Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:21:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Recycle Bin e вече отворен  (Прочетена 116888 пъти)
 
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #45 -: февруари 03, 2008, 18:59:29 »

Теоооо, имам нужда от помощ.....можеш ли да изтриеш едно събитие от календара----това с моя рожден ден....нз кой го е въвел, но аз имам рожден ден на 2 март....Благодаря ти предварително...
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 03, 2008, 22:20:28 »

Готово  Wink ти беше сгрешила като беше написала 02-03, което е 2ри месец 3ти ден
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #47 -: февруари 04, 2008, 08:22:55 »

Мн благодаря..
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 21, 2008, 15:55:33 »

Може ли едно въпросче и от мен  blush

Сутринта публикувах мнение в темата за оператори и DJ - 2 част след Arlina ..... и сега вече го няма  scratch one-s head

Не го намирам и в Recycle Bin ....просто искам да знам ако съм направила нещо не както трябва  blush
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 21, 2008, 17:10:51 »

Странно не го виждам в коша това мнение. Да не би да е възстановено?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 21, 2008, 18:24:12 »

Може ли едно въпросче и от мен  blush

Сутринта публикувах мнение в темата за оператори и DJ - 2 част след Arlina ..... и сега вече го няма  scratch one-s head

Не го намирам и в Recycle Bin ....просто искам да знам ако съм направила нещо не както трябва  blush
Предполагам, че е имало проблем и не си го публикувала, защото дори и да е изтрито мнението ти, щеше да стои в последните ти публикации, а него го няма!  pardon Така че пак пиши, друго не мога да те посъветвам!  pardon
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #51 -: март 18, 2008, 19:41:22 »

Ще ви бъда благодарна, ако ми разясните каква е причината да бъдат изтрити последните ми две мнения.Ако съм нарушила няков правило,моля да ми кажете кое е то.Вероятно има нещо ,което ми убягва.
Предварително благодаря Good luck

Изтритите мнения и теми  good


+ Обяснение от модератора или администратора, защо е изтрита   Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 26, 2008, 21:26:29 »

изтрито ми е мнение ,което е по темата<поне така мисля>,но не иска да се покаже,отнесох си въпроса в нужната тема,за да се види къде е проблема,а сега виждам,че мнението е изтрито blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 26, 2008, 21:46:13 »

nadenceto за кои мнения става въпрос.последните две мнения от вино и качествен алкохол...... са празни няма нищо изписано в тях.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 26, 2008, 21:49:26 »

Мнението беше празно-аз го изтрих.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 26, 2008, 21:51:02 »

Мнението беше празно-аз го изтрих.
e да де не искаше да се покаже и аз трих и пак го слагах и накрая писах в нужната тема,но както и да е то така или иначе не иска да се покаже blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 30, 2008, 12:13:10 »

e да де не искаше да се покаже и аз трих и пак го слагах и накрая писах в нужната тема,но както и да е то така или иначе не иска да се покаже blush
Обикновено се получава "празно" мнение, когато се постави линк към някой сайт, ако не е изписан както трябва, т.е. без бутона "Вмъкни връзка". Поне така съм забелязала аз, защото, когато видя някое мнение, което или не е довършено или е празно, отивам на "Промени" и там се показва какво е написано! Като се напише както трябва линка, мнението се появява!  good
За тази цел, обаче трябва и самите форумци да си преглеждат какво излиза и къде е проблема, защото не винаги някой модератор може да реагира навреме!  good
Активен
Tinks
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #57 -: април 03, 2008, 14:47:10 »

Извинявайте ако питам на грешното място, просто още не съм сигурна как да ползвам форума така, че да не се отклонявам от тематиките.

Бих искала да попитам защо моят отговор на въпрос в тема за Булчинските рокли (част 3) какво да се вземе при отиване за пазаруване на рокля (отговорът ми беше че съм взела обувки с височина каквато смятам да нося на сватбата и всичко друго в бяло), бе изтрит? Нямам нищо против (аз си мислех, че отговарям на въпрос зададен в темата?) просто искам да разбера как в бъдеще да не нарушавам правилата на форума ...

Благодаря предварително!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 03, 2008, 14:56:33 »

Обикновено се получава "празно" мнение, когато се постави линк към някой сайт, ако не е изписан както трябва, т.е. без бутона "Вмъкни връзка". Поне така съм забелязала аз, защото, когато видя някое мнение, което или не е довършено или е празно, отивам на "Промени" и там се показва какво е написано! Като се напише както трябва линка, мнението се появява!  good
За тази цел, обаче трябва и самите форумци да си преглеждат какво излиза и къде е проблема, защото не винаги някой модератор може да реагира навреме!  good
да ама нали вече не е нужно когато искаме нещо от vbox или там другото да слагаме тагове<поне така беше казано във форума> и затова лично аз не бях сложила,а явно трябва blush
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 05, 2008, 22:02:17 »

Можете ли да ми кажете как да изтрия или редактирам едно от мненията си, защото тази опция не я виждам никъде. Благодаря ви.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines