Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:29:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Recycle Bin e вече отворен  (Прочетена 116892 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 09, 2008, 21:56:34 »

по повод поста по нагоре на Мария Лакова
Цитат на: maria_lakova в май 23, 2007, 15:15:30
Цитат на: gucci в май 23, 2007, 15:11:49
А какво ще попада в коша.

Изтритите мнения и теми 


+ Обяснение от модератора или администратора, защо е изтрита 
това е коментирано отдавна и мисля че е забравено можете сами да го погледнете!!!
« Последна редакция: април 09, 2008, 21:58:37 от kleo_20 » Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 09, 2008, 22:06:20 »

Не мога да разбера защо са изтрити няколко поста от темата "Нашите коремчета и сутиенчета"?  crazy Досега винаги се е коментирало след като някой е публикувал снимки и не са се трили и точно мислех да пиша, че след като Хармония и аз не пишем много в тази тема и не ни обръщат явно внимание на снимките, но реших да погледна в кошчето какво има и там видях няколко коментара и за двете! Не става въпрос, че са трити коментари точно за мен, но има предишни коментари за другите момичета и никой не ги е трил, а сега изведнъж някой се е сетил да ги маха, но на какво основание? Все пак не са извън темата и никъде не пише, че не могат да се пишат коментари!  pardon
Дори и да нямам отговор, се надявам постовете да бъдат върнати в темата! Не че не мога аз да го направя, но не ми се иска някой да си мисли, че е само защото са коментирали мен, защото не е така, а и коментарите са и за Мая (хармония)!  good
Все пак нали трябваше да пишем коментар на постовете защо са изтрити? Ако не на всеки, то е най-добре да се сливат постовете от една тема и да се пише един общ коментар!
Има някои постове, които са си напълно нормални и ако нямат коментар, много се чудя защо са изтрити въобще и дали модератор ги е трил или самия потребител!  pardon

Да, точно това имах и аз впредвид в поста си по тази тема преди няколко дена.
Ние си пишем, радваме си се, поздравяваме се, а някои поставя цензура на нашите преживявания и чувства! А това да има тема - момиче е! и момче е! бе предложено малко по-касно, т.е когато честитяхме на Дидка още ги нямаше въпросните теми. А относко нечии коментар, че не било нужно всеки път като чета да пиша, съжалям, но това си е лично мое решение - не съм казала, че го правя, а то личи и от броя на постингите ми.
« Последна редакция: април 09, 2008, 22:15:12 от mirindadimi » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 10, 2008, 18:17:47 »

по повод поста по нагоре на Мария Лакова
Цитат на: maria_lakova в май 23, 2007, 15:15:30
Цитат на: gucci в май 23, 2007, 15:11:49
А какво ще попада в коша.

Изтритите мнения и теми 


+ Обяснение от модератора или администратора, защо е изтрита 
това е коментирано отдавна и мисля че е забравено можете сами да го погледнете!!!
нещо не разбирам какво искаш да кажеш с това.а който е поискал да му обясня защо съм му изтрила мнението съм му писала дали тук или на лични.Не мога да се обяснявам на всеки за всичко.ако някой има питане за изтрито от ме ннещо мога да обясня.

Апелирам към всички да се запознаете с правилата на форума.Аз нямам време да пиша за всеки пост който съм изтрила защото не трия едни и два поста и това не ми основната работа по цял ден.

Човека пред който отговарям е Тео.

И както Мария каза в една друга тема:
 "Не мога да разбера защо трябва да даваме отчет и обяснения на всеки какво и защо сме направили модераторите! Така сме сметнали за редно и нужно и така сме направили, все пак нали сме сложени за това - да преценяваме кое е правилно и кое не, като се спазват правилата на форума разбира се! Не мисля, че някой модератор е прекалил с правомощията си, а ако някой потребител мисли така, защото еди кой си пост му бил изтрит от еди коя си тема, нека да прочете правилата, да си прочете хубаво поста и да прецени дали отговаря на правилата и темата, където е публикуван и чак тогава ако има съмнения да се обърне с въпроса ЗАЩО?  "
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 08, 2008, 08:59:45 »

Темата "!!!Издирва се!!!", публикувана в "Кафе или чай" на 07.08.2008 в момента се намира в Recycle Bin.
Не видях информация нито кой я е изтрил, нито защо - не съм уведомена от съответния модератор, че по някакъв начин съм нарушила правилата на форума с публикуването й.

Бих искала да знам каква е причината за изтриването й. Дали е тенденциозно или има някакво обяснение?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 08, 2008, 16:07:21 »

Може би, защото не им казах за уговорката, която имаме с теб.
Темата е върната.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 08, 2008, 16:54:21 »

Благодаря!
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 14, 2009, 23:09:59 »

    
Защо тази тема е в кошчето? "Кризата оказва ли влияние върху сватбения бюджет"
Бях се зачела.....и след няколко дни я потърсих....няма я!Какво нередно има в нея?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 15, 2009, 11:32:39 »

Защото кризата няма нищо общо със сватбите.Това не е икономически форум а сватбен.Дали сме в криза или не няма нищо общо с това колко някой ще отдели за сватбата си.
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 15, 2009, 23:45:04 »

Напротив съвсем естествено е кризата да се отрази на раходите за част от сватбите, кризата не те пита булка ли си или не.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #84 -: март 15, 2009, 23:57:06 »

gucci, и аз мисля, че темата си е съвсем актуална и не е за коша за буклук. Във форума има стотици други безсмислени теми, не знам защо точно тази трябва да се изтрие. Ако мислите, че не е уместно да е в разделението със сватбите, може да се премести в Кафе или чай, където найстина може да се дискутира всичко.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 16, 2009, 00:08:04 »

и аз мисля ,че темата не е за изхвърляне,по простата причина че е не6то което пряко засяга бъде6тите младоженци,не трябва само да разглеждаме темата  през призмата на вече склучилите брак,между които са модераторите!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 16, 2009, 10:47:36 »

Има тема Голямото пазаруване, кое колко ви струваше, където се обсъждат разходите за сватбите.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 16, 2009, 14:28:32 »

Има тема Голямото пазаруване, кое колко ви струваше, където се обсъждат разходите за сватбите.

Е, да де, има такава тема наистина, но скоро някой от модераторите направи забележка, че тя била само за споделяне на конкретни разходи, а не за обсъждане.
Поводът за забележката беше, че се беше заформил диалог по отношение на цените - което е съвсем логично предвид името на темата. Да, ама не - темата била само за публикуване на списъци с разходи, не за обсъждането им.

Сега ти пък казваш точно обратното.  Да се чуди човек кое е правилното. crazy Стана малко като с темата за бъдещите майки и големият въпрос за честитене ли е тя или не?  crazy
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 16, 2009, 14:37:48 »

Стана тя една един път едни правила друг пър други на който както му кеф има няякакъв проблем и смята, че трябва да се реши много станаха недоволните факт е  nea
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 16, 2009, 14:42:45 »

Хайде сега първо преди да пишете четете и тогава коментирайте. В темата за Голямото пазаруване, забележката беше за това, че се отплеснаха да коментират църквите и как можело да са им толокава високи цените. Не мисля, че финансовата криза се е отразила на цените на църквите примерно. Дори изброяването на списък с разходите представлява коментар по въпроса, което си е съвсем нормално, защото това е същността на темата. Естествено е да се обсъждат цени, но не и да се отплесват от темата. Целта на форума е да бъде максимално полезен на бъдещите булки, а не разводнен и да се чудиш кое и къде да четеш, или може да станем като друг известен форум, където всеки си пуска спокойно тема за каквото и да било, въпреки, че има поне още пет еднакви такива.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines