Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:16:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба с малко дете?:)  (Прочетена 17666 пъти)
 
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 26, 2006, 21:49:54 »

Здравейте, всички от този форум. Аз съм сестрата на injbi  - тази,за чиято сватба виждам, че е ставало дума тук. Благодаря за милите думи, които сте отправили към сина ми - Дамян. Готова съм да помогна със съвет или с каквото друго мога по темата, защото този миг е много важен и вълнуващ и е задължително всеки да се чувства добре и на мястото си. Бъдете усмихнати и щастливи!
Ивайла
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #16 -: юли 27, 2006, 15:28:29 »

Ивайла голям е сладур синът ти, да ти е жив и здрав  blum
Имахте ли проблем с присъствието на малкия? Кой го наглежда?
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 30, 2006, 15:05:15 »

Дамян беше главно действащо лице в ритуалния дом - беше редом с нас.  biggrin
После в ресторанта беше основен участник в програмата - Малкия принц, естествено не без помощта на баба си да го наглежда  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 08, 2006, 11:20:28 »

Мили момичета, да са ви живи и здрави, малките шафери!!!  heart yahoo kiss2 И вие покрай тях, разбира се!!!  LOVING Да си изкарате страхотно Приказния ден и после чакам/Е снимки!!! А догодина по едно братче и сестриче!!!  blush kiss2 LOVING Dance
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #19 -: август 31, 2006, 13:34:02 »

Ние също ще сме с децата на сватбата :-) (Те са от предишния брак на съпруга ми.) Не бих могла дори и да и за миг да си помисля да не присъстват, а още по-малко да не бъдат гвоздея на празненството Wink Представям си ги като две страхотни шаферчета, които ще кръжат непрестанно около нас като пеперудки :-))))))

Сватбата е след кажи речи година, а те вече са нетърпеливи  yahoo

Но определено покрай всички вълнения, които изживява младата двойка в този ден ще ми е нужна помощ, за което разчитам изцяло на свеки.......
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2006, 15:11:11 »

Ехаааа,
Но определено покрай всички вълнения, които изживява младата двойка в този ден ще ми е нужна помощ, за което разчитам изцяло на свеки.......
А аз с моята бъдещата свеки само си късам нервите! Аз разчитам на мама!!!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #21 -: август 31, 2006, 15:24:41 »

Според мен трябва да имате резервен вариант, защото колкото и да им е интересно на децата, в един момент се изморяват, доскучава им, става им досадно да ги пощипват...и т.н. Хубаво е да имате човек в къщи, който да прибере бебо и да го гледа докато родителите се повеселят. Все пак и те са хора, нека си усетят от тържеството. Присъстах на сватба където зълва ми беше с детенцето си, тя тогава беше на 1г и няколко месеца-ми горката майка:не се спря цял ден, направо я съжалих! И накрая когато детето заспа-тя стоя с нея в колата-голяма веселба. Така, че помислете за евентуален помощник-няма да съжалявате good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 31, 2006, 15:26:57 »

Съгласна съм с Яни!!! good hiphip
наистина малките с амного сладки, но бързо се изморяват, доскучава им, а от много емоции, поняго не могат да спинкат през нощта!!!  cray
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #23 -: август 31, 2006, 15:27:56 »

Булечка, аз определено разчитам много повече на мам от колкото на свекърва ми, но в случая имах предвид  помощта за децата на този ден :-)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 31, 2006, 15:47:29 »

Ооо, ясно, разбирам!  kiss2
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 10, 2007, 16:39:14 »

Единственото,на което се надявам на този ден е кръсницата на дъщеря ми да я гледа,защото малко странно ми се вижда двете баби си мисля,че ще са ангажирани с гостите,е ще й обръщат внимание,но нали и те са голяма част от купона.Тя дъщеричката ми е на 2г.и11м. така че ще се справим, само за спането незная къде ще я слагам???
Активен
yanast
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #26 -: февруари 22, 2008, 22:21:58 »

Здравейте, и ние с моят бъдещ мъж си имаме детенце, той ще бъде на сватбата на 3г., незнам какво ще го правя, за едно съм сигурна ще присъства просто няма как, той ми е най скъпото човече на света не може да не е в този ден с мен и баща си. Проблема е че искам вечерна сватба (държа на вечерта), т.е. мин. до един през нощта, детето в никакъв случай не може да издържи и трябва да си легне, но той не заспива сам, да не говорим в чужда обстановка и с непознат човек, заспива само с мама, тате или баба(моита майка) и то обикновенно ни отнема минимум по час. От което следва че някой от нас трябва да отсъства от тържеството поне за този период от време, а не ми се иска да причиня това на майка ми, все пак и тя очаква този ден с нетърпение както и аз. Просто колкото и да го мисля не виждам изход от ситуацията, моля ви за съвети, идеи, предложения, тези които сте били в подобна ситуация моля ви да споделите как се справихте с положението, какво направихте с детето, кой го гледа и просто всичко за което се сетите.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 24, 2008, 15:37:27 »

Ох ,и аз много се притеснявам от това,къде ще спи нашата дъщеря,тя ще бъде тогава на 1,7г.Освен да си вземем количката и някъде отстрани на ресторанта,където не гъмжи музиката,там да си спинка.Нея не я бърка шума,ще си спи.ама малко се и притеснявам. girl_impossible
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 25, 2008, 14:11:29 »

Здравейте бъдещи булки с дечица. Както предполагам сте видели, че и аз имам детенце и че сватбата беше на 07.07.07.Та по същество - аз също имах огромни притеснения, за това къде ще спинка и кой ще я леда, но да ви кажа през целият ден детето не се отлепи от нас- беше много кротичка и послушна - страшно много й беше интересно и постоянно си играеше до нас.А относно спането - като й се доспа баба ми отиде с нея в хотелската стаичка - нашата стая за първата брачна нощ и там я приспа и я остави самичка, като я наглеждаше от време на време. Предполагам че и във вашите ресторанти ще имате поне една стая за спане - там е много удобно място.А относно гледането - все някой ще се намери да обръща внимание на децата Ви .Съветът ми е да не го мислите толкова - всичко ще се нареди от само себе си.УСПЕХ  и приятно изживяване .Само не забравяйте че вие сте главните действащи лица на този ден и не всеки ден ставате съпруги, но всеки ден сте майки. Ще видите че самите деца ще се чувстват добре сред толкова хора-нашето момиченце стоеше само до нас и никой не бе в състояние да я отмъкне
Активен
yanast
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #29 -: февруари 26, 2008, 23:42:48 »

sladurana имаш късмет че дъщеричката ти е малка и още се побира в количката, ако беше малък и моят пакостник и аз така щях да направя и щеше да ми е доста по лесно, но вече е доста голям и не се побира  smile
Женя Иванова, мерси за предложението и аз се замислях да си намеря такъв ресторант в хотел или поне някъде наблизо да има такъв, но със сигурност ще има дежурен при него защото често се буди и много се стряска когато не ме види. Колкото и да го мисля не мога да измисля вариант в които майка да е свободна cray
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines