Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:42:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба с малко дете?:)  (Прочетена 17674 пъти)
 
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #30 -: март 04, 2008, 15:42:25 »

Здравейте момичета! И ние си имаме едно малко сладко момченце, което ще е на сватбата ни, тогава ще е на 2г.и 3мес, но да ви кажа аз не се притеснявам, защото той е изключително контактен, и на сватбата ще има поне 90 души, на които да си покаже номерата, нашият ресторант отвън има детски кът и там ще се разнообразява. относно спането, сватбата ни е вечерна, той ще си е взел следобедния сън, а до вечерта ще издържи поне до 11, все пак мама и тати веднъж се женят, след това най-вероятно ще се оттегли с някоя от бабите. наистина и те са важни в този ден, но смята че най-важните сме ние и това трябва да е най-незабравимата ни вечер! До 11 ще са приключили всички ритуали така че искат неискат, ще се жертва една баба. Надявам се всичко да мине добре, и пожелавам на всички да изживеят най-хубавия ден с най-скъпото нещо на този свят!
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 11, 2008, 20:52:40 »

Здравейте! Предстои да ставам булка на 13.12.2008г. Имаме близнаци на 1г. и се чудя как точно да ги включа в тържеството (много бих искала през цялото време да са до нас, но за тях би било много изтощително за тях със сигурност sad).
Ако споделите опит и идеи ще бъда благодарна Bravo
Мерси!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 11, 2008, 21:09:09 »

Ако ходят вече самички, може да са ти шафери good

Но и аз мисля, че цялата сватба ще им дойде в повече като емоция!
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 11, 2008, 23:20:37 »

 sad sad ами за съжаление още не могат да ходят. придвижват се пълзейки като два отървани реактивни охлюва. много са бесни и диви tease tease
а не се сещам и къде можем да ги оставим - та нали всички близки и приятели ще са на сватбата...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 12, 2008, 15:28:48 »

Можете да си наемете детегледачка за самия ден или някой познат, който не е в списъка на гостите и с удоволствие би се грижил за тях, но и аз мисля, че би било твърде изморително за малки бебета.
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #35 -: октомври 13, 2008, 12:37:36 »

Еха двечки  danceg ,мисля че може да ги зачислите на двете баби  funnytooth ,те бабите са за това. Всъщност ми допада идеята на Zahira, след като мине церемонията може да ги вземе детегледачка и ако ресторанта в който ще празнувате има хотел,да наемете стая и там да ги гледа - ще са наблизо и ще си празнувате спокойно.  give_rose
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 14, 2008, 20:22:27 »

мерси за идеите smile дотогава има два месеца и предполагам, 4е ще започнат да ходят. и от това лудницата ще стане още по-голяма...
а един човек (гледачка) не може да се справи с двете бебета - наистина са много бесни danceg danceg
към ресторанта има хотел, но стаите му изобщо не са пригодени за дребни посетители...
Активен
elizabeta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 09, 2009, 13:20:14 »

Здравейте,моята сватба е сега на 13 юни ,аз имам принцеса на 2г.,страхотна е,говори адски много ,мисля тя дя ми е шаферка,също така имам племенници ,които пак са малки и те ще са шафери,какво по-прекрасно от това!????
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines