Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:16:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 5  (Прочетена 125529 пъти)
 
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юли 14, 2009, 11:45:40 »

Alexa_sf  пастичката изглежда страхотно... Bravo Нашата сватба също беше в лилаво smile good
Колкото да пилето, нашето ни го прави свекървата със едната и сетстра до колкото си спомням  crazy, но в сладкарница "Хавай" имаше готови... едното беше 29лв., а другото - 35лв. (2 пилета). Изглеждаха много добре.... Сладкарницате се намира до 7-мо ОУ близо е до тази на Куманови има и едно магазинче под Енергото там има също ( пак са на "Хавай").... За другаде не се сещам за сега дано ти помогна... smile
Активен
sun_riZe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юли 14, 2009, 12:56:06 »

Karamele искам да те попитам в кое студио си правихте снимките? Може и да си споменавала някъде из форума, но не успях да намеря  huhhuh.gif.
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юли 14, 2009, 13:48:30 »

Снимките ги правехме във фото Фокус при Светлана е фотографката.Намира се на Отец Паисий и Братя Жекови пресечката до канала точно.
Активен
sun_riZe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юли 14, 2009, 15:05:58 »

Мерси за бързия отговор  Wink, ще го имам в предвид. give_rose
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 14, 2009, 15:08:35 »

Момичета на децата на кумовете какви подаръци се подаряват?
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 14, 2009, 15:57:51 »

Момичета, някоя от вас ще прави ли сватба в ресторант Орфей да обмениме малко опит girl_wink

ние сме в Орфей на 15 август. За сега само сме капарирали ресторанта.  Като отидохме на място в него май месец (капарато е дадено януари някъде), ни обясниха че ще ни позволят да внесем само ракията.  Всичко друго е от ресторанта.  Аз малко се разочаровах и от трите колони в ресторанта, но така се получава след като не сме в БГ и други хора ни вършат приготовленията.  МИн год приятелите ни, които го препоръчаха изказах големи суперлативи за него.  Сега се оказа, че даже не ти дават стаята за младоженци безплатно. 

Относно бакшишите като чета, че съществува вероятност да сложат под сметката 3% сървис май е по добре и ние да не избързваме с бакшишите.  Аз си мислех, че това ще засили ентусиазмът им, а ето че може да даде обратен ефект. 

Момичета дайте предложение за подаръци на кумувете. 
Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юли 14, 2009, 17:02:57 »

Сега се оказа, че даже не ти дават стаята за младоженци безплатно. 


Аз като събирах оферти от Орфей ме втрещиха с репликата: "Че за какво да ви даваме стая?! само защото се жените ли?!" beating и аз бях дотам с интереса към тях.

А по отношение на подаръците за кумувете - на нас ни минаваше идеята за луксозен сатенен комплект спално бельо, виж ако имат деца.... нямам много идеи:)

Ели, благодаря за инфото  kiss2 - ще пратя някой да ги разучи и да поръчам и петела, че не остана много време...само 3 седмици  tease
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юли 14, 2009, 17:46:02 »

Алекса, много се радвам, че си одобрила тортите в Ден рожден good А колко ще ти струва една пастичка от тия, които показа (много са сладки, защото не са натруфени)? Сигурно има някаква отстъпка за бройка? Wink
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юли 14, 2009, 19:07:53 »

Аз като събирах оферти от Орфей ме втрещиха с репликата: "Че за какво да ви даваме стая?! само защото се жените ли?!" beating и аз бях дотам с интереса към тях.

на нас ни го предложиха приятели, които мин година правеха сватба там. даже на тях съм им дали стаята безпалтно.....
Сега обаче аз нямах никаква възможност да разпитвам и да оглеждам предвид факта, че не съм от СЗ и в България.  Нещо започват да ме нервят и на края ще си настаня гпстите в друг хотел, точно за да не им направя оборот на тях.  Той управителят им е от няколко месеца там и явно сега е в период на @бързо трупане на пари@.
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #459 -: юли 14, 2009, 19:19:17 »

ние сме в Орфей на 15 август. За сега само сме капарирали ресторанта.  Като отидохме на място в него май месец (капарато е дадено януари някъде), ни обясниха че ще ни позволят да внесем само ракията.  Всичко друго е от ресторанта.  Аз малко се разочаровах и от трите колони в ресторанта, но така се получава след като не сме в БГ и други хора ни вършат приготовленията.  МИн год приятелите ни, които го препоръчаха изказах големи суперлативи за него.  Сега се оказа, че даже не ти дават стаята за младоженци безплатно. 

Относно бакшишите като чета, че съществува вероятност да сложат под сметката 3% сървис май е по добре и ние да не избързваме с бакшишите.  Аз си мислех, че това ще засили ентусиазмът им, а ето че може да даде обратен ефект. 

Момичета дайте предложение за подаръци на кумувете. 



другото за орфей е кофти акустиката заради купола ако не се избере правилната техника и разполажение при по големи децибели тези в единият край на залата ще чуват основно кънтенето на басите,така че съобразявайте и къде ще е техниката на DJ и какви са и неговите възможности за озвучаване за да се чува нормално в по голямата част на залата а не само на малкото място около купола
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 14, 2009, 20:26:29 »

"Че за какво да ви даваме стая?!
  shok Мога да предположа кой го е казал.....
Бях споменала, че работя в хотел.... Няма да казвам кой да не правя реклама.... Ако някой го интресува да ми пише на лични.... Колкото до подаръка (стая) и при нас се съмнявам да дадат, освен ако не ползвате услугите на целия хотел... Но това вече немога да кажа pardon....
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #461 -: юли 14, 2009, 20:56:38 »

 mark_6 младоженците и гостите на тяхната сватба не са тези, които трябва да се съобразяват, а т.нар. ДЖ. Препоръчвай им да отварят по някоя книжка и да почетат за реверберацията и т.нар. радиус на реверберация в свободното си време до като работят основната си работа. Техниката няма кой знае какво значение в този случай, а "задтехническото средство".
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юли 14, 2009, 22:55:11 »

Орфей го избрахме заради много добри отзиви на наши приятели и те казаха , че дават стая за младоженците безплатно.Сега малко се дърпат но не са казали че няма да го направят.На нас ни позволиха да внесем всичкия алкохол (ракия, уиски, бира,вино..) и за стаите се споразумяхме за добра отстъпка.Честно казано за сега сме доволни , дано не ни изненадат в последния момент.
За подаръци за кумовете сме харесали разкошен сервиз за уиски като шишето е просто супер.
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юли 14, 2009, 23:18:12 »

Ето ме и мен!
Този уикенд ходих за проба на роклята. Имах мноооооооооого големи очаквания, мислях си, че ще я видя в доста завършен вид, но уви.... Имах чувството, че ми метнаха един чаршаф отгоре и бочкаха карфички отгоре ми. Следващата ми проба е на 31-ви, тогава вече ще бъде готова, но ми забраниха да отслабвам вече  cray Все пак си мисля че ако сваля 3-4 кг няма да ме оставят без рокля една седмица преди сватбата  pardon
За пилето- казаха ми, че в ресторант Кипарис ги правят много готини, аз от там мисля да го поръчвам.
Като се сетя колко малко остава до сватбата.... Снощи пак я сънувах, но винаги тези сънища са свързани с голееееееми обърквации на самия ден. Веднъж ми се разпадна прическата, друг път бях без маникюр и грим, веднъж дори нямах рокля, а снощи ми липсваха кумовете  Oh my ...
Голяма тръпка ми е и моминското парти- уж трябваше да е изненада, но аз вече разбрах доста неща... Нищо де, пак ще бъде забавно. Аз участвам и в организацията на ергенското, но Ради за сега на се е усетил.
Хайде, стига съм писала, че стана много късно  Girl_hide
Активен
mila01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юли 15, 2009, 08:53:14 »

Били и аз все сънувах, че грима и прическата ми не са готови. Много кофти. А относно отслабването................. Аз по принцип не пазя диети и не се ограничавам. За месец, месец и нещо преди сватбата съм отслабнала  и то без да го искам. Бях 51, станах 47кг. Просто не повярвах какво става, 47 кг. съм била в 9 клас smile
 Внимавайте да не ви станат широки роклите smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines