Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 22:26:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за gucci!  (Прочетена 38466 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 26, 2012, 21:29:12 »

 give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 26, 2012, 21:46:38 »

Благодаря ти Гучита!  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 26, 2012, 21:49:47 »

    Сега и аз малко да питам.  smile
    • Има ли човек,който мразиш?
    • Каква е твоята мечта в професионален план?
    • Умееш ли да рискуваш?
    • Какви хора харесваш?
    • Чувстваш ли се оценена в работата си?
    • Какво би искала да промениш в съпруга си?
    • Какво не харесваш в себе си?
    • Какво не би простила на приятел?
    • Умееш да правиш красиви неща и се чудих,защо не развиеш този талант?
    • От какво най-много те е страх?
    « Последна редакция: февруари 26, 2012, 21:55:55 от Nina Style » Активен
    juji
    Сватбен ШАМАН
    *
    Публикации: 1425


    « Отговор #48 -: февруари 26, 2012, 23:29:40 »

    Гери,искам да те попитам,кога си падала духом и ако имало  такива моменти,кой те е вдигал отново?
    Има ли моменти в които ти се е искало да напуснеш БГ?
    Оптимист ли си ?
    Кой е твоят начин за релакс?
    Активен
    gucci
    Leader
    ****
    Пол: Жена
    Публикации: 6319


    Обичаме се!


    Моят сватбен албум

    « Отговор #49 -: февруари 27, 2012, 08:23:07 »

    •Има ли човек,който мразиш?
    Да мразя силно казано,но да не харесвам страшно много има.
    •Каква е твоята мечта в професионален план?
    Ами за момента мечтата ми е да имам собствен бизнес.Много си харесвам професията ,но по принцип незнам дали и за напред искам да се развивам в тази посока
    •Умееш ли да рискуваш?
    Аз по принцип не обичам да рискувам.Прекалено много премислям нещата и съм доста подозрителна.
    •Какви хора харесваш?
    Харесвам открити хора.Като цяло за мен е важно да си пасна с човека ,а това става с много различни хора.Така че не мога да се огранича с определен тип хора.
    •Чувстваш ли се оценена в работата си?
    Към момента се чувстваам оценена в работата си.
    •Какво би искала да промениш в съпруга си?
    Ами той е толкова добричък ,че честно да си кажа незнам дали нещо искам да променям.Може би нерешителността му и очакването все аз да взема решенията.
    •Какво не харесваш в себе си?
    Понякога прекалено много говоря за себе си.Опитвам се да го контролирам и май само аз си го забелязвам.Ама това не го харесвам.Това е ако говорим в духовен план.Във физически е доста повече неща.
    •Какво не би простила на приятел?
    Мисля ,че не бих простила безразличието
    •Умееш да правиш красиви неща и се чудих,защо не развиеш този талант?
    Защото за това трябва да имаш пари за инвестиции,а аз ги нямам.А и финасовото ни състояние изисква постоянен месечен доход.А пък професията ми изисква доста от мен и понякога липсва и време .
    •От какво най-много те е страх?
    От много неща-Че ще загубя любимия си човек,че може здравословно да не съм добре.Абе в общи линии за любимите хора и за здравето.

    Благодаря за въпросите.Направо ме изненадвате.
    Активен
    gucci
    Leader
    ****
    Пол: Жена
    Публикации: 6319


    Обичаме се!


    Моят сватбен албум

    « Отговор #50 -: февруари 27, 2012, 08:29:17 »

    Гери,искам да те попитам,кога си падала духом и ако имало  такива моменти,кой те е вдигал отново?Аз рядко падам духом.Ами загубих нещо дълго чакано и желано и имах два три дни в които наистина бях паднала духом.Тогава ме вдигна отново съпругът ми и приятелите.
    Има ли моменти в които ти се е искало да напуснеш БГ?
    Да имало е много такива моменти в които съм искала да напусна БГ.Било ми е тежко защото почти няма преспективи пред младите хора.Трудно кариерно развитие,труден начин на живот,липса на всякакво помощ от държавата.Всичко става с много борба и по труден начин.Знам ,че и в чужбина не е цветя и рози но все пак много пъти ми е идвало да си съберем багажа и да заминем.
    Оптимист ли си ?
    Ами малко оптимист,малко реалист.Но като цяло да оптимист съм
    Кой е твоят начин за релакс?
    Ами релаксирам по много начини-готвене,правене на разни джунджурийки,танцуването,кафето с приятелки,разходка из БГ.

    Благодаря за въпросчетата.
    Активен
    svekarva
    Заслужил майстор на спорта
    ***
    Публикации: 4023



    « Отговор #51 -: февруари 27, 2012, 09:35:03 »

    Леле, gucci, от 2007, та до вчера  Wink! Как издържаш толкова време седнала pleasantry?
    Ето ти и моите въпросчета:
    1. Как общуваш по- лесно - виртуално, или "очи в очи" и защо?
    2. Коя е ситуацията, която те кара да "изръмжиш" предупредително, по лъвски?
    3. Как слагаш граница кое и кога можеш да довериш във виртуалното пространство?
    4. Имаш ли предпочитани потребители и с какво те спечелват?
    5. Имала ли си разочарования, когато срещнеш "на живо" някого, с когото дълго си общувала виртуално?
    6. На какво или кога се смееш най- много?
    7. Случвало ли ти се е "да теглиш една, по мъжки...", ако те ядосат в службата?
    Малко по- виртуални ми са въпросите, но момичетата вече за всичко са те попитали. give_rose
    Активен
    gucci
    Leader
    ****
    Пол: Жена
    Публикации: 6319


    Обичаме се!


    Моят сватбен албум

    « Отговор #52 -: февруари 27, 2012, 10:11:26 »

    1. Как общуваш по- лесно - виртуално, или "очи в очи" и защо?
    Ами и в двата варианта общувам еднакво лесно.Имам толкова виртуални приятелки които после са станали невиртуални.По принцип ми е лесно да общувам с хора защото съм доста контактна.
    2. Коя е ситуацията, която те кара да "изръмжиш" предупредително, по лъвски?
    когато някой се опита да ми се катери на главата.Вярвай ми и без ръмженето се усещат и се отказват.
    3. Как слагаш граница кое и кога можеш да довериш във виртуалното пространство?
    Ами гледам да не споделям много лични неща виртуално освен на ЛС ,защото има страшно много хора които четат .А и има лични неща които са лични само между мен и билзките ми.
    4. Имаш ли предпочитани потребители и с какво те спечелват?
    Ами да имам предпочитани потребители.Ами не мога да кажа ,че с нещо конкретно са е спечелили.Просто съм ги харесала начина им на писане,възгледи,изразяване или просто са ми станали симпатични.Но гледам да не ги толерирам.С част от мацките тука сме с виждали и на живо-с доста голяма част и тогава са ми ставали още по симпатични.
    5. Имала ли си разочарования, когато срещнеш "на живо" някого, с когото дълго си общувала виртуално?
    Само веднъж ми се е случило-но това и беше първата ми среща на живо.После дълго време избягвах такива срещи.Но оттогава не съм имала такъв проблем.
    6. На какво или кога се смееш най- много?
    ами смея се на забавни моменти и се смея непрекъснато....почти нямам ден без да съм се разсмяла за нещо.
    7. Случвало ли ти се е "да теглиш една, по мъжки...", ако те ядосат в службата?
    Ами не не се е случвало.колко и да ме ядосат съм се сдържала.
    « Последна редакция: февруари 27, 2012, 13:39:39 от gucci » Активен
    gucci
    Leader
    ****
    Пол: Жена
    Публикации: 6319


    Обичаме се!


    Моят сватбен албум

    « Отговор #53 -: февруари 27, 2012, 13:40:09 »

    Абе вие направо ме разпънахте от въпроси.
    Активен
    miauka
    Сватбен ГУРУ
    *****
    Пол: Жена
    Публикации: 793


    "Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


    Моят сватбен албум

    « Отговор #54 -: февруари 29, 2012, 20:31:27 »

    gucci твоето слоче се завърна с пълна сила и аз имам няколко въпросчета ето ги и тях:

    1. Какво би променила в населеното място където живееш?
    2. Обичаш ли животните и имате ли си домашен любимец?
    3. Колекционираш ли нещо?Какво?
    4. Би ли споделила с нас някой твои любими цитати?
    5. Мислиш ли, че в живота всичко е предопеделено а ние сме само пионки или смяташ, че живота ни поставя на кръстопът и винаги ни дава право на избор?
    6. Лесно или трудно казваш "Извинявай"?
    7. Използваш ли Фесебук и какво е мнението ти за социялните мрежи?
    8. Имаш ли татуйровка и какво мислиш за тях?
    9. Съгласна ли си с тезата, че "Нещата се объркват, за да можеш да ги оцениш, когато са наред!"?


    Благодаря ти за отделеното време  give_rose

    « Последна редакция: февруари 29, 2012, 20:35:31 от miauka » Активен
    gucci
    Leader
    ****
    Пол: Жена
    Публикации: 6319


    Обичаме се!


    Моят сватбен албум

    « Отговор #55 -: февруари 29, 2012, 23:01:22 »

    Ей много благодаря за интереса към мене.С удоволствие ти отговорям.
    1. Какво би променила в населеното място където живееш?
    Ох много неща искам да променя-дупките,студеността на хората,кризистните положения при 5 см сняг,трудното намиране на добри лекари.
    2. Обичаш ли животните и имате ли си домашен любимец?
    Обожавам животните.За съжаление в момента нямаме домашен любимец.Но съм имала досега две котки-персиец и ангорец и едно куче-кокер,рибки-преди котката да ги изяде.
    3. Колекционираш ли нещо?Какво?
    Колекционирам е силн оказано,но събираме магнитчета и картички-от места които сме посетили и такива донесени от приятели.Хладилника ми е заринат от магнитчета.
    4. Би ли споделила с нас някой твои любими цитати?
    "Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен. "
    "Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. "
    "Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните."
    5. Мислиш ли, че в живота всичко е предопеделено а ние сме само пионки или смяташ, че живота ни поставя на кръстопът и винаги ни дава право на избор?
    Ами мисля че истината е някъде по средата-има моменти когато имаме избор и други в които просто трябва да приемем нещата ,които ни се случват и не можем да променим.В тези моменти просто ги приемаш и продължаваш напред.Но като се замисля и в тези моменти имаме възможоност да продължим или да се предадем.Така че както казах истината е някъде по средата според мен.
    6. Лесно или трудно казваш "Извинявай"?
    Да лесно казвам Извинявай.
    7. Използваш ли Фесебук и какво е мнението ти за социялните мрежи?
    Използвам фейстбук.Според мен няма лошо в социалните мрежи ако всичко е в норма.не трябва да се забравя ,че Фейсбук е една малко или много отворена система.За личните неща има чаша кафе и приятел,но е добра връзка с хората.Форума също е вид социална мрежа-общуваш,намираш приятели,споделяш,качваш снимки,оплакваш се,харесваш определени неща макар и не с бутон Харесва ми,разглеждаш профилите на хора които са ти допаднали.
    8. Имаш ли татуйровка и какво мислиш за тях?
    Нямам тату.Нямам нищо против тях.Но аз не бих си направила.
    9. Съгласна ли си с тезата, че "Нещата се объркват, за да можеш да ги оцениш, когато са наред!"?
    Ами не не съм съгласна.Нещата се объркват по стечение на обстоятелствата или защото хората ги объркват.

    Честно да си призная чак съм учудена към интереса към мен -старото куче с хиляди мнения.
    « Последна редакция: февруари 29, 2012, 23:05:46 от gucci » Активен
    Ariel
    Сватбен ШАМАН
    *
    Пол: Жена
    Публикации: 1083



    Моят сватбен албум

    « Отговор #56 -: март 01, 2012, 15:26:39 »

    Честно да си призная чак съм учудена към интереса към мен -старото куче с хиляди мнения.

    Няма какво да се чудиш! blum Аз още колко въпроси имам... Но хайде да го караме по-полека.

    Кажи сега бързо - кое ти е най-любимото нещо за готвене?

    И второ - ревнива ли си и ако да кога (в какви ситуации) и защо според теб?
    Активен
    gucci
    Leader
    ****
    Пол: Жена
    Публикации: 6319


    Обичаме се!


    Моят сватбен албум

    « Отговор #57 -: март 01, 2012, 15:35:05 »

    И второ - ревнива ли си и ако да кога (в какви ситуации) и защо според теб?
    Не съм ревнива.По скоро се дразня когато някоя нахалница въпреки ,че не и се обръща внимание продължава да се натиска където не и работата.Иначе не съм хич ревнива.Имам му страхотно доверие ,а и аз съм имала много ревнив приятел с който се разделихме защото се задушавах от ревността му.
    Кажи сега бързо - кое ти е най-любимото нещо за готвене?
    Ами обичам да правя сладкиши и да правя някакви изчанчени манджи.Честно да си призная не обичам да готвя стандартни неща.Обичам експериментите в кухнята.

    Ариелче аз много обичам да отговарям на въпросчета така че не се притеснявай и когато решиш питай.
    Активен
    svekarva
    Заслужил майстор на спорта
    ***
    Публикации: 4023



    « Отговор #58 -: март 07, 2012, 22:44:28 »

    gucci, благодаря за отговора! Нужен беше, за да разбера въпроса. Сега си спомням историята, беше ми я разказвала съвсем в началото, не познавах никого тогава. Странна работа...
    Активен
    Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
      Изпечатай  
     
    Отиди на:  

    Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines