Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:32:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Табелка за дома на новото семейство?  (Прочетена 97314 пъти)
 
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #45 -: юни 09, 2008, 13:15:37 »

Аз в крайна сметка поръчах спешната табелка от Скай Сити - стана за един ден, т.е. на следващия - за 14 лева. Но не съм особено доволна, правят ги върху пластмасова пластина, която имитира месинг.  huhhuh.gif Не е лоша, но си мисля ние като поръчваме нашата, да е нещо по-стабилно - истински месинг примерно.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 04, 2008, 10:56:54 »

И аз барабар Петко с мъжете да се похваля че вече си имаме табелка за вратата като я снимам ще я покажа blum
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 05, 2008, 17:34:31 »

И аз се замислих,че ни трябва табелка smile
На мен ми казаха,че в някой от тези големите хипермаркети имало готови,но не разбрах за кои точно става въпрос,колебая се м/у Практикер и Бриколажа.....Така или иначе не търся нещо кой знае какво и помпозно....просто една семпла табелка Сем.Петрови  tease
На мен Скай Ситито ми е далеч,нещо център ?
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #48 -: септември 23, 2008, 15:20:12 »

За сватбен подарък на милото бях поръчала табелка с новата ни обща фамилия, той много се зарадва. Правят ги до моя офис, от лявата страна на бизнес- сградата срещу ЦУМ. По адрес се водим Мария Луиза 9-11. Ако пресичате в посока от ЦУМ към Булбанк на сфетофара, просто продължавате напред, минавате покрай спортния магазин, подминавате магазина за картини и кафето и във входа на жилищната сграда е малко павилионче за табелки. Правят за разни учреждения и за входни врати също. Моята я направиха за 2 дни, от месинг, овална за 15лв.
Дано да съм била полезна, макар и да съм зле в обясненията.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 23, 2008, 18:42:17 »

В центъра има на Гурко. Като тръгнеш от Спортната палата, посока Раковски се пада от ляво. От улицата се вижда малка витринка. Някои модели стават почти веднага, а миналата година платих около 11лв за табелка.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 25, 2008, 17:31:50 »

Ако пресичате в посока от ЦУМ към Булбанк на сфетофара, просто продължавате напред, минавате покрай спортния магазин, подминавате магазина за картини и кафето и във входа на жилищната сграда е малко павилионче за табелки. Правят за разни учреждения и за входни врати също. Моята я направиха за 2 дни, от месинг, овална за 15лв.
Дано да съм била полезна, макар и да съм зле в обясненията.
Доста добре обясняваш:) Днес веднага го намерих къде е, но за съжаление са в отпуска до 28.09. Ще ги посетя отново другата седмица. Благодаря.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #51 -: септември 26, 2008, 08:27:07 »

О, Натали, ти ми върна вярата smile
Все си мислех, че съм гола вода в обясненията, радвам се че съм ти била полезна.  good
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 27, 2008, 09:11:54 »

Аз също бях решила да подаря на милото табелка за врата на сватбата, но на самия ден я забравих в нас pardon, затова му я подарих деня след сватбата пред близките ни, с пожеланието да изградим заедно свой собствен дом (от както се помним живеем под наем angry)... Бащата на милото каза, че сме почнали отзад-напред  blum, а милото обеща, че следващото, което ще купим е врата, после брава и т.н. laugh funnytooth

Ето я и нея  girl_wink


* tabelka.jpg (18.31 KB, 762x342 - видяно 1098 пъти.)
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 27, 2008, 15:12:04 »

micedj  Bravo много ви е хубава табелката.
не е важно от къде сте започнали важно е че сте поставили началото и ви пожелавам скоро да имате свой дом.
ние също живеем на квартира и за сега не мисля да си слягаме табелка.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 27, 2008, 15:20:11 »

smile То и ние сме на квартира, но още от самото начало бях сложила табелка с двете ни имена, а след сватбата табелка със семейната фамилия. Новата я лепнахме още на първия ден след сватбата  danceg Съседите вероятно са се "изненадали"  shok
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 27, 2008, 17:40:37 »

Ами ние си имаме табелка - сем. Русенови отпреди сватбата, майка му и баща му са си я сложили преди и е много красива.
Ама ми се иска да си имаме нова, може би трябва да поръчам с нашите си малки имена (още повече че вече сме самички) или да изчакам да се увеличим  Wink и тогава да поръчвам.  crazy
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 01, 2008, 18:36:08 »

Благодаря echy  give_rose И на вас ви пожелавам скоро да закачите табелката на вратата на собствения ви дом good Иначе нашата я държим 'за красота' на библиотеката на спалнята, докато и дойде времето tease
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 01, 2008, 18:51:54 »

и нашата табелка все още не си е на мястото но надявам се скоро да го заеме blum
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 02, 2008, 14:56:15 »

micedj  честито и от мен!Много е хубава табелката
Много ми се иска и ние да си сложим такава в новят ни дом
Даже това е една добра идея за малко подаръче за милото на Коледа, но незнам от къде да я поръчам.Ако някои знае от къде може да взема,нека пише.Аз съм от гр.Пловдив сигурно има много такива места, но не се сещам в момента.  crazy
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 03, 2008, 08:27:57 »

Трябва ми и на мен помощ за София  smile
Няма да имам много време да обикалям,но наистина ще бъде чудесно,ако някой ме упъти .....
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines