Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:56:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Рени  (Прочетена 34502 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 04, 2009, 09:20:08 »

лелеее Ренка, как съм те пропуснала?

1. Ако трябва да напишеш книга за себе си как ще се казва?
2.Вярвашли в призраци, духове и извънземни?
3. Какво ще направиш као тетвлече мафията?
4. Замисляла ли си се върху смисъла на живота и до какъв извод стигна?
5. Би ли казалана някого нещо, което не трябва да му казваш?
6. Винаги ли държиш на дадена дума?
7. Честно ли отговори?
8. Излъжи ни  tease с нещо
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 04, 2009, 10:09:15 »

Сиси, ето и отговорите на въпросчетата ти.

1.Ако трябва да напишеш книга за себе си как ще се казва?
Ами идват ми няколко заглавия на ум – „Животът не е толкова прекрасен”, „Пъзелът”, „Размисли и страсти”, „Пълно куку”
2.Вярваш ли в призраци, духове и извънземни?
Има хора, които казват щом не го виждам и немога да го докосна, значи не съществува. Е аз не съм от тях. В призраци и духове не мисля, че вярвам, но не мисля, че ние сме единствените във Вселената. Сега вече звуча като пълно куку, но това мисля. Надявам се, един ден, малко преди да умра, това да се докаже, за да си отида с чиста съвест, че не съм се заблуждавала цял живот.
3. Какво ще направиш ако те отвлече мафията?
Ще стана мафиотка.  laugh laugh laugh А може да стане и мама на мафията, ако мафиотите ме харесат. Човек незнае какво ще му се случи.
4. Замисляла ли си се върху смисъла на живота и до какъв извод стигна?
Животът е такъв, какъвто си го направим. Както казва един колега "Животе, животе и ти че минеш". Замисляла съм се, но до извод още не съм стигнала. Що се отнася до моя живот - Животът не е толкова прекрасен.
5. Би ли казала на някого нещо, което не трябва да му казваш?
Мисля, че не. Ако знам, че ще го нараня мисля, че бих си премълчала. Аз знам колко ми е гадно, някой като ми казва подобни неща.
6. Винаги ли държиш на дадена дума?
Старая се. Отбягвам да давам думата си за неща, които немога да изпълня.
7. Честно ли отговори?
Да! За теб винаги!
8. Излъжи ни с нещо
Аз съм ниска, слаба и тъмнокоса.  tease tease tease
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 04, 2009, 10:23:09 »

 kiss kiss Ренка, мила тенкс за отговорчетата. Много си мила.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 04, 2009, 10:43:03 »

Удоволствието е мое! give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 04, 2009, 15:44:26 »

Реничка, мерси, за подробните и изчерпателни отговори!Много съм доволна!
 Благодаряя!  give_rose give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 17, 2009, 19:22:09 »

Я да видим кой ще пържа сега на стола
1.Какъв е най големия ти страх в момента?
2.Кой от форума винаги си искала да видиш на живо?
3.Какво ти даде и какво ти отне форума?
4.Ако може да избираш какво животно би искала да си?
5.Какво търсиш в хората-като характер?
6.Как обичаш да спиш?
7.Вярваш ли в доброто у хората и смяташ ли че то е на изчезване?
8.Кой е бил до теб в най трудните ти мигове и как смяташ че ти е помогнал?
9.Ракия,вино или бира?
10.Какво е за теб живота?
Въпросите са ми малко тъпички ама ще се радвам да ми отговориш а и след толкова въпроси вече се чудех какво да те питам
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 17, 2009, 22:00:16 »

Гери, сладурке, много ме изненада с въпросчетата си. Точно се бях успокоила, че на никой вече не съм му интересна и аааааааааа Изненада!

1.Какъв е най-големия ти страх в момента?
Най-големият ми страх? Незнам дали имам големи страхове, имам големи притеснения.
2.Кой от форума винаги си искала да видиш на живо?
Три от момичетата от форума, които много исках да видя вече ги видях. Това са Булечка, Кикси и Катитка. С една от останалите девойки се разминахме за малко, но така се случва като забравят за уговорките ни. Ама тя ще се появи от Перник в Нова Загора един ден. Очаквам Даниелка като се прибира към Сливен да намери време да се отбие в Нова Загора, ако не аз ще я посетя в Сливен. Искам да видя теб, Маги, Скарлет. И доколкото си спомням ще ходим заедно на палатка следващото лято. Мога да кажа, че изключително много съжалявам, че не успях да отида до Пловдив и най-вече да намеря време да се обадя на Анита81 и да се видим. Ами доста са момичетата, с които искам да се видя на живо. Ако тръгна да ги изреждам ще стане ферман и няма да ми стигнат доста по 8500 знака.Само ще кажа едно с надеждата девойката да си го види (за Анита 81)
Ани, приеми моите искрени извинения. Другия път като си дойдеш в България ще се видим непременно. Дори отпуск ще си взема за да мога да го направя.
3.Какво ти даде и какво ти отне форума?
Даде ми много. Срещна ме с интересни и мили хора. Едва ли може да ми отнеме нещо. Тръгвам си по-богата.
4.Ако може да избираш какво животно би искала да си?
Сърна.
5.Какво търсиш в хората - като характер?
Да са открити и честни. Мразя лицемери. Аз каквото ми е на сърце това ми е на уста и много хора се сърдят затова.
6.Как обичаш да спиш?
Ооо, това е интересен въпрос. Когато деля спалнята с Иво спя по корем с ръце под възглавницата, но когато го изпратя сутринта на работа блажено си доспивам по диагонала на леглото.
7.Вярваш ли в доброто у хората и смяташ ли че то е на изчезване?
Вярвам, че всеки човек е по своему добър, колко обаче животът му позволява да го показва е отделен въпрос. Все по-често ми се случва да срещам хора, които отдавана са забравили какво е добро, което е жалко. Надявам се да не стана като тях.
8.Кой е бил до теб в най-трудните ти мигове и как смяташ че ти е помогнал?
До мен винаги е майка ми. Тя ми е помогнала доста. Заедно с нея преодоляхме загубата на баща ми. Сега до мен е и папето. Да ми е жив и здрав много ме подкрепя.
9.Ракия,вино или бира?
Този отговор е специално за Емо – кортенска ракия със салатка от домати, кортеско винце със свинска пържолка и биричка с рибата уловена по време на почивката ни на палатка през следващото лято.
10.Какво е за теб живота?
Не толкова прекрасен, но достатъчно предизвикателен, за да се наслаждавам на всеки ден от него.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 13, 2010, 09:39:38 »

Мила Рени...искаш ме-не ме искаш...аз съм тууууук с една порция въпросчета! blum

1.Какво те кара да се усмихваш?
2.Кое качество цениш най-много в съпругът ти?
3.Изпадала ли си в депресия?И ако да как си се справяла с нея?
4.Какво се промени за теб от както разбра,че ще ставаш мама?
5.Колко време на ден отделяш пред огледалото?
6.Суетна ли си?
7.Ако можеше какво би променила в нашата държава?
8.Какво те кара да останеш тук...в България?
9.Какво предпочиташ...плаж,море,хуаво питие или планина,спокойствие и свеж въздух?

Амииии май за сега е това от мен,но няма да се спра само с това. blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 13, 2010, 10:57:04 »

Ах, Роси, Роси, как ме изненада... Точно си мислех, че реда на столчето ми е отминал и вече е някъде на задните страници в темата и хоп-цоп въпросчета. Ще ти отговоря ама май няма дъм съм много словоохотлива. Ще се въздържам този път от словоизлияния.
1.Какво те кара да се усмихваш?
Много неща ме карат да се усмихвам. Немога да кажа нещо конкретно - добра дума, майка с дете, среща с приятел, жест от любимия. Ето дори сега когато ти отговарям пак се усмихвам, защото ми стана едно мило от въпросчетата ти.
2.Кое качество цениш най-много в съпругът ти?
Много неща ценя в Ивчо. Ценя това, че е отговорен към семейството си, че не се оставя да го мислят за глупак и че не си оставя "Магарето в калта", както се казва. Не ми харесва това, че е разсеян на моменти и забравя какво съм му поръчала да свърши, ама пак не му се сърдя, че сега имат много голяма поръчка за Франция и се връща скапан от бачкане.
3.Изпадала ли си в депресия?И ако да как си се справяла с нея?
Бях изпаднала в депресия след смъртта на баща ми. Незнам какво ме извади от нея. Мина доста време и не си спомням. А се опитвам да не мисля за този период от живота си. Бях изпаднала в депресия и миналата година когато загубих бебето си. Тогава ми помогнаха Иво и майка ми да изляза от нея. Иво с това, че ми показа, че каквото и да се случва и дори да не можем да имаме деца той ще е с мен, защото е с мен не заради това да му родя деца, а заради самата мен. А за майчината обич ти самата знаеш колко помага в трудни и тежки за теб моменти.
4.Какво се промени за теб от както разбра,че ще ставаш мама?
Май станах по-отговорна. Вече не мисля как само да работя и къде да отида. Ами взех да се замислям за размествания вкъщи, за бебешки неща, за ремонти. Пазя се повече. Ама тя нали и моята бременност ми дойде като гръм от ясно небе и още незнам къде съм. Нищо, че съм в 14-та седмица. Все имам чувството, че не се случва на мен или че е сън и ще се събудя. 
5.Колко време на ден отделяш пред огледалото? и 6.Суетна ли си?
Аз не съм от най-суетните да си призная честно. Алергична съм към гримове, пудри и тем подобни. Прекарвам толкова време, че да се приведа във вид, който няма да плаши хората като изляза по улицата. Обичам обаче да се глезя. Да ходя на фризьор и маникюр, ама сега немога да го правя, защото бабешките суеверия не позволяват да се подстригвам, немога да се боядисвам, за да не направя някоя алергия и ми остава само маникюра, ама с тези чупливи нокти дето са ми в момента и с това се разминавам. smile smile smile
7.Ако можеше какво би променила в нашата държава?
Иска ми се да има повече гражданско общество в България. Хората да си помагат повече и да сме по-задружни. Ако мога това бих променила. Бих променила мисленето на хората в посока "Това може да се случи и на мен един ден", а не както е сега "Какво ме засяга нали не се случва на мен".
8.Какво те кара да останеш тук...в България?
Много неща - семейство, приятели, надеждата че един ден и ние ще бъдем европейци в собствената си държава и байганьовщината ще бъде по малко. Истината е, че си обичам България и искам децата ми да растат тук.
9.Какво предпочиташ...плаж,море,хуаво питие или планина,спокойствие и свеж въздух?
Може ли всичко накуп. funnytooth laugh ROFL sarcastic

Това е от мен. Опитах се да бъда максимално изчерпателна, без да стигам 8500 знака.

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 13, 2010, 17:50:22 »

Както винаги честна и откровенна...благодаря ти много Рени за хубавите и изчерпателни отговори! give_rose
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 13, 2010, 21:27:45 »

Хубави отговори, интересно ми бе, да ги прочета!
Хубаво са те попържили на стола, Рени smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #56 -: юни 14, 2010, 08:23:12 »

И на мен ми беше много интересно да прочета нещо от Рени, както от преди, така и от сега. Мила, дано всичко при теб върви щастливо и да си все така силна, позитивна и непримирима.  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 27, 2012, 14:24:46 »

хайде да те раздвижа малко
1.Как минаваше един ден преди когато го нямаше Титунката и сега?
2.Какво те зарадва или натъжи този месец?
3.Липсва ли ти нещо в момента?
4.Усмихна ли се днес и на какво/кого?
5.Ако беше птица щеше да си ,,,,,,
6.Разочарова ли те близък човек наскоро и защо?
7.С какво започва една твоя сутрин?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 27, 2012, 23:32:32 »

Абе, Гери, ти да е мислиш, че Титунката ме е оставил да бездействам, че да ме раздвижваш  blum blum blum

1.Как минаваше един ден преди когато го нямаше Титунката и сега?
Преди времето ми беше ставане, работа, работа, работа, възможна среща с приятел, излизане в петък вечер на кръчма, понякога.
Сега е нещо от рода на:
5-6-7.00ч. два бързи шамара мама да се събуди и голяма усмивка, с която си иска млякото човека.
15 минути лигавене на шишето и мрънкане мама да пее, ама дали й се пее в този часови пояс никой не я пита.
Сън до към 9-9.30ч., сутрешен тоалет и преобличане на Титунката, закуска и лудориите започват.
В 11.30ч. след като благодарение на майка ми съм получила баката с кафето успявам да се усетя на кой свят съм. Отивам за кухнята, хранене и някъде там във времето човекът заспива, аз сядам да уча, докато спи, после баба му се занимава с него, за да мога да продължа с ученето, но това не винаги е мисия възможна, особено когато съм подложена на думкане по вратата и непрестанно крещене "мама, мама" нещо като в това клипче се получава. Баща му се връща, по някое време съм сготвила или правя нещо бързо за вечеря, хапване, баня иииииииииии нощния концерт започва. После следва подготвяне на масата за вечеря, приготвяне на нещо на Иво за следващия ден да хапне на обяд и сядане пред компютъра да чета, пиша курсова работа или каквото се сетиш с обучението ми. Така станало 2 часа и хоп в леглото, защото в най-лошия случай имам да дремна 3 часа преди да бъда събудена от малкото зверче.
Разликата от преди Титунката и сега е огромна, но си заслужава всеки един миг, всяка секунда, всеки момент, в които му чуя крачетата да ходят по коридора, да крещи, да се сърди или да разхвърля. Разликата е и в това, че преди можех да си видя къщата подредена, а сега това неможе да се случи или поне не така, както на мен ми се иска

2.Какво те зарадва или натъжи този месец?
Напоследък съм тоста тъжна, незнам каква е причината, но доста мисля върху живота и нещата от него. Конкретни примери наистина не се сещам. Радват ме постиженията на Титунката, радваме това че въпреки напрегнатото ежедневие успявам да се справям с ученето, което за мен е много важно. Днес сутринта се чух с нашата приятелка Маги по телефона и това, че тя звучеше щастлива, че са й се случили страхотни неща тези дни ме зарадва, защото и тя и ти заслужавате много щастие.

3.Липсва ли ти нещо в момента?
Даааааааааа, липсва ми една кофичка течен шоколад.  sad

4.Усмихна ли се днес и на какво/кого?
Усмихвам се на Титунката и наивното му повтаряне на нещата, които го уча, като например как си миеш ръчичките и то повтаря, как си миеш главичката и той повтаря. Какво прави баба ти когато ти се кара и той размахва малката си ръчичка и малкото си пръстче. Усмихвах се и на разговора с магито.

5.Ако беше птица щеше да си ...........
Знам каква не искам да съм, но каква да съм незнам. То това чудо ще да е мутант, за да покрие всичките ми изисквания.


6.Разочарова ли те близък човек наскоро и защо?

Разочарова ме една приятелка, с която наистина сме близки, но в труден за мен момент преди две седмици не ми помогна, а можеше да го направи. Тогава леко се разочаровах, защото не е за първи път тя или мъжа й да ми отказват съдействие, нещо което аз никога не съм правила, когато те са ме помолили за нещо. Но такъв живота, какво да се прави.

7.С какво започва една твоя сутрин?

С желанието за още пет минути сън.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines