Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 13:54:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеооператори! 2  (Прочетена 61798 пъти)
 
0xff
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #165 -: февруари 22, 2011, 22:48:45 »

Уважаеми фотографи, видеооператори, DJ-и,
моля не се нахвърляйте на потребител, който има мнение относно заплащането на вашите услуги. Започнали сте да си мислите, че хората са ви длъжни, а далеч не е така. В крайна сметка този форум е създаден за младоженци, а не за вас.

PS: Буквата "О' на клавиатурата редовно ми прави проблеми, та ако липсва на места моля да бъда извинен. smile
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #166 -: февруари 22, 2011, 23:03:03 »

Аз съм на същото мнение, форумът е за бъдещи булки, много лошо впечатление ми прави Делийски вече, няма тема, в която да не заял някоя булка, и да! цените са ненормални, не може ресторант за 80 човека да е 3-4000 лв, а фотото и видеото 2000лв., аз примерно се отказах от видеото, просто защото сумата ми се вижда ненормална, и при полжение, че ние си плащаме сватбите, решенията са наши и злобните постове едва ли ще ги променят.
« Последна редакция: февруари 22, 2011, 23:05:10 от franzelkata » Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 22, 2011, 23:33:36 »

Няма как да не подкрепя franzelkata, макар че аз самата снимам (непрофесионално, но имам определени изисквания към снимките си) и знам какви усилия изисква дори заснемането на кратък ритуал, а какво остава на цял сватбен ден. И въпреки това цените са високи, защото само с техника и реклама не се получава, а творчеството, което непрекъснато развявате като основание за високата цена, аз лично срещам рядко. В повечето случаи виждам добра техника, вложени усилия, но малко концепция и творчески решения на много над разумната цена. И честно казано, с годеника ми избрахме да ни снима близък човек, с неговата лична HD камера и ако имаше вариант, бих ангажирала близък да снима с моя апарат - лошото е, че второто просто няма как да се случи. Затова преглътнах, че ще ангажирам фотограф само за ритуала и кратка фотосесия... обаче на разумна цена за основен пакет. При това фотографът ме спечели именно с това, че видимо прави естетски снимки, а и още по-видимо не го е обзела манията за величие...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 23, 2011, 00:25:43 »

Моля,не нарушавайте добрият тон !Тази тема е за взаимопомощ!Бъдете така добри да не сте  Offtopic
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #169 -: февруари 23, 2011, 00:33:39 »

Уважаема Франзелка, има фотографи по 200лв, в нета е пълно с такива обяви.Лично аз имам на сайта цени Видео+Фото за цялата сватба - 750лв. За 2000лв. хората ви предлагат вероятно неща с много екстри(HD например). Не виждам кой нападам и обиждам. Всъщност мисля, че тези редовни възмутителни постове, които всяват раздори са на едни и същи потребители. Не знам какво ви пречи факта , че си изказвам мнението. Това все пак е форум. Аз освен това тук съм легално , с истинскот си име. Имам си сайт, имам си цени на сайта, имам си портфолио. Плащам си данъците, плащам си и рекламата. Всеки човек може да разгледа, да помисли и да реши. Никой не ни наема на сила. Само че нашите цени са реални и истински, мога да го гарантирам с договор. А има такива дето искат по 150лв, и после ще ви вземат 450лв.
« Последна редакция: февруари 23, 2011, 01:42:10 от Deliysky » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #170 -: февруари 23, 2011, 00:50:13 »

Кой е казал, че всички взимат по 600лв? Справки Тук:
http://alabala.bg/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-200-%D0%BB%D0%B2-svatbenfoto-35694.html
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 23, 2011, 10:29:02 »

Уважаема Франзелка, има фотографи по 200лв, в нета е пълно с такива обяви.Лично аз имам на сайта цени Видео+Фото за цялата сватба - 750лв. За 2000лв. хората ви предлагат вероятно неща с много екстри(HD например). Не виждам кой нападам и обиждам. Всъщност мисля, че тези редовни възмутителни постове, които всяват раздори са на едни и същи потребители. Не знам какво ви пречи факта , че си изказвам мнението. Това все пак е форум. Аз освен това тук съм легално , с истинскот си име. Имам си сайт, имам си цени на сайта, имам си портфолио. Плащам си данъците, плащам си и рекламата. Всеки човек може да разгледа, да помисли и да реши. Никой не ни наема на сила. Само че нашите цени са реални и истински, мога да го гарантирам с договор. А има такива дето искат по 150лв, и после ще ви вземат 450лв.
Понеже много задълбахме тази тема ,аз като бъдеща булка искам да попитам вие,който претендирате ,че сте изряден и ,че си плащате данъците:
Ще ми издадете ли фактура ,за сумата ,която ще ми вземете?Подразни ме факта ,че си изказах мнението и разни фотографчета ме нападнаха ,за това че цените са безусловно високи,защото според мен тези хора са поставили един таван на цени и всички ние сме длъжни да се съгласяваме с тях?!Защо трябва да е така?И понеже някой си е приел цената на петрола  -това си е лично негов проблем да кара на газ!!Варианти има !Ние българите затова сме в това положение ,защото постоянно някой ни казва как да живеем ,какви сметки да плащаме ?Заплатата също ни я определят и никой не го интересува ,как и по какъв начин да събера 750 лв. за фотограф?Замисляли ли сте над това?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 23, 2011, 10:46:20 »

Поради споровете ,които възникнаха и въпреки предупреждението ми да ги спретене ,което не беше спазено , заключвам темата !
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 23, 2011, 12:25:46 »

Темата се разделя на три:

« Последна редакция: февруари 28, 2011, 16:19:24 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines