Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 07:01:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Рени  (Прочетена 34310 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 29, 2009, 20:21:39 »

Айде сладурке, дойде и твоят ред smilesmilesmile
Заповядай на това удобно и "горещо" столче и да те мятаме  blum Wink blum



Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 29, 2009, 20:25:08 »

А ето и моите въпросчета:

1. Какво е за теб семейството?
2. Страхуваш ли се от самотата?
3. Обичаш ли да ти дават съвети?
4. Обичаш ли да си сред много хора?
5. Кой ден от живота си винаги ще помниш?
6. Кое занимание ти действа най - разтоварващо?
7. Каква е била най-голямата ти радост?
8. Опиши един твой ден.
9. За какво крадеш време само за теб?
10. Коя е била най-голямата провокация в живота ти?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 30, 2009, 10:17:34 »

Благодаря много момичета, за оказаната чест. Надявам се това, което прочетете да ви е интересно. И да разберете нещата, които ви интересуват за мен.
1. Какво е за теб семейството?
Аз винаги съм се възхищавала на моите родители, за тяхната обич и разбирателство, за това какво семейство са. За мен семейството е оня пристан, който ме кара да се чувствам спокойна, обичана и щастлива.

2. Страхуваш ли се от самотата?
Не познавам човек, който да не се страхува от самотата. И аз се страхувам. Но винаги ще съм й благодарна на самотата за едно нещо - срещна ме с моя съпруг. Никога няма да забравя първата му реплика към мен, когато ме видя на откритата тераса на хотела-"Тъпо ли ти е или си самотна?". Е аз реагирах малко остро и неочаквано за него "Това, че съм сама не означава, че съм самотна.", но истината е, че тогава бях и сама и самотна. Човек може да е сам и да не е самотен, може да е сред много хора и да се чувства самотен. Имала съм такива моменти и се плаша от тях.

3. Обичаш ли да ти дават съвети?
Приемам съвети само в работата си и то от шефовете и хората, които се занимават повече време с това, което аз работя в момента. Човек винаги има какво да научи. Не приемам съвети за това, как да се грижа за семейството си, за външния си вид и за облеклото си. Много обичам да използвам в такива случаи репликата на майка ми "Приемам съвети във формата на пари" DANCE

4. Обичаш ли да си сред много хора?
Обичам е силно казано, но ми харесва. Работата ми е такава, че е свързана с общуването с много хора. Аз съм свикнала с това. Харесва ми да съм в компания с приятели, да излизаме и да се забавляваме.  danceg danceg danceg За съжаление ми остава много малко време за това и съм малко виновна пред тях.  Girl_hide

5. Кой ден от живота си винаги ще помниш?
Има доста ни в живота ми, който ще помня. Има добри има и лоши. За съжаление това е живота. Но ще ти кажа само част от хубавите дни - денят когато започнах работа като кореспондент на Дарик, денят когато срещнах съпруга си, денят на сватбата ни, денят когато получих първата си награда за журналистика, денят когато получих приз "Веста" за принос в развитието на културата в община Нова Загора. Ще ти кажа и един тъжен, за да не си мислите, че съм много щастлив човек - денят когато баща ми почина.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 30, 2009, 10:18:37 »

Малко се поувлякох с писането. Другия път ще съм по-кратка. Girl_hide

6. Кое занимание ти действа най - разтоварващо?
Срещите с приятели  Dance, разговорите с Иво twohearts gu6 twohearts и майка ми  Momy- това ми действа разтоварващо на живо. Разтоварващи са ми и срещите с вас  yahoo - момичетата от форума, в който си говорим и тук и по скайп.
Преди разтоварващо ми дейтваше и готвенето, когато имах повече време и можех да си правя много експерименти, сега просто приготвям вечерята.  cook

7. Каква е била най-голямата ти радост?
Мисля, че тя предстои!!!  Girl_hide girl_wink  danceg

8. Опиши един твой ден.
Имам различни дни. Едните са: От сутринта се въртя в къщи - ставане, пиене на кафе, четене и писане във форума, после ако имам готвя, чистя, пера, простирам, събирам прането, но ако е хубаво времето на вън зарязвам всичко и заминавам на кафе с приятелки. Вечерта когато Иво се върне от работа съм с него, говорим си на кой как му е минал деня. Любимото ми време е когато двамата отидем да пазаруваме и да приготвяме вечеря. Рядко ни се случва, затова и обожавам тези моменти. След вечеря гледам малко ТВ, после малко скайп с приятели, форум и сън. Другите ми дни са: работа,  cray, работа,  crayangry , angryangry , работа, работа и така до безкрай. В един момент имах и доста репетиции всеки ден поне по една, коетосъщо ми отнемаше от времето и съм имала такива дни да пиша до 2-3 през нощта, когато за един ден са се струпали 20 неща, а и немога да си зарежа и семейството и сутринта ставам в 6, защото има заседание на Общинския съвет.

9. За какво крадеш време само за теб?
За това да съм просто Ренета, съпругата на Ивайло Иванов.  Girl_hide А не момичето, което познава повече от половината град, покрай работата му.  girl_wink Крада време, за да се видя с кумата на четири очи и да си поговорим по женски. pardon

10. Коя е била най-голямата провокация в живота ти?
В интерес на истината много се затрудних с отговора на този въпрос.  crazy crazy crazy За щуротии се сещам 1001, ама за провокация не се сещам. Може би тя предстои, затова не се сещам за нея. pardon

Голямо писане падна, ама дано съм ти отговорила обстойно и си разбарала част от нещата, които искаш да знаеш за мен.  Flower
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 30, 2009, 10:45:18 »

1. А коя е била най-голямата ти щуротия? blum
2. Какво харесваш и какво не в Иво?
3. Кого от известните личности по целия свят не само в България би искала да интервюираш? (ебаси думата дано съм я написала правилно  sarcastic )
4. Как се виждаш след 10 години?
5. Какво е за теб приятелството?
6. Вярваш ли в хороскопи?

Това е за сега че още ми е сънено, но си запазвам правото да те "изпържа" пак  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 30, 2009, 11:01:42 »

Рени, мила, хайде и от мен малко туристически въпросчета  blush :
1. Кое място по света искаш да посетиш и защо?
2. Къде обичаш да прекарваш отпуските - в България или навън, на море или на планина?
3. С корабче или със самолет би предпочела да пътуваш? Или може би личната кола?
4. Екскурзия или почивка на едно определено място предпочиташ?
5. Кое е най-романтичното място, на което до сега сте били с Иво?
6. Западните или източните страни те привличат повече?

Хайде, стига толкова туризъм, по-нататък и друго  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 30, 2009, 18:41:52 »

Гери, благодаря ти мила за въпросчетата. Доста се поизпотих преди да започна да пиша по тях.

1. А коя е била най-голямата ти щуротия? blum
Имам няколко запомнящи се щуротии - Боядисвала съм си косата в морковено оранжево и ярко розово. Но най-голямата щуротия, която извърших напоследък е брака ми. Не се оплаквам, но за три дни да се омъжиш е щуротия.

2. Какво харесваш и какво не в Иво?
Харесвам в Иво това, че не може да бездейства, не се оставя на случайността и се отнася добре с мен, обича ме и ме уважава.
Не харесвам това, че от време на време превръща хола в работилница и след това аз трябва да чистя.
В общи линии си ми е добро момчето. Ако няма случки, в които да ме нервира, няма да ни е интересно.

3. Кого от известните личности по целия свят не само в България би искала да интервюираш? (ебаси думата дано съм я написала правилно  sarcastic )
Ако ми беше попитала преди няколко години щях да ти отговоря майка Тереза. Исках да направя интервю с известната журналистка Божана Димитрова, която беше известна с репликата "А сега "Полегнала е Тодора" за всички, които я пожелаха" sarcastic, направих го. Сега исакм да направя интервю с Фидел Кастро, за да разбера какво е да си толкова години начело на една държава и хората да те боготворят. От българските известни личности има много хора, които искам да срещна. Да си призная честно най-съкровеното ми желание е един ден да мога да попитам Митко Щерев "Как се роди песента "Скъпа моя, скъпи мой", която е от едноименния филм и защо точно Милица Божинова и Илия Ангелов я изпълняват?". тази песен бе нашия първи сватбен танц и много я обичам.

4. Как се виждаш след 10 години?
В личен план се виждам майка на поне две деца, ако не и повече. Все още обичана и уважавана съпруга.
В служебен план се виждам все още журналист, добър надявам се, който е реализирал своите планове.
След 20 години се виждам собственичка на спортен вестник. funnytooth  ROFL funnytooth

5. Какво е за теб приятелството?
Приятелство е онова отношение между хората, което се гради много трудно, а се убива за един миг. Мога да кажа, че съм верен приятел и искам същото от другата страна. Много мразя приказки зад гърба. Ако имаш нещо да го казваш, кажи го на човека, а не след като той си тръгне. Както пее Георги Христов "Нямам нужда от много приятели. Стигат ми двама-трима.

6. Вярваш ли в хороскопи?
Чета ги, за да знам кога ще пукна. Досега не е имало такова нещо в хороскопа ми. За жалост на враговете ми. Вярвам в астрологията, но не и в хороскопите по вестниците. Аз съм зодия Риби, но това не означава, че съмшаран, защото съм лошо хапеща пираня.

Дано съм била изчерпателна и ти е било интересно. give_rose И можеш да ме пържиш колкото си искаш. Само малко ми е странно, аз да съм от страната на отговарящия, а не на задаващия въпроси.

« Последна редакция: май 30, 2009, 18:47:27 от Рени » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 30, 2009, 19:13:46 »

Бубка, с удоволствие ще ти отговоря на туристическите въпросчета.

1. Кое място по света искаш да посетиш и защо?
Искам да отида в Тибет, защото ми е интересна културата там.

2. Къде обичаш да прекарваш отпуските - в България или навън, на море или на планина?
Рядко имам време за отпуски и когато има време за такава правя ремонт вкъщи. Последните два пъти така се случи, третияпът като излязох в отпуск се омъжих. Но на въпроса ще ти отговоря така. Обичам да ходя на море, но само да се разхождам вечер, тогава когато няма хора по плажа. Предпочитам почивката напланина. Тази година съм си запланувала да отидем в едно родопско село Чепинци. майка ми има приятелка там и е голяма красота и спокойствие.

3. С корабче или със самолет би предпочела да пътуваш? Или може би личната кола?
Предпочитам да пътувам със самолет. Искам да видя света от високо. На корабче ме е страх, защото в предишен живот съм била удавник. laugh Що се отнася до личната кола, това е най-удобното пътуване. Спираш итръгваш когато ти се иска. Не се съобразяваш с полети, връзки, прехвърляния. Не те е страх, че ще ти загубят багажа и ще се окажеш на важна среща без бикини или сутиен, просто защото са били в изгубения куфар.

4. Екскурзия или почивка на едно определено място предпочиташ?
За предпочитане винаги е почивката. Обичам екскурзиите, съпроводени с пикник  в планината. Определено имам едно предпочитано място за почивка - щего разбереш в отговора на следващия въпрос.

5. Кое е най-романтичното място, на което до сега сте били с Иво?
Аз съм романтична, той е прагматичен. Ходим на места където ни харесва и на двамата. Най-романтичното място, на което сме ходили - хотела, в който се запознахме, година след запознанството ни.
Надявам се в следващите години да намерим повече време за романтика извън къщи.

6. Западните или източните страни те привличат повече?
Източните страни ме привличат повече. Винаги съм искала да видя първите лъчи на слънцето.

Бубка, ако ти хареса в хотела за медената ви седмичка, можем да отидем там. Сигурно е много розантично. Поне по снимката така изглежда. give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 30, 2009, 19:53:35 »

Рени, мерси за искренните отговорчета  give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 01, 2009, 08:06:49 »

Мой ред е  yahoo tease

1. Защо журналистика, а не нещо друго?
2. Как се реши да си останеш в родния си град, а не отиде в някой по-голям?
3. С какво те спечели Иво?
4. Кое е любимото ти занимание когато нямаш работа?
5. Кой е най-добрия журналист в България в момента според теб?
6. Какъв тип журналистика искаш да правиш?

Айде стига толкова за сега.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 01, 2009, 10:19:59 »

Рени, благодаря много за отговорчетата  give_rose
Много е хубав този хотел  girl_wink
А за този, който ние сме избрали - дано всичко е наред и да бъде хубаво - обещавам да разкажа  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 01, 2009, 10:28:56 »

Хайде честит стол и от мен и започвам с първата серия въпросчета.
1.Спомняш ли си сънищата си.
2.Имаш ли тайни от съпруга си.
3.Кое е любимото ти ястие.
4.А ястието което обичаш да приготвяш на мъжа си
5.Обичаш ли да пътуваш
6.Кое е най красивото място на което си била
7.Ако имаш само 5 лв в джоба какво би си купила
8.Коя е любимата ти дреха
9.Какво би простила и какво не
10.Кой жест на Иво досега те е разчуствал и трогнал най много
11.Какво би променила в себе си
12.Какво би променила в съпруга си

Айде засега толкова а после пак ще питам.Няма да се разминеш с толкова малко въпросчета.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 01, 2009, 12:39:33 »

Маги и Гури, благодаря ви за въпросчетата. Днес ми е малко зает деня и нямам време да седна да ви отговоря, но тържествено обещавам тази вечер може да е в два през нощта да го направя. Не ми се иска на другите момичета отговарях толкова обширно, на вашите въпроси да не е така. Благодаря ви за разбирането. Много целувки и прегръдки от мен. give_rose
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #13 -: юни 01, 2009, 13:29:33 »

Честит стол и от мен с малко закъснение  give_rose Ето малко въпросчета:
1. Любим град
2. Кое цвете те описва
3. И кое животно
4. Кое не харесваш в себе си
5. И кое харесваш  smile
6. Вярвяш ли в съдбата
Не исках да те затруднявам много и затова са ми по- кратички въпросчетата  blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 01, 2009, 17:36:32 »

Маги, ето и отговорите на твоите въпросчета.  give_rose Дано не те натъжа с отговорите си, но това е действителността.

1. Защо журналистика, а не нещо друго?
Журналистиката е най-добрата професия, но и най-стресовата и обсебваща, започнеш ли я връщане назад няма! Искаш още и още и така докато един ден не разбереш, че е време да дадеш път на младите. Освен това Журналистиката е сцена! Журналистиката е магия! Журналистиката е живот! Винаги съм искала да правя това и го правя с огромно желание.

2. Как се реши да си останеш в родния си град, а не отиде в някой по-голям?
Обстоятелства от моя живот направиха така, че да си остана в Нова Загора. Когато през 2000г. баща ми почина трябваше да взема решение да остана във Велико Търново и да си намеря работа там или да се върна в Нова Загора, за да съм близо до майка ми, която остана сама и в депресия. Тогава се върнах. Сега не съжалявам нито за миг. Това е моят град, моят дом и моята крепост. Ако беше станало друго животът ми нямаше да е това, което е. Може би щях да работя същото, но не в тази медия и не за този шеф. А мога да кажа с чиста съвест, че аз имам най-прекрасните шефове и на регионалния ефир и на националния.give_rose

3. С какво те спечели Иво?
С честността си и възгледите си за живота. С това, че знае какво иска и винаги го постига.

4. Кое е любимото ти занимание когато нямаш работа?
В интерес на истината незнам какво е да нямаш работа.  laugh laugh laugh Винаги нещо върша. Когато "нямам" работа се срещам с интересни хора, чета книга, чета вестници безкрайно много, за да не пропусна нещо. В момента се опитвам да прочета осмомартенския си подарък от Злати и съм стигнала само до половината.  pardon А имам срок докато я прочета да забременея. С темпото, с което чeта ще забременея след има няма 150 години.

5. Кой е най-добрия журналист в България в момента според теб?
Аз sarcastic ROFL sarcastic Шегувам се. Има много журналисти, които харесвам. Харесвам работата на Мартин Карбовски и неговия "Отечествен фронт", харесвам безкрайно много Пролет Велкова и Кой говори, харесвам Красимир Минев, Бойко Василев и Светла Петрова. Товd са хората, от които може човек да се учи. За най-добър незнам всеки е добър в своята област. Рядко гледам телевизия, просто защото не ми остава много време от обществено-полезната ми дейност. Първият ми учител в реалната журналистика беше моята кума. Тя ми даде първите А,Б за журналистиката в Нова Загора ипочвата й в града.

6. Какъв тип журналистика искаш да правиш?
Винаги съм искала да бъда спортен журналист. Сбъднах мечтата си, станах и получих награда за това. Харесва ми да правя репортажи, интервюта, да търся новини. Единственото, което винаги ме е подтискало са били катастрофите, убийствата и трагичните инциденти. Толкова бях разстроена от гледката на една катастрофа, че дори когато шефът ми се обади по мобилния да дам подробности от мястото на инцидента забравих да си закрия новината.(Това означава да кажа на финала - Ренета Стефанова - Дарик радио Нова Загора) От тогава не съм ходила на подобни места. Искам хубави новини.

И за финал ще ти кажа, че всяка сутрин като се събудя благодаря на Господ затова, което съм.

 
« Последна редакция: юни 01, 2009, 17:42:53 от Рени » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 02, 2009, 11:46:32 »

Гери, извинявам се, че чак сега. Ама снощи рано, рано заспах пред телвизора. И не можех да пиша. И ако искаш ми вярвай сега отговарям на въпросите ти от 11.00ч. мисля за отговорите на въпросите и едва сега приключвам. Ама, че работа. Подъбракх се днес отново за пореден път. crazy

1.Спомняш ли си сънищата си?
Много рядко имам спомен от сънищата си. Спомням си най-прекрасния сън - имам син и той е роден през март.

2.Имаш ли тайни от съпруга си?
Всеки си има своите тайни. Опитвам се да сподел всичко с Иво, защото той е единствения човек, който отбягва да ми дава съвети. Най-голямата ми тайна от него е, че го обичам повече отколкото му казвам и показвам.

3.Кое е любимото ти ястие?
Любимо ястие нямам. В смисъл такова без, което немога. Обичам безкрайно много пържени картофки. Обичам и картофено руло. Едно, което аз си правя когато имам време.

4. А ястието, което обичаш да приготвяш на мъжа си?
Аз му приготвям много неща, ама той милия продължава да си е клечка, а аз до него мечка. girl_wink Но ако трябва да бъда честна. Правя доста експерименти като му приготвям ориз и домати. Така, че май това е ястието, колкото и смешно да звучи.

5.Обичаш ли да пътуваш?
Обичам да пътувам, макар че почти не ми остава време за пътуване. Май пътувам все по работа и рядко за удоволствие. Сега обаче съм решила да поправя грешката и ще пътувам за удоволствие. На 13-ти или на 20-ти юни пътувам за София и съм решила да видя някой сладурки от форума.  danceg danceg danceg Обещала съм тържествено на Булечка и Ani да се видим.  heart Дала съм обещание и на armani_code, че ако отидем на почивка в Бургас при свекърва ми ще ходим заедно на плаж. give_rose

6.Кое е най-красивото място, на което си била?
Както казах пътувам рядко и все наблизо. Най-красивото място, на което съм била-за красиво незнам, но внушително със сигурност - Крепостта на Македонски в Гърция.

7.Ако имаш само 5 лв в джоба какво би си купила?
Бих си купила хубава книга.

8.Коя е любимата ти дреха?
Любима дреха точно нямам. Обичам да ходя с панталони и дънки, рядко с поли. През деня се обличам така, че да ми е удобно да работя - предимно с дънки. А когато ще ходим някъде и аз като всяка жена съм суетна. Преобличам се по няколко пъти, за да се харесам и тогава излизам. MANICURE Makeup

9.Какво би простила и какво не
Ами незнам точно, но мисля че не бих простила изневяра и това ще сложи край на брака ни. В това отношение сме коренно противоположни личности с Иво. За него има различни видове изневери, за мен всичко свързано с трети чужд за връзката ни човек е изневяра. Надявам се никога да не ми се случи и да ми се налага да реагирам. beating

10.Кой жест на Иво досега те е разчуствал и трогнал най-много?
Жестовете, които Иво прави към мен ас безкрайно много и винаги ме трогват. Най-силно, обаче, почувствах покрепата и обичта му когато загубих бебето. Тогава той ми каза "За мен е важно, че ти си добре, защото си моя свят." Това ме трогна най-много. Дори предизвика доста сълзи. cray cray cray

11.Какво би променила в себе си
Бих променила това, че съм много доверчива и наивна. Искам и да см малко по-твърда, да приемам живота малко по-философски.

12.Какво би променила в съпруга си
Бих искала да е малко по-сдържан в реакциите си и най-вече дане превръща хола в работилница. В общи линии си го харесвам такъв какъвто е. Аз също не съм идеална. Ако тръгнем да се променяме няма да имаме време да живеем.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 02, 2009, 14:13:04 »

Рени благодаря за отговорите и се надявам да не съм те затруднила.Знам колко е трудно понякога да опишеш нещата които усещаш и чувстваш и знам колко трудно ми беше да отговарям на някой въпроси които на мен ми задаваха в моята тема за горещия стол.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 02, 2009, 15:39:51 »

Аз няма да задавам въпроси, защото още ме е срам blush . Повечето сте от доста време във форума и малко или много сте си близки по някакъв начин, аз за сега само чета и тайно ви опознавам.
Този път обаче не се сдържах и реших да се включа и да кажа на Рени, че прочетох на един дъх всичко, че без да я познавам лично, от отговорите, които е дала и най-вече начина, по който го е направила (особено на два от тях) се вижда един наистина открит и добър човек, който заслужава да му се сбъдне всяко съкровено желание. Искрено ти го пожелавам, Рени Flower
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 02, 2009, 19:09:51 »

Гери, не си ме затруднила ни най-малко с твоите въпроси. За мен беше удоволствие да ти отговоря макар и с малко закъснение от ден-два. Ама ти знаеш, че аз съм зает човек girl_wink

Сега към въпросите на armani_code, че да не я разсърдя, а тя е толкова мила.

1. Любим град
Харесвам много италианските градове и най-вече Милано. За любим може би родната ми Нова Загора.

2. Кое цвете те описва
Кактус - доста съм бодливичка.

3. И кое животно
Ами може би котката ме описва най-добре. В смисъл с този, който едобър с мен и за съм добра, обаче ако ме настъпят става страшно. По този повод ще ти разкажа набързо една случка. Имахе един познат, който много дразнеше моята котка. И всеки път като ни идваше на гости или я мачкаше или и духаше в ушите. Риташе я. Единия път след поредния му тормоз тя изчезна. След пет минути се чу зловещ писък и видях котката как виси със забити нокти на главата му и рита със задните си крака. Целия стана в кръв. Ето такава съм и аз. Като се опитват да ме тормозят ставам много лошо. Реагърам късно, но остро.

4. Кое не харесваш в себе си
Не харесвам това, че лесно се доверявам на хората и ги допускам до себе си. А понякога те просто искат да се присмиват на света около мен.

5. И кое харесваш  smile
Оооооо, аз едва ли мога да кажа, че харесвам нещо в себе си. Попитах Иво какво харсва в мен и той каза "Това, че си работлива, организирана и лъчезарна". Може би това харесвам и аз.  blush

6. Вярвяш ли в съдбата
Определено вярвам, че има нещо, което ни ръководи. Пример: Не исках да отивам на почивката, на която се запознах с мъжа ми. Майка ми ми събра багажа и ме прати на сила. А виж какво стана.







Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 02, 2009, 19:25:36 »

Реничка, малко въпросчета и от мен!!! give_rose
Ако повтарям някой се извинявам, уж четох, четох... blush

И така:

 1. Какво предпочиташ - натурален сок/фреш или кола?
 2. Каква храна харесваш?
 3. Обичаш ли да готвиш и остава ли ти време за това?
 4. Какво ти дава сили да се справяш с трудностите?
 5. Кой първи каза: "Обичам те!"?
 6. С какво те спечели Иво?
 7. Какво/кой може да те извади извън кожата ти?
 8. Какво правиш в сободното си време?
 9. Имаш ли хоби?
10. Смяташ ли, че новото поколение "излизат" неграмотни от училище?
11. Мислила ли си да живеете извън България?
12. Имаш ли девиз или любима фраза?
13. Ако фея може да ти изпълни три желания, какво би си пожелала?

Това е от мен! kiss2
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 04, 2009, 17:31:06 »

Ох, Танче много се извинявам, че забавих малко отговорите на въпросите ти, но не ми оставаше време. Сега се надявам да ти дам отговори такива, че чакането да си е заслужавало. give_rose give_rose give_rose

1. Какво предпочиташ - натурален сок/фреш или кола?
Определено най-много ми харесва фреша. Ама имам случаи, в които просто немога да устоя на една ледено студена Кока кола или Пепси.

2. Каква храна харесваш?
Обичам пържени картофки, салатки и други такива, но за да ми е по-лесно ще ти кажа че мразя зелени подправки от рода на магданоз, джоджен, чубрица и риган. Мразя и пикантните ястия. pardon

3. Обичаш ли да готвиш и остава ли ти време за това?
Обичам да готвя и най-вече да експериментирам в кухнята, обаче рядко ми остава време за това да направя кулинарна изненада на моите хора. Обикновено се прибирам и правя първото, което ми попадне пред очите. Доста често изненадвам Иво с репликата "Тази вечер си на пържени яйца" и той горкия скоро може да закудкудяка, ама това е положението. Ето тази вечер например нямам идея какво ще правя за вечеря.  pardon

4. Какво ти дава сили да се справяш с трудностите?
Какво ми дава сили? Дава ми сили подкрепата на семейството ми, ината ми и вярата, че утрешния ден ще бъде по-добър от днешния. smile

5. Кой първи каза: "Обичам те!"?
Най-вероятно съм била аз, но не си спомням. Разсъждавам така, защото Иво е много обран в емоциите си. Единствения път когато реагира емоционално и то не сдържано емоционално бе когато загубих бебето. Тогава видях сълзи в очите му. Така, че най-вероятно аз съм казала първа Обичам те!. give_rose

6. С какво те спечели Иво?
Както вече казах и на Магито - С честността си и възгледите си за живота. С това, че знае какво иска и винаги го постига.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 04, 2009, 17:31:34 »

7. Какво/кой може да те извади извън кожата ти?
Доста неща могат да ме извадят извън кожата ми. Това са човешката простотия, приказки по мой адрес или по адрес на мои близки, непрофесионалистите също. Дори някой от постъпките на Иво може да ме извади от разновесие.

8. Какво правиш в свободното си време?
В интерес на истината от известно време имам много малко свободно време, но в него обичам да се срещам с приятели, чета книга или вестници Reading Read, за да не пропусна нещо. Както вече казах в момента се опитвам да прочета осмомартенския си подарък от Злати и съм стигнала само до половината.  Girl_hide А имам срок докато я прочета да забременея. С темпото, с което чeта ще забременея след има няма 150 години. angry

9.Имаш ли хоби?
Имам хоби. Колекционирам малки стъклени фигурки.

10.Смяташ ли, че новото поколение "излизат" неграмотни от училище?
Категорично смятам, че образованието в България е на безкрайно ниско ниво. И не, защото учителите ни не са квалифицирани, но питам аз как един учител, който взема триста лева заплата ще успее да накара един ученик, който само телефона му струва два пъти повече, да го слуша и уважава. За съжаление има деца с нарушена ценностна система още от малки и тази ценностна система или по-скоро липсата на такава е възпитана още в семейството от най-ранна детска възраст. Обвиняваме учителите, но те не са виновни, че има родители, които само парадират с парите си и нахъсват децата си затова как парите, а не образованието са важни. Желанието ми е един ден не нашите деца да ходят да учат в чужбина, а чуждестранните деца да идват при нас, да се учат да говорят български. Със сигурност трябва да се работи в посока промяна на положението в българското образование, защото е недопустимо децата ни да пишат буквата Ч с 4 или буквата Ш с 6. Да не знаят, че столицата на Република България е София, а не Софиa и че Рила и Пирин са две отделни планини, а не част от Родопите.

11. Мислила ли си да живеете извън България?
България е прекрасна страна, но с лоши управляващи. Какво се случва на четири години едни и същи с малки изключения. Ама тези малки изключения какво правят. Две години свикват, една година я работят я не, а последната от четирите години си правят предизборната кампания за следващия мандат. Но НЕ съм мислила да напускам страната.

12. Имаш ли девиз или любима фраза?
Не е важно да е винаги хубаво, важното е да е различно от обикновеното.

13. Ако фея може да ти изпълни три желания, какво би си пожелала?
1. България да стане страна нормална за живеене.
2. Да имам собствен спортен вестник.
3. Всички момичета от бебеправещите скоро да се похвалим с прекрасни новини.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 04, 2009, 18:07:41 »

Ренка, много, много благодаря за прекрасните и изчерпателни отговори!!! kiss2 kiss2 kiss2

И стискам палци да се сбъднат желанията ти!!! good good good good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 28, 2009, 15:06:20 »

Ренка, така и така сме започнали да отваряме стари темички, теб няма как да си те пропусна  tease. Надявам се, да се забавляваш с моите въпросчета  give_rose

1. Ако трябва да опишеш с цветове живота си, кои ще бъдат те и кой какво символизира?
2. Капризен човек ли си?
3. Кое твое качество искаш да наследи бебчо (като му дойде времето)?
4. Какъв талант би искала да притежаваш? Защо?
5. Кое твое качество от детството не се е променило до днес?
6. Би ли нарушила някой твой морален принцип за пари?
7. Кой е най-добрият човек, когото познаваш?
8. На кого искаш да кажеш БЛАГОДАРЯ и... защо?
9. Обича ли високи скорости, покачване на адреналина?
10. Би ли променила нещо в себе си (нещо в тяло, лице, душа, нрави...)?

 give_rose tease blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 28, 2009, 16:21:08 »

Ей, Стаси, много ме изненада с твоите въпросчета.

1. Ако трябва да опишеш с цветове живота си, кои ще бъдат те и кой какво символизира?
С ръка на сърцето мога да кажа, че животът ми е доста пъстър, разнообразен и цветовете, които го характеризират са доста.
Бял - моето безгрижно детство.
Розово - черен - студентския ми живот - времето, в което срещнах много приятни и добри хора, с част от които поддържам връзка и до днес. Черен, защото това е времето, в което загубих баща си.
Червен - любовта и животът ми с Иво. Много страст, емоция, изненади и адреналин.
Жълт - благодарността ми, че съм се появила на този свят и имам възможност да поглеждам всяка сутрин слънцето и да благодаря на Господ, че съм видяла поредната сутрин и започва поредния вълнуващ днес.
Зелен - отношенията ми с моята майка. Както зеленината на природата има различни багри, така в нашите отношения има различни нюанси, от силна обич и привързаност, до нямането на време една за друга, до леките скарвания.
Има и други, но да не става отговорът ми цветова енциклопидия спирам. Girl_hide

2. Капризен човек ли си?
Не съм сигурна, че мога да отговоря еднозначно на този въпрос. Може би съм капризна по отношение на храната, защото не ям всичко и не обичам някой друг да ми готви или да се опитва да ми обясни колко е хубаво да ям пиле с ориз, например. Ок всеки си има право на мнение, моето е че пилето ми мирише на лошо и не позволявам на никой да ми обяснява противното, т.е. колко е вкусно и полезно. В крайна сметка, затова хората са различни, а не се правят във фабрика и в един и същи калъп. Ако това може да се нарече каприз, значи съм много капризна. Откровено казано съм доста взискателна. Не обичам като се каже един час за срещи да се закъснява за него или да се променя в последния момент, когато аз съм си направила програмата според него. Когато съм на заведение и ми донесат мръсна чаша я връщам, както връщам и прибори които не са добре измити или е ми е по-лесно да хапна с ръце, отколкото с тях.

3. Кое твое качество искаш да наследи бебчо (като му дойде времето)?
На този въпрос може би трябва да отговори Иво, защото аз немога да кажа кое е качеството, което искам детето ми да притежава, но той със сигурност ще знае. Една черта от характера ми, обаче, съм сигурна че не искам детето ми да притежава. Не искам да позволява на хората, да го разплакват, както аз позволявам понякога на простаци от заобикалящия ме свят да ме нараняват до такава степен, че да им плача.

4. Какъв талант би искала да притежаваш? Защо?
От малка много исках да мога да рисувам, за съжаление това никак не ми се отдава. Защо искам да мога да рисувам ли? Ами, защото действа успокояващо, защото обичам да съм сред природата и исках да мога да запечатвам мигове, но за съжаление немога. Надяввам се един ден детето ми да прилича на майка ми или на Иво в това отношение и да може да изразява с четката заобикалящия ни свят.

5. Кое твое качество от детството не се е променило до днес?
Не се е променило това, че съм много доверчива и открита към хората, нещо което в много случаи ми носи само неприятности. Не се е променила и привързаността ми към животните.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 28, 2009, 16:21:27 »

6. Би ли нарушила някой твой морален принцип за пари?
Не, не бих нарушила свои морален принцип за пари. Точно, защото парите са тези, които развалят приятелствата, убиват любовта и разделят хората. Все едно да ме попиташ дали бех приемла един милион лева, след което никога повече да не видя майка си, Иво или близките си. Парите са важни, но не са най-важните. Ето Чичо Скрудж, например - плува като в басейн в трезора с парите си, но го прави сам. Определено не искам да живея сама.

7. Кой е най-добрият човек, когото познаваш?
Най-добрият за мен човек е един човек, който много ми липсва - Това е баща ми.

8. На кого искаш да кажеш БЛАГОДАРЯ и... защо?
Искам да благодаря на майка ми, защото ме направи човек и това, което съм.
Бих искала да мога да благодаря на баща ми, защото ми показа какво е да бъдеш истински родител.
Искам да благодаря на Иво, че ме приема такава каквато съм и при честите ми закъснения, заради работата ми все още е мой съпруг. Исакм да му благодаря, че е до мен във всичко, което преживях в последните месеци и ми вдъхва надеждата, че ще дойде и нашето време да сме родители.

9. Обичаш ли високи скорости, покачване на адреналина?
Не съм от най-екстремните личности, но много ми се иска да скоча с парашут.

10. Би ли променила нещо в себе си (нещо в тяло, лице, душа, нрави...)?
Не бих променила нищо в себе си. Аз съм това, което съм и ако някой иска да ми е приятел трябва да ме приеме такава каквато съм. Леко пухкава, с големите ми бузи и липсата на силикон по мен.

Сега да си кажа, забавлявах се доста, имаше и малко  cray , аз съм си такава. Дано отговорите ми ти харесат.  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 28, 2009, 17:42:28 »

Ето това се казва журналист - личи ти от всяка дума  blum
Определено много ми харесаха отговорите ти - даже на места  cray...
Такава си ми душичка, че чак ме е срам да ти досадя с още малко въпроси, ама утре е нов ден - така че се оглеждай smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 28, 2009, 18:53:09 »

Мале, мале - луда душа не трае smile tease
Намислих ти вече едни хубави "пиперливи" въпросчета и ще ти ги задам, докато не съм ги забравила  yahoo

1. Как си представяш един твой ден, ако си мъж?
2. ... А ако си дете?
3. Колекционираш ли и какво?
4. С чехлички по плажа или с ботушки из планината?
5. Как би прекарала празник - на круиз, на екскурзия, на почивка, вкъщи? Защо?
6. Какъв подарък би могъл да ти се хареса? А би те разплакал?
7. Какво ще напишеш тази година в писмото до Дядо Коледа (Мраз)?
8. Книга/списание/телевизия/радио/кино/театър/интернет - как би ги подредила по важност за теб?
9. Кафе или чай?
10. Какво би споделила за себе си, което смяташ че незнаем все още?
11. Как смяташ - лесно ли е да се създаде марка България? Би ли се заела с тази задача? С какво би започнала?

Оххх, приключвам, че ако продължавам така мога да изкарам още поне 10 въпроса, ама малко по малко, за да е сладко  tease
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 28, 2009, 21:26:43 »

Стаси, миличка, започвам да ти отговарям, като ще се опитам този път да не бъда многословна.

1. Как си представяш един твой ден, ако си мъж?
Спомням си преди време бях чела някъде, че един мъж казал, че ако е жена ще се самоубие, защото неможел да си представи, че по цял ден ще гледа модни списания, фешън канала и ще си купува парцалки и джунджурии. Да си призная честно аз немога да си представя, че ще съм мъж. Не искам да загубя сутрешното си кафе поднесено от Иво в леглото, палачинките в неделя сутрин, възможността да ме карат да се чувствам обичана и желана жена. Но ако един ден се събудя като мъж сигурно денят ми ще започне с четене на сутршния вестник, отиване на работа, заглеждане и задяване с колежка. Ох, дори немога да си го представя. Но затова пък ще ти сложа линк към любимата си реклама
http://www.youtube.com/watch?v=1ILl5wza8ZA&feature=player_embedded

2. ... А ако си дете?
Прозаично, но факт. Събуждане в 6.30ч., посещение на банята, закуска, отиване на училище, връщане от училище, игра с приятелки и сладки сънища.

3. Колекционираш ли и какво?
Да, колекционирам малки фигурки от стъкло. Имам над 50 сигурно всички са различни и като тръгна по магазините само се оглеждам за подобни неща.

4. С чехлички по плажа или с ботушки из планината?
Имало едно време едно момиче и едно момче, тесе запознали на плажа. Оженили се и след това отишли само веднъжда видят морето, но не пропуснак възможност да отидат сред гората, в планината и на реката.
Ти виждал ли си ноемврийска роза,
разцъфнала на фона на снега...
Мисля, че това си заслужава да се види. Ако искаш ще ти изпратя цялото си стихотворение, за да прочетеш, защо предпочитам с ботуши в планината, а не с чехли на плажа.

5. Как би прекарала празник - на круиз, на екскурзия, на почивка, вкъщи? Защо?
Немога да отговоря еднозначно на този въпрос, защото отговорът зависи от много неща и обстоятелства. Зависи от повода, т.е. какъв е празника. Винаги съм си мечтала за околосветско пътуване с кораб и ще съчетая много празници - годишнината от сватбата ни, рождения ден на Иво, Коледа, Нова година, имения ден на Ивчо. Единственото ми условия е да съм в приятна компания, да няма караници и разправии, защото скоро бяхме на един рожден ден и там едното семейство се скараха, започнаха да си разменят унизителни реплики и на всички настроението ни се скофти а най-вече това на рожденика. Затова много внимателно ще подбера компанията.

6. Какъв подарък би могъл да ти се хареса? А би те разплакал?
Аз много обичам да правя подаръци, но изключително много се притеснявам когато трябва на мен да ми подарят подарък. Харесвам много неща, бих се зарадвала на хубава книга, сувенир, цвете. Би ме разплакал подарък, който ще ме върне назад към нещо забравено от детските ми години. Въпросът е за това какъв подарък ще ми хареса и ще ме разплаче, но искам да ти кажа, че най-много се ядосвам като получа подарък-парфюм. Умирам от яд  diablo  Абе по-добре нищо не ми подарявай, отколкото да ми натрапваш вкуса си. Дори и да не ми хареса се чувствам задължена поне на срещите с човека да си слагам от този парфюм и се чувствам дискомфортно, особено като ме и попитат - Хареса ли ти подаръка? Те моите приятелки знаят, че не обичам подобни подаръци и не ми правят. Единствения на когото не се сърдя като ми подари парфюм е Иво, защото той знае кой са любимите ми и ме изненадва с тях по разни поводи, а и без поводи.

7. Какво ще напишеш тази година в писмото до Дядо Коледа (Мраз)?
Мили дядо Коледа,
Пише ти едно пораснало дете с непораснали мечти и желания…
Незнам колко съм слушкала и папкала през тази година, но искам да те помоля за нещо, защото знам, че ти изпълняваш най-съкровените желания на децата. А аз цял живот ще си остана дете. Искам да те помоля и тази година, твоите ангелчетата, които ще посетят дома ни, за да си вземат частица от нашата коледна трапеза, за посипят от онзи вълшебния прашец, който крият в шапките си, за да не може нито един лош човек, страшна болест или дори лоша мисъл, да доближат дома ми и да докоснат обитателите му.
Искам добрите хора да са тук дълго, а не да си тръгват първи.
Искам по-малко работа за лекарите и адвокатите.
Искам повече мир и спокойствие на Земята.
Искам любовта да лекува всичко в настоящето, а не да чака бъдещето  да й свърши работата.
Искам майките да плачат само от радост.
Искам да измислят бонбони с крем Щастие.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 28, 2009, 21:27:24 »

8. Книга/списание/телевизия/радио/кино/театър/интернет - как би ги подредила по важност за теб?
Радио, кино, театър, книга, списание, телевизия и интернет - това е моята редичка. Ако не си пращах материалите по интернет, сигурно хич нямаше да го ползвам.

9. Кафе или чай?
Кафе - черно, горещо и силно, а не негърска пот. laugh

10. Какво би споделила за себе си, което смяташ че незнаем все още?
Не мисля, че има нещо, което незнаете за мен. Всичко съм си казала и показала. Може би не съм успяла да ви кажа колко много ви ценя като приятели, да ви благодаря ви за подкрепата в трудните за мен моменти. Това е. Надявам се и доста радостни моменти да споделим заедно. Обичам ви! kiss2 kiss2 kiss2

11. Как смяташ - лесно ли е да се създаде марка България? Би ли се заела с тази задача? С какво би започнала?
България си е марка и то не от днес или вчера. Самия факт, че е оцеляла през толкова много години под владичеството на толкова империи говори само по себе си, че  марка. Съвсем отделен въпрос е колко ние хората й оценяваме това, което имаме, доколко пазим природата й, доколко се чувстваме горди като чуем химна.
Да, бих се заела със задачата България да е това, което трябва да бъде като име и като място сред другите държави. От къде бих започнала незнам, но мечтата ми е един ден когато започна да чета сутрешния вестник и да не намирам новини за убийства, корупция, разбита нарколаборатория в някой български град или село. Въпросът ме провокира за следното ми разсъждение незнам защо, но отидох в посока за приятелството. Един прекрасен пример за всеотдайно приятелство е мускетарският девиз:"Един за всички, всички за един", но за съжаление в нашата реалност когато всеки иска всичко за себе си и не се притеснява дали ще нарани някого, той си остава актуален само в книгата на Александър Дюма „Тримата мускетари”. В реалността тази фраза е просто сбор от думи, които много трудно ще запазят своята цялост без да се разпръснат в безкрайността. В джунглата сякаш нещата са по-ясни. Врагът си е враг, силният-силен, а слабият-жертва. А при нас-уж сме разумни същества, а дълбоко в душата и съзнанието ни винаги просветва червената светлина на едното НО.
Всеки ден за съжаление сме свидетели на случаи с корумпирани хора, на убийства, на кражби, изнасилвания, заловени наркотици и т.н. И това за какво-само заради лични облаги. Довчерашни приятели кръстосват шпаги, врагове прилепват в приятелска прегръдка и това само заради свои или чужди интереси.
Ако трябва да се заема със задачата да направя марка България бих започнала от тук, от отношенията между хората, защото докато ние не се променим и не престанем да бъдем лицемери марката България е само далечна химера.

Не успях да спазя обещанието си, но това е. На който му е интересно е добре дошъл да чете. Това съм аз в целия си блясък.
Благодаря за вниманието!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #30 -: октомври 28, 2009, 21:39:22 »

Рени,

И на мен ми беше много интересно да чета отговорите ти. С теб може да се обсъдят толкова теми.
 good  good good

Стси, браво за въпросите!  Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 28, 2009, 21:42:15 »

Деничка, радвам се че ти е било интересно да прочетеш размислите на една луда. Удоволствието е мое със сигурност! give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 29, 2009, 12:18:34 »

Аз съм най-доволният човек на земята в момента smilesmilesmile. Много ми харесаха отговорите - как ти тече словото само...

И бих добавила нещо - горкият Дядо Коледа, много има да  Плачещо момиче cray
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 29, 2009, 12:20:39 »

Радвам се, че си харесала отговорите ми. Дано Дядо Коледа не плаче много, че да изпълни поне желанието ми за бонбони с крем Щастие.  girl_wink
« Последна редакция: октомври 29, 2009, 12:47:13 от Рени » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 29, 2009, 12:39:27 »

Ще говоря с него, ако трябва ще му попивам сълзичките, ама няма да се оставим да не изпълни желанията smile

Аз нали си нямам работа тия дни и реших да ти направя изненада...Затвори очи...Вдишай глътка чист въздух за освобождаване на съзнанието...Отвори очи...
Изззнннеенннааадддааааа:

1. С дълга или с къса коса? Брюнетка или блондинка?
2. Разкажи любим твой виц!
3. Вярваш ли, че такива неща като девизи могат да помагат в трудни моменти?
4. Вярваш ли? В какво/кого?
5. Ако утре ти кажат, че трябва да заминеш на дълго пътуване кои 5 неща ще вземеш със себе си? Защо?
6. Подтикната от последния ти отговор бих искала да те питам - имаш ли Истински Приятели? Какво трябва да притежава човек, за да получи тази титла? А реални врагове?
7. Кой е най-ценният за теб комплимент, който си получавала? От кого?
8. Можеш ли да разказваш приказки? Коя ти е любимата?
9. Каква зодия си? Мислиш ли, че това има значение за характера на човек?
10. Коя е любимата ти БГ песен? А от чуждестранните?

 tease  postman
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 29, 2009, 20:13:52 »

Стаси, благодаря за въпросчетата. За мен е комплимент, че се интересуваш от моята скромна личност.

1.С дълга или с къса коса? Брюнетка или блондинка?
Дългокоса, умна, светло кестенява, т.е. АЗ blush
2. Разкажи любим твой виц!
Един мъж, качвайки се в колата си чува глас:
- Внимавай, пиян шофьор се задава. Мъжът се стреснал и се дръпнал от колата и покрай него профучала кола, която се забила в съседното дърво. Човекът се поогледал качил се в колата си и отпрашил.
След малко пак чува глас: Мини в лявата лента, ще падне тухла.
Човекът минал в лявата лента и до него паднала тухла.
Така гласът му говорил през цялото време докато той шофирал.
Пристигайки пред вкъщи той попитал: Кой си ти?
- Аз съм вътрешния ти глас.
- А, къде си?
- Погледни в огледалото за обратно виждане и ще ме видиш на рамото си.
Човекът погледнал в огледалото и видял едно малко човече, взел го в дланта си и го погледнал в очите. След, което го притиснал с другата си длан и възкликнал:
-Твойта кожа дребосъшка, а къде беше като се жених.
3. Вярваш ли, че такива неща като девизи могат да помагат в трудни моменти?
Човек може да си помогне сам, но в повечето случаи народопсихологията е такава, че ни трябва мото, лого или израз, който да ни мотивира. Аз лично се водя само от своите желания. Има едни израз, който много ми харесва, хрумна ми преди години „Не е важно да е винаги хубаво, важно е да е различно от обикновеното!”
4. Вярваш ли? В какво/кого?
Да, вярвам. Вярвам в силата на природата (някой й казват на тази сила Господ, но за мен е природа), в себе си, в семейството си и в малкото приятели, които имам.
5. Ако утре ти кажат, че трябва да заминеш на дълго пътуване кои 5 неща ще вземеш със себе си? Защо?
Хубави книги, за да минава времето по-бързо, Иво (ако може да мине за нещо)-защото е най-добрия спътник, дискове с хубава музика, малко дрехи, кибрит. Ако ми кажеш какво точно ще е пътуването може и по-конкретна да бъда.
6. Подтикната от последния ти отговор бих искала да те питам - имаш ли Истински Приятели? Какво трябва да притежава човек, за да получи тази титла? А реални врагове?
Приятели имам няколко, но немога да кажа дали всички са истинска. Имам едно семейство приятели казват се Даниел и Даниела, тези двамата сладури са ми били опора в доста трудни за мен моменти и продължават да са до мен, както и аз до тях. Слагайки си ръката на сърцето мога да кажа, че това са моите истински приятели за момента. Има други, с които все още не сме изпадали в ситуации, в които трябва да си бъдем опора, но пък съм сигурна че нещата могат да се получат както трябва. Какво трябва да притежава човек, за да заслужи титлата, мой приятел. Първо не мисля, че това е титла, защото аз съм нормален човек с две ръце, два крака и т.н. Единственото, което искам е хората, които искат да са мои приятели да не се опитват да ме използват като кошче за душевните си отпадъци. За врагове незнам дали имам. Сигурно имам, ама не са се разкрили. Ти да не искаш да си ми враг. 
7. Кой е най-ценният за теб комплимент, който си получавала? От кого?
Най-ценният комплимент. Немога да отговоря еднозначно. Комплимент за мен е наградата, която получих от Община Нова Загора за безпристрастното отразяване на спортния живот в общината и Приз „Веста 2008” в категория „Журналистика” за принос в развитието на културния живот в община Нова Загора, връчвана от настоятелството на читалище „Диньо Сивков” в града.
Ценни за мен комплименти получавам и от Иво, което много ме радва, защото това за мен означава, че съм обичана и уважавана съпруга.
8. Можеш ли да разказваш приказки? Коя ти е любимата?
Да, мисля че мога да разказвам приказки, но ако се сетиш, задай ми този въпрос след няколко години, ако децата ми заспиват докато им разказвам приказка, значи съм добър разказвач. Има много приказки, които харесвам, но една ми е най-близка до сърцето – Славеят и розата на Оскар Уайлд.
9. Каква зодия си? Мислиш ли, че това има значение за характера на човек?
Зодия Риби съм, но според мен не зодията определя характера. Както много често обичам да казвам - Аз може да съм зодия риби, но не съм шаран, а пираня, така че внимавайте!
10. Коя е любимата ти БГ песен? А от чуждестранните?
Това е любимата ми българска песен
http://www.youtube.com/watch?v=UlrqYTN5bnY
А това е любимата ми чуждоезична песен
http://www.youtube.com/watch?v=ee3iuhJaA6A&feature=related
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 30, 2009, 12:04:51 »

Благодаря за отговорите - беше ми интересно да прочета всичко smile

п.с. Добре дошла в клуба на пираните smilesmilesmile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 30, 2009, 12:12:25 »

Благодаря за топлото посрещане в пиранския клуб give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 30, 2009, 18:16:38 »

Редно ли е да се намърдам и да изкажа възхищението си -четох и се смях от сърце, после пък си поплаках от душа откривайки себе си в някои от отговорите ти, което показва колко малка е вселената и как дори и да не познаваш някого лично ,той може да се превърне в твоя сродна душица
 А на Стаси-свалям шапка и се покланям пред оригиналните въпроси  Bravo
Аз мъдрих въпроси, но ми идва на ум един -незная по правилата ли е да задам само един въпрос, а и от толкова оригинални питания незнам дали до някъде не се повтарям но  blush
Какво би направила ако утре се събудиш на 16 години и трябва отново да изживееш живота си до днешният ден-ще промениш ли нещо, какво, ще искаш ли да познаваш същите хора или коренно ще промениш светът си ?

Всъщност, айде и още нещичко да питам  blum

Опиши твоят свят и живот с три думички   Girl_hide
« Последна редакция: октомври 30, 2009, 19:40:48 от Ani » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 30, 2009, 21:33:40 »

Какво би направила ако утре се събудиш на 16 години и трябва отново да изживееш живота си до днешният ден-ще промениш ли нещо, какво, ще искаш ли да познаваш същите хора или коренно ще промениш светът си ?
Много труден въпрос. Ако се върна на 16 години ще трябва да преживея смъртта на баща си отново, а това никак не ми харесва, но от друга страна ще живея отново с него. Ако можех да променям света, около себе си това ще е единственото, което ще променя. Баща ми да е жив. Ти много добре разбираш, това за което говоря. иначе ще се омъжа за същия човек, ще имам същите приятели и ще работя същата работа.

Опиши твоят свят и живот с три думички   Girl_hide
Немога с три думи, много е сбложен моя свят, но бих го определила така - Водовъртеж от емоции, страсти, чувства, разочарования и любов.

Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 30, 2009, 21:38:38 »

Миличка, силно се надявам да не съм те натъжила с този въпрос-да аз наистина най-добре те разбирам, но замисълът на въпроса ми наистина беше друг-още веднъж извинявай !
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 03, 2009, 19:32:47 »

Може ли малко място и за мен да позадавам въпросчетаааа? blush

1.Какво ти е личното мнение за мен?
2.Мислиш ли,че изневярата е повод за раздяла?
3.Когато се скарате със съпругът ти,кой отстъпва първи?
4.Консултираш ли се със съпругът ти преди да направиш нещо?
5.Егоистка ли си?
6.Каква беше като малка?
7.Мислиш ли,че съпругът ти би ти изневерил някога?
8.Как се обръщаш към своята свекърва?
9.Имаш ли приятелки във форума?

Надявам се да не съм те затруднила! blush
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 03, 2009, 19:49:31 »

Хайде и аз вече да си задам въпросите, че наистина отдавна ми се искаше да го направя blush
 1. Импулсивна или дипломатична?
 2. Какво би помислила за човек, който не те гледа в очите като разговаря с теб?
 3. А ти правиш ли го?
 4. Мислиш ли, че човек се променя?
 5. Какво значи добър приятел?
 6. Сънуваш ли цветно?
 7. Според теб каква е разликата между мечта и цел?


Имам и още, но ако може да ми отговориш първо на тези give_rose give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 04, 2009, 08:50:28 »

Роси, ето и отговорите. Снощи беше много късно като ги видях и неможах да отговоря, но затова сега го правя.

1.Какво ти е личното мнение за мен?
 laugh laugh laugh Малка тарикатка. Къде ги дават тези да ме питаш такива неща.  diablo Ама ще ти кажа, мисля че си сладурана и приятен събеседник. И да знаеш, че един ден ще ти го върна този въпрос.
2.Мислиш ли, че изневярата е повод за раздяла?
Сега ще звуча като пенсионерка, ама да мисля го. В моето семейство никога не е имало изневери и скандали заради чужди мъже или заради чужди жени и май това за мен е правилното.
3.Когато се скарате със съпругът ти, кой отстъпва първи?
Отстъпва този, който е сгрешил. В смисъл ако аз не съм права аз се извинявам, ако той не е прав и се скараме той се извинява.
4.Консултираш ли се със съпругът ти преди да направиш нещо?
Не. Консултирам се с него, само когато трябва да направя нещо, което касае семейството и дома ни. Ако трябва и за работата си да се консултирам няма да ни стигат безплатните минути на GSM – ите, които имаме един към друг. 
5.Егоистка ли си?
Незнам дали съм егоиска. Това трябва да го кажат другите хора, но като се замисля май в известна степен съм. Ще ти дам един пример. Преди години като бях още тийнейджърка, щото сега към пенсия отивам. Имах една приятелка, която си купуваше всичко каквото си купувах аз. Особено дрехи, като ме видеше с нещо ново и се започва, от къде го купи, за колко го купи и хоп – цоп на другия ден и тя със същото. И ставахме като нощни шкафчета, особено като ходихме на дискотека беше много тъпо. Еднакво облечени, като все едно са ни изкарали от някой затвор и всички сме с раираните костюми. Накрая взех да я лъжа и да не й казвам кое от къде съм си купила. Ако това е проява на егоизъм значи съм била егоистка. Но сега като и купувам нещо непременно купувам нещичко и на мама и Иво, особено ако е нещо сладко.
6.Каква беше като малка?
Ако става дума за външен вид бях пухкава и къдрокоса. Мисля, че бях послушно дете. Нямам спомен да съм направила някаква голяма беля и да са ме били заради това. Веднъж майка ми ме наби, ама то не беше, защото бях виновна, а защото бях в нейната група в детската градина и за да не набие едно момченце, което ми притисна пръстите с вратата на шкафчето ми, в което стояха дрешките ни, и аз писнах, защото ме заболя наби мен. И аз й казах „Само неразбрах, защо ме наби.” И от тогава не ме е тупала по дупето. Абе бях си послушно дете, никой не се е оплаквал от ме. Аз от малка съм като книжен плъх, четях книги, ходех на уроци по пиано, в приложен кръжок. Така, че не ми е оставало много време за магарии. 
7.Мислиш ли, че съпругът ти би ти изневерил някога?
Незнам, той знае моето мнение за изневярата и че ще доведе до крайна брака ни и мисля, че няма да го направи. А и той самия преживял изневери и се е чувствал доста кофти, в крайна сметка сме се събрали, за да имаме семейство, а не да го разваляме. Това е моята гледна точка, на това какво може да се случи, за неговата и за това дали ще ми изневери ще го питам и ще ти кажа.
8.Как се обръщаш към своята свекърва?
Никак, аз не се виждам с нея. За две години и половина, от както се събрахме с Иво дали сме се видели пет пъти. Нещо не се разбрахме, още от самото начало, но това е дълга, дълга история. Не сме първите, няма и да сме последните.
9.Имаш ли приятелки във форума?
Да, имам приятелки във форума. Мисля, че те си знаят кой са.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 04, 2009, 09:11:09 »

Муцка, ето и отговорите на твите въпроси. Дано съм била изчерпателна.  give_rose

1. Импулсивна или дипломатична?
Ооооо, много зависи от ситуацията и от това, което трябва да постигна. Доста често покрай работата ми ми се налага да съм дипломатична, но в личния ми живот и  семейството понякога съм доста импулсивна. Незнам дали едни ден няма да съжалявам за това. Сватбата ми също беше импулс. Омъжих се за човек, когото не познавах. Така, че съм смесица от двете.
2. Какво би помислила за човек, който не те гледа в очите като разговаря с теб?
Бих помислила, че ме лъже. Това е първото, което ми минава през ум всеки път когато говоря с някой и той не ме гледа в очите. Много рядко ми се е случвало някой да говори с мен и от неудобство да не ме гледа в очите. Най-много се дразня, когато правя интервю с някого или просто ми дава подробности за мероприятието, на което сме да си върти очите във всички посоки, но не и да поглежда към мен.
3. А ти правиш ли го?
Ако не искам да говоря с някого просто не го правя. Но да не го гледам в очите или поне към него, докато той си блее някъде не ми се е случвало. Случвало ми се не по време на мероприятие, докато записвам събеседника си с диктофона, да погледна на страни, за да си направя снимки на събитието. Но в живота това е най-омразното ми нещо. Като не ти се говори с мен просто не го прави. Това е.
4. Мислиш ли, че човек се променя?
Да. Мисля, че се променя стига да има желание да го направи и да е разбрал че целта си заслужава промяната.
5. Какво значи добър приятел?
Добър приятел е онзи човек, който е д теб не само в радостни, но и в тъжни моменти. Не ти е приятел, само защото ти можеш да му помогнеш в определен момент. Онзи човек за когото знаеш, че да му се обадиш в два през нощта и му кажеш, че имаш проблем или просто се е случило нещо страхотно, няма да реагира „Защо ме събуждаш в два през нощта, не можеше ли да ми го кажеш сутринта?” Има още за приятелството и приятелите в отговорите на въпросите на Стаси от октомври 29, 2009, 20:13:52, можеш да видиш там, за да не се повтарям. 
6. Сънуваш ли цветно?
Незнам, май не ми се случва да помня сънищата си.
7. Според теб каква е разликата между мечта и цел?
Постижимостта на едното и на другото. Доста рядко мечтите ми са се превръщали в реалност, но за сметка на това доста често си постигам поставените цели.

Благодаря за въпросчетата! give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 04, 2009, 09:20:08 »

лелеее Ренка, как съм те пропуснала?

1. Ако трябва да напишеш книга за себе си как ще се казва?
2.Вярвашли в призраци, духове и извънземни?
3. Какво ще направиш као тетвлече мафията?
4. Замисляла ли си се върху смисъла на живота и до какъв извод стигна?
5. Би ли казалана някого нещо, което не трябва да му казваш?
6. Винаги ли държиш на дадена дума?
7. Честно ли отговори?
8. Излъжи ни  tease с нещо
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 04, 2009, 10:09:15 »

Сиси, ето и отговорите на въпросчетата ти.

1.Ако трябва да напишеш книга за себе си как ще се казва?
Ами идват ми няколко заглавия на ум – „Животът не е толкова прекрасен”, „Пъзелът”, „Размисли и страсти”, „Пълно куку”
2.Вярваш ли в призраци, духове и извънземни?
Има хора, които казват щом не го виждам и немога да го докосна, значи не съществува. Е аз не съм от тях. В призраци и духове не мисля, че вярвам, но не мисля, че ние сме единствените във Вселената. Сега вече звуча като пълно куку, но това мисля. Надявам се, един ден, малко преди да умра, това да се докаже, за да си отида с чиста съвест, че не съм се заблуждавала цял живот.
3. Какво ще направиш ако те отвлече мафията?
Ще стана мафиотка.  laugh laugh laugh А може да стане и мама на мафията, ако мафиотите ме харесат. Човек незнае какво ще му се случи.
4. Замисляла ли си се върху смисъла на живота и до какъв извод стигна?
Животът е такъв, какъвто си го направим. Както казва един колега "Животе, животе и ти че минеш". Замисляла съм се, но до извод още не съм стигнала. Що се отнася до моя живот - Животът не е толкова прекрасен.
5. Би ли казала на някого нещо, което не трябва да му казваш?
Мисля, че не. Ако знам, че ще го нараня мисля, че бих си премълчала. Аз знам колко ми е гадно, някой като ми казва подобни неща.
6. Винаги ли държиш на дадена дума?
Старая се. Отбягвам да давам думата си за неща, които немога да изпълня.
7. Честно ли отговори?
Да! За теб винаги!
8. Излъжи ни с нещо
Аз съм ниска, слаба и тъмнокоса.  tease tease tease
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 04, 2009, 10:23:09 »

 kiss kiss Ренка, мила тенкс за отговорчетата. Много си мила.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 04, 2009, 10:43:03 »

Удоволствието е мое! give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 04, 2009, 15:44:26 »

Реничка, мерси, за подробните и изчерпателни отговори!Много съм доволна!
 Благодаряя!  give_rose give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 17, 2009, 19:22:09 »

Я да видим кой ще пържа сега на стола
1.Какъв е най големия ти страх в момента?
2.Кой от форума винаги си искала да видиш на живо?
3.Какво ти даде и какво ти отне форума?
4.Ако може да избираш какво животно би искала да си?
5.Какво търсиш в хората-като характер?
6.Как обичаш да спиш?
7.Вярваш ли в доброто у хората и смяташ ли че то е на изчезване?
8.Кой е бил до теб в най трудните ти мигове и как смяташ че ти е помогнал?
9.Ракия,вино или бира?
10.Какво е за теб живота?
Въпросите са ми малко тъпички ама ще се радвам да ми отговориш а и след толкова въпроси вече се чудех какво да те питам
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 17, 2009, 22:00:16 »

Гери, сладурке, много ме изненада с въпросчетата си. Точно се бях успокоила, че на никой вече не съм му интересна и аааааааааа Изненада!

1.Какъв е най-големия ти страх в момента?
Най-големият ми страх? Незнам дали имам големи страхове, имам големи притеснения.
2.Кой от форума винаги си искала да видиш на живо?
Три от момичетата от форума, които много исках да видя вече ги видях. Това са Булечка, Кикси и Катитка. С една от останалите девойки се разминахме за малко, но така се случва като забравят за уговорките ни. Ама тя ще се появи от Перник в Нова Загора един ден. Очаквам Даниелка като се прибира към Сливен да намери време да се отбие в Нова Загора, ако не аз ще я посетя в Сливен. Искам да видя теб, Маги, Скарлет. И доколкото си спомням ще ходим заедно на палатка следващото лято. Мога да кажа, че изключително много съжалявам, че не успях да отида до Пловдив и най-вече да намеря време да се обадя на Анита81 и да се видим. Ами доста са момичетата, с които искам да се видя на живо. Ако тръгна да ги изреждам ще стане ферман и няма да ми стигнат доста по 8500 знака.Само ще кажа едно с надеждата девойката да си го види (за Анита 81)
Ани, приеми моите искрени извинения. Другия път като си дойдеш в България ще се видим непременно. Дори отпуск ще си взема за да мога да го направя.
3.Какво ти даде и какво ти отне форума?
Даде ми много. Срещна ме с интересни и мили хора. Едва ли може да ми отнеме нещо. Тръгвам си по-богата.
4.Ако може да избираш какво животно би искала да си?
Сърна.
5.Какво търсиш в хората - като характер?
Да са открити и честни. Мразя лицемери. Аз каквото ми е на сърце това ми е на уста и много хора се сърдят затова.
6.Как обичаш да спиш?
Ооо, това е интересен въпрос. Когато деля спалнята с Иво спя по корем с ръце под възглавницата, но когато го изпратя сутринта на работа блажено си доспивам по диагонала на леглото.
7.Вярваш ли в доброто у хората и смяташ ли че то е на изчезване?
Вярвам, че всеки човек е по своему добър, колко обаче животът му позволява да го показва е отделен въпрос. Все по-често ми се случва да срещам хора, които отдавана са забравили какво е добро, което е жалко. Надявам се да не стана като тях.
8.Кой е бил до теб в най-трудните ти мигове и как смяташ че ти е помогнал?
До мен винаги е майка ми. Тя ми е помогнала доста. Заедно с нея преодоляхме загубата на баща ми. Сега до мен е и папето. Да ми е жив и здрав много ме подкрепя.
9.Ракия,вино или бира?
Този отговор е специално за Емо – кортенска ракия със салатка от домати, кортеско винце със свинска пържолка и биричка с рибата уловена по време на почивката ни на палатка през следващото лято.
10.Какво е за теб живота?
Не толкова прекрасен, но достатъчно предизвикателен, за да се наслаждавам на всеки ден от него.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 13, 2010, 09:39:38 »

Мила Рени...искаш ме-не ме искаш...аз съм тууууук с една порция въпросчета! blum

1.Какво те кара да се усмихваш?
2.Кое качество цениш най-много в съпругът ти?
3.Изпадала ли си в депресия?И ако да как си се справяла с нея?
4.Какво се промени за теб от както разбра,че ще ставаш мама?
5.Колко време на ден отделяш пред огледалото?
6.Суетна ли си?
7.Ако можеше какво би променила в нашата държава?
8.Какво те кара да останеш тук...в България?
9.Какво предпочиташ...плаж,море,хуаво питие или планина,спокойствие и свеж въздух?

Амииии май за сега е това от мен,но няма да се спра само с това. blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 13, 2010, 10:57:04 »

Ах, Роси, Роси, как ме изненада... Точно си мислех, че реда на столчето ми е отминал и вече е някъде на задните страници в темата и хоп-цоп въпросчета. Ще ти отговоря ама май няма дъм съм много словоохотлива. Ще се въздържам този път от словоизлияния.
1.Какво те кара да се усмихваш?
Много неща ме карат да се усмихвам. Немога да кажа нещо конкретно - добра дума, майка с дете, среща с приятел, жест от любимия. Ето дори сега когато ти отговарям пак се усмихвам, защото ми стана едно мило от въпросчетата ти.
2.Кое качество цениш най-много в съпругът ти?
Много неща ценя в Ивчо. Ценя това, че е отговорен към семейството си, че не се оставя да го мислят за глупак и че не си оставя "Магарето в калта", както се казва. Не ми харесва това, че е разсеян на моменти и забравя какво съм му поръчала да свърши, ама пак не му се сърдя, че сега имат много голяма поръчка за Франция и се връща скапан от бачкане.
3.Изпадала ли си в депресия?И ако да как си се справяла с нея?
Бях изпаднала в депресия след смъртта на баща ми. Незнам какво ме извади от нея. Мина доста време и не си спомням. А се опитвам да не мисля за този период от живота си. Бях изпаднала в депресия и миналата година когато загубих бебето си. Тогава ми помогнаха Иво и майка ми да изляза от нея. Иво с това, че ми показа, че каквото и да се случва и дори да не можем да имаме деца той ще е с мен, защото е с мен не заради това да му родя деца, а заради самата мен. А за майчината обич ти самата знаеш колко помага в трудни и тежки за теб моменти.
4.Какво се промени за теб от както разбра,че ще ставаш мама?
Май станах по-отговорна. Вече не мисля как само да работя и къде да отида. Ами взех да се замислям за размествания вкъщи, за бебешки неща, за ремонти. Пазя се повече. Ама тя нали и моята бременност ми дойде като гръм от ясно небе и още незнам къде съм. Нищо, че съм в 14-та седмица. Все имам чувството, че не се случва на мен или че е сън и ще се събудя. 
5.Колко време на ден отделяш пред огледалото? и 6.Суетна ли си?
Аз не съм от най-суетните да си призная честно. Алергична съм към гримове, пудри и тем подобни. Прекарвам толкова време, че да се приведа във вид, който няма да плаши хората като изляза по улицата. Обичам обаче да се глезя. Да ходя на фризьор и маникюр, ама сега немога да го правя, защото бабешките суеверия не позволяват да се подстригвам, немога да се боядисвам, за да не направя някоя алергия и ми остава само маникюра, ама с тези чупливи нокти дето са ми в момента и с това се разминавам. smile smile smile
7.Ако можеше какво би променила в нашата държава?
Иска ми се да има повече гражданско общество в България. Хората да си помагат повече и да сме по-задружни. Ако мога това бих променила. Бих променила мисленето на хората в посока "Това може да се случи и на мен един ден", а не както е сега "Какво ме засяга нали не се случва на мен".
8.Какво те кара да останеш тук...в България?
Много неща - семейство, приятели, надеждата че един ден и ние ще бъдем европейци в собствената си държава и байганьовщината ще бъде по малко. Истината е, че си обичам България и искам децата ми да растат тук.
9.Какво предпочиташ...плаж,море,хуаво питие или планина,спокойствие и свеж въздух?
Може ли всичко накуп. funnytooth laugh ROFL sarcastic

Това е от мен. Опитах се да бъда максимално изчерпателна, без да стигам 8500 знака.

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 13, 2010, 17:50:22 »

Както винаги честна и откровенна...благодаря ти много Рени за хубавите и изчерпателни отговори! give_rose
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 13, 2010, 21:27:45 »

Хубави отговори, интересно ми бе, да ги прочета!
Хубаво са те попържили на стола, Рени smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #56 -: юни 14, 2010, 08:23:12 »

И на мен ми беше много интересно да прочета нещо от Рени, както от преди, така и от сега. Мила, дано всичко при теб върви щастливо и да си все така силна, позитивна и непримирима.  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 27, 2012, 14:24:46 »

хайде да те раздвижа малко
1.Как минаваше един ден преди когато го нямаше Титунката и сега?
2.Какво те зарадва или натъжи този месец?
3.Липсва ли ти нещо в момента?
4.Усмихна ли се днес и на какво/кого?
5.Ако беше птица щеше да си ,,,,,,
6.Разочарова ли те близък човек наскоро и защо?
7.С какво започва една твоя сутрин?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 27, 2012, 23:32:32 »

Абе, Гери, ти да е мислиш, че Титунката ме е оставил да бездействам, че да ме раздвижваш  blum blum blum

1.Как минаваше един ден преди когато го нямаше Титунката и сега?
Преди времето ми беше ставане, работа, работа, работа, възможна среща с приятел, излизане в петък вечер на кръчма, понякога.
Сега е нещо от рода на:
5-6-7.00ч. два бързи шамара мама да се събуди и голяма усмивка, с която си иска млякото човека.
15 минути лигавене на шишето и мрънкане мама да пее, ама дали й се пее в този часови пояс никой не я пита.
Сън до към 9-9.30ч., сутрешен тоалет и преобличане на Титунката, закуска и лудориите започват.
В 11.30ч. след като благодарение на майка ми съм получила баката с кафето успявам да се усетя на кой свят съм. Отивам за кухнята, хранене и някъде там във времето човекът заспива, аз сядам да уча, докато спи, после баба му се занимава с него, за да мога да продължа с ученето, но това не винаги е мисия възможна, особено когато съм подложена на думкане по вратата и непрестанно крещене "мама, мама" нещо като в това клипче се получава. Баща му се връща, по някое време съм сготвила или правя нещо бързо за вечеря, хапване, баня иииииииииии нощния концерт започва. После следва подготвяне на масата за вечеря, приготвяне на нещо на Иво за следващия ден да хапне на обяд и сядане пред компютъра да чета, пиша курсова работа или каквото се сетиш с обучението ми. Така станало 2 часа и хоп в леглото, защото в най-лошия случай имам да дремна 3 часа преди да бъда събудена от малкото зверче.
Разликата от преди Титунката и сега е огромна, но си заслужава всеки един миг, всяка секунда, всеки момент, в които му чуя крачетата да ходят по коридора, да крещи, да се сърди или да разхвърля. Разликата е и в това, че преди можех да си видя къщата подредена, а сега това неможе да се случи или поне не така, както на мен ми се иска

2.Какво те зарадва или натъжи този месец?
Напоследък съм тоста тъжна, незнам каква е причината, но доста мисля върху живота и нещата от него. Конкретни примери наистина не се сещам. Радват ме постиженията на Титунката, радваме това че въпреки напрегнатото ежедневие успявам да се справям с ученето, което за мен е много важно. Днес сутринта се чух с нашата приятелка Маги по телефона и това, че тя звучеше щастлива, че са й се случили страхотни неща тези дни ме зарадва, защото и тя и ти заслужавате много щастие.

3.Липсва ли ти нещо в момента?
Даааааааааа, липсва ми една кофичка течен шоколад.  sad

4.Усмихна ли се днес и на какво/кого?
Усмихвам се на Титунката и наивното му повтаряне на нещата, които го уча, като например как си миеш ръчичките и то повтаря, как си миеш главичката и той повтаря. Какво прави баба ти когато ти се кара и той размахва малката си ръчичка и малкото си пръстче. Усмихвах се и на разговора с магито.

5.Ако беше птица щеше да си ...........
Знам каква не искам да съм, но каква да съм незнам. То това чудо ще да е мутант, за да покрие всичките ми изисквания.


6.Разочарова ли те близък човек наскоро и защо?

Разочарова ме една приятелка, с която наистина сме близки, но в труден за мен момент преди две седмици не ми помогна, а можеше да го направи. Тогава леко се разочаровах, защото не е за първи път тя или мъжа й да ми отказват съдействие, нещо което аз никога не съм правила, когато те са ме помолили за нещо. Но такъв живота, какво да се прави.

7.С какво започва една твоя сутрин?

С желанието за още пет минути сън.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines