Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 16:19:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за krasunkata  (Прочетена 9599 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: април 21, 2009, 12:08:19 »

Хайде миличка, заповядай на столчето и да те почваме smilesmilesmile


* New_197_big.jpg (27.39 KB, 480x360 - видяно 546 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 21, 2009, 12:17:26 »

Е, дойде време и аз да ти задам въпросчета. Ето ги и тях:
1. От какво те е страх?
2. А какво може да "разтопи" сърцето ти?
3. Как си представяш твоя живот-мечта? Защо?
4. Ако можеш да избереш три подаръка за твои близки, независимо от стойността им, какво би избрала и за кого?
5. Обичаш ли да пътуваш? Къде? С кого?
6. Би ли си направила някога пластична операция? На какво? Защо?
7. Коя ти е любимата женска къщна работа?
8. Любима книга? Филм?
9. Ако днес спечелиш 100 000 лева от Стани Богат, какво е първото нещо, което би направила с тях?
10. Имаш ли любима песен? А можеш ли да изпееш куплета?

 blum blum blum (въпрос 10 е за да ти създаде настроение, то е ясно че ние няма да чуем как пееш, но поне ще те накарам да се усмихнеш)  blum blum blum
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 22, 2009, 23:15:48 »

Изнанадахте ме с това столче  Girl_hide момичета.  give_rose
Благодаря и на Stassi за въпросчетата, заемам се да отговарям write

1.От какво те е страх? По принцип от височини и от тъмното най- вече.

2. А какво може да "разтопи" сърцето ти?- Малките жестове- обаждане от мама за рожден ден, бележка от съпруга ми че ме обича безкрайно или цвете без повод, любима песен, цигулар който свири в подлеза на метрото (веднъж попаднах на един страхотен виртуоз), цъфнало цвете, домашно направени сладки от комшийката за Коледа, писмо от баба и дядо и още безброй много неща...

3. Как си представяш твоя живот-мечта? Защо?-Хммм.... труден въпрос Girl_sing аз имам сташно много мечти и живота мечта би следвало  да е съвкупност от всичките тях вече сбъднати... Може би накратко - 2-3 дечица, пълна къща с глъч, малка градинка към нея, малко магазинче за майстории, заобиколена от семейството и приятелите ми и .... винаги ще има какво още да добавя  smile

4. Ако можеш да избереш три подаръка за твои близки, независимо от стойността им, какво би избрала и за кого? Едно бебче за съпруга ми blush , едно бебче за моето семейство  blush и едно бебче за неговото семейство  blush  или още познато като подаръка 3 в 1- невероятно добра комбинация   yahoo 3 бебока за едно голямо семейство smile

5. Обичаш ли да пътуваш? Къде? С кого? Мдааа и още как, ама с мярка де  smile  Големи пътешественици сме със съпруга ми moto (особенно той bike )и когато имаме възможност обикаляме в БГ и чужбина. Обичаме различни места- той е планинар, аз съм влюбена в морето.Винаги се стремим да изберем дестинация която и на двама ни да допада. Например една от годишните ни почивки беше обиколка на БГ- София-Панагюрище-Копривщица-Троян-Буковец-В.Търново-Арбанаси-Преслав-Шумен-Плиска-Варна-Камен бряг-Нос Калиакра-Балчик-Варна-Камчия-Созопол-Ахтопол- Бургас-Елхово- моето село- моя роден град и пак София.

6. Би ли си направила някога пластична операция? На какво? Защо? Честно казано по- скоро не- не обичам промените а толкова много съм свикнала със себе си че не знам дали ще мога да се възприема с нещо променено...

7. Коя ти е любимата женска къщна работа? Хи хи тука може и да ви стъписам, ама имам много любими такива  blush ама за всяко нещо ми трябва настроение, ей така без настроение и нагласа не мога. Обичам да простирам дрехи (особенно лятото), да готвя, да чистя, да пресаждам цветята , да си подреждам гардероба (имам си специална логическа схема кое къде да ми седи  biggrin) и други, ама ако не ми се работи и не съм на кеф колкото и да ми е любимо не може да ме накараш да го свърша  blush

8.Любима книга? Филм? Книга- "Пипи дългото чорапче"- май не съм чела доста отдавна а?  laugh а филм- имам много любими- почти всички с Мег Райан, някои БГ филми, и различни други- проблем ми е че не помня имената им, нито кои актьори участват, да не кажа че и самите фими ги забравям и после пак ми е интерсно да ги гледам  pardon

9. Ако днес спечелиш 100 000 лева от Стани Богат, какво е първото нещо, което би направила с тях? Най- най първото ще е да почерпя роднини и приятели,и... понеже не съм човек на импулсите, ще има да премисля 100 варианта , да ги анализирам  надълго и широко и да избера най- добрия от тях- при всички положения обаче ще ги инвестирам- в малък бизнес или недвижимо имущество или....

10. Имаш ли любима песен? А можеш ли да изпееш куплета?Аха  smile ама хайде Стиг да попее вместо мен  girl_wink

http://www.youtube.com/watch?v=rCNJBopK25I

Stassi много готини въпроси и последния не само ме накара да се усмихна , ами и да се размечтая! Благодаря  Flower
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 23, 2009, 08:27:21 »

Хайде и аз да питам.

1. От къде черпиш вдъхновение?
2. Кое е любимото ти занимание?
3. Любим сезон и защо?
4. Кое е най-значимото събите в живота ти до момента и защо?
5. Какво промени мъжа на живота ти в теб?А ти в него?
6. Какво те кара да се усмихваш?
7. Кое място искаш да посетиш?

Това за сега по-късно пак  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 23, 2009, 10:10:26 »

Искрено благодаря за отговорите.  LOVING blum give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 23, 2009, 12:14:56 »

ето че е мой ред да задам няколко въпросчета

1.Кой е любимия ти празник-Коледа,Великден и т.н.
2.кой е любимия ти цвят
3.А любимото ти цвете
4.Кой е човека който те познава най добре
5.Кога един човек става твой приятел
6.Кое е любимото ти време от деня
7.Как ти вика на калено съпруга ти
8.Какво се промени в последнта година за теб
9.За какво мечтаеш
10.Как виждаш себе си след година
11.Кога си се чувствала най щастлива
12.Какво не можеш да простиш и на кого
13.Сънуваш ли и спомняш ли си сънищата си
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 26, 2009, 08:52:33 »

Ето че и на магито дойде ред . Мерси за въпросчетата Flower накараха ме да се позамисля доста особенно последния   smile

1. От къде черпиш вдъхновение?  От къде ли не  smile Достатъчно ми е да видя нещо интересно (дали по интернет, дали в някой магазин, или просто на някой прозорец) и в главата ми се раждат още 100 производни на видяното  blum . После като се съобразя с това дето имам (или мога да си позволя да си купя), целта която искам да постигна и хоп   Girl_hide ето ти творение.
 
2. Кое е любимото ти занимание? Малее многоо ми е трудно да кажа- ама мисля май майсторенето е на първо място,също и фотографията (от скоро), цветарството, разходки из природата...

3. Любим сезон и защо?- Периода на късна пролет  и  ранно лято- Май месец с други думи smile -  заради прохладата и едновременно цветното усещане от росни треви,обагрени дървета преливащи в красиви цветове, уханен полъх на люляци, на свеж и нов живот. Също и циганското лято  autumn (тоест слънчеви есенни дни)- заради слънцето и неописуемото удоволствие да си намериш местенце където да те напичат лъчите и всичко покрай тебе да в жълтеникаво-топли отенъци в пълна хармония.
 
4. Кое е най-значимото събите в живота ти до момента и защо?  Аз пак не мога да отговоря еднозначно, но всяко едно по-голямо събитие в живота ми е било по собствен начин значимо и е белязало някак си пътя ми. Не мога да ги сложа на едни везни и да избера едно от тях.  Най- пресни са ми спомените от сватбата и предложението за брак. Определям ги като значими защото това за мен е една сбъдната мечта. Цял живот съм си представяла как ще се видя в булченска рокля и изведнъж когато това се случва усещаш че летиш. Предложението за брак  също беше един преломен момент за мен- едно доказателство за това че си значим за някой, необходим и много много специален.

5. Какво промени мъжа на живота ти в теб?А ти в него? Направи ме по- голям оптимист, по- усмихната и по-уверена в себе си. Показа ми, че няма много полза от прекаленото задълбаване в проблемите (това съм в процес на промяна  girl_wink ). Накара ме да чета етикетите на продуктите и да ям повече плодове . А аз в него... хмммм Girl_sing това са неща дето ми се иска да вярвам че съм ги променила, и въпреки че доста се старае, понякога си го дава по старо му  Blush. Откакто сме заедно се научи да ми помага в домакинството, станал е виртуозен готвач (това по скоро винаги го е можел,и аз не съм го променяла, а просто с окуражаване му помогнах да го открие), научих го да затваря пастата за зъби, да накисва чиниите в мивката и да полива цветята.
И тука е момента да споделя нещо много интересно- аз преди не ядях нито копър нито магданоз, но като се събрахме да живеем заедно, понеже той е привърженик на здравословното хранене, аз незнам как прецених че много обича и копър и магданоз и си викам ще се жертвам, ще се науча да ги ям и постоянно ги ползвах. Той пък като ме гледал, че  на всяко нещо слагам копър и магданоз решил че явно много ги обичам и решил и той да се жертва и да се научи да ги яде....  funnytooth И така след половин година съвместен живот, разбрахме че никой от нас двамата не ядял такива работи в началото, пък сме се научили един заради друг   biggrin

6. Какво те кара да се усмихваш? Слънчевите и "цветни" хора  Sunshine... и забавните шеги  DANCE

7. Кое място искаш да посетиш? Изгубеният град на инките
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 26, 2009, 10:52:19 »

Гери, благодаря за питанките  give_rose  заемам се с отговорите  специално за теб pc-mainiak 

1.Кой е любимия ти празник-Коледа,Великден и т.н. Всичките са ми любими, но като че ли Коледата стои малко по-напред от другите. Може би заради подаръците (обичам да подарявам и да получавам  blush ),украсата е по пищна, и понеже навън е студено, а в къщи толкова уютно, все бързам да се прибера. После заради почивните дни, имаме възможността да се видим със семействата си и да настане една такава глъчка...

2.кой е любимия ти цвят- много са- светлите пастелни цветове, оражево, бежово, зелено, жълто

3.А любимото ти цветепак са много  blush слънчогледи, орхидеи, нарциси, теменужки, бегонии, и още много други  girl_wink

4.Кой е човека който те познава най- добре съпруга ми

5.Кога един човек става твой приятел Лесно допускам хора до себе си, но трудно мога да ги нарека приятели  friends. Първо искам добре да ги опозная- трябва да имаме общи интереси и едновременно с това човека отсреща трябва да ме допълва по някакъв начин, да има нещо което аз нямам, да ми докаже че държи на мен, както и аз да направя същото. Това понякога може да отнеме години, понякога става и за месеци....

6.Кое е любимото ти време от деня Късна сутрин (9-10.00 часа)- вече съм напълно събудена и денят  все още е пред мен, а аз съм пълна с енергия  chee.

7.Как ти вика на калено съпруга ти хихи DANCE ми вика ми: “жайче” biggrin  Rabit(точно със “Ж”)

8.Какво се промени в последнта година за теб- омъжих се,проговорих 2  чужди езика, намерих си работа тук и повече контакти, купихме си апартамент и кола, загубих близък и това ме накара да се замисля и преоценя живота си.
 
9.За какво мечтаеш- На този въпрос бих отговорила пак същото:
3. Как си представяш твоя живот-мечта? Защо?-Хммм.... труден въпрос Girl_sing аз имам сташно много мечти и живота мечта би следвало  да е съвкупност от всичките тях вече сбъднати... Може би накратко - 2-3 дечица, пълна къща с глъч, малка градинка към нея, малко магазинче за майстории, заобиколена от семейството и приятелите ми и .... винаги ще има какво още да добавя  smile

 

10.Как виждаш себе си след година- Още по-щастлива, бременна  pqz и свободно говореща чешки.

11.Кога си се чувствала най щастлива- когато ме приеха в университета  Sunshine, когато получих предложението за брак  Sunshine, когато хората покрай мен са ми показвали че държат на мен (по различни поводи)  Sunshine

12.Какво не можеш да простиш и на кого Може би предателството (без значение в какъв аспект). Аз съм такъв човек че ако някой ме нарани, почти не мога да го забравя и винаги имам едно наум после за тоя човек  .

13.Сънуваш ли и спомняш ли си сънищата си Леле аз съм като кино салон всяка вечер girl_wink . Такива реалистични и цветни сънища сънувам че чак се чудя на себе си откъде тая фантазия Eeager. Някои от тях помня, някои не. А странното е когато имам сънища които си ги сънувам периодично...вече ги знам наизуст.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 26, 2009, 10:57:06 »

Красунка много благодаря за отговорите.А това за копъра и магданоза доста се посмях, и аз не ги обичам ама никак.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 28, 2009, 10:53:42 »

Хайде и от мен малко въпросчета pardon
1-Какво дете си била?Спокойно и усмихнато или нервно и капризно?
2-Любим филм?
3-Колко време бяхте заедно със съпруга ти преди да ти предложи брак и лесно ли взе това решение?
4-Харесваш ли Реалити предаванията?
5-Любима дреха от твоя гардероб huhhuh.gif?
6-А обувки?(сандали,официални обувки,боти,ботуши или маратонки)
7-Как мислиш,че ще реагираш,като видиш  PREGQ
8-Какво работиш?
9-Защо държиш толкова много да научиш чешкия език?
10-Имала ли си домашен любимец?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 28, 2009, 11:16:52 »

Аз до сега не съм писала хич в тази част на форума.. ама викам си - ся е момента и тука да огрея. yahoo
Да те видя сега какви отговори ще мъдриш, Красунченце..  blush  give_rose

1. Вярваш ли, че в живота няма нищо случайно или смяташ, че сами управляваме съдбата си?
2. Освен, че обичаш да майсториш разни нещица - харесва ли ти и пишеш ли стихове/проза?
3. Как би се описала само с три думички?
4. Кога реши, че съпругът ти е мъжа на живота ти?
5. Мислили ли сте дали искате да имате първо момиченце или пък да е момченце?
6. Смяташ ли, че в близко бъдеще ще се върнеш да живееш в България?
7. Как обичаш да се забавляваш?
8. Каква е най-запомнящата се изненада, която си правила на съпруга си?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 10, 2009, 18:49:05 »

Здравейте момичета, искам да Ви се извиня за закъснението, но бях без достъп до интернет  pardon Обещавам скоро да отговоря на въпросите ви..... blush

Ето ме и мен пак с отговорите за jasmine , надявам се си е заслужавало чакането  girl_wink . Благодаря за търпението  give_rose
Ble6tu4ka  и на тебе идва ред  write заемам се


1 Какво дете си била?Спокойно и усмихнато или нервно и капризно? Със сигурност не съм била спокойна и капризна  blush - ами виж другите 2 определения незнам какво да кажа- мисля че съм била комбинация  от  усмихната, нервна, самоуверена и притеснена, но винаги много много активна  chee

2- Любим филм? Много са, ама пусто като не помня имена  blush. Последният филм който много ме впечатли и стана един от любимите ми е БГ филм: “Светът е голям и спасение дебне отвсякъде”

3-Колко време бяхте заедно със съпруга ти преди да ти предложи брак и лесно ли взе това решение? Бяхме 5 години много добри приятели, после станахме гаджета и живяхме заедно(така още около 2 години ) и предложението дойде като естествено развитие на връзката ни.  Относно вземането на решението – мисля и за двамата беше лесно

4-Харесваш ли Реалити предаванията? Ако участниците ме грабнат и приковат пред телевизора – ДА , ама ако не ми допаднат -не се насилвам да ги гледам. Например последния Survivor много ми хареса.

5-Любима дреха от твоя гардероб huhhuh.gif? Панталона

6-А обувки?(сандали,официални обувки,боти,ботуши или маратонки) Обожавам сандали в етно стил

7-Как мислиш,че ще реагираш,като видиш  PREGQ Ще плачааааа много от щастие
8-Какво работиш? Търговски представител в IT сферата- по цял ден се занимавам с клиенти и сървъри

9-Защо държиш толкова много да научиш чешкия език? По стечение на обстоятелствата живеем със съпруга ми в Прага и най- малкото заради чисто улесняване на живота- по разните му там институции където работят по възрастни хора , определено английския не върши работа. 

10-Имала ли си домашен любимец? Да имали сме и коте и  куче
« Последна редакция: май 10, 2009, 19:47:59 от krasunkata » Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 10, 2009, 22:23:20 »

Благодаря за отговорите Wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 11, 2009, 22:41:08 »

Ble6tu4ka  специално за теб- с малко закъснение,  ама пък от сърце де  give_rose


1. Вярваш ли, че в живота няма нищо случайно или смяташ, че сами управляваме съдбата си? Тоя въпрос ме предраполага към философстване Speech .Преди вярвах че съдбата ни е предначертана, и че нямаме контрол над нея, но сега твърдо мога да заявя, че това което сами си направим е нашата съдба- можем да я управляваме и ръководим. Личния ми опит ме е довел до това заключение, каквото мислим – това ни се случва, така че нека се ориентираме към положителното, за да ни се случват хубави неща.

2. Освен, че обичаш да майсториш разни нещица - харесва ли ти и пишеш ли стихове/проза? Сега по-ми харесва да ги чета  biggrin, ама като бях по-малка пишех стихове. В тийнеджърските години основно се вдъхновявах когато бях влюбена, така че пиша какво пиша  и все до любов опирах накрая  girl_in_love.

3. Как би се описала само с три думички? темперамент, педантичност, артистичност

4. Кога реши, че съпругът ти е мъжа на живота ти? Една сутрин се събудихме един до друг...гледахме в тавана на стаята вплели ръцете си и си споделяхме мечтите...никога няма да забравя този миг- връхлетя ме такова усещане което не може да се опише с думи- просто знаех че това е мъжа на живота ми без дори и да съм се питала...

5. Мислили ли сте дали искате да имате първо момиченце или пък да е момченце? Не. Божа работа е това  Girl_hide

6. Смяташ ли, че в близко бъдеще ще се върнеш да живееш в България? За мен близко бъдеще е идните 5 години и със сигурност отговора е “Не”

7. Как обичаш да се забавляваш? Аз съм човек на емоцията- според настроението ми правя различни неща- майсторя, правя снимки, слушам музика, обичам да танцувам, да пазарувам, да се виждам с приятели, да гледам филми и, да се разхождам в някой парк и такива ми ти работи, ама пак да кажа според настроението е.

8. Каква е най-запомнящата се изненада, която си правила на съпруга си?- Ами мисля че е за рожденния му ден през 2007 година, последва и изненда за мен- така че май е най- запомнящата се взаимна изненада.Ще си позволя да цитирам разказа ми от сватбения ни албум, където може да се види и самата изненада:

“Денят е 19 декември 2007- днес е рождения ден на Тони. Той замина за работа, а аз останах в къщи и трескаво започнах подготовката за моята изненада по случай празника му (кой да подозира, че и на мен някой ми готви изненада). Отне ми половин ден да надуя 250 балона- проблема беше, че осъзнах, че не мога с тях да напълня една стая до горе и реших да ги преместя в коридора smile Оказа се доста трудно- всеки летеше в различна посока smile smile smile Когато свърших с местенето осъзнах, че нямам достъп до тоалетната и гардероба и така останах малко неглиже, ама какво да се прави smile Всичко останало мина гладко- то не беше радост и веселие, няколко спукани балона и по едно време Тони ми вика сега трябва да излезеш някъде за 40 минути .... Подразбрах веднага че ще има изненада, ама не очаквах такава. И така ... седях 40 минути на стълбището на блока и през цялото време си мислех, че той е купил коледно дърво и ще го украси....Какво се случи всъщност ще разберете от снимките smile smile smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 12, 2009, 08:24:22 »

Айде още малко въпроси че да не губиш тренинг.
1.Оптимист ли си
2.С какво Прага повече ти харесва от България
3.Кое от България ти липсва най много
4.Кое българско ястие готвиш най често на Тони
5.Кое място от Прага най те впечатли
6.Кое място от България ти е любимо
7.Обичаш ли да четеш книги и какъв жанр
8.Кое най много ти липсва от детството ти
9.Заради кого би нарушила принципите си
10.С кого от форумците винаги си искала да се видиш на живо.
Айде засега толкова а после пак.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines