ситуации, които му предлагат избор и ако вземем правилното решение живота ни става по-добър. В днешно време шансовете ни за избор във почти всяко отношение са много по-големи отколкото са били в миналото, но все пак има ситуации, които изискват компромис и човек не може да последва повика на сърцето си. Например когато човек трябва да направи компромис в името на семейството, тогава нямаме много възможности за избор и трябва да се примирим с това което се очаква от нас да направим, дори то да не е това което сме искали.

5. Ееее, как ще е безсмислен въпрос. Много им се кефя. Аз по принцип се кефя на такъв тип весело рокче. Имам даже 8 техни песни на компютъра. Любимата ми тяхна е Time of Your Life  DANCE Ех, даже ей сега ще си я пусна, отдавна не я бях слушала!!!  yahoo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 29, 2007, 16:45:08 »

Миличка ето и моите въпросчета

1.В какво не искаш да се превръща връзката ти след 15-20годин?/ живот и здраве/
2.Какво не харесваш в мъжете и по твои наблюдения жените
3.Мисилш ли че някога би могла примерно след 10години да се върнеш в България и да живееш нормален живот

Благодаря предварително за отговорите kiss2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 29, 2007, 19:26:33 »

Ето и моите въпроси:
1. Как се запали по актьорството?
2. Смяташ ли че любовта е вечна?
3. Ще простиш ли изневяра?

Кефиш ме /като характер и начин на мислене, да не стане обърквация нещо laugh/
и ти желая много здраве /първо/, любов, късмет и да постигнеш мечтите си? И едно голямо щастливо семейство! heart

Мила emily благодаря ти за комплимента!  blush give_rose Радвам се, че начина ми на мислене съвпада с твоя, така можем да си бъдем полезни една на друга със съвети и мнения!  smile Благодаря ти за искрените пожелания! Нека всичко, което си ми пожелала да се сбъдне и на теб умножено по 100!  kiss2
А сега да ти отговоря на въпросите.

1. Сестра ми е причината да се запаля по актьорството. Когато бях на 13 години, нея я приеха в НАТФИЗ да учи актьорско майсторство за куклен театър. Бях й постоянно на гости в София (ние тогава още живеехме в Русе) и като опознах актьорските среди и света на актьорите реших, че това е място точно като за мен. Актьорите са страшно готини и позитивни хора. Те ценят всяка секунда от живота и някак си успяват да превърнат всеки миг в незабравимо преживяване! Начинът им на мислене е изключителен и много ми се искаше и аз да се приобщя към тяхното общество и да бъда като тях. Освен това когато се включих година по-късно към един аматьорски драматичен състав имах възможността да опозная магията на театъра отблизо и тя наистина ме плени. Усещането да работиш в екип с такива талантливи и невероятни хора е незабравимо. Театъра ми помогна да видя света с други очи и да преоткрия много ценности. Вълшебно е,  girl_in_love не мога да опиша колко е прекрасно да бъдеш актьор!

2. ДА, ЛЮБОВТА Е ВЕЧНА! Аз съм неизлечима романтичка и нещото, в което никога няма да спра да вярвам е ЛЮБОВТА!  heart

3. С душито много сме си говорили по този въпрос. Той е категоричен, че изневярата е единственото нещо което никога не би ми простил, но аз мисля че няма такова нещо което не бих могла да му простя. Просто за нищо на света не съм готова да го загубя. Знам че ако ми изневери ще разбие сърцето ми от болка и сигурно няма да мога да го забравя и винаги ще ми тежи, но повече ме е страх да го загубя. Той е най-хубавото нещо, което ми се е случвало и съм готова да понеса всякаква болка, но не и болката да го загубя.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 29, 2007, 19:51:27 »

Миличка ето и моите въпросчета

1.В какво не искаш да се превръща връзката ти след 15-20годин?/ живот и здраве/
2.Какво не харесваш в мъжете и по твои наблюдения жените
3.Мисилш ли че някога би могла примерно след 10години да се върнеш в България и да живееш нормален живот

Благодаря предварително за отговорите kiss2


1. Не искам връзката ми да се превърне в нещо закостеняло и монотонно. Искам дори след 20 години да сме способни да разнообразяваме живота си и да се радваме на всяка минута, в която сме заедно и да се обичаме все така страстно и силно както сега. Ще направя всичко по-силите си да бъде така!

2. При мъжете не харесвам факта, че когато са подвластни на първичния си нагон загубват способността си да разсъждават трезво (имам предвид не само в сексуален аспект). Другото което не ми харесва е факта, че мъжете се имат не само за по-силния пол, но и за по-важния пол и че те винаги искат да определят и да взимат семейните решения.
   При жените много ме дразни коварството, на което са способни особено между приятелки. Доста жени   обичат да си погаждат взаимно номера и предимно боравят с хитрости. Аз слава Богу имам нюх за такива жени, просто ги усещам, че са предателки и избягвам да дружа с тях. Мисля че точно това е причината повечето ми приятели да са мъже. Харесвам по-прямите жени, защото знам какво да очаквам от тях.

3. Честно казано 10 години ми се вижда твърде кратък срок България да може да си стъпи на краката и да бъде икономически стабилна. Може би ако успея да изкарам достатъчно пари, за да се чувствам финансово осигурена бих се върнала без да се притеснявам за бъдещето. Но на този етап най-смелите ми предположения са че на България са й нужни най-малко 15 години, за да се стабилизират нещата, а дотогава мисля да остана в чужбина.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 30, 2007, 08:33:29 »

Какво е за теб форума и всички ние? Какво те кара да си "пристрастена" към него?( извинявай за думата в кавички, не успях да намеря по-подходяща!!!)
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #23 -: юни 01, 2007, 18:13:02 »

1. "Prin4ipessа" идва от любимият ми филм "Животът е прекрасен" на Роберто Бенини. Филмът се разказва за историята на едно еврейско семейство по време на втората световна война. Бащата когато се влюбваше в майката още преди началото на войната всеки път като я срещнеше я поздравяваше с "Buongiorno Principessa". Започнах и аз да си мечтая бъдещия ми любим да ме поздравява с "Добър ден, принцесо!"   girl_in_love От там си го харесах и започнах да го използвам за ник. Препоръчвам ти да го гледаш този филм, но не по време на бремеността, защото е много тъжен  cray

Филмът е невероятен!Винаги съм искала да имам оптимизма на този смел татко.А на момента с танка вече ревях с глас  cray !!!Страхотен филм!Да си призная като ти видях ник-а се сетих точно за това Добър ден,Принцесо.И то наистина е от там  :bravo:Сега малко въпросчета и от мен Wink  .
1.С какво ще запомниш първата си целувка?
2.Мечтаеш ли много?
3.Какво означава за теб достоен човек?
4.Какво качество задължително трябва да притежава човек,който иска да ти стане симпатичен?
5.На какво просто не можеш да не се усмихнеш?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 01, 2007, 19:03:35 »

хайде принцеске Wink малко и от мен

1.изневерявали си някога?
2.на теб изневерява ли ли са ти?
3.мислиш ли да се установяваш за постоянно в Германия?
4.какво според теб е най-хубавото качеството на германците?
5.а кое е най-лошото?
6.имаш ли домашен любимец?
7.коя е най-голямата ти мечта?
8.търсиш ли и доколко е важно за теб одобрението на другите за теб и постъпките ти?
9.суетна ли си?
10.без какво не излизаш никога от вкъщи?
ох айде стига,че много станаха
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 02, 2007, 01:36:58 »

Какво е за теб форума и всички ние? Какво те кара да си "пристрастена" към него?( извинявай за думата в кавички, не успях да намеря по-подходяща!!!)

В интерес на истината аз досега не съм участвала в никакъв друг форум и като започнах всичко ми беше адски ново и вълнуващо. С течение на времето колкото повече четях мненията на всички вас имах чувството че започвам да ви опознавам и започнах да се вълнувам от проблемите на всички. Същевременно когато аз имам проблем и го споделя тук всички се притичват на помощ чрез съвети, препоръки и най-вече с разбиране и успокоение. Аз в буквалния смисъл на думата вече се чувствам "пристрастена" към форума, защото тук всички споделяме общи интереси и вълнения и някак си се чувствам на мястото си. Чувствам се щастлива че мога да споделя вълненията, радостите и тревогите си с толкова много хора, които ще ме разберат. Много се радвам, че имам възможноста да си общуваме и да обменяме идеи и опит за този единствен и неповторим ден в живота си! kiss2 Прекрасно е!  girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 02, 2007, 01:56:26 »

Сега малко въпросчета и от мен Wink  .
1.С какво ще запомниш първата си целувка?
2.Мечтаеш ли много?
3.Какво означава за теб достоен човек?
4.Какво качество задължително трябва да притежава човек,който иска да ти стане симпатичен?
5.На какво просто не можеш да не се усмихнеш?


1. Ами най-първата ми целувка в живота беше като бях на 7 години и не стана по мое желание (така да се каже дойде ми малко неочаквано). Имаше едно момче приятелче, което много ме харесваше, а аз него хич. На 7-мия ми рожден ден играехме на криеница, докато майките пиеха кафе в кухнята, и аз се скрих под спалнята на нашите и смятах че никой няма да ме открие, но не щеш ли след малко пристигна това момче и то да се скрие при мен под леглото. Без да пита направо се настани до мен и зачкахме да ни открият. След около минута той се приближи до мен и ме целуна нежно по устните. Аз много се стреснах и изскокнах изпод леглото и на бегом се предадох. А той горкия така се притесни, че помоли майка си веднага да си тръгват. Горкичкият!  pardon

2. Оооо, да!  Girl_sing Ако има шампионат по мечтаене аз ще съм един от основните претенденти за купата!  DANCE

3. За мен достоен човек е този, който като ти обещтае нещо или като поеме ангажимент и го изпълнява независимо от всичко. Такъв, който държи на думата си и на принципите си и знае как да отстоява каузите си! Мразя подлизурковците и мошениците! Това са нищожни дребни хорица!  bad

4. Най-симпатични са ми веселите и усмихнати хора, който са мили и добронамерени още от самото начало на запознанството ни! Обожавам позитивно настроените хора, които някак си ме зареждат с енергия! Също така се кефя на леко откачените и нестандартно мислещи хора, много интересно ми е общувам с такива хора, защото с тях никога не ми е скучно!

5. Нещото, което задължително предизвиква усмивка на лицето ми е да видя бебенце  Baby_G или някакво сладичко животинче. Затова като съм около детска ясла или в зоологическата градина, съм нон-стоп ухилена от ухо до ухо!  DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 02, 2007, 02:38:33 »

хайде принцеске Wink малко и от мен

1.изневерявали си някога?
2.на теб изневерява ли ли са ти?
3.мислиш ли да се установяваш за постоянно в Германия?
4.какво според теб е най-хубавото качеството на германците?
5.а кое е най-лошото?
6.имаш ли домашен любимец?
7.коя е най-голямата ти мечта?
8.търсиш ли и доколко е важно за теб одобрението на другите за теб и постъпките ти?
9.суетна ли си?
10.без какво не излизаш никога от вкъщи?
ох айде стига,че много станаха

1. Ами във собствените си връзки с момчета винаги съм била вярна, но веднъж изневерих (ако може така да се каже) на една много добра приятелка от гимназията като се свалих с едно момче, което тя харесваше. Той уж беше почнал да я задява, но една вечер се напихме ужасно и той взе че свали мен. Това е едно от нещата за който най-много съжалявам, че съм извършила в живота си. Загубих много добра приятелка заради един надут мухльо, който и на мен после ми погоди същия номер като свали едно друго момиче докато излизаше с мен. Чувствах се ужасно и какво ли не направих, за да ми даде прошка тази моя приятелка, но явно такива неща не се прощават никога.  cray

2. Само веднъж са ми изневерявали (слава Богу), но ми беше доста тежко да го приема. Чувствах се абсолютно предадена и наивна, защото всички приятели ми казваха, че той ми изневерява, а аз вярвах само на неговите лъжи!

3. Засега май натам отиват нещата, но не смея да си правя още конкретни планове. За сега съм оставила перспективите си отворени, пък да видим накъде ще ме отвее вятъра!

4. Възхищава ме откровеността им и способността им да си признаят доблестно грешките и също така стремежът им когато са сбъркали да поправят грешките си. Много са тактични в общуването (гледат да са коректни към всички, избягват расови и сексистски изказвания) и когато си любезен и мил с тях са готови да ти извършат големи услуги! Нещото, което най-много контрастира с българите е отношението на германците към клиента. Тук клиента ВИНАГИ е царят!

5. Най-много ме дразни неспособността им да се забавляват от сърце и да купонясват. Те са вманиачени на тема спокойствие и тишина, което означава че след 22 часа вечерта нямаш право да вдигаш никакъв шум (дума да не става да вдигнеш парти, камо ли да вдигаш парти повече от веднъж на година). Законите им са много строги в това отношение, а глобите им са смразяващи!  scare2 Другото кофти, е че чувството им за хумор е доста сухарско и се хилят на абсолютни тъпотии.  bad

6. Не, но бих искала да имам кученце  dog

7. Най-голямата ми мечта е да се осъществя професионално и работата да ми доставя удоволствие, да имам сплотено семейство и да се преселя да живея в Щатите!

8. Ооооо, одобрението на близките ми е страшно нужно. Нещото, което може много да ме потисне, е да се чувствам неоценена от хората на чието мнение държа. Много се дразнех навремето когато получавах 6-тица по някой предмет и нашите не ме поздравяваха, а когато получех 4-ворка веднага се възмущаваха. Не беше честно да получавам рядко похвала за добрите оценки, а винаги укор за лошите. Много ми става приятно, когато вложа старание и усилие да изненадам душито и той го оцени след това. Направо се разтапям!  girl_in_love Радвам се и когато някой професор (тук в Германия) оцени че ми е трудно да се справям с езика и въпреки това ме похвали за уменията ми по езика.

9. Ами в ежедневието си въобще, ама хич не съм суетна (хммм, това май не говори добре за моята женственост, но карай  pardon ). Имало е дни в които ставам 5 минути преди университета и ме мързи даже да си вчеша косата и съм излизала рошава. Но иначе когато има празник или когато излизам на разходка винаги се стремя да бъда хубава и да се издокарам. А пък за сватбата съм решила да наваксам за всички несуетни дни и да бъда свръх суетна като за световно!  blush  girl_wink

10. Без мобилния си телефон. Чувствам се като гол охлюв без него.  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 02, 2007, 06:59:56 »

благопдаря много за отговорите :)явно са ни са се случвали едни и същи неща в ученическите години Wink
а това за 5те минути преди упражненията и за телефона и при мен важи с пълна сила smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 02, 2007, 14:17:51 »

благопдаря много за отговорите :)явно са ни са се случвали едни и същи неща в ученическите години Wink
а това за 5те минути преди упражненията и за телефона и при мен важи с пълна сила smile

Ами аз и от други теми във форума бях забелязала, че имаме с теб пресечни точки в преживяванията и вкусовете, което може само да ме радва.  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines