Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 12:44:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за krasunkata  (Прочетена 9598 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 17, 2009, 22:22:20 »

Гери ето ме пак на линия заредена с отговори  girl_wink Мерси за въпросите  Flower

1.Оптимист ли си? Мисля да  Sunshine

2.С какво Прага повече ти харесва от България? С възможностите, които предлага, по- уредения начин на живот, страхотния градски транспорт, запазената архитектура, красивите и поддържани паркове, спотруващите и пътуващи чехи (свободното си време всеки кара ролери и колела- например гледката: майка на ролери дето си бута количката с една прилична скорост, е нещо нормално), топлото и прохладно време (често вали, но интересното е, че основно през нощта, или поне аз така съм забелязала, и затова е доста зелено тук )

3.Кое от България ти липсва най много?  и 8.Кое най много ти липсва от детството ти?Семейството и приятели, липсва ми морето, липсва ми планините, липсва ми градинката ни пред къщи, където с майка постоянно си садихме цветя;  липсват ми сутрините, когато баба ми печеше катми на огнището на двора; липсва ми гумената люлка дето дядо върза на лозата, когато бях на 5 и която все още ме чака...  липсват  ми безспирните игри с децата от махалата, седенките на бабичките пред къщи на пейката... ох толкова много неща ми липсват  heart   

4.Кое българско ястие готвиш най често на Тони? Боб чорба,мусака, шопска салата и сега сме в разгара на таратора

5.Кое място от Прага най те впечатли? Прага е известен като града на кулите- като приказка е за мен. Когато пристигнах тук всичко ме впечатли- Карловия мост, Стария площад, Часовниковата кула, и още много други емблеметачини места, ама като застанах пред църквата Свети Вит- за миг  просто ми спря дъха...  Oh my ... много е величествена... и усещането се изпитва само ако си застанал пред нея, от снимка не може да се усети. Обожавам и ботаническата градина, както и зоологическата – и двете са огромни и за всяка от тях трябва по един цял ден,за да се разгледат.

6.Кое място от България ти е любимо?- Велико Търново

7.Обичаш ли да четеш книги и какъв жанр? Ох мъка, мъка ... ми не съм от най четливите, та камо ли за жанрове да говоря  blush . Като цяло ми харесва литература, която води до себеопознаване. И въпреки че книгите не са ми страст искам да си имам кът за четене – люлеещ се стол, полици с книги и джунджурии наредени по тях- и всяко едно от тези неща да си има минало и специална история – нещо като кът на спомените и фантазиите... малко бяло пухкаво одеяло с което за се намятам в зимните дни и покрай мен да ухае на топъл чай.  Girl_sing

9.Заради кого би нарушила принципите си?- Заради човек на когото много държа... Но всичко е много относително- зависи от принципите, ситуацията, човека и последствията....

10.С кого от форумците винаги си искала да се видиш на живо?- С всички без изключение  smile
« Последна редакция: май 17, 2009, 22:27:45 от krasunkata » Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines