Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:17:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Табелка за дома на новото семейство?  (Прочетена 96875 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 05, 2007, 15:49:19 »

С тази темичка добре ме подсещате за един такъв подарък-табелка за вратата,например за някое месече от сватбата или за Коледа good .И там със сигурност ще фигурира и името на дъщеря ни,а,prin4ipess-ка,живи и здрави за следващите дечица ще си я сменим Wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #16 -: ноември 05, 2007, 15:59:05 »

Тази идея с табелка за подарък е супер! На една сватба лятото, едни хора към пликчето с паричките бяха сложили и такава табелка със "семейство Димитрови". Младоженците много се изкефиха  DANCE и от тогава чакам момента да подаря такава табелка на някоя моя приятелка за сватбата, което ще се случи тази събота   blum  И табелка съм проверила къде се прави. А аз харесах вече модел в едно магазинче на ул.Раковска, преди Васил Левски, посока Стадиона, пада се в дясно. Ако се върви в тази страна, не може да се подмине магазинчето. Табелките са на витрината, а цените са 10 и 15 лева, взависимост от материала за табелката. Стават за 15 минути, т.е. веднага  DANCE
« Последна редакция: ноември 05, 2007, 16:01:45 от Katitka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 05, 2007, 16:02:59 »

АЗ ГО ЗНАЯ ТОЗИ МАГАЗИН  blum :Pама го реших да подаря на милото такова за месечинката ни ще бъде чудесно!!!!супер идея!!ей кате и аз се бях замислила за нещо такова за събота ама сега като ми взе идеята Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 09, 2007, 15:42:17 »

Ех, как исках да направя такава табелка и за годишнината ни в неделя да я подаря на милото, но не ми остана време!  Girl_sing
Аз лично предпочитам да се пишат и първите имена, не само фамилията, т.е. за нас сем. Мария и Орлин Лакови!  girl_in_love
Ако имахме деца и тях щях да пиша - много си обичах табелата на стария ни апартамент в Хасково, където бяхме писани и ние със сестра ми!  yahoo
Като се появят наши един ден, дай Боже, ще си направим нова!  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 09, 2007, 16:24:35 »

ние където живее с мама на пощенската кутия бяхме написани аз мама и тате брат ми не е бил роден по това време и за това липсва pardon ама за табелка на врата не знам дали може иначе на милото на вратата има табелка метална стара и олюпена с фанилията та не знам длаи да му подаря в сряда за месечинката
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 14, 2007, 12:34:51 »

Аз така и не можах да намеря този магазин, а много ми се искаше да подаря такава табелка на годишнината  Girl_sing
Какво представлява магазина и колко близо е до В. Левски, че като ходих нищо не видях!  crazy
А ако някой знае и другъде къде мога да си направя, ще съм благодарна да каже!  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #21 -: ноември 14, 2007, 13:18:22 »

едно магазинче на ул.Раковска, НА УЛ. ГУРКО МОЯ ГРЕШКА!!!!  преди Васил Левски, посока Стадиона, пада се в дясно.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 14, 2007, 13:24:16 »

едно магазинче на ул.Раковска, НА УЛ. ГУРКО МОЯ ГРЕШКА!!!!  преди Васил Левски, посока Стадиона, пада се в дясно.
Леле, Кате, ще те бия!  beating diablo
Абе аз първо се учудих защо намесваш стадиона с Раковска  crazy а после обикалях от всички страни на Раковска вблизост до Левски и накрая се отказах!   pardon
Сега нали си сигурна за улицата, че да не стане пак да обикалям в студа?  tease
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #23 -: ноември 14, 2007, 13:29:50 »

100% съм сигурна .... и се извинявам за объркването  pardon Значи ако вървиш от Раковска към Левски по Гурко, няма как да не го видиш. Държиш десния тротоар и долу-горе малко преди да стигнеш до Левски, ще видиш табеките на витрината  good

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 14, 2007, 14:07:41 »

охх къде е гурко бе аз го бъркам с друг магазин
моля з апомо6т
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 14, 2007, 14:16:27 »

охх къде е гурко бе аз го бъркам с друг магазин
моля з апомо6т
Гурко е улицата, която излиза на входа на стадион "Васил Левски"!  good
А ти за кой магазин се сещаш?  blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 14, 2007, 14:40:31 »

и аз искам да направя такава табелка !!!!! но когато ни сложат новата врата тогава ще я сложа и нея !!!! виждала съм, че в бриколажа правят табелки най-вероятно от там ще я поръчам !!! smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #27 -: ноември 23, 2007, 09:03:06 »

За тези от София,които търсят табелки за домовете си! Вчеря видях много хубави в Sky City /мола в Слатина/
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 05, 2008, 21:10:20 »

Здравейте и аз се интересувам къде могат да се направят такива табелки? Къде точно в Скай Сити?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 06, 2008, 13:30:53 »

Rosario, това е щанд, като влезеш точно срещу теб, до щанда за бонбони. Може би е една идея леко на ляво, но гледай срещу теб веднага щом влезеш в Скай Сити. А нашите ги поръчах в магазина за който говори Катето, станаха бързо и са хубави.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines