Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:34:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 5  (Прочетена 131245 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: май 19, 2009, 12:55:49 »

Булки от Стара Загора !!!!! част 4

Заповядайте в новата тема на Старозагорските булки, където да споделяте всички вълнения покрай подготовката на сватбата и моля, не преминавайте границата на добрия тон или не обръщайте внимание на този, който го направи!  good
Много моля, без "записи" в темата!  NO
« Последна редакция: май 19, 2009, 13:45:59 от maria_lakova » Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 19, 2009, 14:29:06 »

аз да се разпиша.  гледам колко много сте напреднали с подготовката. аз направо се стряскам за 5 дни колко неща ще трябва да свърша.  sad Oh my ... sad
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 19, 2009, 14:42:41 »

теа - няма страшно и за по-малко дни ще успееш. важното е сега да разучаваш, да събираш идеи и представи и кое ти допада, кое не, после като си взела решението, самото му изпълнение няма да ти отнеме 2 месеца.
всичко ще успееш за 5 дни, сигурна съм!!
ако можем нещо да помагаме, давай смело tease
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 19, 2009, 17:56:18 »

sled desetina dni letim i se надявам да си намеря роклята, да уговоря с Лети какво искам като украса, да напечатаме поканите, да организирам ресторанта, да си сменя паспорта оофффф чак се стреснах като виждам колко неща остават за изброяване.  Girl_hide
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 19, 2009, 18:10:51 »

Ехо! честита нова темичка  blum
Теа, аз май съм пропуснала - кога е вашата сватба?  smile
Рошко, давай снимки   Sunshine , хайдееее
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 19, 2009, 19:07:02 »

Теа, няма страшно, ние ще помагаме  good Само казваш на какво си се спряла и ние ще ти казваме къде горе- долу да търсиш. Нали сме за това, за да си помагаме  tease
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 19, 2009, 21:10:33 »

Ехо привет и от мен.Само да кажа че вече качих някой снимки в албума от сватбата - най вече за Били. smile
А на Теа да кажа че с каквото можем да помагаме да казва.Това е за сега от мен.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 20, 2009, 07:06:43 »

Момичета, дайте съвет за гримьор и фризьор в Стара Загора give_rose
От Рошко разбрах, че е доволна от Рене, на Парчевич. Някой друг да ми препоръчате...Добре е все пак човек да има база за сравнение smile Мерси!
Активен
mila01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 20, 2009, 08:51:11 »

Карамел, чудесни сте  Bravo
Букета остана ли здрав през цялата вечер? Тортата много ми хареса, от Рио ли си я поръча или се бъркам. Ще ми кажел ли колко парчета е и каква цена ти излезе?
Активен
mila01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 20, 2009, 09:27:56 »

Били не мога да си намеря обувки екрю. Твоите от къде ги взе? Помогнете!
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 20, 2009, 09:42:49 »

Мила букета ми остана цял и даже още не съм го хвърлила.Единственто което беше неприятно е че падаше едно зелено от украсата самата като аспарагус ситно но иначе беше супер.Тортата не я поръчах в Рио тъй като ми казах близо 200лв. за кумската и сватбенната торта.Поръчах я в магазинчето на улчката на РДВР-то.Излезна ми 100лв. за 80 парчета аз си купих тази сатенената панделка и казах как горе долу да я направят.Беше и вкусна много както и кумската.А за обувки моите ги взех от Paolo Boticheli виж там и на мен ми беше зор докато си намеря цвят екрю.А на Били са от срещу градската новия магазин за обувки до кафе Амадеус.
« Последна редакция: май 20, 2009, 09:45:00 от karamele » Активен
mila01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 20, 2009, 10:05:46 »

Сещам се за това магазинче. Имат ли каталог със снимки на торти? А за този магазин за обувките до Амадеус не се сещам, но ще мина да разгледам.
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 20, 2009, 10:13:22 »

Ами имат едно каталогче,ама незнам дали ще ти хареса нещо,защото са по обикновенни.Аз и показах една снимка как да изглежда тортата и тя е направи почти не точно същата но на мен ми хареса а и 100лв не са като 200лв за една торта.

Модератор:Не пишете само с главни букви.
« Последна редакция: май 20, 2009, 15:09:50 от gucci » Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 20, 2009, 11:23:36 »

  Карамел, Първо, ЧЕСТИТО и от мен, желая ви много успехи и семейно щастие Вижда се че сватбата ви е била мн хубава  Bravo girl_wink искам да те попитам за чашите и шампанското, ти ли ги украсява, или си ги купила така, много ми харесаха. good
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 20, 2009, 11:32:19 »

Slyn4o , нашата е седмицата след Били на 15 август в Орфей.  

роклята мисля да я тъся в Стара Загора, като чета мнения има избор.  Не знам длаи ще ми остране време да ходим до Асеновград....

Чета ви мненията за тортите и записвам адресите.  Нали не съм от Стара Загора и всичко ми е като мъгла.


=========================================
Момичета един супер страничен въпрос.
Предвид факта, че за персонала трябва да се включат бройки като торта, ядене знам ли и аз…. Та това са ми въпросите на които може и да имате отговор.
1.   трябва ли да накарам някой да следи примерно точния брой на порциите за да не се окаже, че уж не достигат 15 бройки.
2.   парчетата на тортите
3.   отворен или затворен бар за свободна консумация (допълнително вода, кола) или примерно след час и половина да минат по масите и да раздадат по още газирано, вода алкохол
4.   предварително или след това се дава бакшиша на сервитьорите?
5.   как се справяте с проблемът в крайната сума да няма още 1000лв надписана сметка за „уж” изконсумирани питиета?  
Задавам тези въпроси защото имам много приятели, които работят тук в кетъринг и ресторанти.  чувала съм разни тарикатски номерца.  Предполагам в БГ  ще е същото.  Не говоря за издребняване, а за контролиране на ситуацията за да няма гладни и жадни и излишно надлъгване.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines